puškohľad

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25309 od janicok
Odpoveď od janicok na tému puškohľad
Urcite nie mozno jedn s troch je OK a variab.ani to kamos ho reklamoval na 22 WMR:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25699 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puškohľad
Mám Tactical 3 - 9 x 50 RD ale už nepoužívam. Nekupuj to. Po každom výstrele osnova ušla vľavo dole a to asi o 20 cm na 100m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25700 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puškohľad
Od júna 2007 predáva Jahti Jakt ( hubertus.sk) puškohľady za zaujímavé ceny. Napr. 3 - 12 x 56 so sviet. osn. za 5300,-Sk. Má s tým niekto skúsenosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25702 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ja síce nemám, ale už tá cena za také prevedenie ma dosť vydesila. To akože sú skoro úplne zadarmo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25703 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puškohľad
Je to na zamyslenie. Keď poznáš kvalitu ich oblečenia a taktiež ich prijateľnú cenu tak človek uvažuje nad tým, že čo ak je to rovnako aj s tým puškohľadom. Práve preto som zvedavý na osobnú skúsenosť niekoho.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25707 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Človek nevie - možno práve Ty budeš mať šťastie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25713 od janicok
Odpoveď od janicok na tému puškohľad
NA OBLECENI MAJU OBCHODNICI VELKE MARZE ALE DOBRY PUSKOHLAD SOM VO VYPREDAJI S 50% ZLAVOU ESTE NEVIDEL. MAL SOM NAPR. FOMEI RAZ SOM ZMOKOL OROSIL SA ZNUTRA A UZ JE NANIC JE NA SKLE ZNUTRA POVLAK8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25721 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému puškohľad
Ja osobne si myslim,ze za tie prachy nemoze byt kvalitny puskohlad.Radsej setrit este jednu sezonu a kupit napr.Meoptu so zarucene sklenenou optiku.Je to moj nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25724 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Tak tolko ti aj vydrži.To je tak na vzduchovku.V podstate plati ,ze asi nikde nie je cena umerna kvalite tak ako v optike.Kvalitna optika to su kvalit.materialy,praca,kontrola,technologia atd.Takze fakt radsej setrit a kupit ako sa vravi na FURT poriadnu optiku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25739 od simon
Odpoveď od simon na tému puškohľad
Páni kolegovia, neviete mi poradiť, kde sa dostanem k aktuálnym cenníkom Meopty? Mal by som záujem o Artemis 2100 7x50. Chcel by som si veľkoobchodné ceny porovnať s MOC , za ktoré ich predávajú v poľovníckych predajniach. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25740 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Pokiaľ nie si podnik. subjekt k veľkoobchodným cenníkom sa nedostaneš. Ale ak máš kamoša v nejakej poľ. predajni môže Ti dať výraznú zľavu, resp. predať Ti optiku bez prirážky. Hovorím o naozaj dobrom kamošovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25745 od pali
Odpoveď od pali na tému puškohľad
Ospravedlnujem sa, som uplne mimo temy. Akela ak som dobre rozumel polujes v Businciach. Vraj mate v sobotu ples. Potrebujem sa dostat k muzikantom, chcem sa s nimi na niecom dohodnut. Pustia ma tam na pol hodinku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25746 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Keď povieš čo chceš, určite Ťa pustia. Vyhadzovať zvykneme len extrémne ožratých. Výnimku máme len členovia združenia. Povedz že si poľovník a o čo ide. Škoda že tam nebudem. Idem na jednu skvelú spoločnú poľovačku u nás v okrese a tanec by som už asi nezvládol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25761 od pali
Odpoveď od pali na tému puškohľad
Tak nech sa darí. Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25800 od Frantisek2
Odpoveď od Frantisek2 na tému puškohľad
vazni priatelia ma niekto skusenosti s puskohlady Delta Optikal TITANIUM co je to za vyrobcu a kvalitu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25888 od erik_sls
Odpoveď od erik_sls na tému puškohľad
Ja ma na vsetkych puskach Meopty... Teraz som si kupil novu kozlicu a na nu som nahodil meoptu meostar 3-15x56 s cervenym bodom. Super puskohlad. velmi dobry aj za sera. Kvalitou sa moze rovnat aj drhsim puskohladom, u ktorych platite za znacku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #25891 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému puškohľad
Mam podobny nazor...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26001 od Seva
Odpoveď od Seva na tému puškohľad
Včera jsem si koupil Meoptu Artemis 2000 Vario 1,5-6x42 osnova 1. Dneska sem ho byl nastřelit. Skvělé. Ještě sem zvědavej na výkon za šera, ale při 6x by měl být podobnej jako 6x42 což v našich podmínkách postačuje a pak taky na střelbu na zvětšení 1,5x na nadháňkách. Až ho pokřtím tak se určitě se zkušenostma podělím. Před ním sem měl na kulovnici 7x50 od Meopty. V noci dobrej, trochu horší na střelbu z volné ruky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26005 od petob
Odpoveď od petob na tému puškohľad
Podľa mojej skúsenosti má variabil slabšiu svetelnosť za šera ako puškohlad z pevným svedčením. Mám Meoptu 3-9x42 na guľabroku a nemá takú svetelnosť ako Meopta 6x42 ktorú mám na guľovnici. Môj postreh.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26006 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému puškohľad
Seva: podľa môjho názoru najuniverzálnejší puškohľad....dobrá voľba...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 575 návštevníkov a žiadni členovia on-line