Strelivo

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26922 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Strelivo
Ja som za priestrel u Normy puzivam Vulkan -prietrel aj na mäko farba dohladal som vzdy zatial aj pri horsom zasahu kto chce lepsie tak Nosler 80sk kus ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26923 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Strelivo
Ja som za priestrel u Normy puzivam Vulkan -prietrel aj na mäko farba dohladal som vzdy zatial aj pri horsom zasahu kto chce lepsie tak Nosler 80sk kus ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26929 od petob
Odpoveď od petob na tému Strelivo
S čoho strieľaš ten Vulkan? S 6,5x55 SE?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26948 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Strelivo
Ano s 6,5x55SE 10,1g Vulkan a 9,1g Nosler Partition no to je super strela;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27894 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Strelivo
Zdravím Vás, nevim či jste to tu probírali, ale byla mi nabídnuta kule Barnes XLC do té mojí 8x64S. Střílí to tu jeden kolega a od lišky přes srnčí, dančí až po prase je s tím moc spokojený. On má 300WM. Do té 8S by byla asi 180 gra střela, nějakých 12,9 gramů. Poradíte? Díky R

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27915 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Strelivo
Nebolo to niekde pri Vranove? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28200 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Strelivo
A ještě jedna z mnoha otázeček, je nekdo kdo střílí Nosler Ballistik Tip? Chci to osadit taky do 8x64S. Díky R

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28215 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
Ked uz Barnes,tak radsej TSX.V osmicke robia 180grs. t.j. 11,7g (nie 12,9g-zly prepocet).Radsej lahsi a rychlejsi.Ked pouzijes TSX,tak Ballistic Tip nebudes potrebovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28219 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Strelivo
a co ten Nosler? A jak se chová ke zvěřině z menších kusů jako je dančí srnec? A ta TSX.V co ta dělá se zvěřinou slabších kusů? Mám zkušenost že lehčí a rychlejší víc podlívají?Díky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28221 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
Mne TSX podlieva v minimalnej miere,momentalne mam v 30-06 11,7g (rozne laboracie od 840 do 855m/s).Najblizsie som uvazoval o TSX vo vahe 9,7g kvoli vyssim rychlostiam,ale pojdem az na 8,4g strelu-kvoli plochej bal. krivke.
<br/>Monolity ako TSX nepotrebuju velku hmotnost,pretoze sa netriestia.Rychlost potrebuju kvoli deformacii,priebojnost maju dobru-to vsetko ale pri spravne zvolenej laboracii.
<br/>
<br/>Nosler BT je konstrukcne dobra strela,aj ked uz nie najmodernejsia.Jeden znamy ju pouziva v 308W,doposial je s nou spokojny,ale on lovi len srncie a zriedkavo diviaciu zver.Kusy ostavaju obvykle po rane v ohni,alebo s min.odbiehanim do 15-20 metrov,poskodenia zveriny primerane umisetneniu zasahu (u mna najmenej podstatny faktor,prvotne je co ulovit kus tak,aby trpel co najkratsie).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28230 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Strelivo
:) s tím trpěním zvěře je to samozřejmé i u mě, ale protože zveřinu dystribuju a prodávám mezi stálé a známé zákazníky a jsem kontrolován jak ulovený kus vypadá, musím se zabývat i tímto. Bohužel? Zatím díky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28343 od simon
Odpoveď od simon na tému Strelivo
Priatelia, ktorý druh streliva a od akého výrobcu doporučujete do Rem. 223. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29357 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Strelivo
Dobrý deň. Chem sa Vás skúsenejších opýtať, čo by ste mi odporučili (strela, značka, atď) do 9,3x74R, 9,3x62 a 7x65R. Ďakujem za každú radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29359 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Strelivo
Prejdi si staršie témy tu vo Fóre je tam aj téma 9,3 x 62. Možno tam nájdeš informácie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29522 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Máte niekto priame skúsenosti so strelivom Federal, typ Trophy Bonded Bear Claw? Ako sa to správa na zveri, resp. našli ste deformovanú strelu? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29560 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Strelivo
Mám aj túto ráž, bohužial, dostaneš do nej už len RWS doppellkern, dúfam som to správne napísal, je to dvojité jadro. 11,7g. Slušné strelivo. Kupujem ho u Fraňa, 1900,-Sk. Ak chceš, jeden známy mi prebíja, daj mail, dám ti kontakt. S nábojnicami žiadny problém, keď nemáš, zožeň 30.06 on in skráti a spraví.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29567 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Strelivo
nevie niekto, kde som zohnal strelivo sako speedhead v kal. 7,62x39, vaha 8g??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29568 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Strelivo
sorry, chcel som povedat, kde by som zohnal a nie kde som zohnal...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29594 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Strelivo
dovoca streliva sako je Frano v Nitre, ale ked som bol u neho naposledy, tak sa vyjadril, ze so sakom skoncil, je ale mozne ze ma nieco na sklade, videl som u nheo konkretne do 6,5x55SE (ine ma nezaujimalo) takze skus u neho. Alebo este po predajcoch, co som ja videl tak mali Sako aj v Autokompe (ZV), alebo u Fedora (tiez ZV).Ale zase jeden moj kamarat nosil za slusne ceny sako do 7,62x39 z Artemisu Komarno, to neviem ci este funguje..ale ved skus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29610 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Strelivo
Skús Lesona v B.Bystrici, sú celkom pružní. Zavolaj tam: 0905/751763., Fedor vo Zvolene predajňu predal, má to kamarát, zatiaľ to rozbieha:0918/847671., Autokompo: 0905/724050.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 135 návštevníkov a žiadni členovia on-line