Strelivo

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29767 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému Strelivo
KTO PORADI NEJAKE DOBRE STRELIVO? POUZIVAM S&B 7/64-11.2 GRAMOVE SO STRIZNOU HRANOU A ZDA SA MI ZE TO DOST ROZBIJA A PODLIEVA? ZATIM DIK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29770 od Peter33
Odpoveď od Peter33 na tému Strelivo
Skus NORMU ORYX - poloplášť uzamknuté jadro, u nás to má to známy z rodiny v tomto kalibri 7x64, dral som jeleňa, co s tym strelil, ranivost paradna, strieľal jeleňa v behu na 70 metrov v horách, jeleň to moc neznačil, farby na nástrele nebolo,ale až tak po 10 tich metroch. A 20 metroch od nástrelu sa len vykotil a zhasol.Tá strela sa ukážkovo rozložila, pekný hríbik, a bola skoro celá, neviem tak 80 % z hmotnosti strely zostalo v kope, mal aj hematón ale ten bol prijateľný, len čo ma prekvapilo, bolo to že ho tá strela neprestrelila, zostala na druhej strane pod kožou, ani o rebrá sa moc neoprela.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29787 od marek38
Odpoveď od marek38 na tému Strelivo
Zdravím všetkých polovníkov aky typ streliva by ste mi poradily na W308,v obchode mi povedali že Federal je celkom slušný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29790 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Strelivo
skus do 308 winchester silveretip 11,7g, alebo Norma Vulkan. vseobecne sa mi potvrdilo, ze po vulkanovi zver viac farbi ako po oryxovi, kdezto po oryxovi je farby minumum ! aleboi nieco na ten system- proAmm od PMP, alebo dobre su v podstate hociake klvalotnejsie konstrukcie, aj alaska (norma), alebo hammerhead (sako). norma chemicky spaja jadro (Pb) s plastom (tombak) co ma za nasledok, ze olovo sa neoddeluje od plasta len tak lahko a drzi po kope, a strela si zachovava vysoku retencnu hmotnost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29873 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Strelivo
ja by som odporučil LAPUA MEGA buď 12g alebo 13g tu použivam aj ja do 30.06, je to dobre strelivo a cenove prijatelné,netriešti sa ako česke SB 11,7g a ani tolko nepodbehuje divina krvou,vzdy je priestrel, zver po rane na komoru bud ostava na mieste alebo do tych 30m odbieha aj tažší kus.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29874 od smire
Odpoveď od smire na tému Strelivo
Kde a za aku cenu kupujes tie Megy? Ja tiez pouzivam Megy do W308, 12g a aj 9,7g. Mam vsak pristup len k prebijanym, a nakolko mam problem s dodavatelom, rad by som vyskusal aj original tovarenske.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #29911 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Strelivo
kto ti prebija 308 ? mam doma 13g Oryxi a nema mi to kto prebit. ja som Od LV.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30015 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému Strelivo
Dnes som si kupil nove naboje Norma Vulkan,doteraz som pouzival S&B. Su drahsie:( Snad to bude zato stat;)Pojdem ich nastrelit, uvidim aky tam bude rozdiel,podla papierov by tam nemal byt moc velky co vy nato??? Najviac sa obavam toho farbenia,kedze som doteraz pouzival naboje so striznou hranou:liar: Dik za vase rady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30016 od miso
Odpoveď od miso na tému Strelivo
Spravil si dobre, určite neoľutuješ...a po odskúšaní pochopíš prečo sú drahšie..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30020 od smire
Odpoveď od smire na tému Strelivo
Jeden znamy od nas. Co sa tyka kvality, tak je to OK. Len niekedy je privelmi casovo zaneprezdneny, tak musim dlho cakat. Som z okresu BN.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30031 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Strelivo
daj mi prosim na teba mail, dohodneme sa sukromne, co by sa dalo poriesit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30127 od smire
Odpoveď od smire na tému Strelivo
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30266 od CHERY
Odpoveď od CHERY na tému Strelivo
Neviete kto dováža , alebo kde sa dá kúpiť strelivo LAPUA? Na ich stránke je ako dovozca Farňo Nitra, ale vraj to už nie je aktuálne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #30293 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Strelivo
Neviem ako je to presne, ale včera som sa pýtal na malokalibrovkové strelivo Lapua v Blave a povedali mi, že momentálne ho nemajú a je otázne, či vôbec budú mať. Vraj to závisí od toho, či naša reprezentácia objedná Lapuu. Ak áno, tak potom sa im to oplatí objednať. Ďalšia vec, kúpil som včera strelivo 22LR Winchester Super-X Subsonic a v obchode som si nevšimol jenu vec každá guľka má inú dutinku, niektorá je vyplnená skoro až po vrch iná zas len trocha a niektoré majú hlboké dutinky. Takže už vidím, že to bude lietať, ako s im zachce. Ešte som ich síce neodskúšal na strelnici, ale som asi oprávnene skeptický.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30333 od gyuszi
Odpoveď od gyuszi na tému Strelivo
Ahoj! Aj ja chcem vymeniť SaB na Norma Vulkan. Ako si dopadol s Vulkanom pri nastrelovaní??Dík za odpoved....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30386 od pepo156
Odpoveď od pepo156 na tému Strelivo
Ake mate skusenosti s 308W pri srelbe cez prekazku? Mne sa strela uz dvakrat rozbila. (strielal som na srnca v repke a videl som len chrbat a hlavu, gula ostala zapichnuta v nastrelnej lopatke pod kozou) Pouzil som strelivo SPCE so striznou hranou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30387 od schavuk
Odpoveď od schavuk na tému Strelivo
Keď sa ti trasú ruky, môžeš mať aj riadené strely::]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30393 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Vynechaj z repertoára české strelivo a kúp si Normu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30396 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Strelivo
nič rozumnejšie som za posledných 24 hodín nepočul ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30405 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému Strelivo
Sak uvidime Jozef!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 352 návštevníkov a žiadni členovia on-line