slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45042 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
S takym som sa este nestretol koho by som sa bal. No vec sa ma tak, ze ja osobne nestojim o diskusiu s ludmi, ktori idu do debaty z pozicie - [r]Ja som niekto! [/r] Ci uz je to chovanie Jevcaka, ktori nazyva ludi [r]žebračikmi [/r], alebo Stefika ktory zo svojej pozicie zasahuje do fungovania klubu a rozhoduje o tom co, kde, kedy a s kym! S takymi ludmi nema cenu diskutovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45043 od Fero
Odpoveď od Fero na tému slovenský kopov
S web stránkov SPZ je to fakt biedne. Doteraz tam napríklad nie je uverejnený nový strelecký poriadok ktorý je platný od 10/2008. Včera som bol u nás na OKO SPZ. Hovorila mi p. tajomníčka že boli pred časom vyzvaný aby si objednali terče na strelecké súťaže. Samozrejme objednali staré terče. Teraz ich informovali že bol v októbri schválený nový strelecký poriadok podľa ktorého sa už bude strieľať na nové medzinárodné terče. A zároveň ich vyzvali aby si objednali nové medzinárodné terče aj nové strelecké poriadky. No a so starými terčami si môžme tak vytrieť r....Takže takto sa hospodári s našimi financiami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45044 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Pocuvajte ma pan vycvikar! este raz napisete taketo lzi na verejny portal,tak zacnem pisat ja veci konkretne a pravdive na vasu osobu co viem ze ste porobili take ze sa s toho poserete.Nechcel som lebo sa poznam z vasou rodinou a nechcem nikomu ublizovat ale to co uz vy robite to je moc...!
<br/>
<br/>Ja som tu spadovu schodzu nerobil pre tie 2 poyebane hlasy ktore tam boli pridelene,su mi ukradnute,ja som to robil pre tych ludi,aby vedeli co sa deje a co je nove.2 roky vam boli ukradnuty kym ste ich nepotrebovali a teraz co ste spravili ha priznajte sa?vsetkych ste tesne pred tym navstivili obvolali poradili ako ,,spravny vycvikar&#039;&#039; a mimo ineho ste im vysvetlili ze co je zle to su oni im ich ,a co je dobre ste vy, my s nami ...nakoniec ste z dvoch hlasou vyrobili 5 a odchadzali ste stade ako po vyhratom futbalovom zapase,aj ked ste tam Vy konkretne nemali co robit(mali ste schodzu v ruzomberku byvate v kubine len tak na margo)...
<br/>
<br/>len pre informovanost najprv chcel 15 kandidatov potom 6 a potom 5...od buka...aj tak mi to vychadza ze 10% z 37 je 3,7 = 4 nie 5,navyse tam bolo 33 ludi ale to je v podstate jedno nezaujma ma to... nakoniec ked som vravel ze aspon aby bolo zastupenie rovnomerne po mestach tak ste tie volby tak zmanipulovali ze ste vymysleli, ze dobre a volime aj nahradnikou a to budu ty,co budu mat najmenej hlasov.Potom ked sa hlasovalo o vas a vasich ludoch tak vsetci svorne hlasovali aj ti chudaci co vam verili vsetci za vas a vasich ludi.A ked prisla rada na normalnych kandidatov tak ste ani jeden z vas nezdvihli ruky za nich ani jeden a tym padom sa stali nahradnikmi lebo mali najmenenj hlasov.Sak to bolo okate a poniektory si to aj uvedomili,a vraveli ze nieco tu je zle nieco tu nesedi len uz bolo neskoro...
<br/>
<br/>a dajte mi uz pokoj uplne ste ma vasim spravanim znechutili...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45045 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Jaro, nedivím sa ani tebe ani nikomu inému, že sa vám protiví s nimi diskutovať. Ide o to, čo všetko dokážete kvôli psom prežieť, ak vám skutočne na nich záleží. Ide o to ako chápete Kristovo: ak ťa udrú po jednom líci, nastav im aj druhé. Či to chápete ako bezbrehú poddajnosť vrchosti alebo ako prejav odolnosti čo všetko dokážete prežieť, ak vám skutočne ide o vec. Čo myslíš, na čo je treba viac odvahy a sily? Nemyslel som silu svalov na búchanie päsťou po stole.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45049 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
skus neco povytahovat nech mame prehlad a hlavne sa podpis.
<br/>
<br/>ak prejde novy zakon z dielne SPZ tak sa naozaj mozete vybodnut na vsetkych. inac ten novy zakon j asi to co ma podla prezidenta SPZ prispiet ku skvalitnovaniu pol. kynologie u nas.
<br/>
<br/>matej hrasko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45050 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Dúfam že si nezabudol informovať členov aj o výrokoch nášho pána predsedu .
<br/>Tu už dávno neide o jeden hlas, ide už o imidž nášho šéfa, ktorý chce zotrvať vo funkcii predsedu klubu za každú cenu!!!! Trochu som sklamaný z mladých kopoviarov, ktorým
<br/>nezáleží o správnom smerovaní KCHSK. Prečo si nezvolíme takého predsedu, ktorý členov bude podporovať, brať nás rovnocenným, a nie nazývať obyčajným &quot;ŽEBRÁÆIKOM&quot;?
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45051 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Teraz počúvaj Ty Jacenko(p.Chabada). Zase si sa len zhovadil ako aj na tej schôdzi. Hovoril som Ti už v Žiline že by si si mal vypočuť aj názor druhej strany a nie len Jevčáka a ak si aspoň trochu inteligentný človek tak by si zo seba nevypustil také dristy. Ty si nepochopil, že si tam bol skoro všetkým na smiech a že ťa posielali domov? Prečo tu schôdzu viedol nakoniec niekto iný a nie Ty? Ako si chcel informovať členou o diani v klube a vo výbore? Odkiaľ máš toľko vedomosti? Skusíme hadať , bol si v Jovse na PPSK mimo poradia vyvolený, bol si v KE na &quot; výcvikovom dni&quot; a si ten &quot;kľúčový&quot; hráč, ktorý štrngal s kľúčami na veter. škole a otváral si dvere výborníkom klubu na čele s p. Jevčákom a Štefíkom. tak to si ziskal určíte dosť vedomosti ,aby si ¡ich mohol v Žiline rozdávať.
<br/> Ak si to nestihol zaregistrovať tak som ja navrhoval štyroch delegátov a nie take čísla, ktoré tu uvádzaš. Ty Jacenko ani pán Jevčák mi nebude hovoriť na ktorú spádovú schôdzu pôjdem. Nikto nemal určené kde ma isť a do ktorej spádovej oblastí patrí, čo bolo vytknuté našmu predsedovi aj na KR -SPZ v Bratislave. Ty si ešte nevedel čo je kopov´, ked som ja chodil na spádove scchôdze do Žiliny.
<br/> Prečo si na spadovke nikoho nepoveril vedením zapisníce? Asi ste ju podla vášho scenára ani nepotrebovali. Našťastie sa chytila rozumu členská základňa a postarala sa o priebeh schôdze aj bez teba. Stačí si prečítať zápisnícu, kde pri prijatí uznesenia a aj hlasovaní boli všetci členovia jednotní samozrejme okrem teba. Nebudem Ti to dalej vysvetľovať, aj tak to nepochopiš. Nepochopil si to ani v Žiline, kde sa Ti to snažilo vysvetliť 33 členov. Prepač ja som ich nerátal ani som neviedol schôdzu.
<br/> A inač davaj pozor aby si sa z toho nepos... Ty , neviem čo si to vlastne dovoľuješ ale možno ešte budem mať to šťastie sa s Tebou stretnuť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45054 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Dusan ani ja som nemyslel silu svalov. Myslel som tym konfrontaciu ale z ludmi, ktori su nakloneny dialogu.
<br/>
<br/>A o to chapanie Kristovho: ak ta udru ... atd. Ja druhe lice nenastavujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45055 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
:D:D:D no bol som zvedavý, čo z si z z tých bezpohlavných drístov pochopil, a kukám, že zhruba to čo ja. ale môj ortopéd tvrdí, že tam môže byť ukrytý aj hlbší zmysel. ale tiež nevedel, aký.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45059 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Ajaj, tu to vrie. Asi nakoniec dobre, že ma presvedčili kúpiť pre spoločnosť daxla, aj keď kopov my je ako sa vraví srdcu bližší. Ale rád by som sučku dostal aj do chovu a za danej situácie vo vašom klube, ktorá je čím ďalej zamotanejšia by som nerád poškodil práve psa, ktorý za to nemôže. Rozhodovať medzi Vami ťažko, ale ak sa nedohodnete a každý trošku neustúpi, by som to typoval na &quot;delenie buniek&quot;. Meraním vtákov si predpokladám nič nepomôžete, chýli sa to prudko z kopca. Ak sa to tu hemží citátmi z Biblie, skúste Kto je bez viny, nech hodí kameňom. ;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45062 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Ja si nedovolujem ja sa len branim Vy ste zacali...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45063 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Papo, o čo si ty lepší oproti tým, ktorých kritizuješ? To zhoväďovanie svojich oponentov si odkukal od nich?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45067 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
Ešte raz som si prešiel stanovy KCHSK, kde sa v článku 8 píše:
<br/>
<br/>Konferencia klubu je najvyšší orgán klubu. Zvoláva ju výbor každých päť rokov v prípade nariadenia nadriadených orgánov SPZ i častejšie. Konferencia musí byť zvolaná aj v medziobdobí ak o to písomne požiada 1/3 riadnych členov klubu alebo nadriadený orgán.
<br/>
<br/>A hneď v bode 9 písmeno a)
<br/>Medzi základné úlohy výboru patrí :
<br/>
<br/>a.) pripravovať a zvolávať konferenciu klubu
<br/>
<br/>Buď som nechápavý, alebo SPZ prekročil svoju právomoc, pretože podľa týchto článkov nemá SPZ právo pozastaviť činnosť orgánom KCHSK ale iba nariadiť výboru zvolať konferenciu - NARIADIŤ VÝBORU ZVOLAŤ, NIE ZVOLAŤ. Vyplýva mi z toho, že SPZ mal zaslať výboru KCHSK nariadenie zvolať konferenciu na riešenie aktuálnej situácie, následne mal zasadnúť výbor klubu a stanoviť termín členských schôdzí, kľúč pre výber delegátov, schváliť program konferencie a vypracovať pozvánku. Uznesenie PKR SPZ z 25.2.2009a podpis predsedu KR SPZ na pozvánke je hrubým zásahom do činnosti klubu, porušením práv výboru a prekročením právomocí SPZ. Pozvánka podpísaná predsedom KR SPZ nemá oporu v stanovách klubu.
<br/>
<br/>Ďalej zo stanov jasne vyplýva, že delegáti zvolení na členských schôdzach (žiadne spádové) musia obdržať 15 dní pred konferenciou (teda do 20. marca) pozvánku s programom konferencie, ku ktorému môžu zaslať písomné pripomienky aspoň 7 dní pred konferenciou (teda do 27. marca).
<br/>
<br/>Podľa horeuvedeného článku 9 pripravuje konferenciu výbor, ktorému však pozastavili činnosť. Kto teda schválil program konferencie? Som zvedavý, či dostanú delegáti na konferenciu pozvánku v stanovenej lehote a kto bude na nej podpísaný. Ďalej kto posúdi prípadné pripomienky delegátov na zmenu programu konferencie.
<br/>
<br/>Nadpolovičná a uznášania schopná časť výboru zvolala mimoriadnu konferenciu v súlade s písmenom p) článku 9 a v súlade s článkom 8 stanov KCHSK. Táto konferencia bola uznesením PKR SPZ vyhlásená za neplatnú a porušujúcu stanovy klubu (bez ďalšej špecifikácie). Túto zápisnicu si rád prečítam, dnes som si ju vyžiadal na ústredí SPZ.
<br/>
<br/>Nakoniec už len konštatovanie že v postupe predsedu KCHSK a predsedu KR SPZ je toľko porušení stanov, že je to do očí bijúce a hlavne zarážajúce, čo všetko si títo ľudia dovolia voči členom klubu a aj voči členom SPZ. A predseda SPZ to zaklincoval reakciou na otvorený list takzvanej rebelujúcej skupiny výboru KCHSK. Česť práci súdruhovia, ale toto vám neprejde. Markíza a JOJka idú po takýchto veciach a pán predseda si isto nevyslúži pochvalu od uja Roba za takúto propagáciu strany v 50 tisícovej základni SPZ rok pred voľbami. Všetko ešte môže zvrátiť výsledok konferencie, v čo pevne verím, pretože to by bolo najlepšie nielen pre nás, ale hlavne pre psíky. LESU a LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45068 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Vážený čitatelia fóra!
<br/>Vkladám tento príspevok ja, pretože autor pán Renčo nemá prístup a požiadal ma o to. Prosím, nehľadajte za tým žiadne špekulácie.
<br/>
<br/>Vážení členovia klubu!
<br/>
<br/>Dovoľte mi,aby som sa aj ja vyjadril k súčasnej situácii v našom klube ako jeho matrikár.Matriku klubu vediem od jeho založenia, teda dvadsaťjeden rokov.Za túto dobu som poznal mnoho členov,i keď mnohých len nepriamo,tým,že som im vystavoval členský preukaz,príjmal od nich členské a vkladal do obálok náš spravodaj.Nerobím si tým žiadne zásluhy,robil som to rád, pre dobro veci.Začiatky boli neľahké,ale dobrá vec sa podarila.V evidencii sa zaviedol systém,ktorý spoľahlivo fungoval k obojstrannej spokojnosti členov aj výboru klubu.
<br/>
<br/>V súčasnosti klub prežíva hlbokú krízu.Predpokladal som,že oblasť ako je evidencia členov klubu ostane týchto otrasov ušetrená,ale bol to omyl.V stanovách klubu stojí,že členstvo v klube schvaľuje výbor klubu.Môže ním byť fyzická,alebo právnická osoba,ktorá si podala písomnú prihlášku za člena a ktorá spåňa podmienky pre udelenie členstva v klube.Toľko stanovy klubu.Za dvadsaťjeden rokov bolo zaužívané,že prihlášku za člena posielal uchádzač o členstvo v klube matrikárovi klubu a ten vybavil všetko ostatné.Koncom februára 2009 som dostal od ekonóma klubu list,v ktorom mi oznamuje,že mi posiela zoznam 105 nových členov klubu,ktorí do klubu vstúpili v priebehu januára a februára 2009 s poznámkou,že majú riadne zaplatené zápisné a členské na rok 2009.Ako matrikár zodpovedám za evidenciu a zúčtovanie platieb členského.Pýtam sa ako mám zodpovedať za správnosť platenia členského,keď som sa o výške týchto poplatkov dočítal iba na našej webovej stránke,čo vonkoncom nie je doklad.O etickej stránke tohto počinu radšej pomlčím.
<br/>
<br/>Aj podpriemerne inteligentný človek vidí,že tento „dodatok“ k zoznamu členov klubu je účelová akcia predsedu klubu,ktorej funkciou je zabetónovanie jeho pozície vo funkcii predsedu.Na cynizmus tohto kalibru sme v klube za dvadsť rokov jeho činnosti neboli zvyknutí.
<br/>
<br/>Priznám sa,ťažko nesiem tento stav.Pamätám si posledných dvadsať rokov,keď schôdze výboru boli schôdzami priateľov,ktorí sa radi stretávali aby riešili otázky chovu a výcviku kopova.
<br/>
<br/>Bohužiaľ posledné dva roky sú plné intríg,úskokov,podrazov a klamstiev,kde osobné ambície a samoľúbosť sú hnacím motorom niektorých z nás.
<br/>
<br/>Verím v spravodlivosť a triezve uvažovanie väčšiny členov klubu,ktorí pri voľbe nového výboru zaujmú správny postoj a vrátia tento vykoľajený vlak do správnych koľají.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>S úctou Váš Ľubomír Renčo,matrikár KCHSK
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>PS Na východnom Slovensku poznám veľa slušných ľudí,mám tam dobrých priateľov a z princípu nedelím ľudí na východniarov,západniarov,Maďarov,Poliakov,luteránov,židov,atď.
<br/>
<br/>Delím ich na charakterných a tých ostatných

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45069 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
asi tak, od tých, ktorí ma zhoväďujú:
<br/>...Janula nie je jediná kto tu začína mať o Papa strach. Nie je bohviečo slepo veriť, ale slepo nenávidieť je oveľa horšie. Na nenávisti sa ešte nikdy nič slušného nevybudovalo...
<br/>
<br/>,...Papo, ak sa chceš zaradiť do môjho fan-klubu nebránim ti, nech sa páči. Sú tam onakvejšie kynologické esá, ktoré sa ma pokúšali zhovädiť a nakoniec zhovädili samých seba...
<br/> ak by si hľadal autora, tak ti prípadne s tým pomôžem. to je výsledok tvojej argumentácie, o ktorú som ťa slušne požiadal. a poprosím ťa o niečo, neotieraj si o mňa hubu. prosím, nežiadam. ani môj pes ti nerozumie, odvrátil sa od monitora, ked som mu prstom ukázal tvoje duchaplné príspevky. asi tak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45070 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
O to je lepší, že jeho príspevky sa dajú čítať, a vy tu poučujete každého. Choďte k tým vašim labradorom, tam ste doma, to vám viac pristane!!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45071 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Keď sa toho chytí Markíza a Jojka, tak množitelia bezpapierákov isto puknú od smiechu. Toto odkazujem hlavne tým hore. Keď sa toho chytia senzáciechtivé TV, to bude iná Dog Show ako tá FCI World Dog Show 2009.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45072 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Nechápem pred čím sa brániš, ja som na Teba neutočil. Ty stále nechápeš, že si zneužívany predsedom klubu a tak vlastne znevažuješ sám seba. No nevadí raz ked ako kopoviar dospeješ, tak to pochopiš. Jedna vec má na tom mrzí, že aj Ty zastupuješ tu novú mladú generáciu ludí, ktorá nás tu má nahradiť.
<br/> Ja som vyrástal v polovníckej rodine spolu s kopovmi a vedel by som Ti o tom dlho rozprávať, čo dokázali kopovy v tej dobe. Ked som začal aktivne žiť v klube, chodil som z Oravy do Žiliny na tzv. spádové schôdze autobusom a bol som rád, že má tam starý kopoviari ako p. Riško, Marejka,Latko a dalši prijali medzi seba a že som sa od ních mohol učíť. Nedovolil som si tam vystupovať ani im dávať rozumi, lebo vtedy ešte existovala nejaka úcta k starším a skúsenejším. Dnes je už iná doba a iná generácia kopoviarov, dokonca aj ten kopov sa zmenil len škoda,že nie k lepšiemu. Nechcem sa tým dotknúť mladých ambiciozných ľudi. Chcem im tým len naznačíť , aby sa držali pri zemi, boli trochu skromnejší a učili sa od starších a skúsenejšich. Výsledky a úspechy pri práci s ich kopovmi ich same zviditelnia.
<br/> Prajem všetkým mladým kopoviarom veľa úspechov a pevne nervy pri práci s kopovom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45073 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Tuším najčítanejší denník je Nový Čas 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45075 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
ospravedlňujem sa za toho pána, milá slečna. nesprávne som vyhodnotil oslovenie
<br/> Hej pán &quot;papo&quot;jasné ...nespomínam si, žeby na mňa za posledných min. 50 rokov niekedy hukla takýmto vyberaným spôsobom slečna. mrzí ma to. ale inak si myslím, že ste celkom bystrá, a tak časom prídete sama na to, o čom sa tu vlastne bavíme, a aký to má zmysel. som o tom presvedčený, ináč by som si nedal ani tú námahu ospravedlniť sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.213 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 302 návštevníkov a žiadni členovia on-line