slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45076 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Pozdravujem Vás Jacenko. Aj keď sa my dvaja osobne nepoznáme,tak ja osobne vám držim palce nech dopadne konferencia vo váš prospech. Dosť zla sa napáchali istí ľudia. Nenechajte sa vyprovokovať nejakým primitívom ktorý nemá nielen nič na hlave, ale aj v hlave, čo svedčí aj o jeho pravopise. Keď prišli za mnou na podpis na petíciu, tak ma len bezhlavo oj...li, že tu sa podpíš za nejaké zlepšenie chodu klubu. A ja somár - prečo nie? Tak som sa podpísal. Keď som chcel sa vyškrtnúť, už nešlo!!! Na spádovku som nešiel, ale na konf. idem, kde nebudem hlasovať, ale poviem verejne aj keď som "stredoslovák" čo viem a čo mám podložené o zopár "čiernotách" v medzinárodnom klube...ale to až na mieste. Dosť bolo!!! Akonáhle zostane výbor v zložení takom ako klamali a obchádzali členov pre petíciu, tak zbohom. Aj keď ťažko po toľkých rokoch...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45077 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Jacenko, veď ale vy sa nemáte pre čím a kým brániť . Najviac zjape "zlodej aby chytili zlodeja ! ! ! " A keď sa ku tomu pridá aj biznis cez švédsku postel - ďalej nekomentujem. Dosť sa napáchali zla aj na chovných zvodoch aj na skuškach...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45078 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Už sa teším na odhalenie tých "čiernot" v medzinárodnom klube!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45079 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
No konečno niečo zaujímavé pre "objektívne" médiá 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45087 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Počuvajte, neviem kto ste, ale bolo by od Vás serioznejšie, keby ste sa pod svoje vyjadrenia podpisali. Asi ste nie svojprávny, ked niečo podpíšete a neviete čo. Príslušný titul ste si už dal sám. Tak sa tešim na konferenciu a na to, čo to už konečne na nás vytiahnete. Viac sa s Vami nemám o čom baviť. Stretneme sa v Lip. Hrádku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45090 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
A či to nebolo písané z toho istého PC ako píše Jacenko, aj takých sme tu už mali ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45091 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Si robite srandu! vy asi neviete co je verejne internetove forum,a ze co tu napisete to sa uz neda vymazat!mate stastie ze ste to napisal tak ako ste to napisal...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45092 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
mozte mi prosim Vas dat vas mail?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45094 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Ja sa Vám stále Jacenko čudujem, že máte stále chuť na niečo resp. niekomu reagovať. Veď som Vám napísal kašlite na to a nechajte to na konferenciu. Vraví sa, že trafená hus "zagága." Pozrite sa kto reagoval na môj príspevok... A ešte je aj taký trtko, že napíše, že sa nemá viacej o čom so mnou baviť. A mimochodom sa baví sám so sebou. Tak ako som už písal... Ako na hlave, tak aj v nej... :x :x :x - nič a tmavé temno

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45096 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
nerád, ale aj tak... jacenko, toto je súkromná stránka! napriek tomu tu je priestor pre všetkých. aj pre tých, čo majú svoju stránku, a nepripúšťajú na nej iné názory, ako vlastné. ba dokonca ani oficiálne informácie. takže miesto citových výlevov radšej sa spýtaj svojho idolu, ako je to možné. nik tu nikomu nebráni vysloviť názor, postoj. ale tiež to má svoje hranice, teda príspevky je možné mazať! a s tým nespravíte nič. radšej robte poriadky s vlastnými, ukáž im prstom, že tu to funguje, a pýtaj sa, prečo na vašej domovskej stránke nie. ale obávam sa, že to ťa ani nenapadne, aby si sa nebodaj nedostal do nemilosti. nepíšem to tu preto, aby som spustil nejakú debatu, ale len kvôli zamysleniu. a tiež neočakávam nejakú odpoveď. len treba porozmýšľať, to je zmyslom príspevku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45097 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Toť názor odborníka na verejne prístupnú diskusiu aširujúceho na hrdý titul .... uff, aké ľahké je niekoho nejako označiť, napr. za žebráčika alebo čuramedána či ináč @

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45099 od johny
Odpoveď od johny na tému slovenský kopov
No dajme pokoj zbraniam, želám všetkým pekný víkend

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45100 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Zdravím Jacenko. Neviem načo Ti je moj mail, ak máš niečo na mňa ,kľudne to zverejní na tomto fóre. Ja sa nemám čoho báť, skôr naopak. A Ty MOONY ak chceš niekoho urážať a si taký hrdina, skús sa pod svoje duchaplé príspevky aj podpísať.Dúfam, že z anonymity vystúpiš aspoň na konferencii a budem mať tu česť sa s tebou zoznámiť. Prajem pekný víkend.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45101 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Zosmiešňovať niekoho za to ako vypadá, robiť si posmech z toho čo mu nadelila príroda a on to nemôže ovplyvniť, urážať niekoho z anonymity a nadávať mu, to je nedôstojné a svedčí o úrovni nielen toho ktorého jedinca, ale aj celej komunity ku ktorej sa hlási a patrí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45102 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Že to zrovna teraz vravíte vy Vážený pane. Dosť ste sa zosmiešnili ľudí - nás radových členov klubu. Vy jedna pajácka banda. Nerobte teraz zo seba citlivky, ktorým bolo nedaj bože málinko uškodené. Všetkých koľko Vás je resp. bolo vo výbore by som Vás vymenil a dal priestor novým ľuďom. Pochváľte sa nielen koľko ste predali SK von, ale aj za akých podmienok. Ste jedna "kšeftárska" band, ktorá sa teraz bojí o svoju "vatu"...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45103 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Jano, už som tu niekde od teba čítal, že nie si psičkár. Bol to prejav pokory a skromnosti?
<br/>Lebo to s akým fortieľom si v tomto príspevku zaujal postoj k problému v KCHSK je hodné nasledovania tými, ktorí sa do pozície kynológov stavajú.
<br/>Po prečítaní si stanov KCHSK si poznal ako to skutočne je a patrične si to aj vyjadril vo svojom príspevku. Je to presne tak ako si to napísal. Sám by som to tak nezvládol.
<br/>Mnohý už dávno mávli rukou a vzdali boj o lepší stav v SKJ. Vďaka vášnivým nadšencom, pre zdravú budúcnosť plemien Poľ. psov, znovu svitá šanca k lepšiemu.
<br/>Jano si už len krôčik od psíka, ktorý ti bude robiť užasnú spoločnosť dobrého priateľa pri potulkách v horách.
<br/>
<br/>S farbiarským pozdravom
<br/>
<br/>Horidóóó !
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45104 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Pan Hladek ti predsa nemoze poslat mail lebo ako som sa dopocul pred casom nevedel ani zapnut pocitac a nechcem ho podcenovat ale podla mojho nazoru mu aj teraz niekto pomaha s pisanim.A nech sa necuduje ze mu nikto nechce prezradit svoje meno lebo potom by ho otravoval a chodil ho ovplivnova.Nakoniec tvrdi ze v Ziline ticho sedel v kute a pritom dvaja nezavisly mi potvrdili ze sa tam rozkrikoval alo...a to ma utvrdilo v tom ze sa nevie slusne spravat a trosicku ma aj problem z nervami co si mysli viacero ludi.Stary kopoviar ako sa nazyva by mal byt viac vyrovnany a nevyhrazat sa mladsim kolegom ako je Jacenko.Ale prepacte Jacenko prenho velkeho a stareho kopoviara nie je vlastne kolega...Bez urazky prosim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45105 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Milý pán Chabada, byť vami tak sa hanbím za takýto príspevok. Niečo také ako úcta k staršiemu a skúsenejšiemu poľovníkovi a zároveň kynológovi vám niečo hovorí? Asi nič !!!!
<br/>to že ste vy mal presne nalinkované na papieri od pána predsedu, čo máte členom prečítať a ku čomu sa majú vyjadriť je vaša vec. Vás nežerie to, že ste viedol schôdzu , ktorá sa vám nevidarila, ale vás žerie to, že vás nikto nenavrhol a nedelegoval do Jevčákovho zboru. Keď dospejete na zrelého chlapa, ktorý znáša aj prehry , tak sa potom hrdo hláste do tohto spolku. Inak vám odporúčam chatovanie na iných portáloch kde chodí mládež .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45109 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
A to si ako ctíš poľovnícke tradície ty psičkár? U nás bol odjakživa vodič poľovného psa označovaný ako psiar 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45113 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Chcel som Vam napisat co si o Vas v skutocnosti myslia vasi tzv. priatelia a ako sa patricne prezentovali na Vasu osobu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 321 návštevníkov a žiadni členovia on-line