slovenský kopov

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45114 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Ja viem kto si ty,bol si aj na schodzi a je my ta uprimne luto...ak sa mylim, sorry

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45115 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Mňa ľutovať nemusíš, nie je to potrebné, ale ja skôr ľutujem teba, veď otvor oči a skús prejaviť aj svoj názor na vec, a nie len ten , ktorý ti nalinkuje niekto iný. Tu neide vôbec o to, aby sme sa na tomto fore urážali a vykrikovali, čo kto urobil, alebo neurobil. Či je na tej alebo onej strane. Ak nám naozaj ide o spoločnú vec a tou je kopov tak je to správne. Ale ak sa len držíme toho, čo povie niekto tam hore a to je pre nás sväté tak naozaj to zabalme a nech má len jednotlivec svoj klub. Ak sú v klube predstavitelia, ktorý sa dopúšťajú chýb a vieš to preukázať a dokázať tak verím, že tvoje návrhy budú vítané. Ak to nevieš dokázať tak sa len zhovadíš. Keď sa označuješ za skúseného, tak prečo si priznal verejne, že ťa Jevčák pozval na Jovsu 3dni pred akciou, hoci si nebol medzi menovanými? Nebolo ti vôbec trápne to, že tí, ktorí boli nominovaní a absolvovali preskúšanie a venovali množstvo času na prípravu svojich zverencov na tak dôležitú akciu , že prídu o túto možnosť? Ale mám pre teba ferový návrh , zúčastni sa aj ty tej konferencie a prednes tam všetko čo ťa trápi a podaj nejaké návrhy na zlepšenie. Myslím , že situácia je taká, kde každý návrh bude možno dobrý a snáď sa náš klub bude uberať konečne tým správnym smerom. Daj ale svoje postrehy nie, tie čo ti niekto nadiktuje.
<br/>
<br/>prajem aj tebe a všetkým čitateľom pekný víkend
<br/>Kynologii zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45116 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Pán ENERGY možno máte pravdu. Vy ste sa kedy naučili zapnuť počitač? Uisťujem Vás, že píšem sám a dokonca nemám ani poradcu. Ale problem je v tom, že ste sa nenaučili čítať, pretože som sa nikde neoznačil za veľkého alebo starého kopoviara. K ostatným Vaším narážkam sa nemiením vyjadrovať. Taktiež by som Vás rád spoznal osobne a potom môžeme niečo riešiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45117 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
S mojími ozajstnými priateľmi sa stretávam, komunikujem s nimi a nemáme žiaden problém. Čo si myslia tzv. priatelia má nezaujma majú možnosť mi to povedať otvorene ako chlapy z oči do oči.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45118 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Mňa učievali starý poľovníci keď som bol zelenáč prísloviu vraj ako hovoria indiáni : &quot;žena a dieťa prehovoria,až keď chlap dovolí &quot; u nás pozná asi toto len pán Predseda a my ostatní sme deti . :):D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45119 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Jasne ze sa k narazkam nevyjadrujete lebo viete ze to je pravda.Nie ze by som sa vas bal ale svoje meno neprezradim lebo nemam chut na trapne vyhrazky napr take ktore ste adresovali jacenkovi.Mimochodom chlapi zo Zilinskeho okolia otvorte si oci a nenechajte sa ovplivnovat ako napriklad kettneR ktory nema svoj nazor a na voditku ako psika ho vedie pan Hladek.Ved sa o vas zacal zaujimat az teraz ked nieco potrebuje.Skuste sa na to pozriet z obidvoch stran nic viac od vas nechcem len sa nad tym vsetkym zamysliet.Pan Hladek tvrdi ze napr jacenko je zmanypulovany no nie je to naopak? Nemanypuluje vas nahodou ,,stary kopoviar&quot; HladekViac sa v tomto fore nebudem vyjadrovat lebo je to tu cele len jedna mala propaganda voci niecomu a niekom PS je smutne ze sa jacenkovi bojite dat mailovu adresu lebo stale ho nahovarate na nejaky osobny rozhovor a ked vas oslovi tak odmietate

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45120 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
Nechcel som reagovať ale musím, počuj Energy myslím si že Kettnera netreba ovplyvňovať, ak je niekto ovplyvnený tak si to ty. Prečítaj si tuto stóry od začiatku do konca, prečo sa váš predseda tuná už dávno nevyjadril? :x:x:x:x:x:x Lebo asi nemá čisté svedomie však? Nebudem zastavať ani jednu ani druhú stranu, ale aby sa predseda skrýval za plecia KR a PKR p. Štefíka, ktorý ma toho tiež strašne za ušami čo napachal tak tu nie je niečo v poriadku. Keby mu tak záležalo na kopovovi a jeho kvalite tak by nedovolil a neurobil by toľko ústupkov čo sa týka kvality výberu jedincov do chovu, preboha spamätaj sa veď toto sa všetko rozprúdilo pravé kvôli tomu, že niektorý sa už nechceli prizerať tomu, čo sa deje s kopovom ako stráca ostrosť a iné vlastnosti, ktoré pred tým dávno mal. Toto je hlavný kameň úrazu vo vašom klube, že predseda podľahol tlaku niektorým ktorým to nepasuje, alebo dokonca to ani jemu nepasuje, že by neprešlo toľko jedincov do chovu.
<br/>A o iných veciach čo spravil a sám sa rozhodol tak už nebudem ani písať.
<br/>
<br/>Najlepšie by bolo, keby p. Jevčak ako rovný chlap odstúpil a urobil sa úplné nový výbor s novými a mladými zanietencami, ktorý by viedli kopova ako plemeno opäť k napredovaniu.
<br/>Dúfam že sa tak stane a že naše krásne národne plemeno nezanikne, alebo nebudú tuná fungovať dva kluby.
<br/>Zdar Slovenskému kopovovi a Kynológií zvlášť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45121 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Vieš čo je zaujímavé? Že sa k tej žilinskej spádovke vyjadruješ akoby si tam bol. A sám tvrdíš že si tam nebol . Alebo si aj tu prizval Jacenko krstného na pomoc?8o8o Keby si tam bol tak prečo prítomní jednohlasne odhlasovali hneď na začiatku program schôdze ? Prečo si prítomní sami navrhli delegatov a odhlasovali ich? Všetci mali priestor sa slobodne zapojiť do diskusie. Tí čo chceli tak urobili a tí čo tichučko sedeli tak nech tak naďalej spočinu a nevykrikujú ako ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45122 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
ty si musis uvedomit ze za tych 7 rokov co som v skole som pobehal vela skusok akcii a vystav co sa tyka kopova lebo nam to skola umoznuje , takze ja velmi dobre viem aka je situacia po celom slovensku a s toho si robim usudok a nazor na vec. Takze skus porozmyslat kto tu ma informacie z druhej ruky :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45123 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
pozrite sa ten upadok pracovnej stranky nemohol nastat za dva roky.( pr. pred dvomi rokmi sme mali spickove jedince a po dvoch rokoch vymyzli)To musi byt urcite niekolko rokov nedbanlivej sledovanosti o pracovne a vlohove vlastnosti v celom chove.Teraz ked to uz do oci bije aj laikom tak sa to snazia poniektory zhodit na predsedu ktory tam je iba dva roky a dokonca to zneuzivaju pri agitaciach.Ja by som sa tiez nechal presvedcit keby mi niekto povedal ze treba odvolat predsedu a zlepsi sa pracovna stranka...ale to tak nieje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45125 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Počuj nebolo tu písané náhodou , že predseda si robí čo chce ? Tu nebolo písané , že predseda môže za zlú úroveň práce psov a preto ho treba poslať kade ľahšie, ale boli spomenuté veci , ktoré nepasujú. Napr. tvoja účasť na PPSK z dobre pripraveným psom.
<br/>Toto nie je o psoch. Toto je o ľuďoch a ich ješitnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45126 od janelu
Odpoveď od janelu na tému slovenský kopov
Už sa prestaňte osočovať a urážať a klavne voči starším členom je to maximálne nekorektné a neetické.Neviem,čo si o tom môžu pomyslieť iní.Ja osobne som tým dokonale znechutená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45127 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Čo afektuješ. Nezabúdaj kde sa dvaja bijú tretí vyhráva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45128 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
...no a sme zas doma! Ty, a tvoj predseda nabudúce si dajte FSMP v 3.cene, a robte si
<br/>2.ročník putovného pohára, takto určite zvýšite pracovnú stránku SK.:-o;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45129 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
No a ešte mi odpovez koľko si uchovnil alebo doviedol kopovov k poľovnej upotrebitelnosti za tých 7 rokov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45131 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
o to tu vobec nejde,ved to uz pochop...a ty my budes vraviet,ze som maly chlapec.jaaaaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45132 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Taketo podujatie nesluzi na zvysenie pracovnej urovne ale mal by to byt prehlad toho najlepsieho co mame.Pracovna stranka sa zvysuje inak...To ze ste sa rozhadali v klube ako maly chlapci a nebolo tam spicka nasich psov,za to vam ja nemozem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45133 od dusan
Odpoveď od dusan na tému slovenský kopov
Veľmi správny postreh.;) Ak by členovia výboru za niečo stáli a išlo im o psov, ako to radi s hrdosťou tvrdia, tak by tu nemali diskutovať ,ale čo najrýchlejšie unisono odstúpiť, lebo sa v tom vezú všetci rovnako a už dosť dlho a doplácajú na to psi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45134 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému slovenský kopov
Čítaš pozorne? Aké rozhádané? veď boli nominovaní psy a tých Jevčák odvolal a 3 dni pred akciou obvolaval svojich ludí. Potreboval tam dosťať niečo zo svojho vrhu aby pomachroval a potom zvyšok doplnil ........... a tak zavolal aj
<br/> tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45135 od samkod
Odpoveď od samkod na tému slovenský kopov
Dobrý večer! Myslím, že ide práve o toto. Hovoriť o tom, že u kopova klesá výkonnosť je veľmi jednoduché. Pred mnohými rokmi to isté hovoril jeden veľký kynológ, ktorý tiež nevzchoval ani jednéhom kopova. Bol to pán Štefík. Kopov nie je stavač. Pri stavačovi hľadať a aportovať zajace sa dá naučiť každý pes, alebo veľká väčšina. Kopov pracuje so súperom oveľa ťažším a nebezpečnejším, s diviakom. Či klesá alebo stúpa pracovná úroveň možno vidieť len z každoročného vyhodnotenia výsledkov skúšok. Pokiaľ ma pamäť neklame, tak sa tieto výsledky v disciplíne odvaha pohybujú na dobrej úrovni. Aspoň za tých tvojich 7 rokov, šuhajko.
<br/>Myslím si, že v novom výbore by sa mala spojiť skúsenosť starších členov a elán mladých. A to, že by mal byť nový výbor je nad slnko jasné.
<br/>Najviac ma mrzí, že na kopova myslíme dosť málo. Pritvrdzovať stále podmienky chovu, bez minimálnej predošlej analýzy je totálna hlúposť. A tu začal rozkol vo výbore. Najprv by sme si mali ozrejmiť koľko šteniat je ročne predajných a podľa toho stanoviť podmienky vstupu do chovu. Podmienky sa dajú pritvrdiť, ak potrebujeme znížiť počet odchovaných šteniat, ale aj povoliť, ak chceme šteniat viac. To, že suky a psy so známkou z exteriéru &quot;výborný&quot; nedávajú len výborné štence už vieme. Ale vieme aj to, že po &quot;veľmi dobrých&quot; jedincoch išlo pekné potomstvo to vieme tiež. Kedysi sa pritvrdili podmienky vstupu do chovu pretože sa odchovávalo viac ako 500 šteniat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 292 návštevníkov a žiadni členovia on-line