slovenský kopov

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50609 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Bohužial, opak je pravdou. Ti psy tam podľa slov vodičov poniektorý ani neboli pocvičiť pred skúškami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50613 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Za zníženie výkonnosti kopova nenesie zodpovednosť bývalý výbor a nepokračuje, ale môže pokračovať terajší výbor ak by zrušil opatrenia oplôtku 10 min. kandidát chovu. Prečo? Jednoduchá odpoveď. Lebo výboru čiže hlavnému poradcovi chovu a výcvikárovi sa dostane len tabuľka s číslami, ktoré tam zapisujeme mi rozhodcovia z výkonu . Výbor môže len dôverovať , alebo spraviť opatrenia , ktoré nie sú populárne a kontrolovať nás rozhodcov či sme správne posúdili daného jedinca a tak vtedy už aj výbor má podiel na raste či klesaní výkonu psov.
<br/>Ja si osobne myslím ,že na to výbor klubu má právo lebo všetci práve ich obviňujú z úpadku výkonu psov. Exterier psa vedia riešiť a rýchlejšie ho vylepšili , lebo na výstavách hlavne klubových + zvodoch sa nemáte kde skriť , ale skúšky to je kapitola sama o sebe a preto sa pozrime každý sam na seba ako rozhodcovia a vodiči komu a čomu všetkému dáme a začo a akú známku. a potom môžme hovoriť , že za to môže ten či onen výbor.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50615 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Pito, možno budeš so mnou súhlasiť, možno nie, ak si dovolím tvrdiť, že ten či onen výbor by mal ísť ostatným členom príkladom. Pozri sa, akým príkladom ide ten súčasný, napr. tu bola prezentovaná príkladná byrokratická buzerácia chovateľa, ktorý si dovoli mať iný názor na chov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50616 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
No ja tu nechcem posudzovať ten či onen výbor , ale keď už také nadhodenie tak , ja si myslím , že tá byrokracia a buzerácia ako ty píšeš pramení od jedného člena výboru a zároveň si dovolím tvrdiť, že prevrat a rozbitie klubu pramení od dvoch ješitných ludí.
<br/>Ale ak môžem poprosiť na tom to fóre venujme sa psom nie ľuďom.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50619 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému slovenský kopov
Pito, je uplne v poriadku, ze je to tu aj o ludoch. Chovatelia, majitelia, rozhodcovia, fandovia, ci funkcionari klubov- su predsa takisto sucastou kynologie, kopova nevynimajuc. Naopak, ak s krivdami, chybami ci nespravodlivostou na kopovoch a na ludoch okolo nich napachanej nedokazeme bojovat, je dobre, ze sa o tom aspon pise alebo rozprava...Je dobre, ze sa o tom aspon vie!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50628 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Pito, prevrat a rozbitie sú pomerne silné výrazy, ale ak si uvedomíme, že pasujú i udalosť, ktorú sme si v utorok pripomenuli, tak si uvedomme aj prečo k onej udalosti došlo. Jednou z posledných iskier pod sudom s prachom bol asi i fakt, že vtedajší mocipáni opantaní aroganciou moci a tešiaci sa z poslušnosti a strachu dospelákov, im začali tåcť deti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50629 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Pito, vyzývaš vás rozhodcov, aby ste sa pozreli sami na seba. Mne sa rozumnejšie a efektívnejšie, aby vás nekontrolovali výbory chovateľských klubov, ale aby ste sa kontrolovali sami. Mám na mysli, aby ste pod poľovníckou komorou vytvorili efektívne pracujúcu komisiu rozhodcov pre výkon poľovných psov a do jej čela si zvolili ľudí, za ktorých by ste sa nemuseli hanbiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50630 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
A čo z toho aj tak sa tu potom vyjadrujú ľudia , ktorý kopova ani len nechovajú .
<br/>A ten čo sa chce niečo dozvedieť tak len číta osočovanie a nevraživosť a je to prd platné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50632 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
pito, tu nejde len o kopova, KCHSK ale predovšetkým o princíp vecí a slobodu voľby...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50685 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Dnes som bol svedkom posledného výdychu ďalšieho slo.kopova, diviak mu prepichol tepnu na krku. Je to smutný dôkaz, že u nás pracovná stránka kopova je stále na dobrej úrovni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50687 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
no co k tomu říct další majitel co měl averzi proti chráničům a pes který byl tvrdý a důrazný to zbytečně odnesl ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50695 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
A kto ti povedal, ze usmrtenie psa diviakom je dokaz o kvalitach psa? Mozno tento bol naozaj dobry, neviem, nevidel som. Ale videl som ako v sobotu takmer diviak usmrtil jazvecika a ten jazvecik bol uplne slaby, motal sa cely den okolo gazdu a len mal smolu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50697 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Nesúhlasím celkom s Tebou, pretože len tohto roku som musel dať chirurgicky ošetriť štyri úrazy mojich súk a z toho len jedno poranenie bolo na prednú polovicu tela, všetky ostatné na zadnú časť dutiny brušnej a slabín. Tieto partie tela nechráni ani vesta, čiže aj keby ich boli mali tie suky, tak sa zraneniam nevyhnú. Samozrejme nechcem tým povedať, že vesta je nanič, pomôže pri útokoch z predu, ale podľa mojich skromných skúseností diviak väčšinou zachytí psa v momente, keď sa ten už snaží odskokom vyhnúť jeho útoku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50698 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Tak toto je argument hodný &quot;ozajstného znalca&quot;. No comment.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50699 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
Bohužiaľ, aj o tom je &quot;psí život&quot;... :{;):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50704 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
sú chvíle, keď aj chlapi plačú :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50717 od Peto08
Odpoveď od Peto08 na tému slovenský kopov
Moony to myslíte vážne, že v tejto republike je to čo sa týka kopova úplne na figu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50718 od Peto08
Odpoveď od Peto08 na tému slovenský kopov
tak teda asi skočím do toho Švédska za králom či mi niečo nepustí?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50720 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Zavolaj poradcom chovu a hádam majú info o aktuálnych vrhoch. Prípadne skús na klubovej stránke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50721 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Keď už kopov príde o život pri diviakovi, je veľký predpoklad, že sa ho nebál, nezatajil ho, ale sa snažil vyhovieť očakávaniam čo kladieme za jeho povinnosť. Nechcem sa hádať, každý má svoj názor na vec. Som hrdý na kopoviarov kamarátov u nás na okolí. Vedel by som Ti vymenovať zopár jedincov, ktorých by som rád videl vo svojom dvore. Asi Ťa budem musieť pozvať na nejakú poľovačku na diviaky, aby som Ťa presvedčil.
<br/>
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.143 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 332 návštevníkov a žiadni členovia on-line