slovenský kopov

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50355 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Moomy, Štefanovi Cimbalíkovi tvrdili, že porušil Stanovy klubu a nie, že by mal voči klubu nejakú podlžnoť. Štefanovi sa nepodarilo zistiť v čom ich porušil. čo má podľa teba teraz robiť? Vieš kam paria tí, ktorým stačí niekoho z niečo obviniť a ani to nešpecifikovať a len na základe takéhoto obvinenie ľudí postihovať ? Vieš ak patria takí, ktorí to schvaľujú ?
<br/>Patia do krajiny trápnych vetrov. Ak nevieš kde to je, skús si vypočuť skladbu
[/]Trápny vietor od Horkýže Slíže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50358 od ferinko
Odpoveď od ferinko na tému slovenský kopov
Pán Mony, keď sa opieraš na majetok klubu KCHSK, tak sa láskavo pozri,že Náš pán predseda Jevčák nemá vyrovnané poplatky klubu za rok 2009 za vývoz chovnej suky do Čiech v sume 8000.- SK , ktorú má podľžnosť u bývalého hlavného poradcu chovu p.MVDR.Siladiho, kde do dnešného dňa mu podľžnosť nevyrovnal, a napríklad štartovné na Európsku výstvavu v Liptovskom Hrádku 2007, sa na milého pána predsedu p.Jevčáka opýtajte či si to vten deň vyrovnal poplatky na štartovné, aspoň o tom neviem do dnešného dňa, ale o tom že pán Jevčák je svetec, o to má vyrovnené, títo ľudia za noc prerobia aj peňažný denník, aj dvoj ročnú uzavierku za rok 2007, 2008, kde predseda dozornej rady p.Rudolf Hládek chcel urobiť s dozornou radou kontrolu ale nemal akú ? A pýtam sa , kto bol štatutár KCHSK ???????????, čo bolo jeho povinnosťou ????????? AK v budúcnosti budete chcieť o výsledkoch Európskej výstavy SK v Liptovskom Hrádku v roku 2007 a výsledky šetrenia v priebehu výstavy a správania sa Vášho slávneho predsedu, kde som bol poverený zväzovým dozorom , tak Vám tom v budúcom čítaní zverejním, ja v budúconosti s KCHSK nechcem mať nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50359 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Pre zábavu ,alebo zamyslenie MOONY preklad AJ do SJ MOONY= ako námesačný,nepozorný,roztržitý,sentimentálny:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50360 od silvopastva
Odpoveď od silvopastva na tému slovenský kopov
Dňa 4.11. 2009 som dostal list od KCHSK o začatí disciplinárneho konania, list dokladám aj s uverejneným článkom.
<br/>V uvedenom začatí disciplinárneho konania chýba presné uvedenie porušenie medziľudských vzťahov, a čím som poškodil dobré meno KCHSK - že som citoval článok 2 Klubového spravodaja číslo 2/2009, alebo z Klubového spravodaja Farbiarov z roku 2009. Ďalej píšem o kúpe Hanoverskej farbiarky. Tu sa mal výbor zaoberať skôr predávajúcim, lebo podľa stanov KCHSK článok 4 odstavec c, členom klubu nemôže byť fyzická , alebo právnická osoba, ktorá sa zaoberá obchodovaním so psami, ktoré sama neodchovala, alebo sprostredkúva takýto obchod za odmenu.
<br/>Záver článku je o tom, ako som si dal stretnutie s chovateľom slovenských kopovov blízko Bardejova a ten bol v podnapitom stave.
<br/>V stanovách KCHSK a SPZ nie je nikde zakázané uverejňovanie článkov na fóre PID - slovenský kopov. Fórum je verejná stránka a nie je to stránka KCHSK.
<br/>
<br/>
<br/>list :
<br/>
<br/>KLUB CHOVATELOV SLOVENSKÝCH KOPOVOV
<br/>při Slovenskem pol&#039;ovníckom zváze
<br/>Silvester Pastva
<br/>Kukučínova 2716
<br/>024 01 Kysucké Nové Město
<br/>
<br/>Naše číslo:V Levoči
<br/>2009/1-3/KCHSK30.10.2009
<br/>Věc:
<br/>Začatie disciplinárneho konania - oznámenie .
<br/>Výbor Klubu chovateFov slovenských kopovov (ďalej len výbor) ako prvostupňový disciplinárny orgán starajúci sa o dodržiavanie členskej disciplíny v KCHSK, Vám
<br/>oznamuje začatie disciplinárneho konania podl&#039;a bodu 9 ods. 2 písm. n) Stanov Klubu chovatďov slovenských kopovov při SPZ
<br/>Konanie sa začíná na základe zápisnice z výboru KCHSK zo dna 30.10.2009 vo věci porušenia:
<br/>1.Stanov KCHSK při SPZ
<br/>-článok 6. Povinnosti členov
<br/>c.) dodržiavať a plniť uznesenia klubu, stanovy klubu a ďalšie předpisy přijaté klubom
<br/>-článok 14. Členská disciplína
<br/>-Povinnosťou každého člena klubu je vzorné reprezentovat&#039; KCHSK na kynologických
<br/>akciách všetkého druhu - výstavy, skúšky, súťaže, ale aj při vedení svojich psov na poFovačkách.
<br/>Člen klubu je povinný, okrem povinností uvedených v bode 6, dodržiavať platný ChovateFský,
<br/>Výstavný a Skúšobný poriadok
<br/>2.a tým porušenia ďalších interných predpisov SPZ, a to
<br/>a) Stanov SPZ schválené MP SR dna 26.11.2007 pod číslom 4854/2007-720
<br/>-§ 7 ods. l pís. a) - členovia SPZ sú povinní dodržiavať právně předpisy o poFovníctve,
<br/>zbraniach a střelivě, ochraně přírody, veterinárně předpisy, Stanovy SPZ a ostatně interně
<br/>předpisy SPZ, plniť úlohy vyplývajúce z týchto predpisov a uznesení orgánov SPZ
<br/>-§ 7 ods. l pís. c) - členovia SPZ sú povinní angažovat&#039; a zúčastňovat&#039; sa aktivně na
<br/>práci v SPZ, zachovávat&#039; disciplínu, plniť všetky úlohy vyplývajúce z členstva alebo
<br/>zverenej funkcie a ddsledne respektovat&#039; pravidla občianskej a poPovníckej morálky
<br/>b). Statutu Kynologickej rady SPZ:
<br/>-§ 6 ods. 8 Povinnosti členov
<br/>- dodržiavať předpisy, uznesenia a přijaté zásady súvisiace s členstvem v klube a chovom psov
<br/>c) Organizačného poriadku SKJ
<br/>- § 3 ods. 8 písm. b). Povinnosťou členov je dodržiavať předpisy, uznesenia a přijaté zásady súvisiace s členstvom v klube, v SKJ a chovom psov
<br/>
<br/>
<br/> Silvester Pastva člen KCHSK sa mál dopustit&#039; porušenia členskej disciplíny porušením vyššie uvedených ustanovení právnych noriem následovně:
<br/>Hrubé narušenie medzil&#039;udských vzťahov, poškodzovanie dobrého měna KCHSK a samotného plemena slovenského kopová (články uveřejněné na fóre PIĎ - slovenský kopov zo dna 25.8.2009.
<br/>Podl&#039;a Stanov SPZ a KCHSK, interných predpisov SPZ a z dóvodu hospodárnosti konania a nezaťažovania Vašej osoby máte právo uplatnit&#039; svoje právo účastníka konania (vzniesť pripomienky, námietky, a pod.) - vyjádřit&#039; sa písomne před vydáním rozhodnutia o udělení disciplinárneho trestu v lehote do 3 dní ódo dna doručenia tohto oznámenia na dresu předsedu KCHSK (Ing. Jaroslav Jevčák, Petrovce Nad Laborcom 119, 072 21)
<br/>Mi CHOVAT, při SSovant,
<br/>Ing. Jaroslav Jevčák Pr/dseda KCHSK
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>môj uverejnený text :
<br/>
<br/>V klubovom spravodaji cislo 2/2009 je uveřejněny diskusny prispevok z konferencie pana Piláta starsieho. Citujem: &quot;Dehonestujuce útoky na činnost rozhodcov posobiacich na vychodnom Slovensku- rozhodovanie pod vplyvom alkoholu, ich předpojatost a nedoveryhodnost. &quot;
<br/>Pan Pilát asi necital Klubový spravodaj farbiarov z roku 2009, strana 127, kde sa pise o skupině zo Spisa. Citujem:&quot; Tu vsak nemozem suhlasit s praktikami vykonavania PF a IHF.Taktiez predaj psov do zahranicia cez Militzera je neúnosný. Vrcholom nevhodného konania tejto skupiny chovatelov farbiara bola účast na chovnom zvode vo Vratnej dolině s privesom na přepravu psov od Militzera, cim bola vyprovokovaná zbytocna polemika mezdi predstavitelmi zahranicnych klubov a vyborom KCHF o nelegalnom predaji farbiarov zo Slovenska. &quot;
<br/>Dna 11. 7. 2007 som kupil Hannoversku farbiarku od menovaneho pana, ktorej majitel bol jeho syn, teraz hlavny poradca KCHSK. Farbiarka malá urobené skusky PF - II. cena, FSMP - I. cena, FD - II. cena. Vsetky skusky vykonané v Starej Lubovni. Podlá predavajuceho pana Piláta farbiarka malá byt vycvičena na dohladavanie vsetkej raticovej zvěři. Kvoli tomuto som ju aj za pomernu vysoku cenu kupil. Cenu raděj nejdem uvadzat.
<br/>O dva dni mi vola kamarat, ze střelil srnca, ktory odbehol od nastrelu cca 150 metrov, nech idem vyskusat farbiarku na dohladavanie. Na nastrele a stope bol dostatek farby, aj napriek tomu moja farbiarka nejavila o stopu ziadny zaujem. To sa zopakovalo v priebehu dvoch tyzdnov při dalsom srncovi a troch lanstiakoch. Doma bola šuká bojazliva, vacsinou zalezena v bude. Kamarati mi radili, nech suku vratim. Při pomyšleni do akeho prostredie by sa u pana Piláta vrátila - malý koterec, udupana hlina, rozpadajuca sa buda,o ktoru sa dělili tri dospěle suky Hannoverského farbiara a jedna šuká Alpského jazvecikoviteho durica - som sa rozhodo! si ju nechat. K tomu zavážili aj slova mojej dvery, ze tam by ju aj tak znova bili a týrali. Pře jej výcvik som zohnal mladého diviacika, postavil oplotok, tyzdenne smě robili až do 10 umělo založených stop. Nakoniec sa mi so sukou podařilo urobit IHF skusky v III. ceně pře kratku stopu.
<br/>Ak pan Pilát aj so synom předali viacej takychto &quot;vycvičených&quot; psov viacerym polovnikom, potom nech sa necuduje, ze ho kritizuju a s nim aj rozhodcov, ktori tieto psy posudzovali.
<br/>Na jar 2008 som chcel pře seba a kamarata kupit štěňata Slovenského kopová. Zavolal som na inzerát v Polovnictve a rybarstv, ozval sa mi pan Gdovin z Bardejova. Jeho návrh, ze by nám mohol steniatka poslat autobusem do Ziliny, ako to urobil už velakrat, smě hned zamietli a dohovořili si s nim stretnutie na 20. 6. 2008. V tento den smě navštívili viacero chovatelov, u ktorych smě pozerali steniatka. Po příchode ku panu Gdovinovi nám manželka povedala, ze jej muž nie je doma. V tom z garáže vychadza stvornozky očividné opity chlap a mrmle, ze je medzinarodny rozhodca a nikto mu nebude ocumovat po dvore. Radsej smě hned podakovali a isli smě přec. Na to mi asi po dvoch tyzdnoch vola pan Gdovin, ze má steniatka na odběr. Evidentně si naše stretnutie nepamatal. Samozřejmé som zaujem nemal.
<br/>Pytám sa, či tento pan už nemá alkoholické návyky a ak robi rozhodců z výkonu či je jeho rozhodovanie doveryhodne????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50364 od ferinko
Odpoveď od ferinko na tému slovenský kopov
Ja pána Pastvu poznám osobne, je to veľmi slušný a zaneietený kynológ, či v chove farbiarov a slovenských kopovov, ja si myslím, že ak niečo napísal, tak to je pravda, klub chovateľských kopovov nemá právo sa k tejto téme vyjadrovať, ja si myslím že pán Pastva využije Všetky právne ištitúcie k dôkaze pravdy , lebo tento slávny klub KCHSK to asi portebuje.:):):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50365 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
uplne suhlasim, s Panom Pastvom som sa stretol a absolutne verim vsetkemu uvedenemu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50366 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
No a je to tu. Dostal som oznamenie o doporučenej zásielke od KCHSK z Michaloviec. No skúste hádať, čo to bude? Niečo podobné ako dostal p. Cimbalík a Silvo Pastva. Ale už mám toho dosť a začnem to riešiť trochu iným spôsobom. Ak si pán predseda Jevčák myslí, že má neobmedzenú moc , tak je trochu vedľa.Nie nevyhrážam sa, ale na každé vrece sa najde záplata aj na to Jevčakové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50367 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Doporučujem zachovať kľud a nepristúpiť na ich hru. Dôležité tronfy starostilo uschovať a nevyplýtvať v úvodných prekáračkách a naťahovaní sa a použiť ich až keď pôjde skutočne do tuhého. Proste neskåznuť na úroveň tých, ktorými v podstate pohŕdame a máme 100 chutí si to s nimi rozdať po chlapsky. Oni za to nestoja bo sú to iba takí sraľkovia. Hoci pri moci, ale aj tak sraľkovia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50368 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Úplne s Tebou súhlasím, netreba sa nechať uniesť a už v žiadnom prípade sa neponížiť na úroveň niektorých diskutujúcich !!!
<br/>My sme sa nedopustili žiadneho prehrešku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50369 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Vážení, pýtam sa Vás, či si pán JEVČÁK nezaslúži, aby bolo voči nemu začaté disciplinárne konanie za jeho vystupovanie na európskej výstave v Liptovskom Hrádku. Veď na KCHSK spravil hanbu na medzinárodnej úrovni.Ako čítam príspevok p.silvopastva, hrubé narušenie medziľudských vzťahov sa vzťahuje aj na pána predsedu.Alebo je nedotknuteľný a môže všetko?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50372 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Never, zhrešili ste. Zhrešili ste, lebo ste chceli ostať z pohľadu chovu čestnými a poctivými. I ja som zhrešil voči urazenej pýche kríženej s arogancou moci. Tam kde rozhoduje väčšina, menšina zhrešuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50373 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Ivanhove a kto ho a jemu podobných bude súdiť? Vari tí, ktorým sa oni pchajú do krajiny trápnych vetrov alebo snáď ti, ktorí sa pchajú im?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50376 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Rýchlo si ju utekaj vyzdvihnúť, lebo možno je to prihláška do vášho občianskeho združenia - no a hneď vás je zasa o jedného viacej a € k € a môžeš si opäť schvalovať čo len budeš potrebovať. ... Veď vianoce idú 8-L 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50378 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Moony, što ty durak, že neznaješ, što z Michalovcoch chodia líbezbríby a nie prihlášky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50380 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
prihláška do vášho občianskeho združenia
<br/>Moo, ty by si prihlásil niekde, kde už si ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50383 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
moony na tvojom mieste by som bol opatrnejší.Ľudí nesmieš podceňovať.Rozumní ľudia sa dlho nenechajú vodiť za nos.Dnes jedna prihláška, zajtra druhá a možno budúce Vianoce už také veselé nebudú. Tento stav v KCHSK neprináša nič dobré,najmä nie pre samotného slov. kopova, ktorého záujmy sa čím ďalej, tým viac dostávajú do pozadia a na ich miesto nastupujú moc a arogancia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50386 od prepalov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50388 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Moony, predstav si ,že mi neprišla nová prihláška z Michaloviec, ale výplod Jevčákovej chorej hlavy. Naviac potvrdený a opečiatkovaný pečiatkou, ktorú odo mňa požaduje DR KCHSK. Tu sa potvrdilo pravidlo, že zlodej kričí chyťte zlodeja. Ten jeho výplod si môžte prečítať, keď otvoríte môj link v predchádzajúcich príspevkoch. (link skopírujte, alebo prepíšte do internetového vyhľadávača)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50395 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému slovenský kopov
pani neprypada vam mooniho vystupovanie ako s cias komunizmu sef ma vzdy pravdu ked niekto nesuhlasi zo sefom treba ho potrestat , ociernit ,oplut ale tie casi su uz davno prec alebo sa mylim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50396 od kodiak
Odpoveď od kodiak na tému slovenský kopov
Vytiahol si zo mňa slovo, to isté som sa chystal napísať. :] Celá duša nového výboru, spôsob, akým sa riešia &quot;háklivé&quot;veci, manipulované aklamačné hlasovania, prikyvovanie, žiadny samostatný krok, pokarhanie, trest, zrada...- kvitnúci komunizmus[r] [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.196 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 991 návštevníkov a žiadni členovia on-line