slovenský kopov

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50226 od pozi
Odpoveď od pozi na tému slovenský kopov
Neviete niečo o tom ako bolo na ŠPECIÁLNYCH SKÚŠKACH SLOVENSKÝCH KOPOVOV v Kamenica nad Cirochou 17.10.2009???? Účasť, výsledky???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50230 od flora
Odpoveď od flora na tému slovenský kopov
Štatút MAR sa určite v poslednej dobe nemenil! A ospravedlňujem sa, ale výsledky ŠSSK ešte nemám k dispozícii. Budem sa snažiť ich čím skôr zavesiť na stránku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50269 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému slovenský kopov
Dá sa to spravit cez fiktívne spoluvlastnictvo Vasej suky s ceskym kolegom. Odchovate na svojej suky nanho a na jeho chovnu stanicu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50272 od abba1
Odpoveď od abba1 na tému slovenský kopov
Chovná stanica je tvoje meno, tvoja značka, toto, by urobil človek, ktorému ide, len o peniaze.
<br/> Ak sú v klube takéto zlé pomery, treba vybavovať agendu poštou (aj doporučenou) a mailom a tie si uložiť, aby sa to dalo riešiť aj právnou cestou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50273 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
a či toto poznáš: ryba smrdí od hlavy... ale čistí sa od chvosta
<br/> akosi ste neverili diagnóze, že tu ide úplne o niečo iné, ako o kopova. pozrite sa do historie, kto sa ako správal, kto koho bezočivo a bezprávne podržal a celý problém mocou usmernil. no nevyriešil. a jeden z nich dobreže nie je v zákone aj vymenovaný, že musí byť členom prezídia komory. tvoj problém je len ozvena vašej nerozhodnosti pri riešení základného konfliktu. a volá sa to pomsta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50275 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Abba1, neblázni! Akou právnou cestou to chceš riešiť? Akú náhradu škody chceš požadovať za neuskutočnené párenie a nenarodené štence?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #50276 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Alebo aj s ch.st. emigrovať do ČR 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50320 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
My dobre vieme koho sme si zvolili... Vôbec neviem čo tu brázdite kopoviarske fórum a zavádzate nestranných ľudí. Predsa vy ste jedným z tých totalitných rebelov aj s Vašimi kolegami z bývalého režimu. (predch. výbor) Vy dobre viete prečo ste nedostal odporúčanie na párenie. Vysporiadajte si to čo máte voči klubu a členom klubu, vrátte finančné prostriedky ktoré stále dlžíte do klubu!!! Keď už píšete, tak nepíšte len a, ale napíšte aj z. Taktiež vôbec nechápem prečo toľko lanárite ľudí aby vstupovali do Vášho občianskeho združenia... Predsa kto bude mať záujem, tak prosím. Ale to len na okraj toho v čom som vám začal reagovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50321 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
O čo to je, ak bolo vynaložené viac energie a času na nevydanie OnP pre Cimbalíkovu suku, než by bolo vynaložené na jeho vydanie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50335 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Nič v podstate fakt nič! Iba toľko aby bol prinutený si vysporiadať svoje podlžnosti voči klubu. 8o 8o 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50337 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
Co kdybys uvedl fakta místo náznaků a prázdných řečí a pak se pod ně podepsal šlo by to ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50340 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
No zdravím Ťa moony. Ty žiješ? Už tu bolo bez Teba smutno. Neviem koho zastupuješ a či naozaj tak dore viete, koho ste si zvolili. No s určitosťou viem, že tento nový výbor je zložený zo samoľubých, pomstichtivých ľudí, ktorí nerobia pre kopova a pre radových členov ,ale sa snažia pošpiniť meno starého výboru.
<br/> Prečo nikto z Vás nežiada nový výbor aby bývalý ekonóm Ing. Pilát predložil finančnú uzavierku za roky 2007 a 2008? Prečo dodnes nevysvetlili členovia výboru Petro a Majerský svojvoľné ponechanie si nadpočetných šteniat? Mali by si pozametať pred svojím prahom a potom napomínať a terorizovať druhých členov.
<br/> My ako starý výbor sme si svoje podlžností vyrovnali a nikto nás tu nebude označovať za zlodejov. Finančné podlžnosti, ako cestovné a poštovné, ktoré nebol náš ekonóm schopný vyplatiť za pol roka,lebo údajne nevedel nájsť platnú ekonomickú smernicu klubu, sme si vyrovnali, a ostatné finančné prostriedky prevzali členovia nového výboru. Tak isto som konkretne ja, ako bývalý výcvikar odovzdal celú agendu a pečiatky na Klubovej výstave vo Zvolene a teraz ich znovu žiada dozorná rada KCHSK. No nič, asi im dám urobiť nové. Však aj tu prvú klubovú som si dal urobiť sám na svoje náklady.
<br/> Chcel by som vidieť evidenciu majetku klubu a teda aj tých pečiatok.
<br/> Tak moony ešte si stale mysliš , že ste si zvolili tých pravých? Potom si poriadný pako. No neverím ,že by si Ty vstupil do nového Klubu slovenského kopova, ale som presvedčený o tom, že veľa slušných a poriadných kopoviarov tak urobí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50342 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
A teraz nejaké pikošky. V pondelok som požiadal nášho poradcu chovu p. Chabadu o odporučanie na párenie. Aby som nedopadol ako Cimbalík, požiadal som o odporučanie mailom. Pán poradca mi mailom odpovedal, že vzhľadom na to, že som od 30.10.2009 disciplinárne riešený KCHSK nemám nárok na žiadné odporučanie. Doteraz som sa nedozvedel, prečo som disciplinárne riešený a čoho som sa to dopustil. Domnievam sa ,že je to za tie pečiatky , ktoré som odovzdal. Alebo som sa previníl nejako inač? Kto mi to vysvetli? V akom štáte a režíme to žijeme? Pripadám si ako v hlbokom totalitnom režime terorizovaný totalitnou mocou jedného veľkého vodcu, ktorý je
<br/>podporovaný zhora Ústredným orgánom.
<br/> Cez víkend , ako sme už boli informovaní sa koná MAR 2009 . Zaiste ste si aj čítali propozície na toto vrcholné podujatie klubu. Pýtam sa nového výboru klubu, kto a kedý zmenil štatút pre MAR? Prečo je tam p.Andrej Renčo označený za nestora pre stredné a západné Slovensko? Kto je nestorom pre východné Slovensko? Poznáme ho? Prečo sa neuvádza vek štartujúcich psov 3 roky? Prečo môžu štartovať zo zahraničia len 3 kopovy a nie štyri ako to bolo doteraz? Kto má pravo takto podstatné meniť štatút? Osobne si myslím, že tieto zmeny túto súťaž len dehonostujú a posunujú na nižšiu úroveñ. No počkáme si na výsledky a odozvy. Všetkým štartujúcim držim prsty.
<br/>
<br/> Slovenskému kopovovi zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50344 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Neviem či sme si my dvaja niekedy potykali keď ma nazývaš pako ty tåk. Ale som rád, že sa konečne priznávaš že ste si niečo vyrovnali samozrejme na čele s tebou. Kto Vám schválil tie cesťáky? Kto Vám dal súhlas na prelatenie fin prostr. za poštovné za dvojo zvolania mim. konf. nakoľko bolo prvé neplatné? Prečo ste sa až teraz začali ozývať? Prečo lanárite ľudí do nového klubu a vravite že ten poplatok je &quot;len&quot; na chod klubu? Ty chceš vydieť evidenciu majetku? A čo si padol z marsu? Veď si sa donedávna staral o náš majetok klubu, tak potom vieš aký majetok si odovzdával. My dobre vieme koho sme si zvolili a ešte lepšie koho sme nezvolili. 8-L Jediné čo ste dokázali od konf. robiť bolo lanáriť tunajších ľudí na strednom slovwensku aby nechodili do bratilavy na svetovku, ale aby išli radšej do čiech. Ste ale jedna banda a to ideš vravieť, že terajší výbor nič nerobí len špiní niekoho meno.Na záver len jedno : Už prestaň oj.....ť! Nič ste ako starý výbor nevyrovnali ako píšeš. No že len uverejnite x výziev na odovzdanie zvereného majetku a fin prostriedkov!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50345 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
O akej výstave píšete na klubovej stránke nie je ani zmienka niečo sa konalo ? Kde ? Ako to dopadlo? Či tak isto ako ŠSSK a doteraz žiadna zmienka o výsledku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50346 od moony
Odpoveď od moony na tému slovenský kopov
Pozdravujem Vás, hej v čechách sa konala európska výstava SK v septembri. A tam naši páni z bývalého režimu lanárili ľudí. Nič voči tomu hádam aj poďakovanie tým ktorí tam merali cestu, ale prečo odhovárať ľudí aby nešli na WDS a radšej skúsili čechy? Chrapúnstvo a to neviem či sa niektorí z nás dožijeme takej veľkolepej akcie aká bola v BA. Aj keď som nebol vystavovateľ, ale klobúk dole ako to tam vyzralo. A verte alebo nie aj náš stánok bol najviacej obsadený!!! Hamba Vám všetkým neprajníkom!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50347 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Moony, nemyslíš že to krajšie znie Ty pako ako Vy pako? tak neviem prečo by som Ti netykal, keď sa nevieš pod svoje duchaplné názory podpísať. Neviem kto by nam mal schvaľovať cesťáky a poštovné , čí pánboh? Preplatenie finančných nákladov odsuhlasilo 7 členou výboru spolu s dozornou radou na riadnom zasadaní výboru. Ak tu niekto zavádza a lanári ľudí , tak si to Ty moony. Alebo odkiaľ máš také &quot; presné&quot; informácie? Nie si Ty člen toho nového výboru? Čo sa týka svetovej výstavy nebol som tam, ale počul som na ňu aj iné názory ,ako sú tie tvoje. A na záver Ti môžem garantovať, že nikto nikoho nelanári do nového klubu. Ale pokial to tak pôjde v tom starom klube ako teraz, tak to zdravé jadro kopoviarov od Vás odijde .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50348 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
pocuj uz s tym prestan, je to trapne, ja nemam kopovy ale terriere, ale viem ako robi zle TEN co nad Vami drzi ochrannu ruku, svoje duchaplne reci, vyhrazanie, chvastanie predviedol aj na inej akcii. svoje postoje ja som sef ked nebudedete skakat podla toho ako piskam ja tak nebudete vobec a prispevky tvoje a vystupovanie noveho vedenia su vernou kopiou tohto postupu. co sa tyka svetovky, bol som, vystavovali sme, aj som bol pokukat a svetovka bola svetovkou len svojim nazvom a asi ziskom pre niektorych ale to je vsetko. niektore posudzovanie ako na najposlednejsej okresnej vystave orieskov. Vas stanok zakazdym ked som siel okolo bol obsadeny akurat personalom.
<br/>
<br/>nech sa Vam dari, ste pri kormidle ukazte co viete, ale nebrante slusnym ludom chovat podla svojho vedomia a svedomia, ked mate spor a neviete sa dohodnut rieste to sudnou cestou, ked nemate podklady a pravny narok tak to je smola. ked sa uchylujete k takymto krokom hovori to len jedno, ste uboziaci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50349 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
Výstižné, hlavne nie vulgárne a stojace pritom za zamyslenie sa...;):)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #50353 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
moony nepoznám Ťa, ale na tomto fóre píšu väčšinou dospelí ľudia, ktorý sa vedia rozhodnúť podľa svojho vedomia, ktorú stranu podporiť. Tvoje príspevky ma prekvapujú a možno s tým nie som sám.
<br/>Ak nie som drzý, smiem sa Ťa opýtať koľko máš rokov ??? To len preto, že STÁLE VERÍŠ ROZPRÁVKAM?:-o:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.207 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 982 návštevníkov a žiadni členovia on-line