všetko o poľovných psoch

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5330 od zalesak
všetko o poľovných psoch bolo vytvorené zalesak
Pani nerobme bordel vo všetkych témach ktoré su založené na určite plemeno.
<br/>
<br/>všetky témy o rôznych pelmenách píšte sem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5331 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému všetko o poľovných psoch
pozna vas niekto nejakeho bulla co poluje? Vas nazor, moje skusenosti len negativne, pri kontakte s diviakom neuhne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5335 od Basky
Odpoveď od Basky na tému všetko o poľovných psoch
piticom: skusenosti s welšom nemám, ani v okolí, ale skôr by som Ti doporučil ešte raz si prebrať čo od psíka požaduješ, či viac durenia a na dohľadávky a akej zvere, alebo sliedenia, aportovania a pod. Čo sa srsti týka, welš je predsa len o čosi dlhšie osrstený ako štajerák, má ju mäkšiu, ale repíkových bobákov a bodliakov sa nazbieraš tak či tak aj u jedného aj u druhého... :liar:
<br/>Hlavne Ti prajem šťastnú ruku pri výbere povahy psieho jednotlivca a kvality jeho vlôh.. Ostatné už dúfam k svojej spokojnosti zvládneš sám..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5336 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Mal som fenu štajerskeho duriča a mam u krsneho aj welša ale sklamal som sa v tom plemene. Welšterier sa mi velmi páči, ale robota nieje až aka aku by som si predstavoval najde diviaka zahlasi a potom ticho ženie je to nemý pes. Paničky nam ich dodrbali tych welšíkov.
<br/>So štajeračkou som bol veľmi spokojný a uvažujem že si kupim znova lebo pokus s daxlom mi asi nevyšiel . Velmi meká povaha toho psíka čo mám. Štajerak ma tiež dobry nos len škoda že sa s ním nedaju robiť PF skúšky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5337 od Basky
Odpoveď od Basky na tému všetko o poľovných psoch
piticom: Ešte raz som si pozrel Tvoje príspevky v téme welš... Píšeš horský revír, diviaky, dohľadávky, sprievodca počas posliedok... Na to by sa mi skôr hodil viac nejaký durič ako španiel, ale opakujem - skúsenosti s welšom nemám a so štajerákom nadpriemerne dobré.. nebola by to preto objektívna rada. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5338 od Basky
Odpoveď od Basky na tému všetko o poľovných psoch
piticom hovori o welššpringeršpanielovi, nie o welšterierovi...:(
<br/>Fena štajera čo mám je relatívne mäkšia, ale vynahrádza to vytrvalosťou a všetkými inými vlastnosťami čo má, psík tu v okolí je zase tvrďas jak hovado, výkonovo celkom tiež fajn.
<br/>U 2 daxlov čo poznám je to tak, že fena je tvrdá obranárka a šliape diviakovi na päty a zahryzne sa pri každej príležitosti (keď je od chrbta diviaka) a pes je zase opatrný, nie príliš odvážny, no dostačujúco vytrvalý...
<br/>V zásade sú všetky štyri pracovne vyhovujúce, ale tá moja vedie prím. 8-L
<br/>Preto mi je teraz ľúto toho neuchovnenia...:{
<br/>S tými PFkami máš pravdu, mne i kolegom tá moja zatiaľ vždy vysokú dohľadala..
<br/>Hoci na druhú stranu asi nie každý štajerák by vysokú dokázal stavať, si myslím, hlavne feny.. Ale môžem sa mýliť - neviem posúdiť - mám málo skúseností s plemenom ako takým.8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5339 od LEON
Odpoveď od LEON na tému všetko o poľovných psoch
budeš asi prskat ale neměl bys hledat taky chybu u sebe!!!!!!!!!!! zatím pomalu pokaždé když na psovi bylo něco na h...... tak to byla moje chyba lovecký pes je parťák a né věc do kotce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5342 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Leon psikovi sa budem venovať a pokúsim sa to odstrániť uvidíme či sa mi to podarí čaka ma drina ale ked som sa dal na boj tak ho chcem vyhrať. Uvidíme čo a ako sa mi podarí budem ťa informovať ak chceš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5343 od LEON
Odpoveď od LEON na tému všetko o poľovných psoch
přeji ti hodně ůspěchu a pevnou nervovou soustavu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5344 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Leon nehovorim že ma to neštve že sa bojí ale musim to napraviť a budem trpezlivý snaď to vijde. Zatim ho budem pripravova len ako farbiara a s durením počkam asi až do 2 roku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5351 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
LEON tak dnes som pri psíkovi vystrelil z brokovnice tak na 50m a uplne v pohode sa spraval malsi pravdu.
<br/>Prepač že som trochu pochyboval.
<br/>Ja som pri ňom vystrelil z malokalibrovky z nábojom ktorý ma v predu dierku a strela potom piští.
<br/>Ako si napísal chyba bola vo mne a nie v psíkovi.
<br/>čo už každý sa učíme a môžeme pochybiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5387 od vik
Odpoveď od vik na tému všetko o poľovných psoch
Zálesak: Od koho (aká chovná stanica, majiteľ) si kúpil toho daxla? Máloktorý z daxlov má mäkkú povahu, mám už tretieho daxla a všetci boli tvrdohlaví jak mulice...
<br/>Ja mám s daxlami len dobré skúsenosti a nemenil by som...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5388 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému všetko o poľovných psoch
taktiez musim povedat ze uz som bol na par spolocnych polovackach a daxle boli lepsie ako kopovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5389 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Mam ho od Kravčišina z Kurimky. Otec je import zo Slovinska meno Karo Petelinsky.
<br/>
<br/>Len sa mi zda že sa mu začina meniť povaha zajtra ma ešte len 7 mesiacov tak uvidíme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5390 od vik
Odpoveď od vik na tému všetko o poľovných psoch
Poznám Fera Kravčišina, je to dobrý a skúsený chovateľ...
<br/>Toho psa nepoznám, nevidel som ho ešte a ani neviem ako poľuje, ale tiež mám šteňa od tohto psa, má iba 7 mesiacov, ale javí sa na solídnej úrovni,
<br/>Ako sa mu mení povaha?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5397 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Odkiaľ si viktorceruľa rad by som sa stebou stretol a pozrel jeho brata. Moj psík ma meno Satan z Hruna a tvoj?
<br/>Od Kravčšina som aml pred tým fenu štajerskeho duriča preto som si išiel zobrať aj daxla. Štajeračka bola veľmi vydarená.
<br/>Možno ak by si ho videl tak by si mi povedal že je to ok. Nemam s daxlami skusenosti.
<br/>Kontakt na mňa je 0905/904506 prezvoň a ja ti zavolam môžme pokecať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5414 od vik
Odpoveď od vik na tému všetko o poľovných psoch
Ja som z Humenného, ale psíka mám v Ruskej Porube u starých rodičov (je to dedina 30 km severne od HE). Meno môjho psíka je Ikar z Jablonských lazov. &quot;Naši&quot; daxly majú rovnakého otca, ale nie matku...
<br/>Brnknem Ti asi zajtra keď mi zvýši čas a môžeme pokecať...
<br/>Ty si odkiaľ? Psíka môžme ísť pozrieť, či už Tvojho alebo môjho...otázkou ostane kedy, ale ak si niekde od Svidníka môžeš poprosiť aj Kravčišina...
<br/>Skúsim Ti zajtra brnknúť...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5418 od vik
Odpoveď od vik na tému všetko o poľovných psoch
Ako sa voláš menom? Moje vieš z nicku a priezvisko bez mäkčeňa...Mám 25 rokov (možno sa Ti bude zdať málo)
<br/>Pozeral som fotky, máš krásného psa, je veľmi podobný môjmu Ikarovi, krásny s čierným pálením...Z fotky vyzerá veľmi nádejný...
<br/>Dám Ti dobrú stránku (možno o nej vieš) www.alpskybrakyr.cz.
<br/>O daxloch tam máš všetko, slovenský ešte nemajú vlastnú stránku...
<br/>Ideš v lete na výstavu? V Košiciach bude niekedy v júli (tam budem ja so svojim psom), v júni bude Klubová výstava vo Zvolene (tam asi nepôjdem, budem asi v Cechách, ale možno pôjde otec) a v septembri vo Svatom Antole...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5419 od markocko
Odpoveď od markocko na tému všetko o poľovných psoch
ja som tiez mal jarusa z hruna od kravcisina a som bol neskutocne spokojny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5423 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Ja som z Medzilaboriec ale momentalne bývam v Blave a mam tu aj psíka. Volam sa Viktor Chromý ak budeš mať čas tak sa ozvi. Pokecame. Poľujem pri Humennom PZ VLK Chlmec. Mam 27 rokov takže medzi nami nie je veľký rozdiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 309 návštevníkov a žiadni členovia on-line