Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31808 od DKo
Quo Vadis KCHPS bolo vytvorené DKo
Pozrite si www.polovnictvo.sk/down.php?id=236[/]uznesenie Prezídia KR SPZ s www.kchps.sk/ks08.doc[/]"súkromný" spravodaj Mariána Nováka a utvorte si názor čomu a akej demokracii dalo Prezídium KR SPZ prednosť. A potom si môžete položiť rovnakú otázku ako ja: kam smerujú poľovné sliediče na Slovensku Osobne si myslím, že ľudia, ktorí sa nemodlia iba exteriéru psa, a vidia aj jeho povahu a pracovné vlastnosti si takého zhovädenie nezaslúžia.
<br/>pozn. ak by vám nešlo otvoriť niektorý odkaz, skúste naň kliknúť pravým tlačidlom a otvoriť v novom okne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31809 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
V onom &quot;súkromnom&quot; spravodaji, ktorý prišiel 4.2.08 aj na Odbor kynológie SPZ sa píše:
<br/>4.11.07 na zasadaní výboru KCHPS
<br/>Predseda KRK MVDr.Domko za danej situácie navrhol členom výboru alternatívne riešenie zvolaním mimoriadnej konferencie. Po prebehnutej diskusii výbor klubu tento návrh odhlasoval a poveril p. Bc. Nováka zvolaním mimoriadnej konferencie, ktorá zabezpečí sfunkčnenie výboru klubu a tým aj prispeje k normálnej činnosti v KCHPS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31821 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
Hold Dusan , dnes je dopyt po psoch veliky ale v popredi je nove plemeno tzv . lizopic domaci gaucovy . Potom ludia co hladaju pracanta sa mozu aj potrhat aby nasli nieco kvalitne s vlohami na robotu .:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31835 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Jaro, ak môžeš, tak sa merkuj vo vulgarizmoch, aby sa ich nejaký chu(ma)j nechytil. Ono situácia je skutočne vážna, ale napriek tomu niektorých ľudí humor neopúšťa. Dnes som počul vtipnú otázku, že kam môže smerovať klub s gynekológom na čele.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31840 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31880 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
čakal som založenie tejto témy. Vážení, k tejto téme by som toho vedel popísať veľmi veľa, ale veci sú ešte k štádiu riešenia. Všetko sa začalo fatálnou chybou na jedných klubových jesenných skúškach, pokračovalo abdikáciou prezidenta a výcvikára a návrhom na zvolanie mimoriadnej konferencie čím bol poverený odstupujúci prezident. Všetko to bolo schválené ešte existujúcim výborom klubu, tak neviem ako môže kynologická rada zaujať také stanovisko aké zaujala. Keď si prečítate spravodaj KCHPS (DKo neviem prečo &quot;súkromný&quot;) v zápisnici zo 4.11.07 nájdete odpoveď. Prekvapuje ma ako sa niektoré veci dajú ututlať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31895 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
a to pod to sa podpisal Stefik??????????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31898 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro, ako &quot;súkromný&quot; som ho označil po prečítaní si uznesenia Prezídia KR SPZ, ktoré svieti aj na úvodnej stránke tejto databázy označené ako stavonisko KCHPS pri SPZ :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31899 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Perdo, teba prekvapuje ako sa dajú niektoré veci ututlať, mňa už neprekvapuje ako je možné niektorých ľudí zhovädiť. Predpokladám, že títo ľudia pôjdu naďalej svoju cestou a ich vlastné psy neutrpia a verím, že títo ľudia z toho vyjdú ako morálni víťazi aspoň u tých, ktorí to myslia so psami poctivo 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31900 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
a co sa vobec na tych skuskach stalo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31906 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Každý gramotný si to v spomínanom spravodaji môže prečítať 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31907 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Práve toho sa bojím, že pokiaľ sa veci nedajú na pravú mieru situácia sa bude opakovať a niektorí ľudia sa dostanú na čiernu listinu. Pokiaľ mám byť konkrétny bolo mi povedané: &quot;Ste mladý prespektívny kynológ, veľmi sa mi páči ako vediete svojich psov, bola by veľká škoda keby Vás niekto stopol.&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31911 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Perdo, tak na toho, čo ti to povedal, si daj bacha. Ak by ti niekto povedal, že ešte nič nevieš a ako chovateľ vyfasuješ od matky prírody ešte veľa zaúch a žiadne z nich nebude nezaslúžené, lebo jej budeš fušovať do remesla, tak tomu ver 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31921 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
marek daj mail niečo ti pošlem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31922 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
No veď dôsledky sleduje asi celé Slovensko. Zaucho od matky prírody beriem, to je niečo s čím sa treba zmieriť. Ale keď niekto nechce rešpektovať férovú hru a pravidlá platné pre všetkých, tak to už je o inom.
<br/>Ale k veci. Čo si myslíš o vypustení skúšok z podmienok pre uchovnenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31937 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Dko dakujem za odpoved:]:]otestoval som svoju GRAMOTNOST:D na tzv. sukromnom spravodaji p. Novaka.
<br/>No dosiel som k zaveru ze pani Suba a Stefik hmmmmmm neviem ale asi maju problem stou GRAMOTNOSTOU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31938 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
spomenutych panov som nechcel urazit no mam za to ze az si niekto precita uznesenia zverejnene v tzv. sukromnom spravodaji tak urcite dojde k zaveru ze tie uznesenia Novak neprijal sam:{:{:{a pokial sa pod to niekto podpisal tak je to na :{:{:{:{:{:{:{:{:{no co asi to je tak V SPZ8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31946 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro, nielen Slovensko, viacero ľudí od nás je aj v českých chovateľských kluboch, napr. v www.kchls.cz[/]KCHLS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31947 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marek, nepodceňuj ich, oni si vedia čítať. Predpokladám, že ak si náhodou budú čítať túto diskusiu, tak im na tvárach nebude chýbať úsmev v zmysle: nech si len psy brešú, naša ctihodná karavána ide ďalej a v pohode prevalcuje všetko čo sa jej postaví do cesty 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31971 od Lippai
Odpoveď od Lippai na tému Quo Vadis KCHPS
Zdravím Vás priatelia
<br/>
<br/>Ostala mi chvíločka času tak som si prečítal Vaše príspevky a keďže som tiež chovateľom sliediča a aj členom klubu KCHPS a to už celkom pekných 12 rôčikov so sa rozhodol podporiť svojim príspevkom túto diskusiu. Zatial si mislým, že do tejto diskusie, ktorá je OK a prajem aby si ich prečítali aj tí o ktorých sa v týchto diskusných prípevkoch sem tam aj píše. So presvedčený, že zatial píšu skalný sliedičiari, ktorým záleží na tom akým smerom sa cesta klubu povedie, ale možno postupne sa ozvú aj tí ktorí nám držia palce a stoja pri nás. Priatelia ak by som začal písať o všetkom čo sa mi nepáči bolo by toho na veľa strán. Ale to hlavné čo by som chcel: veľmi rýchlo zasadla KR SPZ aby riešli mimoriadnú konferenciu a vydanie spravodaja Mariánom Novákom a veľmi rýchlo zabezpečili vrátane výkonného rčiaditeľa SPZ aby ich rozhodnutie sa objavilo na tejto stránke. Poznámka: nebolo by to férovešie vydiskutovať si to na domácej pôde predtým ako to vyjde do sveta - veď túto stránku čítajú nielen na Slovensku a nie len Slováci. Druhé čo ma trápi je skutočnosť prečo na tejto stránke nie je uvedný presný dôvod (i keď to Pedro naznačil) takého to stavu v KCHPS. Prečo nie je uvedené ako KR SPZ riešila podanie nášlo člena klubu ohľadom výsledkov tých spomínaných JSMP, kde sa udeloval titul CACT za tak podivných okolností (bolo by vhodné aby s k tomu vyjadrili Tí, ktorých pes ten titul dostal na druhý deň - aj to je v spavodaji len to treba prečítať - a aké závery v tomto smere KR prijala. O tom sa nič nepíše alebo už to nepatrí do takejto diskusie verejnú diskusiu, aby každý sa dozvedel napr. ako sa niektorí funkcionári klubu zachovali na týchto skúškach?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 413 návštevníkov a žiadni členovia on-line