Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31977 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
pedro sudiac podla toho co pises tak si sa zucastnil tych skusok;/mas aj nieco konkretne?
<br/>
<br/>NO GYNEKOLOG SA ASI NEZASTAVY PRED NICIM A PRED NIKIM TO LEN VAZENY ABY KCHPS NESKONCILO V JEDNEJ VELKEJ........................:D:):D:):D:):D:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31988 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Daj mail, všetko ti napíšem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31996 od theCat
Odpoveď od theCat na tému Quo Vadis KCHPS
Zucastnil? Ved on je v tom az po usi... :D:] Peto, ked mas nieco nove, posli to aj mne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32001 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému Quo Vadis KCHPS
Mám tiež sliediča asom v klube a preto by sme mali isť na tu konferenciu aby sa veci vydiskutovali aj na verejnosti.To čo bolo na tých skúškach dosť presne opísal aj výcvikár v spravodaji.A maslo si dali na hlavu aj Štefík a Šuba lebo sa podpísali pod niečo čo nemá zmysel.Veď Novák tu konferenciu zvolaval keď bol ešte predsedom,ale niekto to asi bojkotoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32002 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
milko len ma to jeden problem lebo konferenciu zvolal vybor KCHPS 4.11.07 a jej org. poveril Novaka no bohuzial niekto to SUPER EXCELENTNE HODIL DO.........
<br/>takze ta tzv vyrocna je na pi........ lebo jej zvolanim pan Dr. nebol povereny.
<br/>
<br/>TAKZE OTAZKA ZNIE KAM SPEJE KCHPS POD VEDENIM GYNEKOLOGA??????????????????;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32003 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému Quo Vadis KCHPS
No veď preto tam treba ísť ,lebo sa tam majú voliť noví členovia výboru a tým je šanca zabrániť aj takým nežiadúcim ako je dr.aby sa tam dostali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32010 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Milko, ja to vidím tak, že v Blave sa nebude voliť nový výber, ale iba odsúhlasovať doplnenie existujúceho. Predpokladám, že doplnok výboru bude navrhnutý tozrom súčasného výboru a odsúhlasenie sa bude diať verejným (aklamačným) hlasovaním = zdvihnutím ruky.
<br/>Ale kedže členská schôdza (hociktorá) je najvyšším orgánom klubu je tu možnosť na začiatku schôdze navrhnúť do programu schôdze odvolanie celého starého výboru a voľbu nového a nech sa tieto voľby dejú tajným hlasovaním = hlasovacími lístkami. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32017 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
no to, že to niekto bojkotuje máš úplnú pravdu. je to pán kundológ a s.r.očka okolo neho. no mám pocit, že niekto využil aj to tzv. referendum.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32028 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Mám otázku, pokiaľ sa stalo to, že SPZ (nevedno prečo), zakázal konanie Mimoriadnej konferencie čo 4.11.07 jednohlasne odsúhlasil celý výbor a jednohlasne poveril M.Novaka jej usporiadaním. Bude v takomto prípade táto schôdza právoplatná?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32030 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
www.polovnik.com/QUO VADIS KCHPS.doc [/]Quo vadis KCHPS
<br/>
<br/> www.polovnik.com/stanovisko.doc [/]stanovisko
<br/>
<br/> www.polovnik.com/Stefan Janega.doc [/]vyjadrenie pana Janegu
<br/>
<br/> www.polovnik.com/Filkor.doc [/]vyjadrenie pana Filkora
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/rodokmen.jpg [/img]
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/ziadost%20o%20vysvetlenie.jpg [/img]
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/pokus%20o%20zmier%201.jpg [/img]
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/pokus%20o%20zmier%202.jpg [/img]
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/pokus%20o%20zmier%203.jpg [/img]
<br/>
<br/>[img]www.polovnik.com/IMG.jpg [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32031 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
www.polovnik.com/Valach.doc [/]vyjadrenie pana Valacha

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32035 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Quo Vadis KCHPS
Ja si myslim, ze kym KR SPZ vyda to co vydala, ma sa presvedcit o vsetkych skutocnostiach a zaujat objektivne stanovisko. Na zamyslenie je aj skutocnost, ze SPZ delegovalo na takyto druh skusok len jedneho rozhodcu a k nemu dvoch cakatelov. Som presvedceny, ze takyto typ skusok, vrcholove klubove skusky, by mali posudzovat predovsetkym dlhorocni skuseni a hlavne KVALIFIKOVANI rozhodcovia a nie cakatelia, nech uz maju akekolvek skusenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32038 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
tak v tom KCHPS je super bordel novak ktory ma poverenie zvolat konferenciu uz ho nevedno preco nema8o
<br/>a niekto vykona referendum bez poverenia;)a to je vsetko OK;/
<br/>
<br/>a tie skusky aky je zaver slavnej KR SPZ??????????????????????????????????
<br/>
<br/>
<br/>TAK TO SI ODSLEDUJEM AKO TO SKONCI A CI p. STEFIK ZAREGISTRUJE NOVY KLUB 8-L8-L8-L8-L8-L
<br/>
<br/>
<br/>to bude podivana:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32044 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Quo Vadis KCHPS
Tak a je to tu a dúfam že sa rozhýbu všetci a budú sa upravovať aj skušobné poriadky už to potrebujeme ako soľ, môj nazor na vec ak pes nevládze ta ako môže vyhrať. Len toľko, neobjektívne posudenie lebo ten druhy pes bol znova odskúšany až na druhý deň, čiže už aj majiteľka si mala uvedomiť že ten titul jej nepatrí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32066 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Perdo, každá členská schôdza, ktorá bola zvolaná v súlade so stanovami a je uznášania schopná je právoplatná. Opakujem: členská schodza je najvyšším orgánom klubu a má aj právo rozhodnúť o svojom programe. Ak by tozro výboru tvrdilo opak, tzn., že nie je možné na členskej schôdzi odvolať celý výbor a zvoliť si nový, napr. lebo to nebolo na pozvánke, členská schôdza môže zvolať novú schôdzu tzv. konferenciu, napr. o mesiac, práve s týmto programom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32068 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
dko pokial som gramotny:D:D:Da pozorne som precital list novaka a domka tak sa pitam kto je momentalne clenom vyboru kchps ;/:x:x:x:x a kto poveril gynekolaga s.r.o. zvolanim tzv. vyrocnej schodze:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32072 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému Quo Vadis KCHPS
Všetcí zostali členmi výboru okrem troch ludí ,ktorí z funkcií odstúpili.Ak toto má byť v sobotu členská schôdza tak je to si myslím len dobré lebo by sa mali voliť nový členovia výboru.Samozrejme ak sa to dá do uznesenia a bude sa hlasovať.Každý súdny človek by mal pochopiť že dr.a jeho bc. by tam už nemali prejsť.Raz ten hrniec musel vykypieť a stalo sa tak neuváženým rozhodnutím hl.rozhodcu na klubových skúškach.Táto akcia rozvírila tento kolotoč udalostí a najsmutnejšie na tom je to že v tom má prsty aj asi KRSPZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32073 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
milko na odporucanie dko aby som bol gramotny:D:D:D:Dtak som si vsetko precital tak ti to odporucam aj tebe a to konkretne spravu dr. domka a potaom daj vediet kto je clenom vyboru kchps:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32074 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Quo Vadis KCHPS
tak pozorne som si precital spravy, po prve je tam stret zaujmu, riaditel skusok a vodic su v pribuzenskom vztahu, podla popisanej situacie vodicka viac krat porusila pripustne spravanie na skuskach, bit psa, hadzat ho smerom zvery? skusat na dalsi den? sliedic sliedi na 20m a podlad vsetkeho este menej? toto su vrcholove skusky zo zadavanim titulu, kde by mal byt striktne dodrziavany poriadok a rozhodca by mal byt prisnejsi. toto nie je len o klube to je vyzitka spz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32083 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Valach sa nemá začo ospravedlňovať. Nech sa hanbí kundológ aj so svojou dcérou a Janega nech sa tiež zakope. Ak raz pes nemá svoj deň tak ho nemá. Pes to môže dokázať na druhých skúškach. A ak to kundológ nevie pochopiť tak nech chová hydinu (svojej dcére môže nasypať pšenicu)a nie psov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 305 návštevníkov a žiadni členovia on-line