Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32466 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Quo Vadis KCHPS
Toto si trocha prehnal, nezdá sa ti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32467 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Prosím niektorých prispievateľov, aby ctili zásady slušného správania. Vulgarizmami nič nedosiahname. Toto fórum a hlavne táto téma je tu nato, aby sa verejnosť dozvedela o tom, čo malo byť ututlané. Verím, že tému číta omnoho viac ľudí, ako do nej prispieva a verím, že mnohí si urobili názor na dianie v KCHPS. Ďakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32468 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Originály máme, neboj :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32491 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
vazeny treba sa vyjadrovat slusne na temu drb. dr. netreba sa ponizit na ich uroven fakt je ten ze je tu pekna kopa prispevkov a urcite to citaju aj ludia ktorich sa to tyka
<br/>
<br/>no uznavam jedno je super preslap KR SPZ lebo toto nema obdobu co sa dokazalo za tak kratky cas vykonat PODVODOV okolo jednej rodiny JANEKOVCOV
<br/>
<br/>osobne bz ma zaujimalo co kto za to dostal od pana Dr. za to ze sa toto vsetko udialo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32499 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marek, neoznačoval by som to ako prešľap KR SPZ, ale ako vizitku jej Prezídia.
<br/>Vr, skús sa krotiť, lebo mi začínaš pripadať ako provokatér a ak si potrebuješ iba zanadáť, tak v tomto období sa hrá extraligové play-off.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32508 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
dko tak to si nazval ako preslap uplne jemne:)
<br/>
<br/>lebo az sa dokazu uznat tieto skusky tak a nebude z toho vyvodena ziadna osobna zodpovednost nakolko CACT bolo zadane den po skuskach tak to fak nazvat preslapom je uplne jemne. mam z toho pocit ze tymto sa krasne prezentovala nadvlada prezidia KR SPZ nad kazdim a nad vsetkim a osobne si myslim a mam ten pocit velkeho sklamania ze pan preziden KR SPZ clen prezidia SPZ prezident SKJ a clen prezidia FCI sa pod to podpisal. mozno som asi fakt mlady zaciatocnik a myslel som si ze ten clovek bude vzorom pre nas ako sa poctivou pracou dopracovat do takeho postavenia v akom je on, no opak je pravdou.
<br/>
<br/>A na adresu p. Janeka ?????? to co som si tu vsetko precital cudujem sa ze ten clovek ma v sebo tolko neviem ci to nazvat blbosti? ale je to a aj jeho manzelka ludia...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32509 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Neviem či by netrebalo ohľadom toho nešťastného zatania titulu CACT kontaktovať priamo FCI, lebo toto je príliš veľký precedens. Záver KR SPZ je totižto taký, že pán hlavný rozhodca sa obhájil výsledky ostávajú tak ako sú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32510 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
pedro nie zaver KR SPZ ale DR KR SPZ a moja otazka je kto je clenom tejto skusobneho poriadku a stanov KCHPS znalej DR KR SPZ lebo nechcem obhajovat prezidium KR SPZ ale prve rozdodnutie dala DR KR SPZ tak ma fakt zaujima kto je clenom tejtoSUPER ODBORNE ZNALEJ Dozornej rady:x:x:x:x:x:x lebo prezidium potvrdilo ich rozhodnutie:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32517 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Hej? A protestoval niekto na KR?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32535 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Quo Vadis KCHPS
Ktorý bod skúšoného poriadku bol konkrétne porušený? Kde konkrétne je napísané, že rozhodca nemôže preskúšať disciplínu na druhý deň alebo že nemôže zadať titul na druhý deň. Napíš konkrétny bod platného Skúšobného poriadku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32536 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
Vseobecne zasady pre skusanie polovnej upotrebitelnosti psov - č.11 Sposob posudzovania .
<br/>
<br/>citujem - Ak nie je pes v urcenom case dostatocne odskusany z niektorej discipliny , rozhodcovia su povinny verejne to oznamit a pred ukoncenim skusok umoznit psovi dokoncenie tejto discipliny , aby po odchode z reviru mali vsetky psy ukoncene prace a znamky mohli byt verejne oznamene .
<br/>
<br/>myslim si ze toto hovori za vsetko .
<br/>
<br/>
<br/>[r]suka mala byt dodatocne preskusana v ten den nie na druhy den . priamo v bode 11 doslo k hrubemu poruseniu skusobneho poriadku. [/r]
<br/>
<br/>viac asi nieto co dodat .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32538 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Quo Vadis KCHPS
V tomto prípade nešlo o nedostatočné odskúšanie v určenom čase, ale o opakované preskúšanie po podaní protestu. Tým pádom sa tento bod na danú situáciu nevzťahuje. Keby sa aj vzťahoval, nie je tam napísané, že ukončenie skúšok musí byť v ten istý deň ako začiatok. Typickým príkladom sú SD. K porušeniu skúšobného poriadku na týchto skúškach skutočne došlo. Skúste si typnúť v čom.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32543 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
pozor SD duricov su dvojdnove skusky- pokial pes pocas spolocnej polovacky nedojde do kontaktu so zverou a nepreukaze ostrost ma moznost to vykonat na nasledujuci den v oplotku ako aj dohladavku!!!
<br/>
<br/>Co tam je vcelku zaujimave je to k akej delegacii doslo na sutaz kde sa zadava CACT jeden rozhodca a zaroven ajHR a dvaja cakatelia.
<br/>
<br/>a uplna blbost co je tak to je ze cakatel mal vyhlasit vysledok :x:x:x:x
<br/>
<br/>a teraz uplne teoreticky pokial by sa dana sutaz konala v nedelu tak podla toho vsekeho manzelia janekovci by presadili to ze v pondelok by sa pokracovalo??????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32544 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
ale ako sa na to stale pozeram tak ziadam o vysvetlenie ako je mozne ze sa toto vsetko janekovcom podarilo to akoze kazdy je hluchy slepy? potom naberam ze KR SPZ je zbor invalidov:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32545 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
marek tam tych preslapov bolo pozehnane . ale co uz aspon vidime co dokaze jedna ukricana baba s rozhodcami .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32547 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
ale ako sa na to stale pozeram tak ziadam o vysvetlenie ako je mozne ze sa toto vsetko janekovcom podarilo to akoze kazdy je hluchy slepy? potom naberam ze KR SPZ je zbor invalidov:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32548 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
to co dokaze ona to mame moznost opdsledovat dasa povedat v priamom prenose na www.kchps.sk ale co nechapem ako je to mozne ze to vsetko preslo cez KR SPZ fakt na co to vsetko je len o tom ze mudem hrdo chodit ze som clen KR SPZ???? nic neviem a o nicom nerozhodnem?????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32557 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Quo Vadis KCHPS
Nuž, fatálna chyba sa stala vtedy, keď hlavný rozhodca poslal posudzovať dvoch čakateľov. Každý koho dotyčný dvaja páni posudzovali mohol a mal podať protest!!! Pozor! Nespochybňujem ich odborné kvality, ale posudzovať na skúškach môže len delegovaný rozhodca. Zatiaľ mi nikto nepovedal kde je napísané, že sa skúšky musia začať aj skončiť v jeden deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32561 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
v kynologickych predpisoch to nie je urcite , no usporiadatel pisomne vodica oboznamuje o zacati skusok a aj ukonceni . popri inych info .
<br/>
<br/>okrem SD skusok , ktore su 2dnove som sa este nestretol s tym aby bol pes doskusavany na druhy den .
<br/>
<br/>ale dokazem to pochopit , po tom co sa tu deje ma uz nic neprekvapi .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32562 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Kurt, najprv som ti chcel oponovať, ale po prečítaní ostaného tvojho príspevku som si ťa predstavil na mieste vodiča Zoe. Vieš, ja ti skutočne nič zlé neprajem, len ... ale nič, veď zmysel pre fair-play tiež nie je zakotnený v skúšobnom poriadku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 500 návštevníkov a žiadni členovia on-line