Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32389 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
a co sa tyka pravdy a lzi, tak toto je ten najlepsi prispevok: www.kchps.sk/podp08.doc
<br/>kto spocita vsetky gramaticke chyby (inak, je to uverejnene na stranke KCHPS), za kazdu aj ked mu dam len korunu, tak bude bohac

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32398 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Ono všetko zlé je aj na niečo dobré. Z vlastnej skúsenosti predpokladám, že morálny kredit zhovädených pôjde hore. Nič nie je večné, ani Sovietsky zväz nebol a ani skorupnované vedenie nebude lebo sa vzájomne požerie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32399 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Lenze, ja z toho mam prave opacny pocit...tieto podvody a cachre-machre sa deju od leta a dodnes nikto nic neurobil. Ja zase hovorim, ze na Slovensku je vsetko mozne a ked ma pan Dr. kamaratov SKJ a KR SPZ, tak ta spravodlivost sama nepride...na Slovensku je to tak...ved uvidime, ako to skonci a ci niekto dvihne ruku v SPZ a SKJ proti tomuto vsetkemu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32403 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
vazeny precital som si spravu pana Dr. ten clovek je bud chory alebo ma vela penazi, toto uy nieje hadka deti v skole ale to uz su vazne obvinenie:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32413 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro toš máš pravdu, že človek nevie, či sa má nieže smiať ale povedal by som rehotať. Keby som mal zvyšné bubáčky tak by som od nervov vyhodil počítač z okna keď som čítal zápisnicu. Hlupákovi rozum už nedáš a ako povedal jeden ujo &quot;Blbí ľudia su taktiež ľudia a pánboh ich má taktiež rád&quot;. Rád by som len vedieť ako bola zápisnica overená keď tam akosi na konci chýbajú autogramy (možno, že sa dávaju až na letisku M.R.Štefánika)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32414 od kokerka
Odpoveď od kokerka na tému Quo Vadis KCHPS
TOTO NEMDOPADNE DOBRE !!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32416 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Nooo a ešte jedna vec. Poznám pár ľudí, ktorí poslali prihlášky, že sa chcú stať členmi KCHPS ešte pred VČS konanou 23.02.2008 ale do dnešného dňa im nebola táto prihláška potvrdená. Tak ako sa mohli zúčastniť VČS?????????????!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32417 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
ROZHODNUTIE O KJS CACT komentar???
<br/>
<br/>az bude vas pes unaveny ako Princezna Peggy Jankina záhrada tak sa nechajte preskusat na nasledujuci den KR SPZ vam to uzna
<br/>
<br/> Predsedníctvo KR SPZ na návrh DR KRSPZ rozhodlo v tejto veci nasledovne dňa 16.2.2008:
<br/> 1..že došlo k porušeniu skúšobného poriadku SPZ hlavným rozhodcom pri určení preskúšania disciplíny sliedenie čakateľmi v snahe urýchliť priebeh skúšok a v mylnej domnienke že čakateľ Filkor, ako rozhodca FSMP má oprávnenie na samostatné posúdenie danej disciplíne.
<br/> 2.došlo k porušeniu skúšobného poriadku oboma čakateľmi Dr. Filkor a Ing. Valachom, ku ktorému došlo samostatným posúdením disciplíny sliedenie, u Dr. Filkora aj nevyhlásením známky po skončení preskúšania a u ing Valacha podpísaním rozhodcovskej tabuľky.
<br/> 3.potvrdzuje správnosť výsledkov skúšok podľa Prehľadu výsledkov skúšok, ktorý zaslal HR Š. Janega na kynologický odbor SPZ - to znamená.
<br/> 2.-miesto pre angl. kokeršpaniela ZOE Lubrami, majiteľa Dr. Smrča.
<br/>:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32422 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
A ja poznám pár ľudí, členov KCHPS, ktorým z taktických dôvodov nebola doručená pozvánka na VČS alebo referendum o odštiepení sa kokeršpanielov.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32427 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Huraaaaaaa, vieme, ze nase forum cita aj druha strana, lebo dnes sa gramaticke chyby v spominanom clanku opravili- aspon to je pozitivum!!!! tesme sa :)...aspon z toho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32428 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
VAZNE MAM STRACH NOVAK BOL DESPOTA A DIKTATOR:x:x:x:x:x
<br/>NO p. Dr. JE SLUSNE POVEDANE MAXIMALNE NEZNALY CLOVEK a to som povedal tak slusne AZ JUJ NO ALE CHEM BYT SLUSNY
<br/>
<br/>
<br/>CITAJTE POZORNE TEN LIST A DOZVIETE SA HNED V PRVOM ODSTAVCI ZE PAN DOKTOR NIEJE KOMPLET
<br/>
<br/>
<br/>TAK TO JE FAKTTTTTTTT TERNO V KCHPS
<br/>
<br/>NO A ESTE JEDEN POSTREH KCHPS MA 9 CLONOV VO VYBORE TAK TO JE CCA 10percent CLENSKEJ ZAKLADNE TAKZE ZNOVA V NIECOM SUPER :x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32449 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
a ktorý list to je?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32450 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Papu ta vieeeš. Prišli by na VČS, otvorili by ústa a to by nedopadlo podľa očakávania a spoločných modlidieb nového výboru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32452 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Ako viete ku dňu 31.12. 2008 sa vzdali činnosti vo výbore KCHPS prezident, ekonóm a výcvikár. Ako podpredsedovi klubu mi vyplynula povinnosť prevziať vedenie klubu :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x
<br/>
<br/>
<br/>tento list pana Drb. Dr. je uz upraveny dufam ze jeho original sa zachoval a treba ho tu dat TO BUDE CITANIE:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32453 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Čo sa týka tých 9 členov?! &quot;To musí byť tak, aby mohli stále povedať, že MI SME ROZHODLI, MI SME URČILII&quot; Veď to nemôže rozhodnúť pleps. Oni môžu na nás všetkých kakať ako na placatý kameň. Hovorím, že teraz len začne diktatúra.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32454 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
ten list to je sprava Drb. Dr. za rok 2007 na www.KCHPS.sk ale uz po uprave dufam ze sa original zachoval lebo TO JE FAKTTTTTTTTTTTTTT SUPPPPER A STOJI TO ZA TO prajem a odporucam to ako povinne citanie kazdemu kdo ma zaujem rozdrbat VSETKO CO SA LEN DA:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32457 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Nooo daco užasne!!!!!!! Viacerí z nás sme sa narodil ale niekto sa vyskytol. Otec pána Dr. sedel pri potoku,leštil si svojho vtáka no a semeno odplávalo a ko... zostal. My sme pleps a on má diplom na inteligenciu. Strašne ho ľutujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32458 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Stavím sa, že pri písaní listu sedela rodina Dr. a spol. To asi nemali možnosť pri maturite písať takúto úvahu tak ju napísali teraz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32461 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Už aj ja som z toho všetkého ko... a píšem to s gramatickými chybami. Hlboko sa ospravedlňujem a opravujem MY SME SA ROZHODLI, MY SME URČILI.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32462 od vr
Odpoveď od vr na tému Quo Vadis KCHPS
Z toho listu vyplýva, že Dr. sa pripravoval na to už minulý rok ale nevišlo mu to. Alebo neprišiel na to, ktorý rok je teraz. Nečudujem sa, že Novák nič toho roku nedostal keď Dr. to písal v Šamoríne 21.01.2007, elbo zabudol, že listy dostal pred rokom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 246 návštevníkov a žiadni členovia on-line