Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33904 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Majiteľom angl. kokrov už došli "ODHLÁŠKY" z KCHPS a "PRIHLÁŠKY" do Cockerspaniel klubu. Neviem ako to dopadne, ale vzhľadom na to, že v tzv. Referende hlasovali nečlenovia klubu, niektorí majitelia a chovatelia to budú zrejme ignorovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33905 od vp
Odpoveď od vp na tému Quo Vadis KCHPS
NO COMMENT o vyjadreni p. Mockovej. Bordel, hanba....
<br/>Pedro si hovoril nieco o burke, deje sa nieco? Len tak pre zaujimavost sa pytam.
<br/>Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33906 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Deje, deje, čochvíľa to hodíme aj sem.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33976 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
No tak to fakt je super bordel
<br/>
<br/>NAVRHUJEM NAPISAT LIST PREZIDIU SPZ ABY SA VYJADRILO K PRACI ICH ZAMESTNANCOV AKO AJ CELNYCH FUNKCIONAROV KR SPZ
<br/>
<br/>v kchps sa fakt deju uzastne veci PODVOD NA PODVOD
<br/>
<br/>a co na to NOVAK preco je ticho?????????:x:x:x:x:x:x:x:x:x8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33978 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Podvodom sa dopracovat k CACT pani Janekova hamba zneuctila ste celu slovensku kynologiu
<br/>
<br/>Podvodom ovladnut KCHPS a rozdelit ho pani Janekova HAMBA HAMBA HAMBA a verim v spravodlivost neprajem vam nic zle len dufam a urcite niesom sam ze pravda je len jedna.
<br/>
<br/>Taketo konania ake mate nemaju s kynologiou nic spolocne a ste hanbou a ludia co su vam napomocny nech zamyslia co cinia:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34001 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
[img]www.polovnik.com/luknar.jpg [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34018 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Tak vážení, tu máte dôkaz o podvode desaťročia! Len podotýkam, že bez prítomnosti pána Albína Luknára bol výbor KCHPS NEUZNÁŠANIASCHOPNÝ !!!, teda podľa stanov v tom čase NEMOHOL zvolať výročnú členskú schôdzu, na ktorej došlo ku doplneniu výboru, vylúčeniu pána Mariána Nováka z KCHPS, teda nemohlo dôjsť ani ku prijatiu členov, ktorí už na výročnej členskej schôdzi hlasovali!
<br/>Podľa mňa sú všetky rozhodnutia súčastneho &quot;výboru&quot; KCHPS ako aj royhodnutia prijaté na výročnej členskej schôdzi neplatné!!!
<br/>Tak, čo vy na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34022 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
podla mna, toto je list, ktory rozhodne o vsetkom. tento list dokazuje, ze vybor (ktory propaguje pani J. )nikdy nebol uznasaniaschopny...cize vsetko, co urobili je blbost...a neplatna k tomu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34049 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
No tak to je super a to sa v bratislave 28.02.2008 tutlalo?????????
<br/>
<br/>Tak potom klobuk dole pred pani Janekouvou a panom Janekom Bonny and Clade

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34050 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
tusim maju pruser a smrdi to vyhadzovom z klubu :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34051 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
No tak to asi bude fakt toco a riadne lebo nieje to uz len vnutorna zalezitost KCHPS lebo niekto sa pod to podpisal aj KR SPZ A Prezidia SPZ8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L
<br/>
<br/>este je nieco na citanie????:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34052 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
no mozno daco Pedro este supne , nejaku tu zalobu zo sudu :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34053 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
vpoda mi niekto vysvetlenie ako je to mozne ze od 28.2.2008 to ma Stefik a nic sa nekonalo ba naopak ked nahliadneme do www.kchps.sk tak tam sa ide ako by nic:x:x:x:x:x:x:x
<br/>
<br/>ALE KLASIKA BLAVA ZAZEHLI TAK AKO AJ SKUSKY???????:x:x:x:x8-L8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34054 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
vpoda mi niekto vysvetlenie ako je to mozne ze od 28.2.2008 to ma Stefik a nic sa nekonalo ba naopak ked nahliadneme do www.kchps.sk tak tam sa ide ako by nic:x:x:x:x:x:x:x
<br/>
<br/>ALE KLASIKA BLAVA ZAZEHLI TAK AKO AJ SKUSKY???????:x:x:x:x8-L8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34055 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
No myslim, že toto sa už neututle. A mám dojem, že to už pochopili aj tam hore.
<br/>No na klubovej stránke sa ide ďalej, je tam aj vyjadrenie KR SPZ ku KJSMP v Pani, teda neviem či to je vyjadrenie KR SPZ, lebo je pod tým podpísaná p. Močková. Myslím, že pod také niečo by sa mal podpísať Ing. Štefík, pokiaľ si stojí za svojím rozhodnutím. (Neviem či to prečítate, má to zlé rozlíšenie). A zápisnica, kde sa priznávajú, že nových členov príjmal výbor klubu mesiac po výročnej, je ešte stále tam 8o - dobré na tom je, že ani niektorí členovia výboru neboli (resp. nie sú) členmi klubu :D
<br/>No, ale nechajme justíciu pracovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34056 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
jeden dotaz ma pravo pani Mockova nieco take podpisovat a rozhodovat ked je len zamestnancom a nieje volena :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34058 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Neviem, opýtam sa jej v odvolaní.:P (ozaj a ty si kto - pochopil som, že chováš kokrov, len ťa neviem identifikovať ak môžeš hoď sem mail)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34070 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Ten list, ako keby bol nadiktovany pani J., normalne je to jej retorika. Isto chodi k p. Mockovej kazdy den na kavicku. A podla mojho nazoru nema pravu nic vyhlasit a nic podpisat....to ako keby som ja rozhodoval o prijati lisabonskej zmluvy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #34075 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
no asi tak:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34837 od crazy
Odpoveď od crazy na tému Quo Vadis KCHPS
zdravim vsetkych, musim povedat ze mi je z toho celeho mierne nevolno. celej snahe o odtrhnutie kokrov nerozumiem- nemyslim to v zlom, len skratka nevidim zmysel. kazdy hovori nieco, netusim komu verit a nepoznam objektivny nazor. to ze su tam nezhody registrujem dlhsi cas, len sa pytam preco? pozrite si zoznam chovnych jedincov.. zalostne malo ked sa to porovna s cechami alebo madarskom. kolko kokrov bolo na poslednych skuskach? ziaden ak sa nemylim.. s tym treba nieco robit a nie presadzovat vlastne zaujmy :( myslim ze kokria situacia by sa dala riesit aj inak ako separaciou. kolko ludi pouziva kokrov na pracu? staci to na zachovanie chovu a jeho skvalitnenie? nesuhlasim so zrusenim vlohovych skusok, nechcem mat doma o par desat rokov cosi podobne americkemu kokrovi.. ale existuju tak isto nepolovnici kt maju o kokrov pripadne prispenie do chovu zaujem. a poznam dost kt situacia neinformovanost a komplikovanost odradila. tak mam otazku, nie je to skoda? viete kolko ludi ma doma kvalitnych kokrov s papiermiy aj by mali zaujem ale nie je priestor? mili polovnici.. kolko mame na zapade polovnickych cvicakov? ja viem o jednom co ma poiterclub. podla mna urobenie nieco na tento styl aj v inych regionoch by pomohlo. pokial chceme mat na slovensku viac kvalitnych chovnych jedincov treba spristupnenim podmienok vychadzat v ustrety ich majitelom. pokial ma novy kokerklub nieco take v umysle, kludne nech vznikne. hlavne v tom uz spravte poriadok..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.158 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 772 návštevníkov a žiadni členovia on-line