Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 2 týždnami #34868 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Milá Crazy, poľovníci sú takí istý ľudia ako ty alebo ja a sú tak isto poznačení dobou ako hocikto iný. Ich jediným spoločným znakom je riadne členstvo v SPZ. Tkaže jediné čo ti môžem doporučiť: nečakaj, lebo sa načakáš a začni sama, snáď sa k tebe niekto priadá. Ak si z Turca a môžeš si prísť zacvičiť k nám, práca španiela a retrívra má veľa spoločného.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34894 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Súhlasím so všetkým, až na to že na posledných skúškach neboli kokre (myslím klubových). Pozri si tabuľky (sú v spravodaji). Veď celý tento problém sa začal kôli kokrovi - prečítaj si tému dozadu a uveríš.
<br/>A presne ako píšeš - treba sa spájať a nie trieštiť. Spločné výcviky fungujú aj na východe - sám som podchytil mladých ľudí a úspechy sa dostavili. Len treba chcieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34922 od crazy
Odpoveď od crazy na tému Quo Vadis KCHPS
dakujem velmi pekne vam obom ;) ale asi mi predsa len neostava nic ine len pockat ako to nasom drahom hlavnom meste vyriesia- kedze tu byvame. ale celkovo mam pocit ze keby som momentalne (tak poslednych 13rokov :P ) nemala tie kokre tak rada tak sa na to uz davno vykaslem. strasne vela papierovaciek je okolo toho a v podstate je malo ludi kt maju cas a chut pomoct, pretoze sa riesia &quot;dolezite veci tam hore&quot;. nechcem tu teraz posobit ako nejaky rebel, alebo niekto kto sem prisiel vsetkych zvozit a tvarit sa dolezito, urcite nie. len by som rada dala vediet ako to asi cele vnima verejnost, kedze sama sa zatial radim skor k nej ako ku chovatelom. ved za to, ze mame na slovensku tych (dovolim si povedat) par chovnych kokrich jedincov vdacime hlavne vam polovnikom ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #35088 od filkor
Odpoveď od filkor na tému Quo Vadis KCHPS
Z toho všetkého je mi zle,na grcanie.To nemdopadne pre niekoho dobre a dúfam že pre &quot;dobrých&quot; to dapadne tak, ako má .Bratislavu treba odstaviť, dať tam dobrých ľudí vedomých, čo chcú,zanietených práci pre dobro poľovných psov a sídlo SPZ presídliť a sústrediť trebárs do Zvolena, tak ako som už o tom počul.Nekazme psov klientelizmom,rodinkárstvom a podplácaním, oni nemôžu za svojich pánov.Radšej ich cvičme, aby sa nehambili za neschopných svojich majiteľo a boli využivané na to, na čo boli vyšľachtené

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37087 od jager
Odpoveď od jager na tému Quo Vadis KCHPS
Mal som chvíľu a tak som sa pozrel ako žijú v KCHPS. No to som si dal. Potom všetkom svinstve, ktoré sa tu zosypalo na hlavy ľudí vo vrcholných kynologických funkciách si kladiem niekoľko otázok.
<br/>Kto sú tí ľudia, ktorý neváhajú škodiť Slovenskej Kynológií?
<br/>Kto je vlastne Š. Štefík.
<br/>Kto je SPZ (nie sú to náhodou, Janeka, Štefík)
<br/>Ako je možné, že pán Janeka posudzoval psa v majetku blízkého člena rodiny, keď to skúšobný poriadok zakazuje?
<br/>Nie je práve on kto mal byť disciplinárne riešený a následne potrestaný?
<br/>Už v SKCHJ to vrie. ba dokonca tiež vraj vylúčili dlhoročného člena a obvinili ho zo svinstiev, ktoré ako vidím sami páchajú, pod hlavičkou tej istej osoby, prezidenta SKJ, Š. Š., A to len preto, že ako chovateľ, poukazoval na kriváctvá pred ktorými sa nezastavia ani tí, čo by mali hájiť dobré meno SK. Dokedy budeme trpieť tieto totalitné praktiky u niektorých pánov v KR SPZ? Dokedy sa budeme prizerať ako si páni z prezídia KR SPZ plnia vrecká z našich finančných príspevkov, či už zo štartovného, výstavného alebo členského?
<br/>Ak takéto svinstvo odobrí prezident KR SPZ, tak podľa môjho názoru je treba v prvom rade riešiť túto osobu. A to i za cenu, že bude zbavený rozhodovania o dôležitých otázkach v SK. Človek s takýmto postojom, ak má trocha kynologickej cti a záleží mu na zveľaďovaní SK, tak svoju funkciu zloží sám. V opačnom prípade znechutí a odpíše ešte niekoľko vynikajúcich odborníkov a nás to bude o pár rokov mrzieť, že sme to dovolili. Ak toto nebudeme riešiť, tak nie sme o nič lepší ako títo darebáci. Ak poznáte osobne ľudí, ktorý sú takto ohovorený ( Novák a ďalší....) a darebákmi poškodený, postavte sa za nich, ak zato stoja.
<br/>Nie je čas týchto parazitujúcich funkcionárov zbaviť rozhodovania v kľúčových otázkach, týkajúcich sa budúcnosti Slovenskej kynológie?
<br/>Ja hovorím, že ANO!
<br/>Veď si z nás všetkých robia iba srandu. Zastrašujú nás a mi čušíme.
<br/>Nezaslúžime si náhodou naším správaním práve takéto vedenie????????????????????????.
<br/>Nemajú nás za choré krákajúce vrany?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37102 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Mne sa páči preambula chovateľského poriadku SPZ, kde sa píše chovateľstvo psov má výchovno-kultúrnu, etickú i športovú náplň a zaoberá sa vzťahom človeka k psovi a prírode. Inak prajem všetkým pekný deň, nevzrušovať nad skur.. skorupovanou vierchuškopu a zdá sa mi rozumnejše počúvať šum vetra v korunách stromov DKo[/]www.bella-aurea.info/srk.htm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37155 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
zavítal som sem po dlhom čase, ale chcel som len pre zaujímavosť napísať jednu vec:
<br/>Ako čakateľ na fciu. rozhodcu pre SVS a JSS som sa zúčastnil školenia, ktoré viedol Ing. Jursa a p. Balog. V diskusii som sa pred všetkými prítomnými opýtal zopár otázok typu: Môže byť titul CACT udelený deň po súťaži? Môže byť protest podaný na vyhodnotení? Odpovede uvedených pánov: Nie nemôže, v žiadnom prípade!!!! Dalšia otázka: a keď sa tak stalo? Odpoveď: Môžete sa sťažovať.
<br/>Nuž, leda tak na lampáreň, lebo s tým nič neurobila kynolog. rada SPZ, dozorná sekcia kynologickej rady SPZ, viceprezident ani prezident SPZ.
<br/>Klub sa rozpadol, niektorí boli obvinení z podvodu a krádeže......
<br/>Nuž, už sa je asi zbytočné pýtať QUO VADIS KCHPS???, už to je každému jasné :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37516 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
no myslel som ze to tu uplne skoncilo ale asi nie tak to znamena ze to este nieje OK ani ma to neprekvapuje pokial panom Stefikom vladnu bratislavske panicky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37696 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Hehe, ani to tak skoro neskonci:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39389 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
toto raz skončí, ale dúfam, že to skončí tak, že sa terajšie &quot;rodinné&quot; vedenie samo zničí. Kto dostal nový kvázi spravodaj klubu, tak musí zaplakať. Obsah celého spravodaja je to, že vám pošlú faktúru na zaplatenie členského, v spravodaji sú tak akurát výsledky výstav a fotky pani predsedovej. Čakal som, že tam budú správa matrikára klubu, správa ekonóma ma zaujímala najviac, ale ani to nám nepovedia, koľko peňazí rozbili (získali?), zaujímali by ma správy poradcov jednotlivých plemien, jediné, čo sa zmohli je to, že tam je správa výcvikárky z tých skúšok, kde aj tak bolo len 5 psov. A tiež boli v úzkom rodinnom kruhu niekde pri Šamoríne. štve ma, že v tom spravodaji nie je nič, vôbec nič, ešte ani termíny bonitácii tam nie sú, čo potrebujem najviac vedieť. Čakal som, že sa dočítam o novo uchovnených psoch a sukách, ale asi sa v klube nič neudialo. A čo ma najviac štve, že sa klubovky robia po všelijakých dedinách,ale neurobia sa pri veľkých výstavách. Budúci rok tu máme svetovú výstavu, kde je podľa mňa tá najlepšia priíležitosť urobiť klubovku a urobiť si skvelú reklamu...to kde sme...keď im už ani toto neviem dopáliť, tak už neviem, čo chcú robiť. Ale oni zrušili klubovky ešte aj v Nitre, ale tým spôsobili len to, že na tie klubovky už nebude chodiť nikto...takže toto ma hnevá....ale ja pevne verím, že toto sa raz skončí...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39393 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Usporiadanie klubovej výstavy v termíne svetovej, to áno, ale radšej nie na tom istom mieste. Radšej niekde poblíž kde sa bude dať dýchať, veď sliediče sú poľovné psy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39395 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Vieš kedy toto skončí? Keď sa väčšina členov prestane prizerať tomu čo sa deje na na výročnej povie svoje rázne nie!!! Ináč sa zo sliedičov stanú povaľači.
<br/>Ináč som zvedavý či ten &quot;spravodaj&quot; príde aj mne, pretože som nikdy z KCHPS nevystúpil a členské mám riadne zaplatené.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39410 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Ja by som tam isto siel a riadne buchol po stole, len neviem, ci nebudem sam....mali by sme sa dat dokopy a bud zalozit novy klub, alebo tam vo februari dojst a vsetko rozbit...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39412 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému Quo Vadis KCHPS
Ahoj sliedic,
<br/>Ja momentálne zastávam funkciu matrikára klubu a chcem len tolko na tvoj príspevok,že moja správa bude až v spravodaji 1/2009.Ja som prevzal túto agendu a poviem ti že bol a ešte aj je velký problém to dať do kopy za rok 2008.Chýbaju tam príhlášky členov,zoznam som lepil len z nejakých uhrad ktoré chodili a po hladaní platieb spätne aj s ekonomom.Chýbala evidencia ktoje riadny člen kto kolektívny a pod.Bonitácie budú budúci rok popri špecialke a klubovke ale to všetko sa členovia dozvedia v spavodaji 1/2009.Klubovka sa robila tento rok v Dunajskom Klátove deň pred medzinárodkou v BA len preto že priestory boli zadarmo a nemuseli sme za ne platiť ako vBA,alebo v NR.Narážaš na vycvikarku že tam bolo len 5 psov mohol si sa prihlásiť abolo by o jedného viacej.Tie jesenky ináč boli pri Nitre aby som ťa opravil.Treba pred tou dámou dať klobúk dole ,lebo dokázala vybaviť a pripraviť tie skúšky a aj reviry.A ak sa ti zdá aj spravodaj slabý tak prispej aj ty príspevkom o tvojom psovi pošli foto.Tá pani čo to zostavila to robí prvý raz a nemyslím si že to jednoduché.Na net chodíš tak si určite zajdeš aj na klubovú stránku tak isto sa snažia dávať tam aktuality.Prečo si neprišiel na stretnutie do Dunajského Klátova? tam bola bonitácia zdarma a plánuje sa to aj budúci rok.Za Nemeckého Prepeličiara ti môžem povedať len že zatial bola v tomto roku uchovnená jedna suka a jeden pes.
<br/>S pozdravom Milan Folťan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39413 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Mily pan Foltan,
<br/>som rad, ze konecne sa tu ozval niekto z vyboru KCHPS. Dal si z vas niekto otazku, preco bol taky bordel v matrike? Ako Vam to odovzdala &quot;skvelá&quot; predošlá matrikárka? Bol tam určite bordel, to verím. Ale prečo od nej neboli prevzaté papiere v poriadku? Preberací protokol nebol? V tomto Vam uznam, ze ste mali co robit. To, ze som neprisiel na klubovku v klatove bol jediny dovod, bolo to v PIATOK a v piatok ludia zvyknu pracovat. Chcel som ist, ale nepustili ma z prace...bohuzial, pozerat na peniaze sa dalo niekde inde, ale klubovka sa dala stale zaplatit. kazdy rok. A aj skusky mohli byt dalej ako pri NItre, som z Vychodu a nechcelo sa mi trepat do Nitry. Pan Novak ich raz robil v KE a raz sa robili v Bernolakove. Normalna vec, jedny skusky na zapade, jedny na vychode. Obdivujem aj Vas, aj pani Ciganovu a davam pred vami oboma klobuk dole, ale zda sa mi, ze robite v tom klube iba vy. Viete, ospravedlnovat babu, ktora robila spravodaj prvykrat je nanajvys smiesne. Pani Janekova je v klube mnoho rokov a vie ako taky spravodaj ma vyzerat a vie, ze je to doslova rocenka, ktora ma o niecom vypovedat. Je na zodpovednosti jej a pana predsedu, ze taky paskvil pustili von. Neprišiel som ani na skúšky, ani na žiadne akcie klubu, lebo demonštrujem svoj nesúhlas so svojvoľným vylúčenám pána Nováka z klubu, z jeho ohovárania, a z toho, ako sfalšovali podpis pána Luknára na prezenčke, aby bol výbor uznášania schopný. Ak by to neurobili, dnes by v takej forme klub neexistoval ako existuje. A preto, nebudem podporaovať ich aktivity, lebo všetko, čo robia je klamstvo. Samovoľne získali nadvládu nad bankovými účtami, bez toho, aby o tom vedel bývalý ekonóm a prezident klubu. Toto mám podporovať? nie, na toto nemám žalúdok. Už som stretla 2 členom klubu, ktorí povedali, že radšej nebudu ani kryť svoje feny budúci rok a kúpia si ešte okrem špringrov farbiarov a budú pracovať v inom klube. Pán Folťan, nie je to o tom, že ¡by sme nechceli skúšky, je to o tom, že takúto konštaláciu podporovať nebudem.
<br/>Ale Ďakujem za dátumy bonitácii, pomohli ste mi.
<br/>PS: Apropo stránka: je to des, aspoň zoznam chovných jedincov keby tam bola..ak si kliknite na plemeno, tak je tam iba štandard, história a chovné podmienky. SLabota. A to že je tam napísaný výbor, pár fotiek z výstav a krásne zápisnice pani Vierky, tak tomu nehovorím stránka. bohužiaľ,ja na stránke potrebujem klubové informácie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39422 od MILKO
Odpoveď od MILKO na tému Quo Vadis KCHPS
Sliedič sú veci ktoré jeden človek neprerobí,Tak je to aj v klube. A riešila sa aj otázka spraviť klubové skúšky na východe ale nenašiel sa ani jeden človek z oslovených ktorý by to zrealizoval.Ja som dlhoročný člen aj u jazvečíkov a terierov a stránka sliedičov je na lepšej úrovni ako ich, a maju oveľa viac členov.Lenže nikomu sa nechce písať a ani prispievať do nich.Problém je v nás ľuďoch, aj ja si chcem pozrieť super spravodaj a lepší web.Tak isto som poukazoval aby na stránke boli aj zoznami chovných psov.Lenže tiež to treba spracovať a dať na web.Ja za mňa viem slúbíť že Prepeličiar tam bude ale tiež potrebujem ktomu od majitelov chovných súk a psov aktuálne kopie rodokmeňov ,tabuliek,posudkov.Je slobodná volba prejavu tak treba prísť na schôdzu......
<br/>ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39426 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Svätá pravda: problém je v nás ľuďoch. Oslavných článkov je ako húb po daždi. Len čo furt vehementne oslavujú, keď to so psami ide dole vodou. Skúste prisieť kritickým článkom, napr. na tému nerovného metra na skúškach a môžte si nasadiť suspenzor. A nedivte sa, ak sa dozviete nejakú &quot;objektívnu&quot; príčinu prečo to nešlo zaradiť do Spravodaja.
<br/>Dovolím si tvrdiť, že klubový Spravodaj môže obsahovať len oslavné články, čím oslavnejšie tým suprovejšie, preto volám: nech žijú super spravodaje, nech nás vedú ku krajšiej budúcnosti.
<br/>Pozn. nie som členom KCHPS a do ich Spravodaja som sa nikdy nepokúsil prispieť. Svoje skúsenosti so Spravodajom iného klube, ktorého som členom a mám aj vlastný suspenzor, ktorýj som si familiárne nazval White Crackie = biela vrana 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39428 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Zdravím,
<br/>a môžem sa opýtať keď ste tak vehementne chceli robiť skúšky na východe - koho ste oslovili?
<br/>A prečo boli vôbec na onej pamätnej výborovke zrušené termíny klubových skúšok v Košiciach na rok 2008 (FSMP, LSMP) keď tieto mali veľmi slušnú úroveň aj účasť?
<br/>Zdá sa mi celkom logické aby klub mal časť klubových skúšok na východe a čas na opačnom konci. Podľa môjho názoru to bolo veľmi dobre zabehnuté.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39429 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Snímam klobúk:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39431 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
včera dostal spravodaj a niektoré prípevky môj adrenalín do bodu varu. tak potom vyzeral aj môj úprimný príspevok :)
<br/>a to som tam nespomenul ešte tie skúšky a ten udelený titulu po skúškach. Je toho už fakt veľa, čo ma tam štve...len mi je ľúto, že to bol skvelý klub so skvelou tradíciou a dnes sa tak degradoval, že sa za to až hanbím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.124 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 221 návštevníkov a žiadni členovia on-line