Quo Vadis KCHPS

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32968 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
v Dvoriankach som uz vystavoval a je to podla mna strasna slabota...vystavuje sa tam dokopy 100 psov...je to podla mna prisli velmi na vychode pre zapadniarov.Musime byt realisti. Stale som so svojim psom bol sam v plemene...aspon sme vyhrali :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32969 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Sliedič, budme teda realisti a podporme východniarov 8-) Čo myslíš, prečo FCI dáva svetovky aj do kynologicky málo rozvinutých krajín a nepchá ich len do tých top ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32975 od papo
Odpoveď od papo na tému Quo Vadis KCHPS
DKo, na otázku si dal aj odpoveď, s ktorou možno len súhlasiť. lenže tresnúť päsťou po stole je dobré len vtedy, keď to má význam....V týchto podmienkach štatútu nepomôžu ani ,,hrubé broky,,. pravidlá hry /štatút/ nie sú nastavené na udržanie štandartu chovu poľovných plemien, nieto ešte na rozvoj! dvojkoľajnosť v riadení kynológie, dvojkoľajnosť v záujmoch vo vnútri jednotlivých klubov jednoznačne škodia poľovným plemenám. nie je zaujímavé, že my, majitelia poľovných psov to vieme, aj sa to sem tam podarí odprezentovať ,,hore,, a predsa sa nič nedeje? ba predsa - rušia sa pracovné skúšky do chovnosti! a preto si stojím za svojím názorom, ktorý som tu prezentoval 12.3.
<br/> a mohol by sa tu aj vyjadriť nejaký ten člen KK SPZ, veď si to viacerí čítajú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32981 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
No nemysli si, že výstava v Dvoriankach je cesta v ústrety novozvoleného výboru KCHPS ku chovateľom na východe Slovenska. Je to len kosť hodená kamarátom. Keby pán nový prezident chcel podporovať sliediče na východe nestiahol by KLSMP a FSMP na západ!!!! Okrem toho v lete je špeciálka v Košiciach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32991 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Quo Vadis KCHPS
a z toho 60 kopovov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33032 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
presne tak...kopovov, farbiarov a jazvecikov...sliedicov tam stale bolo malo. no uvidime, kolko ludi tam pride so sliedicmi...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33038 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Tažká otázka 8-) Čo myslíš, koľko by ich prišlo, ak by ich posudzoval napr. Pert Studeník (CZ) :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33045 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Wachtel, vtipom je, že v KCHLS sa ten počet skúšok máli a dokonca tam existuje snaha zaviesť limity v počtoch účastníkov pre jednotlivé plemená. Apropo, viete koľkí z vedenia tohto klubu už boli obviňovaní z nedemokratického správania za to, že nešli po ruke ziskuchivcom, ktorých je aj v Česku väčšina? Neustúpili, tak ich zhovädili napr. za tyraniu v kotcových chovoch a pod. a oni aj tak neustúpili, lebo mali za chrtom im podobných autokratoch v ČMKÚ, kladúcich prioritu na psov a nie na prachy za psov :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33046 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Papo, isto poznáš príslovie ryba smrdí od hlavy a tá slovenská kynologická nie je vývimkou, skôr by som povedal, že ide príkladom ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33047 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
mam pocit ze depata je tu sice pekne no neproduktivna.
<br/>
<br/>rodina Janokovcov ovladla totalne KCHPS podvodom :x:x:x:x:x:x:x:x:x ich dcera ma konecne pracu bude organizovat velku vystavu a podla mna tobolo cielom toho vsetkeho nakolko si treba pozriet propozicie do dvorianok prihlasky posielat Mgr. Janekova Jana takze vybor je len do poctu:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x a ty clen KCHPS drz hubu lebo dopadnes ako Novak:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33048 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
dko mas pravdu ryba smrdí od hlavy
<br/>
<br/>pocuvaj dko jeden dotaz nemam cas sa v tom vrtat no mam tusenie ze organizacia vykonavajuca komerciu nesmie byt clenom SKJ ani KR SPZ nakolko to FCI nepovoluje :x:x:x mas taku info aj ty???????8-L8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33050 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marek, radšej som srkz tvoju otázku založil novú tému, ak by sa k nej chceli vyjadriť viacerí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33055 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Dko pozrel som si to no nie nemozem suhlasit asi sme sa nezladili .
<br/>Mam na mysli ze az si precitas spravu janeka kde rozprava o akejsi org. ktora ma zorganizovat svetovu vystavu spanielov tak tu je moja otazka kto na to dava pozehnanie ako aj na klub v secovciach ktorý je zdruzeny pod spz za ucelom cistej komercie a tou je org. vystav v dvoriankach. taktiez pokial dozor nad vystavou v KCHPS ma len rodina Janekovcov co ma z toho clenska zakladna. Povedzme ze financie klubu na jeho cinnost z clenskeho nepostacuju a skusky nezarobia tak potom sa pitam je to normal aby klubova vystava sla mimo klub??????????:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33056 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marek, ak si chlap tak, túto otázku položíš na členskej schôdzi vášho klubu. Tam totiž táto otázka patrí a členská schôdza ako najvyšší orgán klubu môže s tým aj niečo urobiť. Neexistuje, žiadny vyšší predpis, ktorý by zakazoval chovateľskému klubu zveriť organizáciu KV do rúk profesionálov :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33057 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Dko dufam ze nim som:D:D:D8-L8-L8-L
<br/>
<br/>
<br/>prepac no mam obavu ze uz ti unika podstata tohto fora ktore si spustil
<br/>
<br/>clenska schodza bola janekovcami a KRSPZ zmanipulovana takze je to vsetko jeden podvod :x:x:x
<br/>
<br/>skusky dtto
<br/>
<br/>Takze otazka kam sa stazovat??????:{:{:{:{:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33058 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Este jedna otazka definuj pojem profesional :x:x:x:x:x:x:x:x:x
<br/>
<br/>kto to je?
<br/>kto nim moze byt?
<br/>kde je rgistrovany?
<br/>co je jeho napln?
<br/>8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33060 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marek, máš prepáčené a ty mi prepáč, že tu tak často omieľam, že jedine členská schôdza je oprávnená a može urobiť poriadok v chovateľskom klube. Chybou je spoliehať sa na to, že to za ňu urobí nejaká vyššia moc alebo niekto cudzí :x
<br/>Ja viem, že proti vetru sa ští ťažko, ale ten vietor nemá vždy silu víchrice a ak je v mechúre dostatočný tlak, tak ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33061 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Ten, kto to má ako predmet činnosti, s ktorej platí dane. Registrovaný môže byť v obchodnom alebo živnostenskom registri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33062 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Dko:):):):)ok takze nechame sa prekvapkat tym tlakom v mechure!!!!:[:[:[:[:[
<br/>
<br/>
<br/>a co sa tyka PROFESIONALOV tzv.mam strach ze nam rastu ako huby po dazdi:xlen mam strach ze tie danove priznania asi niesu v prospech slovenského naroda. ani slovenskej kynologie:x:x:x:x
<br/>
<br/>Vdaka svetovke v roku 2009 mame max. narast PROFESIONALOV teoretikov tuziacich po peniazoch ono to vobec nema nic spolocne s predajom psov SVETOVKA TO JE TO PRAVE 8-L:x8-L:x8-L:x
<br/>
<br/>Mam starch ze taka krajina akou je Slovenska republika na počet vystavovatelov bude mat neporovnatelny pocet tzv. PROFESIONALOV, ktory sa tuzia napast:{:{:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33063 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marečku, čo si pil? Ty chceš, aby SKJ vyhlásila výberové konanie na organizátora Wold Dog Show vo Premúdrelej nad Dunajom? Ty chceš, aby zisk z tejto výstavy bol rodelený medzi naše kynologické kluby účelovo viazaný napr. na ... ? Vlastne na čo by sa mal konkrétne použiť a kto by to poctivo skontroloval, či sa aj použil? Marečku, beriem suky a idem s nimi do doliny. A ty ako?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.134 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 288 návštevníkov a žiadni členovia on-line