Quo Vadis KCHPS

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39535 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
to nieje provokovanie to je konštatovanie a dvojzmyselnosť tuto nema miesto mám pocit ze toto fórum nevzniklo len tak ale
<br/>
<br/>v KCHPS a v SPZ doslo K PODVODU :x:x:x:x:x:x:xa mena PODVODNIKOV SU ZNÁME a pani
<br/>Mgr. Ivana Cigáňová, výcvikár KCHPS a tvorca klubovej stránky KCHPS sa verejne k tomu aj postavila

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39555 od marcopollo
Odpoveď od marcopollo na tému Quo Vadis KCHPS
Dobrý deň, len toľko, pozná z Vás niekto slečnu Cigáňovú osobne??? keď môže hodnotiť jej IQ????? pretože táto slečna ho má vyššie ako niektorí z Vás, čo tu píšete. A čo sa týka tej suky, videli ste ju niekedy pracovať???? Ja áno, a dávam pred tou sukou dole klobúk. Tá slečna robí pre klub viac, ako Vy všetci čo tu len kritizujete. A niečo vytrhnúť z kontextu, je ľahké. Napr. keď sme už pri tom, ja viem o jednom prípade, keď v spravodaji bol uvedený titul CH SR psovi ASS, ktorý ho v tej dobe určite nemal. Ako je to možné??? Ako je možoné, že o tej suke a iných kvalitných chovných psoch boli informácie nekompletné, keď tí ľudia (a poznám ich dosť) posielali všetky informácie o chovných jedincoch v tej dobe danému poradcovi chovu??? Jedná sa o plemeno ASS. Asi len toľko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39556 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Milý marcopollo,
<br/>praveže tu nikto pani Cigáňovej nevyčítal jej prácu, ani povahu. Každý pred ňou sníma dole klobúk, že pracuje. My jej len vyčítame, že pracuje v klube, ktorý je založený podvodom. Nikto netvrdí, že jej fena nevie pracovať....takže pozor....Ja osobne ju obdivujem, ja by som nemal toľko odvahy prezentovať svoju prácu pod takouto nálepkou. A preto ju práve obdivujem, že do toho šla. Verím, že vďaka jej práci vychová skvelé psy a bude predávať skvelé šteniatka. PRajem jej to.
<br/>Čo sa týka spravodaja a uvádzania nejakých chybných údajov, tomu sa vôbec nečudujem. Informácie sa zlievajú do jedného lievika od mnohých ľudí a nedá sa veľmi skontrolovať, ako to nakoniec vytlačia. Zvyčajne ten, čo tlačí spravodaj, nevie skontrolovať pri ktorom psovi má, alebo nemá byť titul. A niekedy zavládne aj tlačiarensky škriatok. Keď máte nový spravodaj, prejdite si len dané uznesenia a zrátajte si koľko gramatických chýb, vypustených slov, alebo čísel tam je....ale toto mi vadí najmenej. Vadia mi skôr také veci, že sa do uznesenia napíše, že bola podaná jedná žaloba a boli 3 a trestné oznámenie. To sú chyby informačného charakteru...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39557 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Na to prečo boli niektoré údaje o psoch nekompletné sa treba opýtať kompetentných. Prácu Mgr. Cigáňovej si vážim, veď možno keby jej nebolo sliediče by už nemali možnosť zúčastniť sa nejakých klubových skúšok (viď kokre). Jej meno bolo spomenuté trocha i inom kontexte ako si to niektorí vysvetlili.
<br/>Naťahovať sa na tom, že psi nemali v predchádzajúcej databáze skompletizované tituly mi pripadá teraz trocha zbytočné, veď nikto netvrdí, že klub bol pred tým vedený bez chýb. Toto si trebalo vydiskutovať a nie robiť podvody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39558 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro, trafil si klinec po hlavičke! ani ja by som to nepovedal lepšie. Nikto NIKDY netvrdil, že predošlé vedenie klubu bolo ideálne. Predsa, klub sa prevádzkoval popri našich zamestnanich a vo voľnom čase a niekedy sa veci fakt nestíhali, ani nestíhajú. Ale dalo sa to vydiskutovať a keby niektorí ľudia neboli pokryteckí, ješitní a samoľúbi, tak by dnes klub bežal pekne ďalej a budoval si svoju predošlú históriu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39562 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Si galantný že si sa zastal pani Cigáňovej no tak ako tu povedal pedro a sliedič PREČO SA TAKA ŠIKOVNA SKÚSENA CHOVATEĽKA dala na cestu PODVODU S RODINOU JANEKOVOU????????????????????????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39567 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
A ešte niečo: píšete, že v databáze, ktorú viedlo predchádzajúce vedenie klubu neboli uvedené niektoré tituly prípadne boli uvedené pri psoch neprávom.
<br/>Ale čo mám robiť ja keď mám riadne zaplatené členské a neprišla mi napr. pozvánka na VČS (písal som sťažnosť ale pozvánka sa údajne stratila na pošte), neprišiel mi klubový spravodaj potom som zistil, že nie som vedený ani ako člen klubu. A to poznám X ľudí čo im neprišla pozváka na VČS (lebo vraj pozvánky boli rozposlané len vyvoleným). A to nehovorím o tom, že VČS bola zvolaná podvodom - rukolapné dôkazy existujú stačí prelistovať toto fórum.
<br/>Niektorým ľuďom (aj majiteľom chovných jedincov) neprišiel hlasovací lístok na hlasovanie v &quot;referende&quot; o odštiepení kokrov.
<br/>Bývalého prezidenta bezdôvodne vyhodili - doteraz mu to nebolo oficiálne oznámené!!! Rovnako mu svojho času neprišla pozvánka na Kynologickú radu, keď sa tam riešil problém okolo KCHPS, hoci bol (a v podstate ešte stále je) jej riadnym členom.
<br/>Týždeň po KJSMP v Pani (2007) som bol istým pánom upozornený nech nerobím veľmi veľký rozruch, lebo ma môže &quot;stopnúť&quot; - zrejme sa to začína napånať teraz, lebo som nebol pozvaný na skúšky rozhodcov pre JSS a SVS, napriek tomu že mám všetky podmienky splnené.
<br/>Existuje toho ešte mnoho, ale kto si chce oživiť pamäť nech prelistuje túto tému dozadu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39569 od marcopollo
Odpoveď od marcopollo na tému Quo Vadis KCHPS
Len toľko, o ceste podvodu rozhodne niekto iní a kompetentnejší. Aj tak tú otázku mi nevyriešime. A na otázku prečo, myslím, že to môžem povedať, slečna Cigáňová zobrala funkciu výcvikára klubu, poviem asi len toľko, že je vášnivá do poľovníctva a kynológie a zúčastňuje sa rôznych kynologických akcií a nie sú to len skúšky, poľovačky ale sú to rôzne akcie usporiadané pre deti a zahraničných návštevníkov, kde prezentuje plemená sliedičov a robí im len dobrú reklamu. A ako ju poznám, pre sliediče chce len to dobré a chce naďalej rozvíjať a udržiavať poľovné vlastnosti našich sliedičov, pretože ona sama ich využíva pri svojej poľovníckej praxi :-))))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39570 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
je od teba vskutko pekne že sa slečny Cigáňovej zastavaš. Je to fakt galantne no fakt je ten že neštuduje problematiku KCHPS a podiela sa na podvode a to je prepač ale hola realita

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39572 od marcopollo
Odpoveď od marcopollo na tému Quo Vadis KCHPS
A ako sa podieľa na podvode??? Myslíš tým, že tento rok zorganizovala ako nový výcvikár 4 skúšok s výborným obsadením štartujúcich, bez kokrov a štartoval 1 teriér a 1 labrador, ak sa nemýlim, všetci ostatní boli zástupcovia plemien WSS, ASS a NP. Tým sa ona podieľa na podvode, že dokázala tieto skúšky zorganizovať???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39574 od sliedic
Odpoveď od sliedic na tému Quo Vadis KCHPS
vieš, bolo by treba si uvedomiť, že skúšky a aktivity, ktoré klub robí, aj pani Cigáňová by dnes neboli, lebo toto vedenie vzniklo podvodom. Čiže sa vlastne na podvode podieľa, lebo sú v klube uďeľované tituly ľuďmi, ktorí na to nemajú právo ich vydávať a ak zajdem do krajnosti, ani pani Cigáňová by možno dnes nebola výcvikárkou...a možno áno...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39584 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Každý z nás má právo na omyl. Jeden z najväčších môže byť mrhanie energie v naťahovaním sa z &quot;demokraticky&quot; zvoleným vedením niektorých klubov. K takémuto zbytočnému naťahovaniu sa nás častokrát vedie pocit krivdy, ale ten sa dá v pohode rozchodiť v práci so psami, veď jedným z kritérií pravdivosti je čas. Toto kritériu je zakotvené vo viacerých ľudových múdrostiach napr. v tej o božích mlynoch. Preto za rozumnejšie pokladám využiť túto energiu v hľadaní cesty k nívratu k tradičným chovateľským ideám = zdravie, povaha, krása a vyprdnutím sa na ziskuchtivcov a zabažencov za slávou, ktorý degenerovali chov psov na CACo a CACIBo mániu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39588 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Neviem či si členom klubu, ale asi ti na ňom veľmi nezáleží. Hovoríš, že rozhodnú kompetentní - kto kedy a kde??? Nevyriešila to kynologická rada, nevyriešil to viceprezident ani prezident SPZ, lebo si každý kryje chrbát!!! Keď som sa na školení rozhodcov opýtal či môže byť CACT zadaný deň po skúškach povedali mi, že v žiadnom prípade a v kuloároch som sa dozvedel, že to bolo &quot;POLITICKÉ ROZHODNUTIE&quot;
<br/>Jediný kto to môže vyriešiť sú členovia, ktorí v tom ale asi majú v tom všetkom zmätok, prípadne hrajú mŕtveho chrobáka - ako ty.
<br/>Ináč tvojím susedom by som nechcel byť, lebo keby ma niekto išiel vykradnúť a ty by si to videl, asi by si si povedal, že to budú riešiť kompetentní a nechal to tak:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39589 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
sliedič dal odpoved ďakujem. Fakt je to že je to debata o ničom real je taký aky je celý výbor KCHPS je podvod a na tom sa už nič meniť neda. A slečná Ciogáňová si ten fakt asi neuvedomuje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39605 od marcopollo
Odpoveď od marcopollo na tému Quo Vadis KCHPS
Nad týmto výrokom som sa schuti zasmial: v klube sú uďeľované tituly ľuďmi, ktorí na to nemajú právo. Tak to si trošku prestrelil, pretože tie tituly udelovali rozhodcovia, ktorých na tie skúšky deleguje zväz a právo udeliť titul určite majú. Týmto výrokom si znevážil, zdegradoval a ponížil všetkých rozhodcov, ktorí na tých skúškach posudzovali. A aktivity, ktoré robí slečna Cigáňová, robila ešte dávno pred tým ako sa stala členom klubu a výcvikárkou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39606 od marcopollo
Odpoveď od marcopollo na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro, áno ja som členom klubu a som ním dá sa povedať skoro od vzniku tohto klubu, ako tu hovoríte, sú podané nejaké trestné oznámenia, tak o tom či to všetko čo sa tu píše bolo získané podvodom alebo nie, rozhodnú súdy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39614 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
A ty čo nemáš vlastný názor? Alebo si pri korýtku tak ti to vyhovuje?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39615 od marcopollo
Odpoveď od marcopollo na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro, pri korýtku som nikdy nebol a ani nechcem byť. A svoj názor mám, ale ten tu prezentovať nebudem, pretože by ste sa podozvedali veci o ktorých Vy ani netušíte. Tak sa zdržiavam komentára a počkám si na výrok súdu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39618 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
V rámci súťažienky vtipnejší vyhráva mi prišlo smišno nad rozhodcami, teda hlavne nad hlavným, kedže viem čo vrabce čvirikajú o odmene, ktorú vyfásol za udeľovanie titulov po funuse. Dovolím si tvrdiť, če ak niekto a niečo znevažuje a degraduje rozhodcovný stav, tak sú to rozhodcovia, ktorí takto roazhodujú a nie ľudia, ktorí ich za to kritizujú. :x 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39619 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Pedro do korýtok nerýp, bo možno raz aj ty nejaké vyfásneš 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 699 návštevníkov a žiadni členovia on-line