Quo Vadis KCHPS

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46120 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému Quo Vadis KCHPS
NAZDAR PEDRO. PRE AKý KLUB TREBA MAKAť. Už SOM SA NAPRACOVAL DOSť .A TERAZ BY SOM CHCEL MAKAť ALE ZAčO ZA SUCHE Z NOSA.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #46137 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Pavol, myslím si, že Pedro nie je sliedič a sliediča nikto k makaniu pre klub nenúti. A klub nikoho nenúti byť jeho členom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #46159 od Majja
Odpoveď od Majja na tému Quo Vadis KCHPS
nevím proč nemá SKJ stanovy na svých stránkách , ale našla jsem je na stránkách www.dobermann.sk/klub/stanovy_skj.htm[/]těchto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46226 od cakatel
Odpoveď od cakatel na tému Quo Vadis KCHPS
Ok - KCHPSP -je vo fáze vzniku - prečítali ste si najnovšie vyjadrenie KCHPS o činnosti novozaloženého klubu KCHPSP - no to je fakt pecka - Nemyslel som si že aj takýmto spôsobom sa oslovujú nový členovia -( klamať a zavádzať širokú verejnosť -) je to zaujímavé -a je mi lúto pána Luknára - myslel som si , že aspoň on má rozum a nebude si kaziť svoje meno - a neviem si ho predstaviť , ako bude robiť Canisterapiu s deťmi - keď pri posudzovaní pôsobí - ako ufrflaný rozzúrený dirigent

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46227 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Skús vysvetliť v čom vidíš klamstvo a zavádzanie verejnosti a čom ti je ľúto pána Luknára ? Snáď nie v tom, že vznáikajúci klub sa chce vrátiť k pôvodným zámerom chovateľov psov s poľovným využitím? K psom pravdepodobne neovešaným CACmi a CACTmi, ale k psom, za ktoré sa poľovník nemusí hanbiť pred kolegami. K psom, ktoré nebudú považované za gaučákov a kundolizov. Nie každý pes daných plem musí byť taký, ale niektoré by snáď mohli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46231 od Hanes
Odpoveď od Hanes na tému Quo Vadis KCHPS
pan cakatel ak dokážeš urobyť pre slovensku kynologiu tolko čo pán Luknár potom kritizuj....kynologii zasvetil celý svoj život a určite si nezasluži to čo tu prezentuješ,večina členov vo vedeni ... KCHPS...su jeho žiaci...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46232 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Quo Vadis KCHPS
Neviem co ti vadi na Luknarovi. Ja mam s nim len pozitivne skusenosti ci uz ako z rozhodcom alebo clovekom ako takym.
<br/>
<br/>Ako ti bolo napisane ak urobis aspon polovicu z toho co urobil on pre slovensku polovnicku kynologiu potom mozes kritizovat. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46236 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
je zaujimave si precitat tvoj prispevok a neda mi zareagovat.
<br/>
<br/>pan Luknar az si precitas cele toto forum je den z clenov pripravneho vyboru KCHPSP a co ho k tomuto kroku viedlo???????
<br/>
<br/>osobne si myslim ze cest a ucta k praci ktoru vykonal pocas svojej aktivnej cinnosto v kynologii. A je velkou hambou aj tebe ze mas tu drzost ho osocovat, cloveka ktrory verejne zaujal svoj postoj voci konaniu clenov KCHPS.
<br/>
<br/>Mam zato ze sa tu pozabudlo na podvod ktory vznikol na pode KCHPS a KR SPZ, a bolo by v celku asi potrebne par ludom si zaspominat ze kto spustil podvodne tazenie a POTOM BUDE JASNE PRECO VZNIKOL KCHPSP:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46276 od cakatel
Odpoveď od cakatel na tému Quo Vadis KCHPS
Nazdar Marek 40
<br/>Asi som sa nevyjadril najlepšie o p.Luknárovi - ale poznám ho už nejeden rok -
<br/>a je mi jasné že je to pán v staršom veku - aj vďaka jeho názorom aj iným veciam s tým súvisiacom som názoru - , že pán Luknár , Spravil pre širokú verejnosť velmi vela - ale ked raz niekomu utečie vlak - nedá sa dobehnúť - a ty istotne vieš sám , že svet sa mení mílovými krokmi - a či chceš či nie musíš sa prispôsobiť.
<br/>A čo sa týka rozdelenia KCHPS a ostatnývh vecí súvisiacich - sledujem to dosť podrobne - už nejakú dobu - a tiež si myslím že sa mohlo spraviť vela vecí inak . Plánujem si kúpiť Španiela - aj viem akého chcem - a myslím si že na Slovensku je z čoho vyberať a teraz mi poraď - keď klub nie je zastrešený SPZ ani SKJ a myslím si že ani nebude , nakoľko plemená Sliedičov už sú zastrešené a KCHPSP nebude vydávať rodokmene ani ostatné veci s tým súvisiace Povedz mi - na čo sa mám do KCHPSP hlásiť ??? Zatial ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46290 od PavolSustek
Odpoveď od PavolSustek na tému Quo Vadis KCHPS
NAZDAR čAKATEL. DOBRE SI TO NAPíSAL žE TEN VLAK Už JEL AKO SA SPIEVA V JEDNEJ čESKEJ PESNIčKE.MYSLIM SI žE TREBA POZERAť DO PREDU A PáN LUKNáR NOVáK SI UžIL SLAVY DOSť A MALY MOžNOSť ALE PREPASLI SVOJ čAS TERAZ TREBA NECHAť PRACOVAť íCH NASTUPNIKOV NECH UKAžU AKO TO MYSLELI A KED TO NEBUDE DOBRE VED SU PAKY NAíCH ODVOLANIE ALE TERAZ NECH PEKNE PRACUJU A POZDVYHNU SPANELOV S TEJ SRAčKY DO KTOREJ SA DOSTALI ZA TIE DVA ROKY šKRIEPOK.NECHCEM SUDIť ANI JEDNYCH ANI DRUHYCH ALE URčITE KEBY BOLO VšETKO OK. V STAROM KLUBE URčITE BY NEVYSTUPIL MIRO STANOVSKY.PROSIM POZRIME SA NA VEC SčISTýM ZRAKOM.PýTAš SA PREčO SA MAš HLASIť DO KCHPSP NO PRETO ABY SI PLATIL A OSTATNE VECI SI VRCH NOSť ZARIADI AKO JEJ TO BUDE PASOVAť. PRAJEM ROZMACH A KRASNE ZAžITKY ZO SPANIELMI. KYNOLOGII ZDAR. PRIJEMY VEčER.:]:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46291 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Obávam sa, že iným zas ušlo, že zakladatelia KCHPSP do vlaku vedeného súčasnými strojvodcami klubov zastrešujúcich ich plemená, nasadnúť nechcú a zadšej mu zamávajú. Nech si ten vlak ide a nech sa v ňom vezú tí, ktorým vyhovuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46293 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Na vydávanie PP stačí plemenná kniha a aj to robí na základe podkladov nie od klubu, ale od chovateľa, lebo jej to tak prikazuje medzinárodný chovateľský poriadok FCI. Pozrite si ako sú v ňom kapitoly POTVRDENIE O PÁREN9 a ZÁPIS ŠTENIAT.
<br/>
<br/>Chovateľský klub by mal byť o niečom inom než iba nutnou povinnosťou, nutným zlom :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46294 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Pavol aj tebe 8-) Stačí si nechať preložiť spaniel z angličtiny do slovenčiny napr. pomocou slovníku na zoznam.sk 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 týždnami #46300 od marek40
Odpoveď od marek40 na tému Quo Vadis KCHPS
Prepa ale myslim si ze to nieje o uzivani si SLAVY ale o tom co sa udialo ake podvody v KCHPS a o tom kto a aku zodpovednost za to vsetko prevzal
<br/>
<br/>UDELIT CACT DEN PO SUTAZY JE MAX. PODVOD
<br/>
<br/>a podivaj sa na www.KCHPS.sk a docitas sa tam napr. UDELENIE ODMIEN, ZAKUPENIE PC atd:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46339 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Marek, neveril by si akým slávnym sa môžeš stať, ak sa riadiš vlastným svedomím a dokážeš sa vzoprieš arogancii moci :x Na vlastnej koži mám vyskúšané ako tým stúpa chovateľský kredit 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46353 od cakatel
Odpoveď od cakatel na tému Quo Vadis KCHPS
Super si to napísal DKo
<br/>Chovateľský klub by mal byť o niečom inom než iba nutnou povinnosťou, nutným zlom -

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46360 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Quo Vadis KCHPS
Bolo to myslené všeobecne :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46467 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Quo Vadis KCHPS
Len tak na okraj aby reč nestála dávam do pozornosti nové podmienky chovnosti pre welššpringeršpanielov www.kchps.sk/Novy%20dizajn/Klub-vybor/Za...enky%20pre%20wss.jpg[/]tu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46472 od pollo
Odpoveď od pollo na tému Quo Vadis KCHPS
čAU PEDRO PROSíM čO SI TýM CHCEL POVEDAť NEBODAJ SA TI NEPAčIA. WELSHOM ZAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46473 od pollo
Odpoveď od pollo na tému Quo Vadis KCHPS
PROSíM BOL SI NA TýCH SKUšKáCH JE NEGRAMOTNOSť HLAVNEHO ROZHODCU KED NEVIE APLIKOVAť SKUšOBNý PORIADOK DO PRAXE.A KED UZNALI SťAžNOSť NA SPZ AKO OPODSTATNENU TAK PREčO NIEKOHO OSOčOVAť žE SA DOMAHA SVOJICH PRAV A MYSLíM SI žE TO DOTYčNá OSOBA VELMI DOBRE VEDELA KED PODALA PROTEST žE JE OPRAVNENY .TAKY HLAVNY ROZHODCA BY SI Už NEMAL ZAPOSUDZOVAť.MôžE MNOHYM KYNOLOGIU IBA ZHNUSIť,AVERMI NEJEDEN RAZ SOM BOL TIEž POšKODENY A PORIADNE ZNECHUTENY LEBO PANI ROZHODCOVIA MALI Už VíťAZA URčENEHO TREBA SA NEBAť A OTVORIť SI USTA AK SI V PRAVDE NECH VEDIA žE AJ VODIčI OVLADAJU PORIADOK. SLIEDIčOM ZDAR.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.150 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 212 návštevníkov a žiadni členovia on-line