Kvalita zbraní sauer 202

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37592 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Pozostatky po vyvrte sa musia nejakym sposobom odstranit
<br/>Hm, tak to je pre mna novinka, tato moznost sa podla mna vyskytne maximalne ak pri nejakej IZ za 4000sk(ak vobec), ale pochybujem,ze u top vyrobcov zbrani. Kazda z nich je skusana(pochybujem,ze opracuvavaju tak slabo, ze vo vyvrte su pozostatky...), ten nastrelny terc co k nim prikladaju tiez musi mat svoj povod. Kazdopadne ma zaujima ako mozno nastrelovanim poskodit hlaven. Hovoris tu o &quot;lesteni&quot; hlavne, ktore odstranuje &quot;pozostatky po vyvrte&quot;(skus upresnit, celkom nechapem tento pojem, vyvrt by v hlavni tusim byt mal);) Mozno si myslel nejake pozostatky vo vyvrte hlavne, vzhladom na to,ze sa zbran po par vystreloch ako sa hovori zvykne &quot;zabehat&quot;, ale aj tak nerozumiem ako sa moze nespravnym nastrelovanim poskodit(pokial tam ladujeme strelivo, pre zbran urcene, cize nie vojenske druhy streliva, ktore maju zapalky s vysokym podielom ortute a pod. )
<br/>
<br/>ani sa nedivim ze mate problemy zastrelit zbran kedze neviete rozdiel medzi druhmi nabojov! Jedna sa tu o prenost a ako som uz napisal aj moznost znicenia hlavne.
<br/>
<br/>no tu sa tiez necham poucit, totiz, ako si myslel rozdiely medzi druhmi nabojov? Nemyslis rozdiely medzi typami striel? lebo pokial viem, naboj tvori nabojnica obsahujuca strelu, pusny prach a iniciator/zapalku. Pri nabojoch ma napada len jednotny, deleny a polojednotny naboj, ale toto si asi nemyslel. Zaroven ma zaujima ako strela moze znicit pri nastrelovani hlaven, ak sa teda nebavime o nejakych druhoch priebojneho streliva s ocelovym jadrom, aj ked pochybujem,ze jeho pouzitie na ucely kratkeho strielania ake je pri nastrelovani vazne poskodia hlaven. Samozrejme,ze druh striel ako aj celkova laboracia presnost ovplyvnuju(pre kazdu hlaven sa da nalaborovat strelivo, ktore jej &quot;chuti&quot;), ale bavme sa o poskodeni hlavne pri nastrelovani klasickym fabrickym strelivom, ktore je optimalne nalaborovane a neprekracuje povolene tlaky a symetria a mnoho ostatnych x faktorov je takisto v norme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37593 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
este dodatok
<br/>kazdopadne, rad si necham nejake svoje tvrdenia poopravit, len som sa este nestretol s poskodenim, resp. znicenim hlavne sposobenym zlym nastrelovanim zbrane, v pripadoch ake som opisal...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37594 od belson
Odpoveď od belson na tému Kvalita zbraní sauer 202
Vzhľadom k tomu, že autor žije mimo Slovenska (a zrejme dlhšiu dobu), nesmieš ho tak prísne chytať za slovíčka. Ale to nič nemení na veci, že nič konkrétne a pre prax použiteľné sme sa nedozvedeli...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37598 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Kvalita zbraní sauer 202
svoju logiku to má...iba som bol zvedavý na technické detaily...vždy sa rád poučím a niečo si z týchto článkov zoberiem k srdcu... :-))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37605 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
...co ma najviac vie dojat ze to klepem hodinu s jednym prestom-len na to aby som sa mohol vyjadrit a ked sa to nakoniec snazim ulozit tak sa nic nedeje:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37606 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
?????:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37607 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
zatial len skusam!:D:D:D:D;/:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37608 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
Povodna otazka ...myslím viacej rán,aby vyhladilo hlaven?? má s tým niekto skusenosti...
<br/>reakcia na príspevok: miso - 27. Augusta, 11:48
<br/>
<br/>Strucna odpoved-co vidim ze asi v slovencine dobre nevyznelo.
<br/>poslal: stefan49 27. Augusta, 19:30
<br/>aNO , JE NA TOM VELA PRAVDY, DOKONCA KED NIEKTO NESPRAVNE ZASTRELUJE NOVU ZBRAN MOZE HLAVEN POSKODIT.
<br/>
<br/>Vystriel 5 ran (samozrejme s dostatocnym vychladenim medzi strelami), kompletne vycisti hlaven, vystrel dalsich 5, vycisti a vypal dalsich 10 ran, vycisti a potom sa zacni venovat skutocnemu zastrelovaniu na presnost. Nezabudni ze druh streliva tu hra tak isto velku ulohu!
<br/>reakcia na príspevok: CHANEL1092 - 27. Augusta, 17:57
<br/>
<br/>
<br/>Takze sa budem snazit vysvetlit co som mal na mysli-ak mi to nezoberie tato stranka este raz tak sa uz na to...., teda neschovavam sa!;):D
<br/>
<br/>Miso , verim ze si sa este nestretol s poskodenou alebo znicenou hlavnou, ale zase ako by si to vedel? To je vsak nepodstatne, takze ked mam ja klavesnicu zase pred sebou budem sa snazit vysvetlit:
<br/>
<br/>poslal: miso včera, 17:26
<br/>Pozostatky po vyvrte sa musia nejakym sposobom odstranit
<br/>Hm, tak to je pre mna novinka, tato moznost sa podla mna vyskytne maximalne ak pri nejakej IZ za 4000sk(ak vobec), ale pochybujem,ze u top vyrobcov zbrani. Kazda z nich je skusana(pochybujem,ze opracuvavaju tak slabo, ze vo vyvrte su pozostatky...),

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37609 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
kua, chlapi kaslem uz na to, ak ma niekto zaujem na moju odpoved skontaktujte ma na e-mail. Uz tu sedim dve hodiny, pisem a nemozem to vsetko ulozit,takze ma to uz prestalo bavit-prepacte!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37610 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
V pohode mi to posli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., mozeme to rozobrat aj cez to...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37613 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Kvalita zbraní sauer 202
skus to hodit na plochu...rád si to prečítam...moc ma to zaujíma...díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37614 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Kvalita zbraní sauer 202
neskusiš ten príspevok zverejnit,ak ti ho stefan49 poslal...???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37616 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Kvalita zbraní sauer 202
Priatelia, berte to prosím ako moju slušnú prosbu. Nechceli by ste sa presunúť do patričnej témy o nastreľovaní zbraní ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37619 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
...ked se som si uvedomil ze som sa dal stiahnut do boja a neudrzal som temu, a este k tomu ze som nemohol ulozit dalsie odpovede:liar: som prvy odstupil!:D:D:DMiso, dufam ze postu si dostal!;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37631 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
...nazdar chlapi...kto ma Sauer 2O2 STUTZEN ???? zaujimalo by ma ako je u neho riesene zakoncenie predpazbia a hlavne - ci je alebo nie je to tam nejak spojene.... a tiez vymena hlavne cez to fullstock predpazbie,dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37652 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Prispevok dam do temy nastrelovanie zbrani, samozrejme ak s tym stefan suhlasi...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37861 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Trocha otvorim este tuto temu, lebo som sa nahodou k teme garantovaneho rozptylu od firmy Sauer dostal a rozoberal som to aj s predajcom. Tych 1,5cm je pravda, Sauer to dokonca uvadza v manuali, ktory priklada k zbrani. Ako dokaz prikladam screen.
<br/>
<br/>[img]img369.imageshack.us/img369/7666/08092008096ra7.jpg[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37868 od belson
Odpoveď od belson na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ale to nie je garancia rozptylu do 1,5 cm, ale garancia, že rozptyl bude menej než 1,5cm NAD rozptyl samotného streliva strieľaného zo skúšobných hlavní.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37869 od belson
Odpoveď od belson na tému Kvalita zbraní sauer 202
Keď sme pri tých skúšobných hlavniach, tu je pohľad do laboratória na testovanie streliva vo švédskej Norme (dúfam, že sa vydaril link)....
<br/>[img]public.fotki.com/slovakinfo/people/belson/skusobna/dscn0463.html [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37870 od belson
Odpoveď od belson na tému Kvalita zbraní sauer 202
No, nevydaril, tak možno inokedy, nemám na to čas...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 462 návštevníkov a žiadni členovia on-line