Kvalita zbraní sauer 202

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37871 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Kvalita zbraní sauer 202
Belson ma pravdu, viem po anglicky len nadavat, ale velmi podobnu formulaciu mam v nemcine v zmluve na novu zakazkovu flintu. Cize garantovany rozptyl pusky + rozptyl pouziteho streliva

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37873 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
Stefan suhlasi!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37874 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
...Test Barrel neznamena hlaven na danej zbrani-ale ich vo zveraku zabudovana skusobna zbran s boh vie akou hmotnostou! Nic spolocneho s vyrobkom v obchode!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37882 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Preto tam garantuju ten spominany 1,5cm. Cize nezakryvaju,ze "test barrel" je nieco ine, ale garantuju rozdiel pod 1,5cm oproti TB.
<br/>Kazdopadne pri trocha umu, sa k tomu cislu rozptylu dostat s touto zbranou da. Napr. aj toto je celkom www.sauer-waffen.de/index.php?id=505&lang=en&tx_ttnews[tt_news]=108&amp;tx_ttnews[backPid]=5&amp;cHash=76d2a16b35[/]zaujimave

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37885 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
V ZIADNPM PRIPADE nemozes hodnotit presnost a vobec ziadne balisticke vykony podla toho co ti pise vyrobca zbrane alebo na krabici streliva.Tato zalezitost je jednou z najviac nepochopenych veci medzi polovnikmi alebo kohokolvek!
<br/>
<br/>Vykon zbrane kazdy mera podla toho co cita o strelive. Nikto sa nepozastavi nad tym ze zbran bez streliva nic neznamena, tak isto ako strelivo je k nicomu bez zbrane!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37888 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Samozrejme suhlasim, ved aj balisticke udaje na krabiciach su vyvodene z urcitej dlzky hlavne(vacsinou 60cm), pri idealnych podmienkach a pri inej dlzke su samozrejme mierne rozdielne. Detto plati pri nedodrzani ONV, vtedy taktiez sa neda drzat tabuliek na krabici.
<br/>Ale svojho Sauera mam nastastie prevereneho a videl som co dokaze s obycajnym fabrickym strelivom na 100m. Uz sa mi par krat stalo, ze som 3 ranovu polozku prekryl slovenskou 10korunackou(a netrcalo nic), ktorej priemer je asi 2,5cm a to sa nepovazujem za nejak extra dobreho strelca, resp. strielal som klasicky zo sedu na 100m s podopretou puskou. Navyse ak mam byt uprimny, rozptyl do 1,5cm naozaj nevyzadujem, teda nie na polovnej zbrani. Ved pri predpoklade,ze sa strelec zmesti do terca velkosti podpivnika je schopny trafit komoru vsetkej u nas zijucej zveri. Ale to je ina tema, polovne zbrane su predsa konstruovane za inym ucelom a nie dosahovat rozptyl 0,5MOA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37889 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Kvalita zbraní sauer 202
...pozrel som si na tu zujimavost! Ano vsetko je mozne, avsak zase-vieme ze optika bola Swarovski Z6, o com sa tu nikto nebavi je to ci Sauer 202 bol vybaleny v sklade z krabice, alebo to niekto rok ladil a pripravoval to na strelca k tejto prilezitosti.:)---samozrejme cela zalezitost je aj tak pozoruhodna, da sa to dokazat-ale kolkym medzi nami?;/:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37948 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Kvalita zbraní sauer 202
Niekde som na stránkach Saueru v minulosti čítal, že garantujú rozptyl do 1,5 cm so &quot;strelivom RWS&quot;. Ale neviem to ani za boha nájsť, kde to bolo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37949 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Kvalita zbraní sauer 202
Na 100 m samozrejme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38159 od man
Odpoveď od man na tému Kvalita zbraní sauer 202
Je to napísané na každom záručnom liste k SAUERU.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38160 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Kvalita zbraní sauer 202
Môže byť, myslím, že aj na ich stránkach je na stiahnutie - Warranty! a tam som to čítal.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39749 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Kvalita zbraní sauer 202
nazdar chlapi, nekupoval niekto v poslednej dobe Sauer 202 classic? v akom rozpätí sa pohybujú ceny? dik..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39792 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
cca 45+

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39794 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Kvalita zbraní sauer 202
ok dik, myslel som si podobne..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39840 od PatoK
Odpoveď od PatoK na tému Kvalita zbraní sauer 202
no co ja viem islo to cenou hore, lebo od 1.7. zacali sauer classic vyrabat v novom prevedeni: kvalitnejsie drevo - 2, licnica, kluka zaveru v tvare slzy. Cena mierne nad 60tis. Sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39847 od dusan
Odpoveď od dusan na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ja by som sa chcel opýtať, za koľko sa dá zohnať Sauer 202 Outback. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39849 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Kvalita zbraní sauer 202
lepšie drevo je tuším ako bonus a kľuka záveru je stále guľatá - samozrejme len pri classic. Tých 60+ stojí asi v BA, nie? 63-64?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39866 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Posledné info mám takéto: Pôvodný Sauer Classic 45 000,- ak berieš aj montáž a optiku. Pažba Monte Carlo bez lícnice drevo č. 1, záver guľa 56 hlaveň bez špec. povrchovej úpravy.
<br/>Nový Classic 57 500,- Sk - Pažba Monte carlo + lícnica drevo č. 2, povrchová úprava ilaflon, záver slza, hlaveň 56 cm. Je to celkom iná zbraň ako pôvodný classic aspoň na vzhľad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39897 od PatoK
Odpoveď od PatoK na tému Kvalita zbraní sauer 202
Prave tento novy classic v lavackom prevedeni zabehavam od stredy, takze uvidime. Prve dva dni si uzil dazda a snehu, no v akcii sa este neukazal. Mna vysiel cez 60tis., ale Akela ma info ako viem priamo od dovozcu takze ta cena moze byt nizzsia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42016 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Neviete niekto o vhodnej montazi pre dvojnozku na Sauer 202, ktora by sa dala napr. uchytit do capu, v ktorom sa uchycuje putko remena? Resp. zhanam nieco alternativne, ale za podmienky,ze by som nemusel robit dodatocne upravy do predpazbia ako vrtanie a pod.
<br/>Nasiel som aj rozne dvojnozky, ktore takuto vec riesia uchytenim priamo o hlaven, ale neviem ako sa to sprava pri strelbe na vacsiu vzdialenost, ci takato montaz nebrani plavajucej hlavni v pohybe, resp.to nejak inak negativne neovplyvnuje presnost a rozptyl.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 212 návštevníkov a žiadni členovia on-line