Kvalita zbraní sauer 202

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42023 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
Dvojnozky Harris pasuju na kazdu zbran na svete ktora ma standartne "ocko" na upevnenie nosneho remena. Existuju v x-prevedeniach,podla dlzky noziciek,systemu ich aretacie,podla toho ci maju otocny klb atd. Plus maju vlastne ocko,takze je mozne upevnit priamo na dvojnozku nosny remen.
<br/>
<br/> www.harrisbipods.com/ [/]Harris

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42024 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Zavolaj Fraňa NR - kamoš tam kupoval Harris ku Saueru Jagd match a poinformuj sa o možnostiach, vtedy ak sa pamätám mal asi 2 typy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42026 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
ahoj Tono nemohol som napisat sem skor hoc si volal....ohladom S2O2 je to trochu problem a to v tom zmysle ze predpazbim vedie montazny priestor pre upevnenie odnimateleho predpazbia. Je to len taka skrupina... Standardne predpazbia napr. ako u klasika su tym padom veli tenke, neviem ako je to u foresta ten ho ma masivnejsie - hubsie..tam by sa teda ocko resp. nejaky adapter narezat predpokladam ze mohol ale nesom si isty nemal som ho odmontovane v ruke....najlepsie je na tom jagdmatch...tam ocko narezes bez problemov bez toho aby ti presahovalo cez otvor pre imbus kluc...najprv som chcel UIT listu pretoze viem ze sauer to tam dava ale predajca sa dusoval ze to nie je mozne ani za &amp;&amp;&amp;&amp;...co nie je v katalogu to ti neda aj ked to mas zmaknute viac ako on.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42027 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
jaj vlastne som ti neodpovedal na otazku...sorry...ocko do origo puzdra aby si donho mohol zavesit harrisa na S202 som zatial nikde nevidel a hladal som to po nete cez 2 mesiace...su len dve moznosti....prva odrezat drot z origo ocka co je podla mna total pi...a alebo to jednoducho narezat ako ja...apropo i tak ak nemas predpazbie jagdmatch resp. teraz uz len ponukane z modelu Wolverine (je to detto len hrubkou semi) si to neviem podla teba predstavit upevnit to do hrotu nosa predpazbia...to su myslim len systemy pre adapterov pre zbrane 50BMG zatmelene do plastpazby priamo u vyrobcov MCMfamily Bros rifles

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42028 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Na rovnaky problem som presne narazil aj ja...Saueracke predpazbie na klasiku je skutocne tenke, navrtavat ho a pod nema vyznam...pozeral som ten harris, jedine mozne riesenie je www.harrisbipods.com/HB4.html[/]toto ,ale skutocne neviem ako sa to sprava na zbrani pri strelbe...
<br/>potom su tu este alternativy ako www.cabelas.com/cabelas/en/templates/pro...20774&hasJS=true [/]toto ,ale to je iba &quot;nahrada&quot; pouzitelna tak pri love a v reviri, mozno troska nepohodlna pri presunoch. Skusal som pisat aj priamo do Versa pod, ale zatial bez vysledku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42034 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
zhodou okolnosti som nasiel foto harrisa na clasic predpazbí na stranke moellera KJG Lima v rubrike pre 308W skus sa na to mrknut tu je odkaz www.lima-wiederladetechnik.de/7,62-mm/308-Win.htm nie je to naidealnejsie pretoze tazisko je posunute k stredu a to moze mat za nasledok viacero zvyraznenyhc chyb pri strelbe...zbran tancuje jak detska hojkacka .....zrejme si ten manik vymeral hrubku v urcitom moznom max. mieste a tiez to tam ocko narezal. Inak na hlaven by som (myslim podopretie resp. podvesenie) nesahal....pretoze uz len zmontovanie cielnika a musky z mojej klasickej loveckej hlavne mi robilo na 100m zvysenie zasahu o 5 cm hore. Lauf je jak flauta sadne na neho mucha a uz piska inak....myslim to obrazne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42075 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Dvojnožky Harris Fraňo má, ale žiadna nepasuje na klasický Sauer len na športovú verziu na šínu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42080 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #47126 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Zaujímalo by ma, nakoľko mám 195cm a syn je ešte vyšší, ako riešite predåženie pažby. Hnevá ma, že napr. u tak drahej zbrane a kvalitnej ako je Sauer robia len štandart. Ak by som chcel dlhšiu pažbu, už je to custom a doplatím zhruba 35 000,- - šialenci! Nechápem, prečo napr. nerobia pätky napr. očíslované 1 až 5 v rôznej hrúbke, ktorú by som si potom dokúpil, ale samozrejme nie za cenu pre vraha. Privítal by som predåženie pažby zhruba o 1cm, ale chcem tam pôvodnú pätku a tiež sa bojím, aby mi to nejaký &quot;tiežodborník&quot; nesprasil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #47139 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Kvalita zbraní sauer 202
Akela mě na 550 pasovala ůplně přesně prodlužovací botka od Bettinsoli brokovnice dělají tři různé délky tak se poptej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #47140 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Kvalita zbraní sauer 202
Akela - niektoré slušné firmy dodávajú ku zbrani aj výmennú pätku na kompenzáciu dåžky pažby (Sauer zrejme nestíha ?!).
<br/> Ja si pre seba ku každej zbrani vyrábam pätky z podrážkovej gumy,min v dvoch hrúbkach (leto/zima) ! Je to veľmi piplavá práca ,keď sa to chce spraviť na úrovni,preto je najlepšie keď si ju každý spraví sám !8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #47144 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
to LANUS....a nacom alebo cim zaoblujes hrany tak aby nova cast bola na nepoznanie ze je dolozena? popis trosku blizsie pracu a sposob urcite viacerych to zaujima, dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #47146 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Kvalita zbraní sauer 202
kolesart - postup je nasledovný: odhad potrebnej hrúbky pätky a následne podľa dostupného polotovaru zlepenie 2 a niekedy aj troch vrstiev . Presné zmeranie rozostupu upínacích otvorov a následne ich vyvŕtanie do polotovaru.Nasleduje oblepenie bokov konca pažby páskou na zabránenie poškriabania. Polotovar sa priskrutkuje na miesto a následne s rozumným presahom obreže ostrým nožom. Ďalší postup závisí od výbavy dielne,ja najradšej používam vŕtačku upnutú na stôl,s nasadeným kotúčovým upínačom brúsnych papierov (fixácia na spôsob suchého zipsu),papier so zrnitosťou 6O a 18O . Brúsiť treba opatrne pri dobre nasmerovanom osvetlení.Nieje to žiadna veda,ale stačí chvíľka nepozornosti a výsledok už nepoteší !!!8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 dňami #47156 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Slovo na nepoznanie by som podčiarkol. Nie som taký ezermešter, aby som to zvládol sám. A ak mi má niekto &quot;zľahka&quot; ošmirgľovať moju peknú pažbu, to nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49894 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Bol som včera v NR vo Veľkosklade u p. Fraňa a Sauer konečne pochopil, že s krátkou pažbou môžu mať vysokí ľudia veľký problém, tak začal robiť pažby aj pre vysokých. Takže problém s dåžkou pažby poriešim takto. Výhodou je to, že v rovnakom dreve povedzme č. 3 Vám pri kúpe zbrane prehodia za 5 minút pažbu podľa Vašej výšky a tvaru, ktorý preferujete. Pokladám to za dobrý obch. ťah Sauera a jeho predajcu u nás tiež. A poviem Vám bolo z čoho vyberať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49911 od pali
Odpoveď od pali na tému Kvalita zbraní sauer 202
Zdravím, zdá sa, že máš prehľad. Chcel by som sa opýtať, či nevieš cca v akej cene sa dá u Frana v Nitre kúpiť SAUER 202 clasic, v kalibri 8x57 dlzka hlavne asi 53 cm pre lavaka. Uz sa motam okolo kupy gulovnice dost dlho, Bol som rozhodnuty pre Zoli 1900 BATTUE ale hneva ma ich priplataok za lavorukost. Ta by ma vysla na cca 35 tis Sk (hola puska). Ak by ten rozdiel v cene do SAUER-a nebol prilis velky, stalo by to za uvahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49913 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Daj mail.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49914 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému Kvalita zbraní sauer 202
môžeš pls poslať aj mne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ? Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49917 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ďakujem za mail. Večer mi tiež prišiel mail od predajcu pána Fraňa :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49923 od pali
Odpoveď od pali na tému Kvalita zbraní sauer 202
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 414 návštevníkov a žiadni členovia on-line