Kvalita zbraní sauer 202

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53591 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
No to ti odpoviem rovno ja: kedze podla mojich skromnych dohadov tam asi za PC sedi platena pi..a alebo ko...t ktorí bez rozdielu na charakter dotazu odklikne vzdy toto:
<br/>
<br/>&quot;Prosime kontaktovat svojho najblizsieho vyhradneho predajcu&quot;
<br/>
<br/>tak ides za nim a ten pokial ma aspon trochu charakteru alebo ak sa mu vobec chce napise alebo zavola opat do fy Sauer ale asi inej p...i alebo ko...vi ktorí mu na tvoju poziadavku odpovie doslova toto: NIE NEDA SA....&quot;ani za priplatok?&quot; NIE NEDA SA. Ale ved to maju v katalogu...NIE NEDA SA!!! Aha dakujem &quot;tak si po...eb svoju saueracku mater ty skopcak zasraty&quot; pekne pozdravis a odides. To je moja osobna skusenost ale aj napriek tomu musim uznat ze zbran je OK po kazdej stranke, ktorej kvalita je asi logicky priamo umerna ich arogantnemu egu.
<br/>Co sa tyka blasera mam lepsi time ako ty, mne odpovedali do 1/2hod. (avsak znova nejaka zena co vsak asi nema moc paru o tych potrebnych parametroch zbraní pricom listuje v katalogu na stole aby vedela co odpisat.
<br/>
<br/>Z tychto dvoch osobnych skusenosti mi vyplynulo ze vsetko okrem Ukrajiny, Germany a USA je pre Sauer naokolo vsetko nahlupla spodina ktora nema narok nejake dotazy ak vobec poziadavky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53601 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
To som ani netušil ja tajný agent platený firmou Sauer, ako to schytám za celú firmu a ešte aj za tú modrookú blondýnu čo Ti tam vypisuje. &quot;Prosime kontaktovat svojho najblizsieho vyhradneho predajcu&quot;. Volá sa Hildegarda má 19 a modré oči. Moja misia bola odhalená - prebehnem do Mannlichera.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53603 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
je tu nejaky majitel S202 STUTZEN? (celopazba) mam dotaz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53851 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Dnes som bol v NR je akcia na Sauer 202 Classic v plaste kal. 8x57JS + púzdro na zbraň + nôž sauer + kolimátor Zeiss s montážou v cene 2 100 ojro. Ten nový plast je oveľa lepší ako ten pôvodný, tvar je ten istý. Logo sauer v pištoľ. rukoväti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53907 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Kvalita zbraní sauer 202
V minulosti tu odznela diskusia ako pripevniť k Saueru bipod Harris a keďže som sa teraz rozhodol, že to chcem riešiť, ponúkam Vám túto radu. Montáž dvojnožky Harris na Sauer 202 si chcem spraviť na plastové predpažbie. Dokúpil som plastovú pažbu, ktorá je praktická, pretože nemusím až tak ničiť drevenú. Objednávam si tento diel : www.harrisbipods.com/HB2A.html . Do stredu prednej plastového predpažbia vyvŕtam otvor, osadím tam tento diel na prichytenie dvojnožky a upevním ho z vnútornej strany matkou. Myslím, že na plastovej pažbe to prekážať nebude. A malo by sa to dať jednoducho zdemontovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53912 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
no neviem ci som to pochopil spravne ale ako potom nahodis predpazbie na zbran ked ti tam ten dlhy imbus narazi na to ocko harrisa?. To by musela byt ta matica velmi plocha. fakt si to neviem predstavit, jedine ze je to predpazbie dute odvrtas hornu skrupinu a ocko prichytis tou maticou o spodnu plochu predpazbia. a na druhej strane ak ten plast zas nie je duty tak by som normalne klasicke ocko narezal jak do dreva a poistil ho nejaky tmelom alebo lepidlom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53919 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Čo hovoríte na tú Sauerácku 303-kovú blamáž,ešte nikomu z Vás táto super zbraň
<br/>nezväčšila úsmev??????;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53923 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Kvalita zbraní sauer 202
Za krátku dobu to budem mať spravené a potom tieto teoretickú úvahy odpadnú. Plastové predpažbie na S 202 nie je duté, je to odliatok z pevného plastu. Keď sa dá predpažbie dolu, zostane veľká medzera medzi hlavňou a vnútornou stenou predpažbia. Nemal by tu byť ani problém, že keď na pritiahnutie očka použijem plochú matku, nebude sa opierať o tyčku, ktorou sa priťahuje predpažbie k telu zbrane. Ďalšou výhodou bude, že očko sa bude dať jednoducho odmontovať a malý otvor na predpažbí by nemal kaziť vzhľad zbrane. Toto riešenie má pre mňa aj tú výhodu, že je jednoduchšie nosiť na strelnicu harrisa ako podložky s pieskom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53934 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
radsej posli potom fotky....to budes podla tvojho popisu vrtat skoro v polovici predpazbia a to nebude mat bohvieaky prinos pre stabilne tazisko zbrane. Najoptimalejsie je vzdy tahat dvovnozku co najviac k ustiu hlavne ako sa len da...potom sa ani zbran s lahkou hlavnou nehne a drzi polohu jak kanon a nehupe sa jak hojdacka. to tvoje prdedpazbie je uzke a tenke - skratka lovecke a s image nosom ale jak myslis....ja by som na tvojom mieste radsej kupil predpazbie z Wolverine a mam pokoj pretoze bolo vymyslene na to co chces ty. Dodava stabilitu zbrani a opiera sa celou plochou o lozko napr. harrisa. Varmintove pazby nevyzeraju tak ako vyzeraju len zo srandy plnia svoj ucel. Zbytocne si komplikujes zivot.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53938 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Kvalita zbraní sauer 202
O čo ide?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53939 od mauser98

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53943 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému Kvalita zbraní sauer 202
K tomuto sa nebudem vyjadrovať, pretože je to zbytočné a nič to nerieši.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53947 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
Suhlasim kto sa uci na svojich chybach mozno raz pochopi hlavne ak fyzika nepustí. Teraz predpokladam ze ak aj nebudes s vysledkom spokojny budes tvrdit opak. Strielal si niekedy z bipodu ty &quot;snajper&quot;? By si vedel ze kto ma v pazbe napr. UITlistu ju vysuva do maxima pod lauf.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53976 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Kvalita zbraní sauer 202
Mam otázku priatelia, stále tu tak vychvaľujete tie sauery a je ich plná inzercia na predaj prečo? Vari prišla na trh nejaka lepšia značka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53977 od durell
Odpoveď od durell na tému Kvalita zbraní sauer 202
Kto si kupuje S202 ten si to väčšinou môže dovoliť a nekupuje s tvrdo našetrených peňazí.
<br/>Niektorý začínajú so Sauerom a prechádzajú k drahším a luxusnejším zbraniam.
<br/>
<br/>Iný si na zbraň odkladali dlhšie a zbraň si ponechávajú dlho, ako naši starší poľovníci svoje guľovnice a kozlice a sú s nimi úplne zžitý a spokojný a dobre im slúžia doteraz.
<br/>
<br/>Dôvod na predaj môže byť aj individuálne nevhodne zvolený kaliber. Alebo chce skúsiť niečo iné.
<br/>
<br/>Je tolko značiek a výrobkov koľko je ludských chutí, názorov a vkusu.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Ozaj ako dlho jazdíš na jednom aute.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53978 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Posielaju predpazbie samostatne-bez pazby? Ak ano, orientacna cena?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53979 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Predávajú sa po 20 000,- alebo lacnejšie? Myslím v tej inzercii. Je to presne ako napísal durell. Aj keď u mňa to bolo z našetrených peňazí, resp. zdedených. Mám svoju 202ku a nevymenil by som ju za žiadnu inú sériovo vyrábanú guľovnicu, nakoľko absolut. spåňa moje predstavy o loveckej opakovačke. A ak by som si kupoval ďaľšiu, tak znova Sauer ak by to mala byť opakovačka. Páčia sa mi jednoranové zlamovačky - ale to je už iná cenová kategória. Pre doplnenie, začínal som ZKK aj ZBK, IŽ a turecké brokovnice a pod, ale každý má svoju vysnívanú guľovnicu a pre mňa to bol Sauer, som veľmi rád že ho mám. Ešte ma nesklamal. Inak, prečo Ťa tak šponuje táto značka, veď sú aj iné a oveľa drahšie čo sa predávajú v inzerátoch a za podstatne vyššie ceny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53982 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Kvalita zbraní sauer 202
Miso prave preto je to skladacka, v tomto pripade este lepsie riesenie napr. u MO3 v celej pazbe pre &quot;narcisov&quot; mozes si kupit predpazbie s nosom alebo rovny forest k tomu bavorsku, rovnu alebo montecarlo licnicu...vsetko podla chuti a nie len hlaven ale aj ak by si poskodil tak aj samostatny zaver a tam s ukoncenim slza - gula

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53984 od durell
Odpoveď od durell na tému Kvalita zbraní sauer 202
Dobre napísané Akela.
<br/>
<br/>Ja som začínal s Brnenskou gulovnicou 8x57JS r.v. 1944, dosta som ju od otca a om si nechal troják po dedovi. Po pár rokoch cca 12 som si kúpil CZ550 a nový puškohlad - to bola paráda.
<br/>Čas plynul a ja som našiel na zbrani muchy, ktoré by som jej aj vedel odpustiť, ale situácia sa vyvinula tak, že som si mohol dovoliť novú gulovnicu.
<br/>Vyskúšal som Tika - dobrá, presná a za dobré peniaze ( len v obchode )
<br/>SM - pekná zbraň, dobrej kvality a presnosti za vyššiu cenu
<br/>S202 - keď som ju dostal prvý krát do rúk tak ma oslovila na prvý dotyk a zalícenie.
<br/>
<br/>Cena- ano bola vyššia ako už uvedené zbrane a to som zobral základný Classic . Za cenový rozdiel som si k manlicheru mohol kúpiť ešte jednu IŽ alebo inú zbraň na spotrebné účely.
<br/>
<br/>&quot;A ozaj veď so zbraňami je to ako z ženami, keď ju zbadáš zamiluješ sa na prvý pohľad. Nejaky čas s ňou chodíš a už je to na celý život. Po pár rokoch nájdeš zopár múch a nedostatkov. Ale keď ju miluješ nieje čo riešiť. A ak ju už nemiluješ tak ju vymeníš.
<br/>
<br/>Zbrani musíš v prvom rade dôverovať a potom z nej môžeš aj dobre strieľať. Ak jej nedôveruješ vnáša to do výstrelu nepokoj a odnesú si to zvieratá.
<br/>
<br/>JA SVOJEJ ZBRANI dôverujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53990 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Kvalita zbraní sauer 202
Akela no ja som bol hlavne zvedavý či nenastal len bum v nakupovaní pušiek značky sauer, lebo momentálne kde pozreš do inzercie tak sa predávaju česke flinty, IŽ a začina byt dosť sauerov ine značky su v inzercii pomenej. Možno majú nejakú vadu tie flinty, či nie?
<br/>
<br/>Pozri sa nejde mi o podpichovanie, ale o to prečo ich predávaju čítam tuto tému už dosť dlho a stále uvažujem či si kúpim sauera alebo mausera, len toľko.
<br/>
<br/>Vy tuna tie flinty len chválite, a preto som sa opýtal priamo či majú aj nejakú vadu. Toť vsjo.
<br/>
<br/>Dik za pochopenie. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 424 návštevníkov a žiadni členovia on-line