Kvalita zbraní sauer 202

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54207 od Kalif
Odpoveď od Kalif na tému Kvalita zbraní sauer 202
Zalesák netvrdím ,že M 03 ma nejakú chybu,je to veľmi pekná zbraň. Videl som ju v prevedení Antique bola fakt nádherná ,ale hovorím ,že som neplánoval kupovať žiadnu gulovnicu,ale keď som zbadal S 202 tak mi jednoducho zlomila srdce to je tak ako keď zbadáš peknú babu na jednu pozrieš a nič Ti nehovorí aj keď je pekná a do inej sa zamiluješ tak to v živote chodí.Mám Highland 6 drevo ,je to môj subjektívny názor každému sa páči niečo iné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54241 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Pochybujem,že v B.B. majú Sauera lacnejšie ,ako v Nitre.
<br/>Veď predsa obchodník z B.B. to musí brať z Nitry.
<br/>A keď Ti Akela vybaví cenu,tak to budeš mať lacnejšie,ako keby to kupoval obchodník. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54244 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
nemusí to byť vždy pravda :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54245 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Práve,že to pravda je vždy.Stačí mať len v Nitre nadštandardné vzťahy
<br/>a za takú cenu nekúpiš Sauer nikde na Slovensku - vlastná skúsenosť.
<br/>To že mám pravdu Ti potvrdí určite aj Akela.
<br/> :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54246 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Bubi s tou cenou 202 Elegance si to trochu prehnal.
<br/>Veď na stránke Frankonie je cena 202 Elegance 3.067,- Eur a t.j. Frankonia skoro najdrahší obchod v Európe.
<br/>V Nitre je určite cena ešte oveľa nižšia ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54249 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
TAk stojim pred vitrinou a vidim...zajdi si tam a uvidis...nie kazdy ELEGANCE je ten isty ELEGANCE...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54253 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
ano potom hej ked tam máš nadštandardné vzťahy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54254 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému Kvalita zbraní sauer 202
cena 3300 Eur je reálna ale je to 7x64 drevo. č. 4

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54255 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Kvalita zbraní sauer 202
Sauer je tzv. veľa prevedení číslo dreva, dlžka hlavne, kanel. hlaveň, od základného až po drahý gravír a pod - jednotlivé prevedenia sa môžu veľmi líšiť a keď vidíš zbraň vo vitríne, nevidíš od nej rodný list, ktorý by ťa možno prekvapil. Je pravda, že sú tam aj pre mňa skutočne veľmi drahé zbrane, ale ako som sa neraz presvedčil - každá zbraň má svojho kupca. A zas ak máš kompletnú ponuku vo vitríne a nestrčia Ti do rúk katalóg, aby si si vybral, je to ideálne. Keď si predstavím, ako sme voľakedy kupovali zbrane, tak ma berie do smiechu. Napr. u guľovníc bolo dôležité, aby vystrelila, v úvodzovkách a brala sa domou, a také veci ako dåžka pažby, montáž a pod. , to sa riešilo len potom, každý bol rád, že sa k železu dostal. U Sauer sa mi páči, že už v holom základe je to veľmi kvalitne spracovaná zbraň a ak si niekto nepotrpí na koreňovicu, resp. gravír od výrobcu, dostane veľmi dobrú kvalitu za relat. slušnú cenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54313 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Priatelia sypem si popol na hlavu,lebo u našich Českých susedov som na Sauera našla ceny, na ktoré sa nechytajú ani v Nitre.
<br/>Aspoň teraz vieme s akou maržou náši obchodníci robia!
<br/>www.arms-cz.cz/novinky/slevy-akce-vyhodne-nabidky/77/
<br/>www.arms-cz.cz/katalog/01/?article=11236...amp;podskupina=01006
<br/>8o
<br/>
<br/>Toto je teda iná vitrína Jager 68 a Najlepší1 , Elegance 202 cal.7x64 ani nie za 2470 EUR
<br/>a to si pozri ceny ďalších Sauerov
<br/>
<br/>8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54314 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
v prepocte kurzu sa tie ceny blizia k tym Nitre natolko, ze sa kvoli tomu do Ciech vycestovat neoplati....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54315 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
Tak to je naozaj objav:P arms cz atd...citas trosku aj info o kazdej zbrani????.Prevedenie a potom su tam kolonky připlatek alebo nadstandard..dokonca aj napinacik davaju v arms ako nadstandard..na niektore mod. maju akc.ceny.Ale ani jeden nie je moja krv.skupina.U Fraňa ma Elegance podla mojich predstav za 3300€ a 20% zlavu.A som na cca 2600.Ja sa ho nezastavam..ale ani arms cz nie su ježiškovia čo davaju ,,zadarmo.&quot;Jednoducho maju ich na sklade plnu riť a potrebuju predať.Ina vec je strelivo.Na to..ked som zhanal do 6,5x65R maju super ceny.Oproti Hermesu v BA 20€ lepsia cena na krabicku nabojov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54319 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Bubi,kde si prosím Ťa našiel tie príplatky za nadstandard,čo máš nejakú ich špeciálnu stránku,lebo ja som to nikde nenašla?:]
<br/>
<br/>
<br/>Mišo čo sa týka kurzu,akosi ma to nechce pustiť,alebo mám pokazenú kalkulačku!?
<br/>
<br/>61870.00 Kč vr. DPH / dnešný kurz -25.082 = 2.466,71 EUR
<br/>
<br/>To či sa oplatí ju ísť kúpiť do Čiech nechám na ostatných,ale podľa mňa určite ano. :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54321 od miso
Odpoveď od miso na tému Kvalita zbraní sauer 202
Nehovorim o konkretnom modeli Elegance, narazal som na cenu &quot;dalsich Sauerov.&quot; Ten cenovy rozdiel nie je proste taky horibilny...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54323 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Kvalita zbraní sauer 202
Pozor na kurz. Reálne dnes za 1Euro dostaneš 24,54Kč v ČSOB, v ostatných bankách ešte menej, nie 25,082Kč. 500Kč ťa stojí kolok na polícii ČR za súhlas na trvalý vývoz zbrane. Plus benzín, dialničná známka atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #54338 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
Tak tam zbehni...do Humpolca a uvidis ceny v reale.Niektore su zaujimave ale vo vseobecnosti sa tam neoplati ist.Ten rozdiel..ak aj nejaky vznikne je minimalny...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #54343 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Možno,že pre niektorých z Vás ten rozdiel tak ako píšete, nie je veľký,ale pre ostatných je 3.300-2.500= 800 EUR dosť !!!!
<br/>Pre tých,ktorý nechcú preplácať som zistila že Arms-áci majú predajňu aj v Hodoníne a tam sa tieto zbrane dajú aj zakúpiť.
<br/>Tým odpadá CZ diaľničná známka a cesta do Humpolca ,pretože Hodonín je hneď za hranicami!
<br/>Bubi Ty si si bol tie náboje čo si kúpil o 20 Eur lacnejšie krabičku brať v Humpolci????
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #54344 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému Kvalita zbraní sauer 202
Som veľmi rada,že si upresnil kurz,takže 61870.00 Kč vr. DPH / 24.54 = 2.521.19 EUR za Sauer 202 Elegance 7x64
<br/>Povedz mi,kde majú na Slovensku takéto PULTOVÉ CENY ,bez ohľadu na to či si,alebo nie si s niekým kamarát?????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #54349 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Kvalita zbraní sauer 202
pipenka: Ja sa s Tebou nehádam, len upresnil kurz a kolky. Tiež som si min.týž.kúpil pušku v CZ. 2.521Eur je dobrá cena. Ja som dal za moju Elegance 95tis. 12/06. Žiadna známosť, zľava atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 týždnami #54353 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kvalita zbraní sauer 202
Ked som isiel z Prahy tak som vyhodil blinker a šup do Humpolca.
<br/>Ale uz ich kupim celkom o.k. aj v PB v Dynaxe.Ku zbrani.Sauer 202 Elegance.(nie kazde prevedenie Elegance) si kupim aj na Slovensku za cca 2600€.TAkze 2400 a 2600 nie je taky rozdiel...takto sme to asi mysleli s kolegami....Zdravim.
<br/>A uz sa o cenach nebavim.Tema je kvalita.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 290 návštevníkov a žiadni členovia on-line