Akú zbran si vybrat?

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28854 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Akú zbran si vybrat?
ja mám ižu jednospúšť a musím sa pochváliť nemám žiadne problémy akurát po šiestich rokoch vyzerajú hlavne z vonku ako keby mala dvadsať neni to čo byvalo ale som spokojný aj čoky držia v pohode. a jednotná strela velmi presne. Ale kamarát kupil so 76 komorami a tiež mu strhlo čok, kupoval ju možno rok alebo dva po mne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28875 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému Akú zbran si vybrat?
U nás videl Bettinsoli predávať v Komárne pri Vážskom moste. Orientačne si to môžeš pozrieť na www.kozap.cz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29011 od puro
Odpoveď od puro na tému Akú zbran si vybrat?
Ja mam bettinsoli 8x57jrs asi rok,presnost strelby co sa tyka gulovej hlavne je velmi dobra aj po viacerich ranach po sebe.Nepaci sa mi poistka musis davat bacha a nezabudat zaistit pri nabijani zbrane,spusti aj pri otvarani zamku.Inak striela sa s nou dobre co sa tyka pazby a vyvazenia zbrane.Pohladovo je to pekna zbran a v ritine je vlozene zlato.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29012 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Mrkol som na stránku Kozapu a u Bettinsoli sa mi páči, že konečne začal niekto dodávať original botky v rôznych dåžkach podľa postavy strelca. Nám čo máme okolo dvoch metrov to vždy robilo problém. Takto sa to dá v pohode doladiť, je to taká maličkosť ale dôležitá a poteší.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29013 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Akú zbran si vybrat?
Ahojte. Kupil som si svoju prvu zbran. Je to velmi zachovala, nadherna ZH-cka kal 7*57/16 a vymenne 16/16 hlavne. Skusal som z nej strelit, tak tri rany isli takmer na to iste miesto. Kupil som ju s puskohladom 3-12*56. Je to moja prva zbran, a v kazdom pripade budem chciet neskor solo gulu ale zacat nejako treba nie? A toto sa mi zdalo super vhodne, kedze mame revir kde je asi 20% les a zvysok polia. Dufam, ze som neurobil hlupost.:-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29014 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Myslím, že si začal celkom dobre. Kúp si kvalitné strelivo!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29016 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Akú zbran si vybrat?
NO to hej. Len uvazujem tak, ze budem aspon zo zaciatku chodiavat castejsie na sterlnicu aby som sa snou zzil. Zastrielat si na terce. A preto by som voli nieco lacnejsie spociatku. Kolko ran asi vydrzi hlaven na takejto puske pri dobrej starostlivosti a osetrovani?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29017 od Peter33
Odpoveď od Peter33 na tému Akú zbran si vybrat?
Gratulujem, foksi25
<br/>
<br/>Ozaj, chcel by som sa ta opýtať, za čo si ju kúpil?s akým puškohľadom, a ešte aj ktorá to je rada, či 124,324,....
<br/>Pýtam sa ťa to kvôli tomu, lebo aj ja si chcem kúpiť niečo podobné, asi ZH 304, to je len brok 12, ináč tam rozdiel nie je.
<br/>
<br/>Díky,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29018 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Akú zbran si vybrat?
Je to 324. Ale velmi malo strielana, ten pan, ktory mi ju predal sa o nu ukazkovo staral. BUdem sa aj snazit takto. S uplne novou pazbou a predpazbim na oboch hlavniach.Cenu tu nebudem riesit ale myslim si ze je adekvatna stavu pusky a prislusenstvu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29019 od puro
Odpoveď od puro na tému Akú zbran si vybrat?
Preco solo gulu?Ja ju mam 12 sezon a ako som kupil gulobrok je v skrini.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29034 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Ked budes hlaven cistit,tak ta to nemusi zaujimat.Dlhsie ako ty...:D Toto konkretne je otazka, ktora nemusi trapit 98% polovnikov.Ak budu pravidelne cistit hlaven,pri beznom mnozstve vystrielanej municie ich to nemusi trapit celu polovnicku karieru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29035 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Radsej tu flintu vrat,alebo daj opravit,nez sa stane nieco co budes dlho,dlho lutovat.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29043 od puro
Odpoveď od puro na tému Akú zbran si vybrat?
Spusti pri stisnuti kohutika nie samocinne,je to neduch pri niektorych zbraniach.Zle som to napisal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29048 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému Akú zbran si vybrat?
Ale po každom zlomení t.j.nabíjaní alebo vybíjaní by sa mala samočinne zaistiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29058 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Najlepšia zbraň je od poľovníkov, čo si ju kúpili novú a radšej 30 rokov varia guľáš pre kamarátov a dajú si do nosa, pričom zbraň ostáva v kufri auta. Aj kamarát tak kúpil od jedného starého p. doktora ZG v 8x57JS - ako zadarmo. Neviem či vystrelil 10 nábojov. Musíš mať aj šťastie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29141 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
suhlasim s tebov, treba mat stastie, ja som teraz kupil ZKK 600 30-06 Spr. od starsieho polovnika, sice nevarieval gulas ale tuto zbran velmi nepouzival, zbran ma 36 rokov a hlaven je ako nova.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29205 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Akú zbran si vybrat?
sibo, tiež som tak kúpil, neľutujem, hlaveň zvnútra ako fungel, zvonku sa počerní bude tiptop, zostalo to v rodine;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29230 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
tak nejak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29256 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Akú zbran si vybrat?
Ahojte. Mne sa uz podarilo dat do galeria fotky toho noveho GB tak ak chcete, mozte kuknut. Pekny den prajem vsetkym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29275 od snipko
Odpoveď od snipko na tému Akú zbran si vybrat?
Ahoj.
<br/>
<br/>Tá ZH-čka je ozaj pekná. Zaujalo ma ale že na výmenných brokových hlavniach máš nahodený puškohľad. Ako si to tam namontoval, prípadne mi poraď montáž. Ja by som to tiež chcel na svoju ZH čku 12/12 hlavne na líšky. Tak poraď ako ten puškohľad mám na tie brokové hlavne uchytiť. Vďaka. Čau.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 882 návštevníkov a žiadni členovia on-line