Akú zbran si vybrat?

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29281 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Akú zbran si vybrat?
v prvom rade potrebuje kolajničku (šínku ) buď nalepiť, naletovať, alebo naskrutkovať. tam by som začal :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29282 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Akú zbran si vybrat?
dobra volba, priatel bol v afrike na safari, a čuduj sa svet domáci sprievodcovia mali pušky CZ, ta 600 seria bola asi najlepšia, zo všetkých modelov ktore ČZ mala

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29295 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ani sa tomu veľmi nedivím, zrejme sme im ich za socializmu dodávali ako potravinovú pomoc. Ale tie 600vky boli na svoju dobu vynikajúce. Aj môj známy zbrojár mi povedal, že Češi už také guľovnice nevyrobia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29435 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Akú zbran si vybrat?
Možno toto niekomu pomôže pri výbere zbrane
<br/>Pre tých čo vedia nemecky :
<br/>www.lima-wiederladetechnik.de/Zylinderve...linderverschluss.htm
<br/>Od bratov čechov :
<br/>www.strelectvi.cz/forum/blaser-r93-t4963.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29659 od Ombre
Odpoveď od Ombre na tému Akú zbran si vybrat?
neviete niekto ci z vasho okolia okresu a pod.niesu nejake zbrane na policii?ktore zadraza a potom predava chcel by som 7x64 alebo 30.06.Springfield neviete o niecom?Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29661 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Akú zbran si vybrat?
...a co tak skusit autogen!!:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29675 od snipko
Odpoveď od snipko na tému Akú zbran si vybrat?
Na to som myslel. Rozmýšľal som o šinke Weaver-Piccatiny. Mne ide o to aby som si to mohol urobiť doma. Myslíš že je to možné namontovať aj svojpomocne?Tu šinku? Prípadne poraď spôsob alebo postup. Dík. Čau.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #29677 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Akú zbran si vybrat?
dnes som si doniesol rosslera titan lux kal.8x57 js otocna montaz optika nikon 2.5-10x56 sviet osnova cervena aj zelena zso zadnou parabolou.velmi dobre jednanie,poradenie a proste mam s toho dobry pocit.polovnictvo trnava zelenec.pan jedlicka budete velmi spokojny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30383 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Akú zbran si vybrat?
pokial máš troška sebelepšie strojárske zručnosti tak áno. Tá lišta weaver piccatiny sa skrutkuje aj lepí, to je jej nevýhoda, no ja osobne som presvedčený, že dve skrutky stačia. Jej ďalšou nevýhodou je, že je pridlhá, teda treba z nej odrezať, a tu vzniká nový problém výroby nového miesta pre skrutku. Čo s atýka lepidla, nieje to nič podobné sekundovému, niekde to puškár Krutý tu spomínal, že čo je to za lepidlo. Ďalšia vec - kam zaryješ skrutky do brokovej kozlice ? na to, aby ti to držalo, potrebuješ aspoň 3 kvalitné otáčky, ikeď osobne si myslím, že aspoň 4. Okrem toho, pred tým,a ko narežeš závit , potrebuješ vrtať, a na tej puške nemáš velmi do čoho vrtať. ďalšia vec- od kolegu polovníka som počul, že brokové kozlice ZH príliš rozhadzujú jednotné strely, a mal problém svoju kozlicu na jednoty nastreliť. Druhá stránka veci - staršie kozlice majú malé zúženie brokových hlavní, teda strelba maximalne do 35 m aj to s použitím košíkových nábojov, výnimočne do nejakých 40m aj to s minimagnumami (získané info od kolegu Zhčkára). Pre tvoj prípad by som ti doporučil nájsťpuškára v blízkom okolí, nech ti z ocele vyfrézuje (vyrobí) polotvar montážovej kolajničky, ktorú ti naspájkuje na vrch zámku, podobne ako majú gulobrokové kozlice. potom je to už jednoduché, prajem veľa úspechov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #30384 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Akú zbran si vybrat?
u nás hej, síce nie na policii ale v polovnícve vedla (v leviciach) ....stará ZKK 600 30-06 prevedenie v oblej pažbe, holá, bez optiky, tuším za 15,5 tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30599 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Nakoľko som nenašiel inzeráty, ospravedlňujem sa, ale ponúkam:
<br/>ZKK-600 cal. 7x57, násuvná montáž bez podhľadu/nová/, puškohľad Meopta Meostar 3-12x50 kríž č. 4 /nový/. V roku 2000 menená hlaveň odborníkom a včera namontovaná nová pažba Monte Carlo + lícnica - tmavý orech. Pištoľ a schránka+ lučík gravír, nová spúšť + napináčik tiež v striebornej farbe. 100% stav - treba vidieť. Nastrelené na Norma Oryx.Predávam, lebo syn potrebuje brokovnicu a nechcem sa znova popáliť.. Lokalita VK, LC. Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30600 od petob
Odpoveď od petob na tému Akú zbran si vybrat?
Treba dať do vyhladávača :zelené stránky PID tam sú inzeraty. 7X57 je dobrá voľba ale predal som ju.Chcel som 222 rem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30620 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
Skoda ze to nieje Z-etka, alebo ZG-cka. Tu by som bral hned...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30688 od Marek666333
Odpoveď od Marek666333 na tému Akú zbran si vybrat?
ma niekto skusenosti s ruskym gulovym dvojakom mp 221 artemidu,?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30695 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Akú zbran si vybrat?
tato tema je otvorena . pohladaj;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30708 od juraj1956
Odpoveď od juraj1956 na tému Akú zbran si vybrat?
Polujem od r.1980,momentálne vlastním Win 308 a Rem 223.Čo sa týka 223-ky,nemôžem povedať nič,čo by som jej mohol vytýkať.Viacerí poľovníci sa sťažujú na podlievanie pri srnčej zveri,ja používam výhradne celoplášť a podlievanie je minimálne.Vždy pri odchode do revíru sa rozhodnem na akú zver idem poľovať a podľa toho do ktorej lokalit, si vyberiem zbraň ako aj strelivo,gramáž a rýchlosť.V našom revíre máme jeleniu,diviačiu,srnčiu ako aj škodnú od líšok až po vlka,ale v poľovníctve platí :,,nulla régula sine exeptione,,-niet pravidla bez výnimky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30721 od juraj1956
Odpoveď od juraj1956 na tému Akú zbran si vybrat?
Keď Ti môžem poradiť,tento kaliber je nutné kupovať jedine s napinákom.Rem 223 je zbraň s ktorou budeš strieľať aj na väčšie vzdialenosti,preto ten napináčik.Kúp si z inzerátu CZ 527 v kalibri Rem223,sú celkom dostupné ceny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30745 od snipko
Odpoveď od snipko na tému Akú zbran si vybrat?
Vďaka za rady. Ozaj ešte ma zaujíma, nevieš náhodou že či pasuje normálna násuvná montáž na guľobrok ZH na lištu Weaver? Dá sa na túto lištu nahodiť?Ešte raz ďakujem za odpoveď. Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #30779 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Akú zbran si vybrat?
obavam sa ze nie. weaver lista je 19mm siroka, cize klasika solo gulovnicovy rozmer. ZH gulobrokove kozlice mali standardne osadzane listy s sirkou (teraz si niesom isty) 15 alebo 16mm.rovnako ako aj Brno super, Brno 502, CZ 584,..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31001 od smithwesson
Odpoveď od smithwesson na tému Akú zbran si vybrat?
ak to niekomu pomoze medved hodil ponuku CZ 550 kaliber 7X64 s meoptou artemis 6X42 kontakt 0911999243

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.200 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 875 návštevníkov a žiadni členovia on-line