Puškári na Slovensku

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39159 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Puškári na Slovensku
ten si chceš koupit aby věděl jak se to dělá:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39170 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
No ale Miro, Ty predávaš svoj ospievaný dvoják? veď mne si povedal že to len ja som si predal svoj lebo som nebol spokojný .... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39171 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
také kopyto..nie ja 5kg železa po hore nosiť nehodlám.aj ked je plný rytiny ktorá je veľmi pekná no na môj vkus veľa jej je a ked si ju odmyslím.Bože čo to vravím...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39173 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
ved to je životná puška vyrobená na zákazku a kto ju predáva niečo s ňou bude tak ako s tvojou Jano...:I:I:I:I prečo si ho predal nie preto že si potreboval peniaze na troják ale ako Miro povedal bola asi na prt..ale Miro nepredáva preto že je na prt....proste musí má asi fin. krízu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja si seriem do vlastného hniezda ako to povedal niekedy marci...hlupáka tu zo seba niekto spravil a riadneho...:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39183 od shunter
Odpoveď od shunter na tému Puškári na Slovensku
No, asi tu je malo narocnzch jagrov. Ale hhoorii doo /was is das???8o8o8o/ Plati este stale vyrok ludi, ktori ho poznaju - Ucen Ucen, ti si este stale len taky ucen mucen:{:] Cudujem sa skutocne vsetkym, ktori zeru jeho o ... eby pri zbraniach, psoch a.p. Ale ak chce niekto zaujat, urobi asi preto vsetko;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39187 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Puškári na Slovensku
a není lepší 5kg jak 3,5 kg na jedno použití:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39188 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškári na Slovensku
Zeny vravia ze na velkosti zalezi :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39195 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
citát: ak chce niekto zaujat urobí pre to všetko....- zo začiatku som si s toho robil ťažku hlavu ked ma začal špiniť, ale teraz ked sa spätne nad jeho slovami zamyslim a prečítam si jeho slová čo tu popísal Miro , zisťujem aký je to človek a ver mi čo koľvek by sem o mne napýsal , odpíšem mu len takýmto smailom :) .viac času na neho netreba. zbytočné mrhanie a ozaj sa čudujem tým ktorý ho žerú,HM- alebo ho potrebujú.jeho inteligencia siaha asi po moju rohožku na ktorej si pucujem nohy a u mňa už vyšie ani siahať nebude.silné , smutné ale pravdivé slová. :{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39201 od majod
Odpoveď od majod na tému Puškári na Slovensku
Chlapi ked zase riešite puškárov,poviem vam aj ja čo mi známy spominal ,vraj si dal niekto spod Tatier vyrobiť troják k puškárovi z dolniakov,a dohodli sa na sume okolo 60 tis a ked prislo k plateniu puškár sa poškrabkal za ušami a vypýtal si 120 tis ,no trochu sa to predražilo.Mám podobnu skusenosť osobne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39202 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Puškári na Slovensku
ked uz puskarska tema, tak pani puskari, na ZHcko montaz....klapkovu al schwenk...
<br/>je vobec mozny schwenk na gulabrok?
<br/>co by ste odporucili? dik za reakcie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39206 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Puškári na Slovensku
Niesom sice puskar, ale teoreticky vzate, nemoze to byt problem, prakticky uz som videl aj schwenk ERA na kozlici - gulova z Ferlachu. S klapkou to nemoze byt ziadny problem. Ale davat schwen na ZH? Nic proti zbrani, ale ak cena montaze a puskohladu dvoj az trojnasobne prevysuje cenu zbrane ;/ Skvor by som to riesil tou klapkou. Skus si pozriet puskarstvo Promys - komis, dost casto tam mavaju &quot;jazdenky&quot;. Mal som odtial uz tri veci a zatial popis plne zodpovedal stavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39207 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškári na Slovensku
Jo to ten sviniar Tajfi vystrojil mne ;) A ešte ma nechal aj odísť v domnení že to myslí vážne, až potom mi zavolal že si zo mňa pekne vystrelil .... To mu nezabudnem do Leninovej smrti ...;) Neviem či je to prípad ktorý spomínaš ale toto mi veru vykonil Tajfi. A takého pekného syna som mu zariadil ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39210 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
Janči ved by to bola hanba , keby si za dobru flintu zlu robotu odviedol :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39211 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškári na Slovensku
Janci to asi myslel Milan cenu s DPH :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39212 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Puškári na Slovensku
To sa stalo aj mne-ale opacne garde.Cena bola este lepsia ako dohodnuta.Nie o vela ale bola.Tiez u puškara z ,,dola.&quot;A este aj strelivo za nakup.cenu som dostal.;):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39214 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Puškári na Slovensku
Jaro to bola cena aj s vývozným clom z Malženíc :D:D:D:D:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39223 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému Puškári na Slovensku
tak ako napísal LUBO1 ERA montáž sa tam dá osadiť a riešil by som to na tvojom mieste otočnou nie suhlskou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39230 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Puškári na Slovensku
tajfi vies mi o tom napisat viac? prip mi hod kontakt do mailu, malzenice su na skok a nebyvas ani daleko od kamosky :o)))
<br/>mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39448 od drovnak
Odpoveď od drovnak na tému Puškári na Slovensku
cav tajfi.videl som raz hladanie 0 bodu na hlavni.popisem v hrubych rysoch.hlaven stiahnes na potrebnu hrubku do kuzela.prejdes po nej magnetom-raz-po celej dlzke.rozlozis biely baliaci paier na ponk a cez sito ho poprasis pilinami z brusky.samozrejme ze kovovymi.potom zoberies kladivko,hlaven zoberies za zaviz a klepnes na trubku.priblizis k papieru a ajhla-brusny prach ti ukaze kde su kmitove uzly.aj bez zlozitych vypoctov.skus.vyskusaj gulatinou.zaujimave u stucov-aby papucka nestrkotala po hlavni a flinta nerozhadzovala.skus-len tak-z recesie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39450 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
Osobne si nemyslím, že tá trubka bude kmitať rovnako, keď len klepneš po jej konci, alebo keď bude rozkmitávaná vysokými tlakmi zvnútra a najmä ak sa bude v nej rotačne pohybovať ďalšie teleso (predpokladám aj rozdielné kmitočty, aj amplitúdy a teda aj polohy nulových bodov). Veď sa to líši aj pri rôznych laboráciach toho istého náboja. Ale toto by už iste bola téma pre nejakých &quot;ujov z labáku&quot;, ktorí sa venujú mechanike tuhých telies, mohol by sa nám tu nejaký ozvať..... Nejaký praktický význam to však podľa mňa nemá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 166 návštevníkov a žiadni členovia on-line