preco nesmu psy do lesa?

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61283 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému preco nesmu psy do lesa?
Nemajú. Budú strieľať aj ďalej!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61285 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému preco nesmu psy do lesa?
budem strielat a odteraz vsetkych a vsade ...liveleak a keby som tak mal stastie tvojho rovno pred tebou a ZMIZNI SI PRECITAT PRISPEVOK TEBE ADRESOVANY v polov. legislative bo mi nestojis ani za skopirovanie textu ty smejd tupy....plyn

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61286 od yegi
Odpoveď od yegi na tému preco nesmu psy do lesa?
Nedokážem si dobre predstaviť,ako naučia majitelia psov,ktoré sú naučené loviť v revíry,aby sa priznali k strhnutej,či inak ulovenej volnežijúcej zveri,aby si ju mohli PZ u nich nárokovať,ako spôsobenú škodu..Ešteže máme dobre fungujúcu a o nás sa starajúcu komoru a SPZ,že v náš prospech tak dobre lobovali v NR.Treba si uvedomiť,komu dáme hlas v nastávajúcich oblbovačkách.Ked tak uvažujem, tak lobovali dobre,zrušenie komory sa nekonalo,kôli 2 hlasom,dobrý výkon...:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61302 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému preco nesmu psy do lesa?
Mame komoru a SPZ treba zalozit este nieco tretie mozno potom spolu pre nas a hlavne pre prirodu spravia. :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61304 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
je mi smutno čo tu piše liveleak,ale sa hambim za to čo tu napisal kolesar,pretože je polovnik,livelaka ospúravedlnuje stupen jeho nepochopenia veci ,ale kolesar by sa mal spravat ako polovnik,ved skladal skušky a mal by ovladat zakon

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61314 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému preco nesmu psy do lesa?
lubenko: ja s tebou suhlasim ze som to mozno prepiskol a mozno nicim v ociach nepolovnickej verejnosti uz i tak mylnu mienku o nas ....ale za tie roky uz STACILO a ja skutocne neviem najst optimalny sposob proti doslova "bande imbecilov, oblbnutych sukromnymi mediami" ktory si furt na nieco arogantne narokuju prihybaju paragrafy a este sa ti smeju do ksichtu... to sa tu budeme dalsie 3-4 strany fora natahovat o ciarkach v paragrafoch a citat medzi riadkami v ustanoveniach lebo mozno to meni vyznam skutku? Tu slusnost konstruktivne debaty s pseudo ochranarmi nepomoze lebo nepomohla ani doteraz uz niet kam ustupit. Za co sa mam hanbit....a coho sa mam báť tych arogantnych psickarov äcest vynimkam) uz ani na sidlisku niet kam stupit kvoli hovnam a to je esteze sneh....ked chcem vylozim si ustanovenia noveho zakona posvojom tak ako vo vsetkych moznych kauzach roznej trestnej cinnosti a vprvom rade mi musia dokazat UMYSEL bratu toho sa drzme lebo mame po p..ci aj s polovnictvom. Nebojme sa otvorit hubu. Doma alebo v krcme nadavanie nepomoze. Si myslis ze napr. casopis ako PaR alebo Nase polovnictvo kupuju ochranari ? (moja svagrina je na CHKO) a nema ani sajnu co sa tam pise a reaguje jak tela iba na to co sa tvrdi v tych skorumpovanych mediach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61320 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
nepoznam ta ,tak moja reakcia bola len na tvoj prispevok ,nie na tvoju osobu,len sa mi zda že si si ulavil len ty ,zhoršil si mienku nepolovnikou na nas polovnikou a ten čo ta vyprovokoval sa teraz len chechce ,pretože jeho IQ konči za plotom jeho zahradky,ale podarilo sa mu to o čo sa stale ti pseudoochranari snažia,teda naštrbit mienku verejnosti proti nam a v tom im velka čast polovnikou dobre napomaha

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61323 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému preco nesmu psy do lesa?
no ta teraz si to zaklincoval

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61327 od Akela
Odpoveď od Akela na tému preco nesmu psy do lesa?
Ja som mu chcel pôvodne napísať to čo Tibi, ale ma predbehol, za čo mu ďakujem a viem že jeho príspevky vytočili 99% poľovníkov, ktorí chceli reagovať rovnako, ale internet je taký, príde sem 13ročný fagan, vynadá všetkým a Ty máš byť ohľaduplný a slušný, zas nemôžeme donekonečna ustupovať. Rád by som ho stretol na poľovníckej chate pri normálnej debate, ale ako vidieť, nič na neho nezaberá a pritom je úplne mimo misu. Je to viktormt, alebo nejaký jeho klon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61336 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
samozrejme je to milovaný viktor:D, len sa divím, ako dlho mu to tu zas žerete.
<br/> pre ostatných: a že nezrušili povinné členstvo v komore s nikým nehne, ale bliakať po dementovi je predsa dôležité, to pozdvihne poľovníctvo do nebeských výšin. ale hlavne si tak pofúkame boľačky na duši z toho čo s nami vyvádzajú. až sa človeku uľaví, keď môže nabrýzgať nevyvinutému sopliakovi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61345 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
papo ma pravdu,takycto dementou už sa tu riešilo nespočet a ku čomu to viedlo ,každy si ulavil a bolo,ale toto forum čita kopa inych ludi a ti si robia usudok,administrator tohto fora by mal s takymito inbecilmi hned skoncovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61347 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Pre tých, ktorí tu stále plačú pre nejakých 50€ ročne za poľovný lístok, poistenie, atď. Aby sme sa trošku priblížili Európe:
<br/>
<br/>Odpoveď môjho známeho z Nemecka:
<br/>
<br/>Ich bin auch Jäger, ohne Revier. Habe im Harz gejagt, ist bei uns
<br/>sehr teuer. 1600 Euro kostet ein Begehungsschein im Jahr,erlegtes
<br/>Wild
<br/>muss noch extra bezahlt werden.
<br/>
<br/>Jagdschein kostet 90,00Euro
<br/>
<br/>Členstvo majú povinné
<br/>
<br/>Kurz
<br/>Preise:
<br/> Komplettpreis: 2880,- EUR
<br/>ermäßigter Komplettpreis für Schüler, Studenten und Azubis: 2450,- EUR
<br/>
<br/>Študenti majú zľavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61354 od Akela
Odpoveď od Akela na tému preco nesmu psy do lesa?
Lubo, my sa vo všetkom chceme priblížiť Nemecku a iným vyspelým ekonomikám, len platom nie. Je rozdiel zaplatiť tú sumu z 3000 ojro príjmu napr alebo 500 ojro. Keď počujem v TV - tam najčastejšie, tieto porovnávania, ako sa máme prispôsobiť a vyrovnať ceny s vyspelou akože Europou, ide ma rozhodiť. A to ja rozhodne peniaze na poľovníctvo neľutujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61360 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
plný súhlas. navyše poľovníctvo nám tu nezdražujú objektívne ekonomické procesy, ale samozvanci na rozhodovanie o poľovníctve. a aby mali za čo žrať a predrbávať peniaze, tak nám kážu im to platiť! nech nám tu pán predseda povie, ako sa míňajú peniaze na rozvoj revírov, čo všetko z nich možno hradiť. nech nám povie, ako sa tieto peniaze používajú na štefánikovej a koľko z nich ide na rozvoj. podvodníci nám ťahajú peniaze z vrecák, a ešte jeden z nich tu bez hanby povie, že sa nám nepáči 50€.
<br/> lubo1, tak ich zaplať ostatným, a nežer z nich! to je priam neuveriteľná bezočivosť. len sa pýtajte, poľovníci, ako sa míňajú naše peniaze... a to ešte šuba povie, že majú málo!!!! no neverím vlastným očiam. prečo sa vôbec zapájaš do takejto debaty a ešte tak znevažujúcim tónom? kto ťa zvolil? akým právom vôbec tu kričíš aby sme ti pchali do gágora ,, nejakých 50€,,? my ich nemáme z výpalného, my si ich musíme prácou zarobiť!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61373 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Pán pako, ak tu má niekto gágor, tak ty, prosím ťa, už toľko nevrešť. Kludne ti odpoviem, aj keď máš asi stále vysoký tlak z toho hlasovania. Už len preto som rád, že to neprešlo. Skutočne, správaš sa ako besný. Ak ti ide len o míňanie, tak ti odpoviem, že z tých drobných, čo prídu, ak by som niečo zožral, tak neostane na výplatu pracovníkovi. Za dva roky sa nikomu z predstavenstva nevyplatilo ani €. Soľ nakupujeme a dávame všetkým užívateľom zadarmo. Na liečivá prispievame 30%. Každému organizátorovi skúšok psov prispievame 50-100€. Tak si tú svoju papuľu otieraj o niekoho iného.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61374 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
nechcem urazit,ale niesi jeden z tych čo parazituju na SPK,ten tvoj prispevok je totiž chori,papo ti to myslim dost dobre vysvetlil;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61385 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Pozri, ak niekto parazituje, tak nech si s nim urobia poriadok tí, ktorích sa to týka. Nie len stále vyplakávať. Načo majú konfernciu? Bez peňazí sa nedá robiť nič. Vieš, mne sa skôr zdá, že je tu nejaký balík, z ktorého sa niekomu neušlo a rád by si z neho utrhol Aj tých 10€, o ktorých je tu debata. Tak, ak si to ich konferencia schválila, tak nech platia 10. Čo sú hlúpe ovce? Načo si schvaľujú všetko, čo sa im navrhne. Mali si schváliť 5€, alebo 4€, ale mohli aj 15€. Ale výšku poplatku si schvaľuje KONFERNCIA. Nie ako tu niekto bliaka, že to bolo stanovené na 10€. A ako ich využijú? Veď na to majú predstavenstvo. A musia si schváliť rozpočet, podľa ktorého to predstavenstvo musí postupovať. Že je zlé? Tak nech si ho vymenia.Samozrejme, ak má z toho niekto &quot;rýžu&quot;, tak sa bráni zmene. Ale ak ich je /myslím tých čo chcú zmenu/ nad 50%, tak aký problém? Alebo skôr hovorím, asi im to vyhovuje, že niekto rozmýšla a koná za nich. Bohužiaľ, platia za to vysokú cenu. Peniaze idú tam, kam nemajú. Ale vyprosím si, aby mi tu nejaký úradníček nadával.
<br/>Poľovníctvo je záujmová činnosť. Či už do nej niekto vkladá peniaze, svoju prácu a svoj čas /ktorý tiež predstavuje hodnotu, ktorá sa dá finančne vyjadriť/ vždy sa musí najpr niečo do poľovníctva dať a kto na to nemá, ne bohužiaľ, nemôže poľovať. Ja by som si tiež chcel zahrať golf. Ale na to nemám peniaze a nemám čo ponúknuť /či už čas, vedomosti, skúsenosti/, tak sa tam nehrniem. Otázka znie, čo je dosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61389 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
mam to chapat tak,že plebz teda ta nižšia vrstva nech drži hubu a my zbohatlici ktory sme zbohatli bud z prace strednych vrstiev teda robošou a lebo sme si nakradli možme polovat a oni len nech čušia? takto si to volako myslel,nič ine mi s toho nevychadza

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61390 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
mophol by si mi objasnit,kde ste poslali sol pre naš revir ,pretože si ju financujeme sami a je to nemala častka,a drobne ktore sme odviedli do komory tak tie by som chcel mat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61392 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Bud zle citas. alebo to robis umyselne. Si z OPK Vranov? Ak ano, tak si dojdi pozriet, kto to za vas revir podpisal. Kazdy dostal tolko, kolko si podla planu starostlivosti o zver napocital /samozrejme, ze sme kocky nersekavali, takze niekto dostal o kilo viac, iny menej. Co sa tolko mate s tymi &quot;zbohatlikmi&quot;. U nas poluju zdruzenia na 80% tak ako polovali v tam istom zlozeni. Kto nema peniaze, vklada pracu. Ved preto sa to vola zdruzenie obcanov. Vy ste tu nejak spapovateni. Kde ste boli ked sa tvorila komora? Ak je u vas taky odpor voci komore/SPZ/ vo vasom okrese, preco to nezmenite? Ten prijem od uzivatelov PR je 9800€, Prides na nasu konferenciu. Pozyvam ta ako hosta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.099 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 721 návštevníkov a žiadni členovia on-line