preco nesmu psy do lesa?

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61599 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
vreckovky sú pre takého zbytočný prepych, mohol by mu stačiť kúsok toaleťáku, i tak by zaň asi ani nepoďakoval

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61627 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Sústredený útok na poctivých daňových poplatníkov tejto krajiny! Výzva Slovenskej poľovníckej komory pre prezidenta Slovenskej republiky jeho excelenciu Ivana Gašparoviča
<br/>
<br/>
<br/>Poľovníci zostali poslednou skupinou občanov na Slovensku, ktorý sú ochotný pre oochranu zveri a prírody a pre zlepšenie prírodných podmienok zvierat obetovať svoje zdanené finančné prostriedky, voľný čas a materiálne prostriedky.
<br/>Napriek tomu sa stávajú terčom útokov, ako súčasťj lacnej populistickej predvolebnej kampane niekoľkých úzko zameraných skupín chovateľov domácich zvierat ,ktorým sú prednejšie záujmy psov a mačiek ako komplexná ochrana prírody a zvirat v nej. Tento útok nespočíva len v pripravovanej novele vyhlášky Ministerstva zdravotnícva, proti ktorej sa ohradili aj ďalší vlastníci a držiteli sterlných zbraní, ktorá nezmyselne , byrokraticky a hlavne finančne sťažuje proces držby zbraní bez odborného významu ale aj novela zákona č 274/ 2009 Z.z. o poľovníctve, ktorá je legislatívnym nezmyslom kde si odporujú pargrafy samostatného zákona, taktiež je v rozpore s inými zákonmi SR a hlavne so smernicami EU prioritne vtáčej smernice . Ide proti filozofii odbornej a celkovej ochrane prírody Slovenskej Republiky. Ak tieto odborné argumenty , ktoré boli tlmočené celému politickému spektru, nepomohli veríme v dobre legislatívne pripravený tím právnikov kancelárie prezidenta SR , že tito chyby odhalia a pán prezident vráti zákon na prepracovanie Národnej rade Slovenskej republiky. Toto cestou poľovnícka verejnosť , ktorá pozostáva zo 60 tisíc občanov tejto krajiny a spolu s rodinnými príslušníkmi vytvára nemalú skupnu občanov vyzýva Preidenta Slovenskej Republiky , jeho excelenciu Ivana Gašparovič aby zvážil negatívne dopady tejto novely zákona a zákon nepodpísal. Zachránite tým pán prezident niekoľko stoviek spevavého vtáctva a iné prísne chránené ale aj trvaľoudržateľne obhospodarované zvieratá. Veríme že lacná politická kampaň nemôže zasahovať do odborných argumentov.
<br/>PaedDr. Imrich Šuba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61633 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
naozaj duchaplný príspevok nesúci pečať prispievateľa. asi nám chce dať najavo, že navštevuje svoju domovskú stránku. a samozrejme bez komentára. veď načo, stačí keď niekde niečo skopčím. koľkí sú tu zvedaví na drísty zamestnanca komory? alebo nám tým chce práve na to poukázať. ak áno, tak fajn. nie je veru s kostolným poriadkom, že zamestnanec vypisuje prezidentovi republiky. ani že vystupuje za akýchsi 60 000 poľovníkov. kto z tých 60 000 mu dal k tomu mandát? ani jeden, lebo nik ho nevolil. no napriek tomu má tú bezočivosť, že sa ešte i podpíše. súhlasím s tebou, že takto veru nie! a aj s gramatickými chybami! máš pravdu, preč s takým bezočivcom! a určite to nedal prečítať svojmu big šéfovi, lebo by mu isto povedal, že pozmeňovák, ktorý naprával hlúpy návrh neschválili vďaka práve jeho červeným kumpánom. ba priam naopak, dvihli ruku za hlúposť, ktorá nie je prvou , ani treťou, ani deviatou v dohnívajúcej nr sr. veď priam ide proti svojmu chlebodarcovi. a to je bezočivosť, minimálne. vraj chybu odhalia právnici prezidenta sr. asi tak, ako násilné členstvo v komore. spolieha sa, že sa tým zachráni niekoľko stoviek spevavého vtáctva. a kdeže vzal takýto odborný odhad pán zamestnanec, ktorý nemá žiadne právo vystupovať v mene komory? asi pri odstrele mačiek, za ktoré nedostal hubertovu medailu. najskôr, lebo začínajúci poľovník by mal ten odborný kancelársky odhad bez rozmýšľania bližšie realite. a máš pravdu, najprv bezočivo hovorí aj za tých, čo komoru nechcú a na záver už do toho vťahuje aj naše rodiny. myslím že z mnohých /nie niekoľkých/ rodín by ho napriek dobrej výchove asi hnali za takú bezočivú aroganciu. ja viem máš pravdu, na prezidenta republiky sa môže obrátiť každý občan, ale rozhodne nie v mene iných bez ich súhlasu. no pekné od teba, že si poukázal na ďalšiu, koľkú už, nadutosť a bezočivosť. aspoň vidíš, že nerozprávam od veci, keď píšem o spz a komore...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61641 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
No. Niekto tu zase zastupuje ludí, ktorí len pre par volicskych hlasov od paniciek z Bratislavy ochotne navrhnu aj zakaz polovat, ak by to prospelo a prinieslo hlas. Aspon ze sa otvorene prizna, ze pomohol pretlacit svojou nezmyselnou pomstychtivostou tuto novelu. Dakujeme, dakujeme, dakujeme. Skutocne krasna medvedia sluzba. Pomohlo? No kazdy saodbavuje na niecom inom Ale taky clovek tu asi nepatri. Pozor na besnotu, ktoru tu siri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61642 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Vážený pán hovorca, kiež by ste sem radšej dali oficiálne stanovisko vašeho spolku k novele. To čo ste predviedli k stanovisku SPK je úbohohosť človeka nevidiaceho za plot vlastnej nenávisti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61645 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Mne s azda, ze uz aj v tom spolku sa rozpozerali a zistili, co to maju medzi sebou. Moj nazor je, ze je to uplne normlne, ak ma niekto iny nazor a ak s niecim nesuhlasi, tak hlada inu cestu. S ludmi ako polmex, zuzanka, je urcite komunikacia poucenim a moznost normalnej konfrontacie, treba sa vediet pozerat aj za roh. Ale co tu predvadza . . . . tak to je uzas. Taku nenavist, nic pozitivne. A vsetci, cu nekývu hlavou su, teda vsetci sme KRIMINALNICI :liar: Este ze je taky zasadovy a on svoj listok odovzdal:] Ved nebude polovat tam, kde to je nezakonne. Alebo zeby nie? Ak ide o neho, tak je asi platny. Ale iba jeho. Tak hor sa za nim, aby boli platne aj nase
<br/>poslal: papo 1. Decembra 2011., 12:52
<br/>trošku ináč. ten problém je tak zásadný a veľký, že podľa zákona máme neplatné poľovné lístky, neoprávnene držíme poľovné zbrane, neoprávnene vykonávame právo poľovníctva. to nie je o hlasovaní, či sa niekomu páčia či nepáčia moje príspevky. to je o trestnej činnosti nebývalých rozmerov, ktorú je zakrývaná ministrom pôdohospodárstva počínajúc! oddelenie poľovníctva vydáva stanoviská v rozpore so zákonom a kryjú trestnú činnosť !!! ba v pohode sem dám doklady, že ju páchajú!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61649 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému preco nesmu psy do lesa?
Všimli ste si? Pán učiteľ má vo výzve pre prezidenta republiky niekoľko gramatických chýb! Veď on nevie písať! Neovláda pravopis! Prečo si to nedal opraviť? Alebo to mal aspoň dať napísať niekomu inému! Némáme pri tých výberoch do komory na slušnú sekretárku? Robí ostudu nám všetkým! Toto poslal prezidentovi? K obsahu sa radšej ani nebudem vyjadrovať- veľmi amatérske! Prosím Vás, vymeňte toho chlapa! V Krompachoch na základnej vraj hľadajú telocvikára.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61650 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Vážený pán hovorca vo svojej zaslepenosti nenávisťou voči kancelárii SPK asi prehliadol, že ten ich spolok má slovo OCHRANA i v názve.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61651 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Ta Bratislava je predsa len velmi blizko Madarska.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61652 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
:]:]:] a čože sa vám chlapci nepáči? čože som napísal zle? vyčapnete sem krásny obraz vami milovanej komory a ešte sa čudujete. nože, v čom sa zas mýlim? len sa pozrite do stanov, aké sú úlohy riaditeľa kancelárie. nezabudnite ani na to, že nebol nikde zvolený ani len na snem, že nemá absolútne žiadny mandát vystupovať v mene spk. takže ja len popisujem, čo sa udialo! a ktože tu podsúva nenávisť? dvaja prispievatelia vyznávajúci heslo proletári všetkých krajín spojte sa! dvaja, čo im je cudzie moje právo rozhodnúť sa sám, čo je pre mňa dobré. ani jeden argument, ktorý som sem dal ste nevyvrátili, len dookola znevažujete, nadávate. to robia takí, korí nemajú inej odpovede. no aby ste si nemysleli, že ste takí sami, tak vás poteším. na skoleniach komor som pretriasaný ako triedny nepriateľ, dokonca ja môžem za to, že sa v parlamente schválilo to, čo sa schválilo. nože sa kuknite koľkí členovia komory za tú hovadinu zdvihli ruky! o nich sa zaujímajte! a pokiaľ vám nespôsobí traumu poznanie, že návrh poslanca fecka obsahoval aj nápravu pôvodného - schváleného návrhu, tak si ho na stránke nr sr nájdite a prečítajte. a tam zamerajte svoju pozornosť. a čože ste urobili pre zmenu vy??? nič, len tu dookola vypisujete od veci. a pokiaľ vidím, tak dátum na výplode šubu je 18.2.2012. však? ja sa len čudujem aký je šikovný, keď oficiálna informácia o podpísaní zákonov prezidentom bola už 17.2.2012. www.prezident.sk/?spravy-tlacoveho-oddelenia&news_id=14772 [/]kukni takže tak. slos pribina spravila pre nápravu čo sa dalo, dokonca navrhla i nepovinné členstvo v komore. na rozdiel od vás, pánovia. lebo vašou jedinou starosťou je tu okydávať a špekulovať, ako minúť peniaze z výpalného. špekulovať, ako obísť fakt, že spz bolo delimitované nezákonne, pretože nikdy nemalo postavenie poľovníckeho združenia, a teda všetky právne úkony, ktoré vykonalo sú nulitné. aj stvorenie vami milovanej jednotnej komory. ani vás nenapadne rozdiskutovať fakt, na ktorý poukazujeme už dávno, že zákon je nevykonateľný, napr aj v tom, že sa v ňom vôbec spomína spz... nejdem sa opakovať, čo všetko je nezákonné a vy to zubami nechtami bránite. nechcete si vôbec priznať fakt, že obhajovaním nezákonností len rozvraciate poľovníctvo na slovensku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61653 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Vážený pán hovoca, vy nielenže sa už nedokážete sústrediť na predmetnú tému, ale už vám aj zlyháva pamäť. A či si ešte vládzete pamätať i všeky nicky, pod ktorými sta sa tu zaregistorovali??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61654 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
tu dávam verejný súhlas adminovi tejto stránky, aby ti tu na tvoj prípadný dotaz verejne odpovedal, či požívam iné nicky. stačí ti tak? a len tak na okraj, až budem vystupovať ako hovorca SLOS Pribina, dám to aj vedieť. tu píšem už pár rokov za seba. a rozhodne dlhšie ako ty. tak že sa zorientuj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61655 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Radšej sa držme témy a v nej predveďme našu orientáciu. Ja napr. zdieľam názor riaditeľa kancelárie SPK, že vo všeobecnosti sú psy a mačky na voľno v poľovnom revíri nežiadúcimi elementami s výmimkou psov definovaných zákonom. Pozn. na rozdiel od vás, admina volovinami zaťažavovať nemienim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61656 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
:]:]:] a čože to je napísané v návrhu poslanca fecka? tak ty zdieľaš názory zamestnancov? zaujémavý fakt je, že spk nevydala žiadny názor... a vidíš aké sú tvoje jedy? najprv mám veľa nickov a naraz je to volovina... veru hej - TVOJA! a tak je to dookola, zasmradiť, uhnúť, potom ukázať na iného, že to on!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61657 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Dotazovať sa admina na vašu viac-tvárnosť považujem za volovinu i preto, že ju sám priznávate. Charakterný človek buď niečím je alebo nie je a nie, že raz je a raz nie je podľa toho ako mu to pasuje, ako napr. vy, vážený pán hovorca 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61658 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
toto už naozaj nie je zlomyseľnosť, nenávisť, ktorú mi podsúvaš? nevyjde ti jedna lož, tak poďme skúšať trpezlivosť ďalej! ty musíš mať veľké trápenie so sebou, s hodnotami, ktoré vyznávaš. nezávidím ti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61661 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
keby len so sebou občas aj so sviňou divou a vy ako ?? kormorány, berú berú ??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61662 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému preco nesmu psy do lesa?
Všimli ste si? Na stránke SPZ i SPK už nie je pod textom výzvy prezidentovi podpísaný s. riaditeľ riaditeľ, ale Slovenská poľovnicka komora!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61663 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
bežná praktika spz..... a nevieš náhodou, kto je to ten slovenské poľovnícka komora? vyzerá to na ženskú... rád by som videl jej podpis. zaujímavé meno.... alebo je to nejaký orgán? som v rozpakoch

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61666 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému preco nesmu psy do lesa?
Stará grécka bájka - DKo čítaj......
<br/> Na námestí jedného veľkého mesta bolo zhromaždenie obyvateľov mesta.Rečnili tam rôzni rečníci a zrazu tam prišiel somár.
<br/>A začal tam strašne hýkať, vyrušovať všetkých ... a ľudia mu hovoria&quot; somár, prečo tu hýkaš, vrieskaš a rušíš toto zhromaždenie? Choď niekde inde, kde ťa nebude počuť a nebudeš vyrušovať ! &quot; A somár na to odpovedal &quot; však práve preto som tu, aby ma všetci počuli, aký som, kde inde môžem tak dobre ukázať aký som ja somár, ako pred týmto veľkým zhromaždením...&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 485 návštevníkov a žiadni členovia on-line