preco nesmu psy do lesa?

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61397 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
dobre píšeš, lubo. no ja sa dobre bavím. moralizuje tu pán predseda, ktorý ani nevie povedať, kto ho vlastne zvolil. čo to bolo za partiu.. no ako perspektívny pribiliščik sa držal toho, čo mu panstvo nakázalo. nech tu vylepí ustanovujúcu konferenciu OPK, nech dá aj prezenčku ľudí, čo boli delegátmi ustanovujúcej konferencie. ale nedá. bo stanovy mu nakázali, že tí, čo volili delegátov na ustanovujúci snem, sú zároveň výročnou konferenciou a títo ľudia majú teda mandát na 5 rokov!!!! teda neboli zvolení, ale určení!!! ich činnosť pritom zákon jasne vymedzil! no to sa výpalníkom moc nepáčilo, tak určili v stanovách, že to budú tí praví, čo sa už osvedčili. aká tam demokracia, aké právo voliť, verných treba! a do nohy samý spzťák!!! a to sa ani nejdem baviť, ako zvolávali schôdze na voľbu delegátov na ustanovujúci snem. no v tejto vlasti goríl je to normálne. a že komoru chystalo spz?? ako mohlo, keď poľovníckou organizáciou je podvodne!!! spz nikdy nespåňalo kritérium v zmysle zákona: organizácia registrovaná na výkon práva poľovníctva!!!!!!!!!! len podvodom ju dali do registra!!!!! kto? nuž súdruhovia z ministerstva pôdohospodárstva!!! a úplne náhodou sú to tí istí, čo funkcionárov komory za komornícke peniaze školia a vy im zbožne čumíte do huby, a na záver sa im ešte poskladáte na benzín... aspoň čosi: 200, 300€. ja viem veľmi dobre o čom hovorím, len nenažranci to neradi počúvajú. a neradi odpovedajú na otázky. všimnite si, aký ľudomil je z nášho predsedu opk. tak pod hrozbou straty PL a revíru mu musíme dať peniaze. on z tých peňazí pošle 20% na spk, a zo zvyšku si hradí náklady, atd... no a potom zvyšok minie na soľ. to je správňák, to je príkladné! rozvíja tie revíry, prispieva na chod revírov, pomáha ľuďom!!! riť paľovu! sto eur, ktoré mali poľovníci dať do revíru, musia dať komore. vráti sa im čo ja viem, 40, 50€? vyfasujú soľ, ale do sto € treba dokúpiť, aby bolo dosť. takže koľko ich stojí to, čo doteraz stálo 100€? no predsa 150!! to je pokrok v myslení podľa komory, to je rozvoj!!! to je pomoc!!! a takíto zmrdi sa nehanbia ešte to aj obhajovať!!! veď berú peniaze z revírov!!! no nech povie predseda opk, čo zmysluplného robí komora pre poľovníctvo!!! ČOOO??? ja som v stanovách ani v zákone nenašiel nič také!!!! najnovší spôsob výpalníctva: povinné kontrolné streľby. no je už aj na koňa moc! vraj máme povinnosť sa ich zúčastňovať! no kdeže je mi tá povinnosť uložená??? a zas daj 20€... ak sa nezúčastníš, tak aspoň zaplatiť musíš.. to je tá povinnosť!!! a tu mi ide nejaký hrdý predseda opk plkotať:,, Na liečivá prispievame 30%,, z čoho, z čích peňazí??? zoberie ti 100 a vráti 50.. čo je to za debilinu?? ale asi to nie debilina, lebo to povedal pán predseda!! nech povie, či je v zmysle vlastných stanov členom komory, keďže nezaplatil načas členské!!! takíto zmrdi nás idú riadiť a rozumovať, akí sú potrební!! a ešte si pochvaľuje, že parlament nezrušil povinné členstvo! to je obraz pravého, nefalšovaného bezočivého výpalníka druhej triedy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61399 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
LEN STALE NEVIEM POCHOPIT ,NAčO JE TA KOMORA DOBRA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61405 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Či je komora, či by nebola pre mňa sa nič nemení. Len to ma teší, že taký demagóg ako Papo, či pako, či už neviem kde má byť p ,k, či o :_) má nervy v prdeli. Takým ako on nevyhovuje nikto, nikdy a nič. Mimo tých, čo mu slepo kývu hlavou. Proste, kto nezdieľa jeho názor, ten je out. Mečiar a Papo, vždy si nájdu odpovreď.:]:] Tak len tak ďalej. Všetko zrušiť. SPZ, SPK, všé é é tko. Stačí nám Pribina. Skutočne trošku ich ľutujem, že majú medzi sebou takého človeka ako je PAko. Ten už nič pozitívne priniesť nevie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61406 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
No, mala by plnit ulohy vyplyvaju zo zakona. Len asi bolo chybou, ze pri tvorbe komory sa jej kreovanim poverila organizacia, nie statny organ. A asi trebalo vyhradit moznost aby struktury organizacie tvorili aj strukturu SPK. Ziadne podvojne funkcie. A hlavne, ak je v zakone slovko prevazne, tak to je chyba. Tu stacilo na tri okresy jednu OPK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61407 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
no tak,prečo je to v takom stave v akom to je,ved na sneme ste vy nie mi radovi polovnici

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61408 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
No moment, su tam ti, ktorych ste si zvolili cez svojich zastupcov. Lenze mne sa zda, ze 80% polovnikov vyhovuje stav, ktory som tu opisal. Nechavaju radsej rozmyslat inych. A za to platia svolu cenu. A aj ked nas na sneme bolo niekolko proti odvodu pre ustredie a.p., stale je to o pocte hlasov. Komora je tu zo zakona, ako platny tento stav respektujem a chcel by som, aby sa co najviac penazi vratilo spet do polovnictva. Lenze o tom tu skoda pisat. Pride tu nejaky .O.O.T ktory sa snazi vsetko zhovadit. Vobec sa necudujem, ze ho nikto neakceptuje. Jasom by som stal v prvom rade tych, co bi mu to pekne natreli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61409 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému preco nesmu psy do lesa?
v tomto s tebou plne suhlasim,len by sa to malo udiat čo najskorej,pretože peniaze ktore zbytočne lejeme do komory ,môžme použit na krmenie pre zver

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61414 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Pozitívne na to je, že si máš na kom trénovať sebaovládanie, negatívne však, že tým zhoväďovaním veci nepomáha, ale naopak priťažuje, lebo nahráva tým, ktorí radi mútia vodu, kedže v takej sa loví najľahšie. Je on vlastne skutočný poľovník, alebo iba zatrpknutý poľovne neukojený chudák bez revíru riešiaci si pod pláštikom riešenia problémov našeho poľovníctva iba vlastné ego?? Doba nasierania by už mohla konečne skončiť a nastať doba kompromisov, lebo tie poslúžia veľkej väčšine z nás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61425 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
Už len tým, že išiel cez ľudí, teda skoro :) ktorí pretlačili zmenu PES a MAČKA u mňa klesol na 99krát preškrtnutú nulu. Mne jednoznačne vyplýva, že tak ako oni by boli schopní pre svoju kampaÑ UROBIť čokoľvek, tak aj on. Veď na iných nezáleží, hlavne že on je ukojený

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61430 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému preco nesmu psy do lesa?
lubo1 napisal:
<br/>
<br/>&quot;Lenze mne sa zda, ze 80% polovnikov vyhovuje stav, ktory som tu opisal. Nechavaju radsej rozmyslat inych.&quot;
<br/>
<br/>a preto maju na vrch ochranari, ktori sa cinia ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61452 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Ochranári majú dosť vlastných problémov a niektorým z nich pripadá dobré ich maskovať takýmito aktivitami, ktoré sú síce protipoľovnícke, ale vo svojej podstate i protiochranárske.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61485 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému preco nesmu psy do lesa?
nikto nic nemaskuje.. bojovat proti tomu, aby niekto NEZASTRELIL zviera je myslim celkom normalne.........................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61492 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Kde? Na Mesiaci určite áno, ale na Zemi, ktorá živí aj niekoľko milárd ľudí isto nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61518 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému preco nesmu psy do lesa?
aha a to sa bezne ludia strielaju? hocikto, deti, rodicia chodia strielat ludi/zvierata..?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61521 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
čo si dnes jedol? niečo syntetické, alebo naturálne? aký nábytok ti viac vyhovuje? umelý, alebo drevený? atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61539 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
o akých zástupcoch to hovoríš? boli ustanovujúce konferencie opk????? kto volil sem opk????v zmysle akých stanov??? a títo nezvolení volili delegátov na snem!!!! o čom to trepeš? nasilu chceš ľudí presvedčiť, že je to legálne? veď sa stávaš podvodníkom aj ty s takým obhajovaním!!! komora je to z podvodu a nie zo zákona!!! pozri do témy vyššie, nebudem to tu zas rozpisovať. o akých peniazoch späť do poľovníctva to rozprávaš? najprv zoberieš, nakrmiš hladné krky zaplatíš teplo a telefóny, podelíš odmeny a zvyšok hodí späť. bez komory boli tieto peniaze v revíroch, tak ako pomáhaš? to je neuveriteľné, ešte si ide robiť zásluhy. platný stav rešpektuješ? nedávno si schvaľoval aj pytliačenie lebockého v zádielskej doline, aj to rešpektuješ, aj to, že spz je podvodne poľovníckou organizáciou... čo všetko ty rešpektuješ... ty máš tuším s tvojím hodnotovým systémom našlápnuté do prezídia. a čo ty chceš komu natierať?? najprv sa choď liečiť. a natrieť sa môžeš tým komorníckym svinstvom aj celý, budeš od ostatných komorpodvodníkov na nerozoznanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61545 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
ale táto téma sa predsa nevolá prečo nie je plot na Svätoplukovej 16 ovešaný banánmi a pod plotom (hádajte kto) držiaci protestnú hladovku 8-) na to sú tu iné témy :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61562 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
ty máš zrejme rád utrpenie, zabávaš sa ešte aj na ňom. proste bezcharakterný, bezcitný, zlý. vo svojej bezmocnej zlobe sa neštítiš ničoho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61590 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
keby som fakt ku-r-va, tak by som tie banány vymenil za ryby a nalákal na ne jeho obľúbené čierne &quot;bažanty&quot;, nech sa aspoň ony hostia, keď on drží hladovku a banány zaniesol k najbližšiemu krmelcu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61597 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému preco nesmu psy do lesa?
:]:]:] Asi sa pozrel ráno do zrkadla a napísal si sebahodnotenie. Zaslime mu aspon nejaky tu vreckovocku, nech si tie slzy osusi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 519 návštevníkov a žiadni členovia on-line