preco nesmu psy do lesa?

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61803 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Jovic, za súčasnou nevraživosťou voči poľovníkom je hlavne fakt, že mestskí psíčkari prišli vďaka najrôznejším stavbám o miesta vo svojom najbližšom okolí, príp . ich tak zasrali, že sa tam už nedá ísť a tak sa tlačia do poľovných revírov. Najväčší problém je v tom, že skoro všetci majú psy rozmaznané a nezvládnuté.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61804 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
.. to čo je u psa v rukách poľovníka samozrejmosťou, je u ich psov zriedkavou výnimkou :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61806 od yegi
Odpoveď od yegi na tému preco nesmu psy do lesa?
Tak zavoláme marťanov,aby nám pomohli.Podľa toho,čo píšeš Ste vy ŠOP,a aj PS na to,aby ste drbali nás poľovníkov,vo vlastnom revíry,ved ostatní porušovatelia zákonných noriem sú mimo Váš vplyv.Tak s tým volačo urobte!nevyhovárajte sa stála na volačo.Dopustil sa ten človek porušenia zákona?popkial áno,tak konajte.To,že ty niekoho vyriešiš pohovorom,nenechaj sa vysmiať :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61808 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému preco nesmu psy do lesa?
Súhlasím s Jovicom, plne. Za nevraživosť verejnosti voči poľovníkom si možeme len a len sami! Ďalší vývoj bude asi taký- príde od kolegov z našej strany k nezákonným odstrelom, k rezaniu obojkov. Poľovnícka organizácia strčí hlavu do piesku. Na rad prídu média, mimovládky, petície... Len tak ďalej niektorí chlapci, vyhrážky a sprosté reči na forach! Čítajú nas nielen poľovníci. Je len otázka času, kedy príde k definitívnemu zákazu strelieb nielen do mačiek, ale aj do psov, ak to takto pojde ďalej. Stav, ktorý tu bol už nebude, verte tomu, že k posunom moze dojsť už len opačným smerom!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61810 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61815 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému preco nesmu psy do lesa?
A Ty si koľko prípadov riešil? Čakať od druhých, že budú robiť zázraky je jednoduché.
<br/>Ja poľovníkov nedrbem. V mobile mám čísla na min. 50-tich hospodárov a poľovníkov z oblastí v ktorých sa pohybujem. A veľa krát som s nimi riešil aj problémy so psami alebo strhnutou srnčou. A poznám aj poľovníkov, čo sú členmy stráže prírody.
<br/>Ale súčastný stav u nás je totálna nevymožiteľnosť práva. O pomeroch v polícii, prokuratúre a súdoch asi písať nemusím (česť výnimkám). Kopec prípadov v minulosti sa zahral do stratena.
<br/>A pokiaľ ide o priestupky psíčkarov, tak je to hlavne v kompetencii lesnej a poľovnej stráže. Vo voľnej krajine (v poľovnom revíry) ja nemám voči psíčkarom žiadne právomoci (len keď by išlo o chránené územie alebo chráneného živočícha).
<br/>To že sa snažím niektorým psíčkarom aspoň dohovoriť je moja dobrá vôľa.
<br/>Dajú sa použiť aj iné prostriedky (a občas som to aj urobil) ale to tu nebudem zverejnovať.
<br/>Ale vôbec nie je dôležité kdo čo v minulosti urobil.
<br/>Podstatné je že psíčkari ignorujú platnú legislatívu, väčšinou majú neovládateľných psov a postih voči nim v praxi je takmer nulový.
<br/>P.S. Pojmom &quot;psíčkar&quot; označujem arogantných majiteľov rozmaznaných neovládateľných psov ktorý svojho miláčika považujú za najmilšie stvorenie na planéte a ktorý si môže všetko dovoliť.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61816 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Jovic, budeme s tým musieť niečo spoločne robiť, lebo všetci sme &quot;páni zelení&quot; 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61817 od yegi
Odpoveď od yegi na tému preco nesmu psy do lesa?
o.k., myslel som si,že si PS,preto som to tak písal.hospodári musia vyvinúť tlak na PS,aby si plnili svoje povinnosti dôslednejšie,lebo som ešte nepočul prípad,že by PS niekoho riešila, či nebodaj oznámila na LÚ.väčšina z nich sa oháňa odznakom len proti polovníkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61818 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
yegi, prečo len hospodári, však PS má chrániť majetok celého PZ. Podľa súčasného zákona má PS oznamovaciu povinosť nie voči OLÚ, ale policajnému zboru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61819 od yegi
Odpoveď od yegi na tému preco nesmu psy do lesa?
lebo PS spadá pod PH.a LÚ,alebo OÚŽP rieši priestupky na úseku ochrany volne žijúcich zvierat a živočíchov, si myslím 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61820 od Akela
Odpoveď od Akela na tému preco nesmu psy do lesa?
Zuzanka, skús mi konkrétne opísať /keď už do nás tak kopeš/, keď tri psiská budú duriť kotnú srnu, ako to doriešiš, ale nevyhováraj sa, konkrétne podľa nového zákona. Som fakt na to zvedavý s tým, že ako kolega dole napísal, nebudú na Teba reagovať ak ich okríkneš a majiteľ bude v nedohľadne - ideš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61821 od eros
Odpoveď od eros na tému preco nesmu psy do lesa?
majitelia psov sa na teba vykaslu, najskor ti solidne nadaju.... Stazovat sa a hlasit mozes vies kde...Nic nedokazes . Tu pomaha iba jedna osvedcena metoda, Konkretizovat ju nebudem. Hlavne ze uz strhavat zver nebude mat co!!Nic lepsie na to nepoznam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61823 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
z tvojho príspevku sa domnievam, že si bol zrejme na P¡M SPK a povedali vám svoje pravdy. viem o nich a je k pováženiu, že goebelsoviny sa stále používajú v triednom boji. alebo skôr smutné. al to manejako netrápi. no byť na tvojom mieste, tak si overím aspoň základné. či som sa s niekým spájal proti záujmom poľovníctva? priatelia požiadali o spoluprácu p. poslanca Fecka a výsledkom bol tento pozmeňujúci návrh www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze...n_detail&id=1328 [/]klikni na pdf . prečítaj si, úplne náhodou, blbou ale predsa len náhodou sme sa nesnažili zmeniť hlúposť, za ktorú hlasovali i členovia komory. zamysli sa, prečo sú funkcionári opk školení klamstvami. a mnohým to ku šťastiu stačí, veď verchuška tak povedala.... a že novela neprešla, to je hanba! výsmech demokracie, zdravého rozumu. a zas sa kukni, vďaka komu. prečítaj si, kto ako hlasoval a budeš sa diviť. ak niečomu neporozumieš, tak na začiatok ti dám vodítko. proti naoko nezmyselne hlasovalo pár poslancov z sdku. aby sa ti vyjasnilo, že prečo, tak ti šepnem, že jeden z nich robil predsedu ZO SS na jednej vysokej škole no a tvoj komorník lebocký ako naprotiveň mu robil tajomníka... najprv sa v tom trochu zorientuj, máš vlastnú hlavu, tak ju používaj a nenechaj si do nej tlačiť kaleráby. ak by ti bolo málo, tak máš možnosti aspoň nakuknúť, ktorý poslanec s ktorým vypekajú euráče z eurofondov. no keď kukáš na telku - parlament, tak to vyzerá, že si nemôžu ani na meno prísť.. alebo skús revíry... na nič ťa nenavádzam, na nič nepresviedčam. len prosím, používaj svoju hlavu, nenechaj za seba myslieť iných. to sa týka aj mojej ,, nenávisti a pod,, vyvráť mi racionálne, bez emócii jediný argument... ohľadom nelegálneho pôsobenia komory i spz a ja sa verejne pred tebou skloním. ktosi tu čosi napísal, že medzi funkcionármi sú i slušní ľudia. no ja si myslím, že slušný človek by sa dištancoval a nepodieľal by sa na nelegálnej, nezákonnej činnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61824 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Vážený pán hovorca, už sa stalo a novela začne platiť od dňa vtákov, ale neviete náhodou čo sa udialo i ostatnými návrhmi? Tie, ktoré ste avizoval koncom leta a potom i v novembri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61845 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
tak už sa stalo... to je postoj zatvdilého komorníka - za každú cenu, bez ohľadu na zákon a morálku. debiliny sa vypytuj tam kde ťa počúvajú, aj keď pochybujem, že ťa vôbec niekto počúva. neotravuj, venuj sa bájkam o somároch. sú poučné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61847 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Veď ja nič, ja len, že úplnou náhodou nemal &quot;zachraňujúci&quot; Feckov pozmeňovák iba 4 body týkajúce sa veci, ale 8 využívajúce otvorenie zákona. To otvorenie vám proste prišlo vhod a nebola to náhoda 8-) Apropo nemáte nejaký vyplnený vzor volebného lístka na sobotu??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61851 od papo
Odpoveď od papo na tému preco nesmu psy do lesa?
náhody nie sú, to by si mal vedieť. a nejaký vzor??? mám!!! ak budem voliť SMER, tak zakrúžkujem 84,85,86,87. vieš prečo? aby pytliak nepožíval imunitu a k dvom platom nepribudol tretí... všetky z našich vreciek.
<br/>
<br/> čo keby začal pracovať a prestal s podvodmi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61854 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
Tak veru, práca šľachti a nielen ľudí, ale aj psov. Skúste uhádnuť čo budem mať na práci ja, kým vy budete krúžkovať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61858 od DKo
Odpoveď od DKo na tému preco nesmu psy do lesa?
.. na titulnej strane si môžete prečítať niečo o krúžku okolo čísla 83. Autor sa zjavne obáva VLKa a jeho vedomých či nevedomých napomáhačov. V tomto s ním súhlasím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61859 od LEON
Odpoveď od LEON na tému preco nesmu psy do lesa?
budeš si sundávat medaile aby tě to neotravovalo při sezení u počítače ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 184 návštevníkov a žiadni členovia on-line