Polovnici verzus Psickari

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5844 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5845 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5846 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Polovnici verzus Psickari
"Krásny článok" - majiteľov psov označil za obyvateľov a tí ostatní to sme my poľovníci, nepriatelia všetkých obyvateľov SR. Tu treba ozaj božskú trpezlivosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5852 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Polovnici verzus Psickari
na to sa neda reagovat, to je skratka primitiv a takyto chodia diskutovat, je to presne typ co hlasa navrat k prirode, ale vozi sa na aute, doma svieti elektrikov a stara mu vari na plyne. Protestuje proti zabijaniu zvierat a chodi na tatarak, pecenu hus,......
<br/>je to neuvertelne, nech ten kus ............ ide do rakuska, nemecka, svaciarska a vidi ako sa tam spravaju psickari, tu konci vsetka diskusia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5855 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Polovnici verzus Psickari
Keby oni vedeli ako v inych statoch psickari tenuuuucko kakuskaju by sa cudovali . Len u nas je mlada demokracia a vsetko co nie je zakazane je dovolene . Len tusim v spomenutych statoch to ludia ani neberu ako obmedzovanie skor to chapu tak ze sak si vlastne chranime prirodu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5858 od eso
Odpoveď od eso na tému Polovnici verzus Psickari
Keď si súdny človek prečíta tento článok, buď sa dobre naserie, alebo mávne rukou nad takýmito drístami. Keď si zoberiete podstatu článku, tak sovs si serie do vlastnej huby. Na jednej strane chce chrániť zver, ale na druhej strane, keď poľovníci majú chrániť prenasledovanú zver pytliačiacimi psami, to už nesúhlasia. Fak na zamyslenie.
<br/>Ochraňujú len to, čo chcú, a čo sa sa im momentálne hodí na to aby ste takýmito populistickými rečami zvyšovali nenávisť voči poľovníkom, ktorí vykonávajú právo poľovníctva. A ten koniec článku je tiež zaujmavý. Najskôr chceme demokraciu, ale keď niekto zakáže robiť to na čo sme boli zvyknutí, aj keď tým porušujeme zákony, tak je zle. To je tak, keď si niekto pre svoj prospech mýli demokraciu s anarchiou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5859 od vjedator
Odpoveď od vjedator na tému Polovnici verzus Psickari
Neboj Eso, to je pekne premyslená taktika, poštvať verejnosť proti poľovníkom a tak získanie väčšej sily a vážnosti. Ďalšou výhodou je zakrývanie vlastných nedostatkov upriamením pozornosti na iných. Sú to šmejdi! A vraj hľadajú spoločné cesty k ochrane! Aká irónia ...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5861 od eso
Odpoveď od eso na tému Polovnici verzus Psickari
Už plačem aj ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5863 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Polovnici verzus Psickari
Marekovi zo SOVS-u zostal asi nadobro pri slukách a kormoránoch. Akosi sa mu nechce komentovať tento článok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5867 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Jaro, ten článok má 2 roky a ja pevne verím, že ľudia z tohto fóra majú viac roku ako tí sráči, ktorí štvú proti poľovníkom. Kto seje vietor, zožne búrku. A pri tej búrke treba dať pozor, aby to odskákali tí praví sejci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5868 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Polovnici verzus Psickari
Je to pekný príklad &quot;objektívneho&quot; zhodnotenia situácie a ochoty odborne spolupracovať na ochrane prírody. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5872 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Polovnici verzus Psickari
Ľudská hlúposť je nekonečná!! Absolútne zamlčanie,alebo neznalosť zákona!!!
<br/>Musia to byť falošný a nekonečne ZLÝ ĽUDIA 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5877 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Polovnici verzus Psickari
DKo ja viem kolko ma ten clanok len som chcel na nieco poukazat . ha ha ha hi hi hi podme spolupracovat ale aj tak ste len obycajny vra....ia!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5889 od pacho
Odpoveď od pacho na tému Polovnici verzus Psickari
ako chces spolupracu s polovnikni ked ich oznacis ako si ich oznacil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5895 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Jaro, čo si myslím o tom a podobných článkoch som napísal Jovicovi v téme o problémoch vo vlastných radoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5930 od SOVS
Odpoveď od SOVS na tému Polovnici verzus Psickari
Pekny den všetkým,
<br/>
<br/>nechcem vás o niečom presviedčať, ale
<br/>pozrel som si ten článok a podám k nemu len vysvetlenie.
<br/>
<br/>V roku 2002 - 2003 sme pravidelne realizovali monitoring medii a članky, v ktorych bola
<br/>uvedena nasa organizacia sme zverejnovali v rubrike na to určenej.
<br/>
<br/>Uvedeny článok, na ktorý reagujete, napisal novinar/ka, po tlacovej konferencii MVO.Články dávala na stránku moja kolegyňa, a zrejme si ho poriadne neprečítala,
<br/>lebo ani ja sa s ním nestotožňujem a do úst mi bolo vložené niečo, čo som vobec nepovedal. Ani netuším ako vznikol termín &quot;miniatúrna loby&quot;...
<br/>
<br/>Ide totiž o výcuc z tlačovej správy LZ VLK, ktorá bola na tlačovej konferencii MVO priložená novinárom spoločne s tlačovou správou MVO. Tá niesla názov Nový zákon o poľ. - návrat k feudalizmu, alebo niečo v tomto zmysle. S uvedenými formuláciami, prípadne s tým, ako to odprezentovali novinári sa nestotožňuje SOVS, ani ja osobne. Postarám sa o to, aby článok bol vymazaný zo stránky SOVS.
<br/>
<br/>Vašu pripomienku akceptujem, je oprávnená, hoci nepovažujem za seriózne, niektoré z reakcií sprevádzané invektívami, urážkami a zosmiešnovaním. V žiadnom prípade nešlo o úmysel.
<br/>
<br/>Ja sám, som ani na uvedenej tlačovej konferencii nevystupoval v znení vyššie spomenutého článku, ale presadzoval som názory SOVS,v súvislosti s pripomienkami k zákonu o poľovníctve.
<br/>
<br/>Posielam link na tlacovu spravu k vyššie spomenutej tl. konferencii:
<br/>www.sovs.sk/site.shtml?section=tlacove_spravy&x=83707
<br/>
<br/>S pozdravom
<br/>Marek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5932 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Polovnici verzus Psickari
nestotoznujes sa s tym ale vycapene to tam je stale, ucel to splnilo, zas to podpichlo ludi proti nam. keby som bol z Vasich radov tak poviem dobra robota.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5934 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Polovnici verzus Psickari
Marek su tam min. 3 zdruzenia , ktore nemaju paru o tom co je polovnictvo a polovnicky zakon . Su to pseudoochranari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5963 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Polovnici verzus Psickari
Už je veľmi neskoro,už to čítal celý svet.Aj vďaka takýmto článkom turisti na Slovensko
<br/>necestujú a veľa ludí si spravilo konečný úsudok o ,,prospešnej činnosti&quot;niektorých ochranárskych spolkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #5964 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Polovnici verzus Psickari
a urazeny ochranar je v tahu, nie sme mu dost dobry, neodpovedal ani na jednoduchu a slusne polozenu otazku, co uz oni vedia vsetko a mi h....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 131 návštevníkov a žiadni členovia on-line