Polovnici verzus Psickari

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7292 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Polovnici verzus Psickari
z ktoreho dna je ta sprava o tom aziatovi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7294 od michal
Odpoveď od michal na tému Polovnici verzus Psickari
Len tak pomimo, ak strelíte v revíri pobehujúceho psa, dokazné bremeno je na jeho majiteľovi, aby ten preukázal, že pes zver nestval alebo sa k nej neplazil, teda, že neboli splnené podmienky na jeho vystrelenie.... . To by ma zaujimalo, ako to ten frajer chce dokázat a domoct sa náhrady skody. Pravdepodobne presúdi aj toho super kona, co na nom toho alabaja pred kamerami demonstratívne viezol:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7295 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Polovnici verzus Psickari
matej tusim 15 alebo 16 april . kukaj a cuduj sa co je to za blba .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7296 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Polovnici verzus Psickari
Dko keby sa vsetci spravali tak ako napr. Ty zo svojou svorkou nikdy by nebol problem . Lenze niektori to bud robia naschval , alebo su tak hlupi ze im to nedochadza ze ohrozuju zivot toho svojho milacika .;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #7297 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Jaro, prieser sa pritrafí ľahko a zdrhúť loveckému psovi za zverou ešte ľahšie, takže ani ja by som si za naše potvory v tomto smere ruku odťať nedal. Preto som na jednej strane proti tomu, aby sa stieľalo hneď a na každého psieho bludára, ale na druhej strane som za nekompromisný postih tzv. známych firiem hlavne v tomto období. Ono nič nie je prísne čierno-biele a čosi ešte tolerovať možno, ale čosi už nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7512 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Polovnici verzus Psickari
Pred 2 dňami sme sedeli na posedoch - chýbal diviak a kamarátovi na bahne prišiel o 21,15 veľký vlčiak, ale ako sa kamoš pohol hneď skočil do hustého a odtiaľ 15 min. brechal. Už sme zažili všeličo, ale toto bol vrchol. Takže nám lovia už aj v noci. A to sa idú pomaly kotiť srny... Zrejme to tam nejakí piati budeme musieť prečesať. Ale tí psi sú ako ruskí partizáni. Strelíš dvoch a o 3 dni tam stretneš troch. Nemá to konca.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7543 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Sci-fi: skúsiť odchyt do sklopných pascí a následnú ponuku pred OÚ alebo krčmou za "mastné " výkupné, inak ... kafiléria

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7544 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Polovnici verzus Psickari
Dnes večer ich ideme "chytať". Lenže sú bohovsky plachí. Len čo uvidia ľudí mastia preč. Pasce už máme naolejované.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7545 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Polovnici verzus Psickari
Čaute všetci, som tu nový, tak sa najprv stručne predstavím. Som poľovník z JZ Slovenska, poľujem 6-ty rok (pole). Rád fotím, tak časom možno pripudnú i nejaké fotky z prírody. Pokiaľ ide o tých psov, máme problém ani nie tak so psíčkarmi (sú relatívne slušní), skôr je to o tých bezprizorných psoch, ktorí lovia, lebo nemajú čo žrať. Ale nakoľko je nás v PZ zopár "aktivistov", tento problém je väčšinou rýchlo vyriešený. So psíčkarmi jednáme slušne, vysvetľovaním sa dá dosiahnuť veľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7546 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Polovnici verzus Psickari
Naolejované-nenaolejované, pre psa môže mať svoje čaro pasca vyobsikovaná rujnou sukou :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7547 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Polovnici verzus Psickari
Normálni chovatelia a majitelia psov sú v pohode. Horšie je to s tými všivákmi, ktorých je u nás neúrekom, ktorí si vezmú šťeňa a keď narastie vezmú ho do auta a vyhodia o tri dediny ďalej. Aj sused čo býva naproti mne má 4 kusy doma a nevie čo snimi. každému ich núka. Vysvetlil mi to takto. Pripustia k suke ľubovoľného psa. Keď suka vrhne, vezmú malé šteniatka, oblečú sa do otrhaných šiať a poďme na západ. Najradšej do Talianska. Tam ich pred nákupnými centrami predávajú bohatým ľuďom, ktorí sa nad nimi zľutujú. Naposledy jeho syn priniesol za 3 týždne 50 000,- v čistom, ale aj 3 bastardy späť, ktoré iste stretnem o pár týždňov, ako lovia v ľubovoľnej lokalite nášho revíru. Banda jedna!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7550 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Polovnici verzus Psickari
V denníkoch bývajú často inzaráty na výkup šteniec a psov. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7552 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Polovnici verzus Psickari
Ja posieľam psíčkarov na ďatelinové pole - čo vyženú,to sa nepokosí.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #7557 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Polovnici verzus Psickari
No hej, u nás chovajú občania tmavšej pleti iba feny, keď s takou potom idú na nočnú akciu, môžeš mať akokoľvek cvičeného psa, háravá fena urobí svoje. Samozrejme, pokiaľ tiež nemáš fenu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8891 od Andyka
Odpoveď od Andyka na tému Polovnici verzus Psickari
Chcem sa spytat polovnikov chodievame zo psami za dedinu na pole ich vencit, mam dva stavace. Pole miluju a super sa tam vybehaju. Privolacku aj zdounovanie maju stopercentne, su to este k tomu feny, takze az tak neprecesavaju, vacsinou idu na vyslapanej ceste predo mnou a obcase zacesnu do pola ale napriek tomu sme sa dostali do konfliktu s polovnikmi, len nas upozornili, ze ich mam mat na voditku, i ked sli poslusne pri nohe. Je to len kusok za dedinou posedy su daleko a zveri je tam minimum, Polovnik siel v aute po ceste tak nas stretol. Chcem sa poradit ci je to fakt taky problem pokial idem z poslusnymi psami na pole a nenechavam ich prehanat zver, ci z toho mozem mat aj tak "pruser":-o Akesu pravidla, pes na pole na volno vobec nesmie?? :{ Fakt ich nemam kde vencit na ceste kde idu auta to nie je bohvieco.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8894 od brano
Odpoveď od brano na tému Polovnici verzus Psickari
No keby bol od pola les daleko a posed tiez, a pes by posluchal,asi by som polovnikovy tiez nieco vysvetlil, prravdaze, zalezalo by na tom, akym stylom by zacal polovnik:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8899 od Rammira
Odpoveď od Rammira na tému Polovnici verzus Psickari
Kde je napísané, že poľovník patrí do lesa? Pokiaľ viem majú prenajaté aj polia. A ked sa tam niekto preháňa s dvomi stavačmi (isto to nie sú len tieto dva stavače), tak sa ani nečudujem že tam zver nie je.;/ Chotár je plný ľudí a psov. Zver by sa mala asi presťahovať do mesta. :liar:
<br/>
<br/>Andyka prečo nevezmeš suky na vodítko a na bicykel po cykl. ceste? tam nikomu vadit nebudeš. A budú také vybehané až no. Akurát si trošku aj ty zamakaš :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8900 od brano
Odpoveď od brano na tému Polovnici verzus Psickari
ak maju, tak nic proti, ale ak nie, tak sorry

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8901 od nugy
Odpoveď od nugy na tému Polovnici verzus Psickari
Revir sa prenajima komplet.Aj lesy aj polia.Pokial ja viem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8903 od brano
Odpoveď od brano na tému Polovnici verzus Psickari
u nas, je vedla revir a pole prenajate nie je, dokonca niektore pozemky patria mojim znamim a ty boli nevyberano poslany so svojim psom niekam, na vlastnom pozemku, nic proti polovnikom, ale niekedy toho polovnickeho zapalu viac skodi ako pomaha, nemam rad, ked sa hra niekto na pana nad horami, poliami, riekami, ked nema narok, niekedy mi to pripomina, ze len polovnik smie a nikto iny nie, s niektorych prispevkov je to citit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 248 návštevníkov a žiadni členovia on-line