Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28399 od pavelb
Dnes som v lese stravil takmer celý deň - od 7.00 do 16.00 hod. Videl som to čo už dávno nie- 3 ks srnčej, muflónej min. 50 ks. Tá celodenná prechádzka a posiedka pri nepríjemnom mraze okolo -6 st. stála naozaj za to. ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28403 od nugy
Včera sme boli z otcom krmiť. Asi 15 ks srnčej, jeden kohút a snáď 200 kačíc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28405 od lubto
Nádherná predvianočná prechádzka, na 250 m krásny asi 9 ročný chovný jeleň, no radosť pozerať....................... Zajtra ešte pôjdem nakŕmiť a šups sviatkovať......:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28412 od miso
Dnes taká menšia spoločná, krásne predvianočné vyvetranie sa. Videl som 3 pekné jelene, muflóniu, v druhom pohone vyrazili na nás diviaky. Objavili sa z hustého krovia asi 15m pred susedným strelcom. Strieľal, jeden diviak skvíkol, celý rúdeľ začal skákať na chodník pomedzi nás..strieľať som nemohol,lebo som nechcel ohroziť susediaceho strelca. Medzitým strelec zdupľoval....diviaky utekali ďalej, postrelený kus zasekol a celá "grupa" mu vpálila do zadku:) Kúštek sa oddelil, bol krytý nízkou krovinou,preto som sa rozhodol,že ho skúsim dočiahnuť(60m),za iných okolností by som nestrieľal,pretože vzhľadom na krík pred ním a môj kaliber(270win)to neboli veľmi ideálne podmienky,ale v tomto prípade som to riskol. Po výstrele som videl ako z kríka odletelo pár hrubších vetvičiek,opadla inovať,takže som hneď vedel, že som mu poslal len Vianočný pozdrav:)Celý rúdlik som tým pekne odštartoval a prebehli cez hrebeň.. Prvý strelec ho prvou ranou zasiahol, slabo farbil, ale ani po dohľadávke so psom sme ho nenašli, farba sa rýchlo stratila, tak bol pravdepodobne len škrabnutý...Aj keď som dnes nemal strelecké šťastie, prežil som prekrásny poľovný deň..8-L
<br/>Na diviaky strieľali viacerý, ale takto pred sviatkami sú asi hluché...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28430 od pavelb
V lese som dnes bol, samozrejme. Zver som síce nevidel, ale som im &quot;naložil&quot; vianočné, aby tiež mali Vianoce....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28442 od cerebellum
Dnes zopar lisok, srncia, dancia a prijemne vianocne prekvapenie v podobe 2 jarabic.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28443 od radis
dnes 3 jelenice, 19 ks srncej a 6 lisok :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28451 od mirek
... určite majú krásne vianoce tie hluché a guľou poštepené diviaky....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28453 od pergi
Nebol som dnes v lese, ale ešte v piatok a kým nesadla ta silná hmla, tak to bola suprová idylická prechádzka. Potom som už tradične blúdil silnou hmlou a nepoznanou krajinou, no srdiečko mi zohrial pohľad na nádherný tmavý zhod s hrubým perlovaním. Krásny a nepoškodený 10-torák.
<br/>Milý Ježiško - ďakujem pekne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28456 od miso
&quot;Poštepený&quot; bol len jeden. Bol dohľadávaný cca 3km, pričom farba sa stratila po 600m, nebolo jej veľa len sem tam kvapka. Za celú dobu diviak ani raz nezaľahol a ani sa neodelil od čriedy. Na túto skupinu strieľali za hrebeňom aj susedia,tiež neúspešne...
<br/>Nuž uvidíš, aké sviatky budú mať diviaky na Štefana-a to takmer na celom SR;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28464 od lacika85
Dnes v noci prešlo revírom zase 5 vlkov po tej istej trase ako už dlhé roky:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28498 od pavelb
Dnes 2 líšky, 5 ks srnčej, min. 20 ks muflónje... Nádherný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28503 od theCat
Tak dnes klasicka stefanska polovka na diviaky. Cely hon sme sa plazili po styroch. Boli 4 partie diviakov spolu 28 kusov a na vyrade lezalo az jedno prasa. Psikom sa to tentokrat podarilo dosta z hustin, ibaze strelci nemali velky uspech. Ale kazdy den prezity v prirode stoji za to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28509 od steyr
Krásny zážitok z prírody ovenčený 1 ks kančekom cca 80kg. Strieľal som 3x, druhú kúpil na komoru a treťou som ho na cca 80m poistil na zadnú komoru, po ktorej ľahol;). Môj berder išiel ako píla, odmenil som ho ako sa patrí.
<br/>Som šťastný a na tohoročného Štefana nezabudenem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28602 od steyr
Oprava : ...border...:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28650 od dusanlegin
Včera na Štefana bol kamarát so svojím kopovom posledný raz na spoločnej poľovačke. Pes, dôchodca, poctivo prehľadával húštiny, ale viete, kde nič nie je ...
<br/>Tak sme sa všetci smiali ako kamarát nadáva na svojho psa: &quot;Boha mu, využíva, že
<br/>je nahluchlý. Tvári sa, že nič nepočuje aby nemusel poslúchať !&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28658 od pavelb
Dnes som strávil celý deň na spoločnej polovačke na diviačiu a muflóniu. Aj keď som nič nestrelil, nádherný deň, zážitok, absolútne spokojný a odreagovaný som sa pred chvíľou vrátil domov....Vdaka kamarátom, dobrým kamarátom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28755 od gyuszi
ZASTRELIŤ VŠETKÝCH V L K O V !!!!!!!!!:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28756 od miso
klídek....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #28765 od radis
dnes 3 ks capreolus capreolus :D (srnec lesny) ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 162 návštevníkov a žiadni členovia on-line