Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46648 od Waldo
Že tí hasiči nemohli chvíľu meškať, možno by tie plamene skočili aj na pár rómskych obydlí :D:D:D
<br/>
<br/>Ale aby som aj niečo k téme napísal... Bol som v lese a videl som cigošov ako berú drevo z lesa 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47261 od pipo27
dnes som bol na posede a prisiel mi asi troj rocny srnec rovno pod posed

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47268 od dusan
Včera podvečer mi vyšli na jačmeň srnec, /1 v.t. - chovný/,srna, 2 daniele a 2 líšky. Keď som išiel domov tak na slnečnicu vyšli 2 lanštiaky a obdaleč črieda cca 20 diviakov. Takže pekne a príjemne strávené chvíle.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47339 od moron
Dnes ráno ve 4h, ale před 6ti lety jsem stál na molu ve Finsku a poznal svoji ženu, bylo to nádherné ráno, dnes ráno ve 4 jsem po delší době vyrazil do revíru, moje žena spala doma s našimi dětmi a já byl šťastný chlap. Když jsem se dostal pod posed na kraji řepky jsem viděl srnce, obeznal jsem ho hned jak jsem sedl na sedačku - nerovný osmerák. Neměl jsem ale vůbec chuť lovit i když se jedná o raritu a mám povolenku na lov srnce k příležitosti narození dcerky.Vypadá na mladšího srnce a nějak jsem si říkal, že na ulovení bude třeba ještě bude času dost. Jak srnec zatáhnul do řepky, přišla se mi ukázat asi 70kg baška, která za sebou v obilí vedla asi 6 pruhovaných selat - ani nebyly pořádně vidět. Černá je u nás spíš vzácnější tak to bylo milé překvapení. Potom jsem ještě našoulal ročka srnce na hranici chovnosti, ale když jsem se k němu dostal už asi na 20m tal jsem ho nechal jít. Nakonec jsme manželce natrhal kytičku konvalinek a šel domů.Děkuji Dianě i Hubertovi za krásné ráno a bude patřit zas k jedněm z těch na které se nezapomíná:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47340 od lubenko
velmi pekne ,Rosto než jsem to dočetl tak mi behal takovy přijemny mraz po zadech ,toto by jsem odporučil přečist každemu myslivci i polovnikovy:);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47435 od mauser98
Dnes poobede som sa bol prejsť. Skontroloval som 3 soliská a jedno nové som urobil. Keď som sa blížil do miesta, kde som mal vytipované a predpripravené miesto na nové solisko, tak som najprv vyplašil srnca a o pár metrov bola zaľahnutá sviňa s prasatami. Šťastie že sa rozbehla iným smerom, chvíľu som bol veru na pochybách, či nevezmem nohy na plecia. Na ceste domov som videl ešte 2 srny a zajaca.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47569 od nugy
Včera večer som bol urobiť jazvečíčke odloženie a ako na potvoru som si flintičku nechal doma. Z trávi mi na 5 metrov vyšla líštička. Tak som sa pokochal aspoň očami a keď odišla, pobral som sa domov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47581 od astronom
Včera som videl prvé tohoročné jelienča :) Malo sa pekne k svetu, pobehovalo veselo okolo matky - nebolo vrhnuté čerstvo. nejakú hodinku či dník už bolo na svete .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47794 od pavelb
V sobotu ráno, za dažda, Diana mi konečne dopriala. Srnec, asi 4 ročný. Vďaka Diana...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47908 od lubenko
dneska rano nadhera,tri jelenice,dve jelienčata, jeleň desatorak ,medvedica z mladym stopy stareho medveda ,ešte teple:]trojročny srnec šestorak vysoko chovny ,dve srny a krasne teple rano ako po burke:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47913 od Robitusin
Lupko,a dáky krásny teplý chlapec nebol žiadny?:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47933 od lubenko
neviem či mam na to reagovat,ale trocha tej slušnosti by sa ušlo ,husy sme spolu nepasli:( a mam pocit že si si pomylil temu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48055 od Lykozrut
včera podvečer lesom prebehlo 6 motorkárov, 2 cyklisti a okrem ních ešte jedno auto. nedalo mi tak som bol pozrieť, či reku nie dajaký pytliak a v tom aute vám bola taká tŕt-kačka ako svet. prešiel som okolo, zabúchal po kapote a dokonca aj pozdravil ,,PÁN BOH POMÁHAJ&quot; okrem tohoto už len vystresované dve líšky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48090 od petob
Včera som bol z mojou Špringelkou doplniť soľník. Z kríku nám vyleteli tri straky. Potom kúsok ďalej nám zo žita vyskočila srna aj z minuloročným srnčaťom. Neboli ďalej ako 20 m. Cestou ďalej nám vyleteli z agačiny dvaja Hrivnáci. Potom sme pokračovali až k potoku kde som na vode videl plávať šesť malých kačíc. Cestou späť nám pred nosom vyskočil zajac a nakoniec Špringelka vyhnala zo žita tri jarabice. Krásna prechádzka umocnená vôňou dozrievajúceho žita.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48097 od pavelb
Tak toto som ešte nezažil, tiež by som ich takto pozdravil. Alebo sa pripojil?:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48144 od Waldo
Aký milý pozdrav, zatiaľ čo ja som tŕtkačov iba sprosto osvetloval baterkou z posedu :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48170 od jarry9

<br/>
<br/> lykožrút, prosím pozorne vypočuť do konca :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48172 od Lykozrut
to si bol ty v tom aute? no môj milý tak si zvoľ aspon neskoršiu hodinu a nie 19h podvečer keď je vidno a vo všetkej skromnosti len som povzbudivo pozdravil nikoho som nevyhaňal z lesa preč ako v tej tvojej pesničke však? i keď tu máme v platnosti od 20.12. zákon o lesoch ale až taká sviňa nie som. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48181 od jarry9
Nie nie niééé... božechráň, nebolo mojím úmyslom sa Ťa nijako dotknúť!. len trochu humoru, ovšem nie na Tvoj účet..... tak to prosím ber.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48720 od petob
Dnes ráno o piatej mi vyšlo 19 ks diviakov.Už je ich len 18 ks.Jedno išlo na monitoring.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 110 návštevníkov a žiadni členovia on-line