Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39581 od theCat
Ako keby som tam bol;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39731 od oliver12345
bol som v pondelok vonku ale to sa nedalo vydrzat fukalo som myslel ze spadne posed ale som nic nevidel skoda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39952 od mauser98
Dnes podvečer som sa bol poprechádzať. Potom som si sadol na posed. Videl som veľa srnčej a 1 zajaca.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40017 od theCat
Rano som sa zobudil do cerstvo zasnezenej krajiny. Hned bolo rozhodnute, do skoly sa nejde. Zobral som psov a dalekohlad na krk a davaj pozriet na obnovec, co nam chodi v reviri. Vsetky bazanty sa presunuli z hustin do kukurice, cez tyzden bude treba este nejaku natrhat do vriec na horsie casy. Vybehol zajacik, tak som si uviazal suku na remen a skusili sme teplu stopu. Spokojnost na oboch stranach. Na dalsom poli myskovala kmotricka, nedostupovala na zadny beh, to ma od minulej nedele, ked nam usla, ale vyzera to tak, ze to rozchodi, ibaze sa zdrzuje v casti, v ktorej budeme v nedelu polovat. Uvidime, kolko ma zivotov. No a pri konci si jeden kocurik zachranil kozustek zbabelym utekom na vysoky topol. Som rad, ze som sa rozhodol neist do skoly, a ani vo stvrtok to nehrozi, polovacka v bazantnici. Este stastie, ze moja lekarka je tiez z polovnickeho cechu :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40115 od Rado
dnes ráno som bol, 15 ks muflonov. Strielal som na muflonku ale bola hluchá. slabé ruky. zase zajtra ráno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40173 od mauser98
Dnes podvečer som videl 5 kusov srnčej a 6 diviakov. Strihli si to horným krajom lúky, takže som sa len prizeral:D Bolo celkom príjemne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40509 od mauser98
Dnes som videl 3 kusy srnčej, líšku a jeleňa /2.v.t./.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40513 od pipo27
my sme mali sobotu odchyt zajacov a chytili sme az 8 kusov no strasne.bolo strasne zle pocasie nedalo sa ani chodit co bolo blata

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40518 od yegi
Mali ste ich oplodniť a vypustiť naspäť, možno by sa zadarilo na rok :D:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40631 od pipo27
dik za radu:] bolo zle pocasie a bolo malo ludi a dost nam ich poutekalo cez kolo a mali sme iba seststo metrov sita.co sme chytili tak sme vymenili aby sme zamenili krv.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40666 od ZET857
dnes rano som videl 4 jelenice a jeleňa 2 v.t. a poobede len čerstvé stopy 3. vlkov :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40669 od mauser98
V piatok večer som si na splne bol sadnúť na posed. Najprv bolo zatiahnuté, ale okolo 8ej sa rozjasnilo. Videl som 10 kusov srnčieho, líšku, 3 lanštiaky a prasačku s 5 prasatami. V sobotu bolo pekne jasno.Ešte som sa len chystal vyliezť na posed a už v lese praskalo. Na lúku vyšlo 21 kusov /svine,lanštiaky a prasatá/. Prešli horným koncom a smerovali k posedu na ktorom bol kamarát, dobre že som ich zbytočne nepoplašil. O 2 hodinky neskôr mi ešte prišla prasačka a 6 pasiat. Dnes som už nešiel.Zážitky boli, aj po nočnej robote si treba oddýchnuť.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41035 od divozienka
ahojte,
<br/>my sme boli minuly tyzden na velkom choci [ten kopec v chocskcyh vrchoch], ale nevideli sm enic;/
<br/>
<br/>myslite si, ze je lepsie si sadnut na posed a cakat ako sa dakde po lese motat?
<br/>kde uvidim viac?
<br/>nie je to tak, ze na posede som tisko a nevyplasim?
<br/>
<br/>dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41036 od divozienka
a mozem sa opytat, ako si vedel, ze su to stopy vlkov a nie psov a kde to bolo?
<br/>
<br/>dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41102 od pipo27
teraz som sa vratil s lesa bol som prikrmovat srncu zver a okrem mna ani zivej duse neviem kde sa to vsetko poskovavalo.Aspon som sa po sviatkoch trocha rozhybal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41130 od ZET857
divožienka u nás psi strážia domy a nebehajú po hrebeňoch,stopy vlka rozpoznáš lahko po malom tréningu,a kde to bolo? na hrebeni ktorý delí spiš a gemer,tam kde majú migračné trasy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41132 od divozienka
hm, hlavny hreben rudohoria..volovske?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41150 od pergi
Myslím, že kto bol dnes v lese, tak sa mohol nabažiť už len tým počasím. A ak si k tomu ešte predstavíte pečenú slaninku v polmetrovom snehu, nájdený pár jeleních zhodov a štyroch diviakov na 20 m, ktorí si mysleli, že sa schovali v húštine a boli vystavení ako na dlani, tak sa nedá nič iné dodať, len že to bol nádherný deň. Želám pekného sivestra a všetkým šťastný Nový rok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41205 od divozienka
ahojte,
<br/>
<br/>ja som bola vcera a dnes v lese, videla som krvavu stopu z lesa az k asfaltke a tam kolaje.
<br/>potom som videla datla.
<br/>a vela stop vysokej s lezoviskami.
<br/>
<br/>bolo to blizko jednej rezervacie.
<br/>
<br/>mozem sa spytat,
<br/>ked strelite napr jelena a on bezi dalej a prejde za hranicu rezervacie, mozete ho odtial zobrat?,
<br/>
<br/>
<br/>dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41209 od lubenko
si nenapravitelna, po oboznameni vsetkych kompetentnych urcite ano:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 206 návštevníkov a žiadni členovia on-line