Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52902 od Baikal
Ahojte,
<br/>tento tyzden som uz spozoroval nezavisle na sebe na dvoch roznych miestach dva holuby hrivnaky, zda sa, ze jar nezadrzatelne prichadza. Obvykle sa u nas tieto holuby ukazovali az v druhej polovici marca.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54827 od moron
dneska 1. čerstvě kladené srnče..ale v tom hnusu co je venku to nemá dobrý začátek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54837 od astronom
Aj u nás sa už začali objavovať jelienčatá. Koľko ich však prežije toto počasie je ťažko odhadnúť.............

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54847 od yegi
Dnes ma kontaktovali hubári,našli malé srnča, ktoré bolo chytené za zadnú nohu v gumenom oku.Celé bolo mokré a uzimené, tak ho zobrali sebou.Má cca 2 týždne, neviem,či ho mám zobrať naspäť,či ho po toľkých hodinách matka ešte bude hľadať a či ho prijme.Máte niekto s týmto skúsenosť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54859 od moron
ahoj yegi - tož jak jsi to vyřešil, podle toho co jsi psal bylo asi lepší ho nechat u někoho doma a zkusit odchovat - kdoví jak dlouho bylo bez srny a navíc kolika prošlo rukama?ahoj a přeju hodně zdaru

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54861 od yegi
Ja som ju včera síce doniesol domov,ale dnes som sa chcel pokúsiť ju vrátiť matke.Zohnal som pre ňu kozie mlieko,večer jej dcéra dala najesť,no rána sa nedožila.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56875 od tibo
Od 17.11.2010 - 12.00hod. som zaradil motorové rogalo k bezohľadným motorkárom jazdiacim po lesoch.Neveriac som pozoroval letiaceho rogalistu ako preháňa po doline srny ktoré tam pravidelne zimujú,napokon si zaletel nad rybník poplašiť vodné vtáctvo.Bezohľadnosť ľudí nemá medze!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56896 od Baikal
Tibo a neboli nahodou dvaja?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56902 od tibo
Bolo ich viac - 4 - 5,ale len jeden bol bezohľadný ch......ň.(výhovorku na pokazený motor neberiem)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #56903 od Akela
Som počul, že rogalo je mäkké na ranu, ak máte niekto skúsenosti, podeľte sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #57027 od Jenda
Škoda že se mu pár divokých kachen nedostalo do vrtule. Kachen by na takový čin byla škoda, ale neminulo by se to účinkem.!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58440 od moron
Viděl jsem naposled jediné - jaro je tu - minulý týden skřivani a konipas obecný, o víkendu pak konipas horský a holub hřivnáč - 480 m.n.m -východní okraj vysočiny.
<br/>Všem přeju brzký konec zimy a hezký začátek nového mysliveckého roku, který se blíží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58632 od dusanlegin
Vyčistil a vydezinfikoval som okolie soliska. Senníky prídu na rad na budúci týždeň. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 týždnami #58818 od Pavka
Tak se nám na chvilku vrátila zima :I, ale kravám, co se usadily v lese, to asi vadit nebude, potkávám je tam pravidelně :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59652 od Akela
Práve som sa vrátil. Sedel som na pšenici ale dnes za trest. Vietor, dážď a nič neprišlo okrem srnčej. Za 2 hodiny tak napršalo, že aj Suzuki tam ostalo. Ale aj to patrí k našej záľube.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59656 od tibo
Je úžasné pozorovať srnčiu či diviačiu rodinku......škoda že nemám kvalitnú kameru.Predstavte si tú atmosféru po dvoch - troch hodinách,pozvoľna prichádza podvečer,všade sa bezstarostne pasie zver........a vtedy sa dovalí revúci motor rogala letiaci kúsok nad lesom a pšeničným poľom.Rogalo sa zatočí presne na mieste kde v pšenici, v panike stuhli srnčatá a letí d¡alej.Možno si prezerá terén a vnoci príde na teréňáku.Počkáme.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60212 od pavelb
Včera večer. Naskôr na posliedke - jedna srna. A potom na posede-nič, okrem ohromného vetra. Nevadí, aspoň sme sa dobre vyvetrali:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #60973 od Akela
Tak tieto sviatky stáli z hľadiska mojich vychádzok do revíru za ... U nás je blato a blato a blato. Nikde som nebol, fakt hrôza. Nech príde sneh!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #60981 od tibo
Tesne pred vianocami 22.12.ma pes doviedol k ôsmim prasiatkam,ako rukavica.Diviačici sa to nepáčilo,radšej som ho stiahol.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61795 od Akela
Ja som sa bol dnes prebehnúť/doslova/ po relatívne málo frekventovanej asfaltke medzi dvomi dedinami a cesta vedie aj cez les. Sneh sa už roztopil. Chlapi, čo je po tých jarkoch, ľudia sú hovädá, to sa nedá opísať a hodia to rovno do prírody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.232 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 150 návštevníkov a žiadni členovia on-line