Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42233 od Zapar
a ešte väčší by bol keby bežal tvojím smerom :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42252 od romanprivrel
on bol dosť velký aj takto , až keď sa rozbehol začali príjemné pocity , ale predtým mi nebolo všetko jedno aj keď ten diviak nebol moc velký.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42271 od Robitusin
Roman,nevedel som ,že bývaš v ¡¡rakove¡¡to sme skoro susedia..,pravdepodobne si mi ešte robil nôž u Laskyho v Badíne...,možno sa pri takom diviakovi aj stretneme...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42302 od romanprivrel
ahoj robitusin prve som nevedel a chcel ti napísať , že nebývam v rakove , ale potom mi to došlo že tak volajú miestnych , ja som sa sem prestahoval iba pred cca dvomi mesiacmi , zatial som velmi spokojný , nádherná príroda, stále je kde ísť a ja mám prírodu naozaj rád , preto najradšej aj ryjem zver , keď nemôžem byť v lese s ňou tak sa ju aspoň pokúšam napodobniť, ohladne noža to môže byť tak , pretože za tých pár rokov mi nožov cez ruky prešlo. ja som vždy rád ak je majitel noža spokojný a hlavne ak ho používa . a ozaj ako vieš sa sem prestahoval?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42336 od Robitusin
Niekde si to možno nechtiac spomenul,neviem či tu alebo na svojej stránke,no a prekvapilo ma to,že niekdo je tu aj od nás...tak uvidíme kde sa a pri akej príležitosti uvidíme:)som zvedavý kto s kolegov ťa prvý osloví ohľadom roboty...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42340 od romanprivrel
to áno už sa stalo, už ma oslovili dvaja: s výrobou noža ako darček a rytím schránky na náboje, áno tú adresu som s pomenul v zelených stránkach ohladom nožov, mna to potom napadlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42512 od mauser98
Dnes som bol doplniť seno. Dosypal som kukuricu zmiešanú s ovsom, prihodil jablká a do 3 soľníkov doplnil soľ. Na repke som videl 30 kusov a na ozimine 15 kusov srnčej. Z jarku vyšla líška, poobzerala sa a zmizla. Na streľbu bola ďaleko. Pekná prechádzka, snežilo, vietor veľmi nefúkal, tak bolo celkom fajn. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42611 od andy8
Dnes som bol doplnit sol ,zobral som aj psov nech sa prejdu.Cely cas som ich ale nepustal z vodidla,vsade bolo vela cestvych stop po srncej,i samotnych srn som napocital asi 20 kusov.Az pri ceste spat som starsieho kopova nejakych 150 metrov pred najblizsim domom v dedine pustil,reku ci sa nepritrafi nejaka macka v remizkach tesne za dedinou.Nakoniec vyhnal velkeho diviaka,lezal v hustinke 3x3m sotva 15 m od oploteneho pozemku rodinneho domu.Pes sa mi vratil o hodinu a pol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42777 od petob
Včera som bol večer na líšku. Bol krásny splň a cítil som sa ako v Zoo. Už pri príchode som videl na repke naháňať sa zajacov. Chvíľu neskôr mi vyšla srna potom ďalšia a v diaľke som spozoroval líšku. Asi o štyridsať minút som nechcel veriť vlastním očiam. Na repku mi vyšlo stádo muflonej. Napočítal som dvadsať päť. Vyzeralo to ako na salaši.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42780 od lovec100
škoda , že si ma nezobral so sebou. tých muflónov by som si rád pozrel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42782 od petob
Boli odo mňa vzdialení ale šesto metrov. Cez pozorovací ďalekohľad som nevidel rozoznať baranom rohy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43055 od Jaro
Vcera som mal cas pred obcou Kuchyna poratat mysiaky. Na ploche asi 1ha ich sedelo 20ks. 8o
<br/>
<br/>V chatovej oblasti obce, zalahnuta crieda muflonej o pocte 7ks. Zver sa nedala vyrusovat pokial sa clovek drzal vo vzdialenosti 30-40m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43136 od Akela
Práve som sa vrátil. U nás VK padá husto sneh a aj fúka, tak sa mi nechcelo sedieť pri TV a vypadol som von. Najprv v dolinke 45 ks srnčej a po nej 15 kúskov čiernej, akoby ich jedna mater mala. Vôbec sa nebáli, tak som ich poštudoval a vrátil som sa do tepla. Krásny večer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43184 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?
Včera s kamaratom sme sa vybrali pravidelne prikrmíť a pozreť čo je v revíri navé.
<br/>do pondelka naše seno v krmelcí ostavalo nedotknuté no prišla zima a seno z našho krmelca sa sa začalo stracať, krasna nadielka 8 kusov vysokej.
<br/>Do krmelcov sme doplnili pravidelne naše krmivo pre diviaky odpad cestoviny a jadro pre diviaky a vysoku ,jablka,kukuricu to sa nam oplatilo našov odmenov bolo 12 kusov čiernéj pasli sme ich asi hodinu krasny zažitok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43245 od Jaro
Tak vcera o 16tej 4ks muflonej , prudko medailove barany. + asi 20ks srncej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43273 od Akela
Dnes ráno cestou do práce na ozimine vyše 60 ks vysokej všetkých kategórií, nádherný pohľad. Odhrabávali sneh. Podvečer vynesiem soľ a jadrovinu. Stále sneží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43290 od mmfoto
Od soboty do nedele sme s kamaratom videli 10 zabitych muflonov (9 baranov, 1 ovca) v okolí Smoleníc (Majdán). Pravdepodobne tulave psy... zatial ich nikto ani nevidel. Snad sa to miestnym podari rychlo vyriesit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44215 od petob
Dnes večer na večer mi vyšlo na repku sedem kusov srnčej. Z toho tri srnce . Jeden vyzeral na päť ročného šestoráka. A pod posedom sa naháňali dva zajace.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44216 od petob
Iba jeden večer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44306 od Akela
Dnes odpoludnia som vybehol von so stavačom, pozrieť vakcíny, ktoré som zakopal do krmiva. Všetko zožraté. Nevidel som nič, lebo bol taký vietor, že ani len zver nešla von. A to blato, som zničený ako pes. Ak bude takto fúkať ešte zajtra, všetko obschne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.181 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 233 návštevníkov a žiadni členovia on-line