Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11264 od cerebellum
Dnes bolo v lese rusno. danielia zver je v pohybe cely den. Okrem holej som videl aj pekneho lopatara. Potesili ma aj stopy srncej, vysokej a stopy jazveca, ktory tou trasou chodi pravidelne. Pocasie bolo pohodove, trosku vadil vietor. Krasna jesen.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11279 od hajnik
Ráno bolo nádherné. Mal som čriedu vysokej, bol pri nich aj jeleň a ručal. Škoda že som ho nedokázal prečítať, boli v dosť hustom poraste. Srnčieho 6ks. Je hodne bukvice a hora je celá prerytá od diviakov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11320 od johny
Hajnik tomu jelenovi ste zabudli otocit kalendar na oktober ...??? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11324 od hajnik
johny je to tak ako som napísal, ver,never

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11325 od stiffler
u nas minuly tyzden este dvaja rucali

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11347 od kovboj
Rys u nás? Neviem o tom nič, ale možné je všetko. Minulú sezónu som počul o medveďovi, ale poznáš to jedna babka povedala. Konkrétne miesto, stopy, príp. strhuná zver - nič. Diviakov máme, aspoň boli a tú stovku sme v posledných rokoch strelili. Neodvážil by som sa povedať ako ty vybúchať. Polovačky sú organizované na vysokej úrovni s dôrazom na selektívny odstrel. Ak si u nás bol na spoločnej tak vieš. Zatiaľ!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11360 od johny
Včera prvá líška so zimnou srsťou ... tak dnes mám čo robiť. Inak len srna s mladým a jedna sama, kamoš na mojom novom posede 3 medvede. Dnes im pôjdem vysypať dalších 3 vriec jabåk ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11362 od Kukri
Kovboj,prepac ak som ta urazil formulovanim vety.Ja som nemal v umysle napadat spravnost zasahu do stavov diviakov vo vasom reviri,ak ak ich tam mate naozaj tak vela,a nestrielaju sa hlava-nehlava,ako hovoris,tak ani nemam co namietat.K tomu medvedovi- to nie su reci na urovni dohadov a zvastov dedinskych babiek,ja som sa o nom dopocul od chlapov z CHKO Biele karpaty,ktory nasli jeho stopy pri zablatskej kyselke.O tyzden nato som sam nasiel jeho stopy pri inom prameni vzdialenom asi 1km.Odvtedy o nom nemam ziadne informacie.Podla mna to bol pestun,ktory si hladal vlastne teritorium a nejaky cas sa tam zdrzal.Naopak ten rys operuje dlhodobo na ceskej strane Bielych karpat,ale obcas sa zatula aj ku Zlabu,preto som sa pytal,ci ste nahodou v reviri nezaznamenali jeho pohyb.Prajem pekny den,Kukri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11364 od kovboj
Kukri, dík za zaujímavé informácie. Možno by to v budúcnosti stálo za spločnú vychádzku po našich horách. Poľuješ niekde nablízku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11368 od Jaro
janci to si robis prdel z 3 medvedmi kua kde su ochranari ze je medvedov malo :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11389 od johny
Dnes sme boli s kamosom rano trosku pirsovat. 13 kusiv srncej, z toho dva srnce, obe jednotky a pekne chovne. Jedna liska a pri navrate kamos strelil riadneho tulaveho kocura. Boli sme pozriet aj jablka pri novom posede co vcera vyviezol ... neuhadnete kto na nich v noci bol .... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11391 od tibo
Určite vorel - u nás ich je strašne veľa;)8-L:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11433 od roman123
a nieake zhody su
<br/>:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11436 od stiffler
dnes ako som vbehol do lesa zacalo strasne ale strasne snezit asi tak ze som nevidel ani na 2 metre,ale predsa som videl jedneho srnceka.no v lese som dlho nepobudol lebo tam snezilo .ako som sa vracal domov tak na poli lezalo stado srn a srncov ,bolo ich asi 10 s toho 2 srnci.no strasna bieda.no ale vcera sa v susednej dedine pohibovala liska ktora prisla prve na pumpu potom na fut. ihrisko a potom zmizla.zeby besnota:xale po lese a okoli su povesane napisi POZOR BESNOTA.....8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11440 od Robitusin
Dobrý večer, majstri,
<br/>
<br/>čítam vás už dlhšie, tak som si urobil aký-taký obraz o stránke a jej dopisovateľoch. Takže dúfam, že vám budem rovnocenným partnerom do diskusie. Poľujem na Strednom Slovensku a členom SPZ som dvanásty rok od ukončenia školy. A na margo príspevku - včera sme s kolegom boli na strnisku obzrieť diviačiky a namiesto nich sa objavili dva vlky, no neudrite na nich...Dúfam, že som &quot;tiežpoľovníkom&quot; nezdvihol adrenalín.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11441 od Robitusin
Dobrý večer, majstri,
<br/>
<br/>čítam vás už dlhšie, tak som si urobil aký-taký obraz o stránke a jej dopisovateľoch. Takže dúfam, že vám budem rovnocenným partnerom do diskusie. Poľujem na Strednom Slovensku a členom SPZ som dvanásty rok od ukončenia školy. A na margo príspevku - včera sme s kolegom boli na strnisku obzrieť diviačiky a namiesto nich sa objavili dva vlky, no neudrite na nich...Dúfam, že som &quot;tiežpoľovníkom&quot; nezdvihol adrenalín.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11442 od BR-RADKO
kde presnejsie polujes ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11443 od Robitusin
okres BB,Nizke Tatry-juh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11444 od Bubi
Vo stvrtok rano som minul vlka-bola to bleskovka.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11445 od Bubi
Nizke Tatry-Juh-Nadhera.Skoda,že to Horehronci biju vsetko na sretnutie,:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.139 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 262 návštevníkov a žiadni členovia on-line