Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11446 od Robitusin
Nie vsetci a nie vsetko!
<br/> A to malo co este ostalo,alebo sa vzmaha predsa nenecham vlkom. Ved aj oni si likviduju potravnych konkurentov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11447 od Bubi
Jasne,že nie vsetvi.Najviac HUGANI. po kade je okr BB? Po Dubovu, Jasenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11449 od Robitusin
Po Nemecku.
<br/> Ale prazdnych revirov sa najde asi vsade dost...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11450 od BR-RADKO
Noo tak o tom by som sa rád porozprával :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11451 od BR-RADKO
ja poľujem v okrese BR (Nízke Tatry-juh)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11456 od Bubi
Vyrastal som na Balogu,potum PU a teraz som SA.Na Balogu su najkrajsie hory. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11469 od astronom
V sobotu ráno som na jednej čerstvo zasneženej ceste prišiel na stopu piatim medveďom. Jeden starší macko, a medvedica s tromi mladými.. Ale z tohto ojedinéleho stretnutia by som bol nerád, keby si niekto náhodou myslel, že sú medvede v niektorých lokalitách premnožené - málo ich je chudáčikov, oj veru málo. Foto stôp je v galérii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11474 od tibo
Celú sobotu som behal po lese,no medveďa som nestretol = takže ich niet,prípadne ich je veľmi málo.Astronom také stopy sa vyskytujú aj unás za krčmou,zvyčajne po výplate - no medvede to nie sú!;):P8-L:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11475 od Jenda
Tibo ty jsi se dal na orinetační běh?? Neběhej ale choď, medvěda jistě uvidíš.Nebo zkus zaňúrat :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11476 od tibo
Ňúram už tretí mesiac,no nie a nie najsť hniezdo.......8-L:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11477 od tibo
Som odporca strieľania - tak ho radšej uštvem:]8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11481 od jand
V sobotu ráno som sa konečne dostal do revíru.Videl som čriedu vysokej cca 10 ks.Jelenice ,jelienčatá.jeden ihličiak a jeden jeleň 14-torák.Buhužiaľ boli príliš ďaleko na ranu.Možno nabudúce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11503 od Waldo
...boli sme na spolocnej na diviaky....aj sme ich videli, aj oni nas....ale 4 kusky nas videli uz naposledy :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11649 od sibo
Cez vikend boli v Roznove medzinarodne skusky duricov O pohar Gustava Korinka. V sobotu bolo celkom pekne pocasie ale co bolo dolezitejsie tak hlavne zver bola tam kde mala byt. Nejakych tych 20 divicikov a nejaka ta vysoka. Nieco sa podarilo aj strelit (4 ks diviak) takze vladla vseobecne spokojna nalada. A aj psi si prisli na svoje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11652 od Akela
My sme mali spoločnú na diviaky pre Rakušanov. Strelili 10 ks, hlavne diviačatá, trofejových kancov a diviačice nechali /čo ma prekvapilo/. Zarobili sme v čistom okolo 75000,-. Aj pohostenie sa im páčilo, sľúbili sa okamžite aj na rok. Tešili sa aj z odlovu 25kg diviačika. Jedného som fotil 5x. Ďaľší strelil 3 diviačatá a musel sľúbiť že večer platí všetky dievčatá. Majú to tam dobre zorganizované. Inak konštatovali, že super zazverený revír, ale málo dievčat na noc, tak musíme poveriť členov výboru, aby zjednali nápravu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #12158 od Akela
Včera sme mali ďaľšiu spoločnú. Strelili sme 3 ks čiernej. Synovi Michalovi sa podarilo prvýkrát v hone streliť asi 100 kg. kanca. Strelil ho brokovou kozlicou 12/76 a strelou Sauvestre na viac ako 50m. Diviak zostal v ohni. Tešil som sa, že strela zostala v ňom, lebo niektoré si odkladám, ale prestrelila ho, tak až na budúce. Nejaké diviaky nám aj ušli, tak musíme pokotúľať pár tekvíc dolu kopcom, nech si to strelci natrénujú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #12166 od Gulo
Ja som si včera obšlapal takmer celý revír, videl som hodne bažantích sliepok, sem tam nejaký kohút, čo ostal po poľovačkách, so zajacom je to biednejšie. Srnčia v stádach stiahnutá v repke a na oračinách po kukurici, celkovo dobrý pocit, až na tých
<br/> zajacov, ale je dosť teplo a zajo &quot;drží&quot;, až kým mu nestúpiš na hlavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #12172 od balistik
vcera som bol po dlhej dobe opat v reviri kuknut sa po nieakej tej srne a skodnej. VYSTRELIL SOM 5X Z GULOVNICE VYSLEDOK 3 MACKI :] videl som dokopi asi 40ks srncej ale dostal som sa na dostrel len jednemu kusu a aj to bol zrovna srncek.
<br/>Zajtra si to musim zopakovat ale na macky uz nestrielam ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #12184 od lukas
Balistik mate zaujmavo zazvereny revir?:D:D:] Ale spravne, je tiez nesetrim taketo navstevnicky reviru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #12220 od balistik
no tak tie naozaj netreba setrit.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 387 návštevníkov a žiadni členovia on-line