Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38210 od miros
a panstvo už tu je prva ponuka na spolocnu 6/12/08 oblast Detva takze obdoba roku 2007 len neviem ci je to Kalinka alebo Latky alebo co ale je to sof. len sa uz menia podmienky stand 3000 SKK a v pripade nestrelenia ani 1 kusa sa vraca 1800 skk po telefonate mi pan nevedel povedat kolko je v plane strelcou a kolko pohonou je v cene takze pre nevedom. doporucujem precitat tuto temu nech vedia o co ide nic v zlom len drobne upozornenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39596 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky
Rad by som sa vyjadril k prvemu prispevku v tejto teme.Osobne som sa zucastnil podobnej akcie este s jedim prispievatelom s PID. Bola to obec Sasinkovo kam sme prisli polovat. Uz vopred sme mali pochzbnosti o vyskyte ciernej vtej casti ale predsa sme tam isli. Po dvoj hodinovom mrznuti na stande sme samozreje o diviakoch ani nepoculi a nieto aby bola moznost niektoreho vobec vidiet. Pri "vyrade" nam oznamil hospodar ze mu je luto ze cierna v pohone nebola a ze zorganizuju nahradnu polovacku o 2 tyzdne neskor a ze kazdy sa moze zucastnit bez dalsieho poplatku co bolo sice pekne,ale potom co sme videli sme si netrufali ani dufat ze bude moznost polovat na diviaka na nahradnej polovacke tak som sa tam ani ja a ani spomynany spolocnik nedostavili,zato tam siel zhodou okolnosti moj dobry znami a kolega polovnik. Samozrejme som sa pytal ako ta polovacka dopadla a jeho odpoved ma prekvapila. Polovacka sa vobec nekonala vraj bolo velke blato a nebolo mozne sa dostat do reviru,ako ospravedlnie sa to da akceptovat ale najviac ma zarazilo ze neboli ochotni vratit ani korunu s poplatku ktory sme vsetci zaplatili aj ked sa nestrelil ani jeden diviak a nahradna polovacka sa vobec nekonala. Vraj sa kazdy presiel "zapoloval si" tak nevidia dovod aby vracali neake peniaze. Neviem ako sa nato pozerat otych par korun az tak nejde aj ked je pravda ze zadarmo to nebolo,skor ide o princip a "cest" niektorych funkcionarov v zdruzeniach kde diviaka vidia raz zarok aj ten sa zatula a hned organizuju poplatkove spolocne polovacky.
<br/>
<br/>Clovek sa uci na vlastnych chybach,odvtedy ak mam niekam ist polovat skor sa snazim si zistit ci sa tam ta zver vobec vyskituje,lebo prechadzat sa mozem aj dom a to uplne zadarmo. Lovu a lesu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39621 od hunt6
chlapi vypadli mi hostia na zajtra na poplatkovú spoločnú poľovačku
<br/>ak má te záujem napí´šte do fora

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39622 od Prako
Zdravim &quot;hunt6&quot; kde organizujete polovacku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39623 od hunt6
v okrese Veľký Krtíš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39624 od hunt6
pozri pokec tam som dal komplet info

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39626 od Prako
Vdaka sme z Prievidze a to je pre nas pridaleko. Pekny den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39641 od paloOo
Odpoveď od paloOo na tému Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky
hunt6 kolko sa plati?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39644 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky
Prosím, neinzerujte na fóre...
<br/>
<br/>Baikal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40191 od yegi
Dnes poplatková spol.poľovačka na diviaka, cca 50 pušiek, až 2 psy, čo mali väčší záujem o seba, ako o zver, strelené 4 bachyne, kanec a prasa.V kruhu bolo okolo 80 diviakov, ale nakoľko v pohone bol zákaz výstrelu, všetko zostalo medzi honcami, vybehol akurát kanec s prasaťom.Tiež spôsob, ako ušanovať zver. :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40217 od pali
Keď domaci v hone strieľajú, nepáči sa Vám to. Keď nestrieľajú a nevyženú tiež sa Vám nepáči. Tak ako potom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40220 od maty
co tak priviazat im na kazdý stand ku stromu po jednom diviakovi aby si kazdý host strelil a pohon sa potom nemusí ani robit. vsak podla &quot;poplatkových polovníkov&quot; aj tak tie pohony sú o nicom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40226 od miros
yegi a tie bschyne sa same strelili ked bezal len kanec a prasa alebo jak vlastne posli ha?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40233 od yegi
miros, tie bachyne padli v 2om kole, a tie diviaky boli v treťom 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40234 od yegi
Pali, ja som tam bol ako hosť a mal som aj psov, a chcel som ísť do pohonu :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40238 od vajlo
prosim ta mna by zaujimalo aka tam panovala atmosfera, 4 svine to sa mi zda celkom dost:liar: , vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40240 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky
neviem preco mate stale problem s tym odstrelom svin ved aj tie sa mozu strielat a ked je v reviry 200 ks diviacej zvere nevidim v tom problem hadam domaci vedia co si mozu dovolit;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40242 od yegi
No, predseda na nástupe upozorňoval, aby veľké svine nechali odísť, ale jeden hosť to asi nepochopil, nakoľko všetky svine strelil jeden človek.Domáci boli z toho dosť nešťastný, nie že by sa u nich bachyne vôbec nestrieľali, ale 4, to je dosť, popritom aj okolité revíry ich zopár ulovia a nie málo, ale to už je vec lovca, ktorý by si mal spytovať svedomie :liar:. Však on si zaplatil, tak čo :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40246 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky
no pokial na to boli strelci upozorneni tak mal byt uz pri druhej bachni dotycny strelec vykazany z polovacky aj ked si zaplatil pretoze potom tam uz islo fakt len o peniaze

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40256 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Poplatkové spoločné poľovačky na diviaky
no hej ty si dobry a co ak nevedel rozoznat tych diviakov od diviacic?:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 332 návštevníkov a žiadni členovia on-line