Poľné revíri a zveľaďovanie stavov malej zveri

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44726 od lukas
Lebo nepoznajú Kobrove teórie a hlavne nemajú TV,internet ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44734 od lubenko
Kobra ty si fakt len teoretik a už ma nepresvedčiš že si bol dakedy horar no už by som len chcel vidiet ako srna uchrani srnčiatko pred diviakom a určite si nevidel ako traja krkavci hravo uchmatli srne srnča prosim ta chod do hory a nečum stale na tu televiziu už ti to tu nikdo tučim povedal,nič v zlom;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44735 od lubenko
a kludne mi možeš vytknut aj tie chyby:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44736 od lubenko
no u nas v bažantnici museli asi vydochnut bazantie sliepky pretože sme v okruhu asi 100 m našli 5 hniezd vyplienenych tchorom,alebo žeby sa sliepky odskočili na dlhšie vyvenčit:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44740 od Eno_Nuno
malý dodatok
<br/>,,blahoslaveni chudi duchem,jejihž kralovstvi jest nebeske,amen.&quot;
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44741 od Eno_Nuno
úmysel bol dobrý, škoda že nezobralo obrázok :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44743 od LEON
[img]halbot.haluze.sk/images/2009-03/4802_image002.jpg[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44745 od Robitusin
A ja skôr verím tomu,že ťa už načisto opustil rozum a stratil si všetku súdnosť...no čo už médiá spravili z teba mediálneho vola:D,ale ber to tak,že aj taký jedinci tu majú svoje miesto-kebynebolo zlo,ani my dobrý by sme sa dobrými nenazývali:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44769 od DKo
Kobra, skús mi vysvetliť v čom si sa sem prišiel realizovať. Ja ti zatiaľ vysvetlím, že aj ja sa radím mezdi ľudí vulgárnych tzn. obyčajných a v tomto štýle zvyklnem aj písať :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44775 od michal
Máš na mysli tvoj TV-výskum???? No po pravde, minimalne ja som rad, že poľovnícka prax je k tvojmu výskumu hluchá a slepá....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44779 od DKo
Včera bolo sychravo, mrholilo a proste, že by človek psa von nevyhnal. Ja som naše potvory vyhnal a s nimi aj seba. Bolo parádne, nestretli sme žiadneho milovníka prírody. Mám za to, že milovníci prírody ju milujú iba sa príjemného počasíčka a podľa toho sa k nej aj stavajú. Prajem veľa pekných dní a pekných zážitkov v prírode. Ale okrem nich sú aj dni a zážitky v nich obyčané. Povedal by som vulgárne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44783 od Zapar
Kobra ja by som ťa chcel v mene vedy požiadať aby si urobil jeden pokus. doma chováš sliepky tak prosím ťa keď znesú ,,čerstvé,, vajce tak im ho zober a polož niekam, kde je 100% tná šanca že tadiaľ prejde nejaký predátor alebo dravec a potom nás môžeš o výsledku informovať.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44794 od Jaro
Hold jeden taky co chcel dokonaly svet tu uz bol a napisal [r]Mein Kampf [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44800 od Jaro
Tak zacni od seba :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44801 od Zapar
Kobra o tých potkanoch sa vyjadrovať nebudem, verím že sliepky ako chovateľ kŕmiš dostatkom potravy takže potkan sa nebude vystavovať riziku poranenia aby zobral sliepke vajce keď má iné možnosti ;)
<br/>o tých kunách ti to tiež moc neverím lebo je známe a možno aj vedecky dokázané, že kuna nespôsobuje škody na mieste kde má svoj brloh aby neupútala na seba pozornosť a ty tu nemôžeš nijako dokázať že ta kuna nemá pelech u teba v maštali bez toho aby si o tom vedel prípadne u tvojho suseda a je tiež známe, že aj kuna ma svoje teritórium takže si nemyslím že by sa odvažila nejaka cudzia kuna z druhého konca dediny liezť tej tvojej kune do kapusty takže ani tu si ma nepresvedčil ;)
<br/>a ten fakt, že ti tu nikto neverí tak z toho nebuď zúfalý, ale aj sám z TV vieš že sa tam toho navraví a pozabíja ale je to len film takže ak tu prezentuješ nejaké myšlienky prípadne vedecké dôkazy o niečom tak do budúcna uvádzaj zdroj aby to bolo aspon trochu dôveryhodné, názov časopisov strany a podobné veci, ak na tom niečo bude tak oslovíme autora aby sa vyjadril a vedel prípadne reagovať na svoje argumenty pokiaľ to bude v rámci možností a samozrejme žeby to nemali byť veci z rokov 1976 lebo takých časopisov máme na povale kopec ale informácie su už často zastaralé a nieje možné osloviť autora ;)
<br/>a za posledné pýtal som TAKIHO nech zváži myšlienku dať aj takú možnosť hlasovať ale urobil som chybu lebo som mu napísal hlasovať k téme no zaujímavejšie by bolo hlasovanie k príspevku lebo tu chodieva kopec ľudí ktorí nenapíšu nič ale myslím že aspon takú vec ako dať súhlas či nesúhlas by využili z radosťou ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44812 od Jaro
Tak konaj a nesed na RITI pri pocitaci. Uz vcera bolo neskoro aby boli tie tvoje perly realizovane v praxi. :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44822 od lukas
Kobra deník SME 3.marca
<br/>Pre sneh hynú Kamzíky.
<br/>Úhyn troch kamzíkov zaznamenali počas víkendu vo V.Tatrách.
<br/>Jeden z kamzíkov zahynul v Mengusovskej doline (pri páde si zlomil chrbticu).
<br/>Dalšie dva našli v Mlynickej doline.Jeden bol už mŕtvy.Druhý kamzík bol vychudnutý a zoslábnutý.&quot;Keď sme ho našli,obhrýzal púčiky jarabiny .Ochvíľu si však ľahol na sneh.Vôbec sa nebránil,keď sme ho vkladali do plachty&quot;opísal záchrannú akciu Pavol K. zo štátnych lesov TANAP.
<br/>Vyčerpaný kamzík však ZAHYNUL!.... atď
<br/>Stačí??? ale tebe určite nie a preto končím s tebou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44840 od lubenko
tak o bažantich sliepkach ti budem hovorit kedy kolvek v bažantnici som na rozdiel od teba vyrastal,pretoze moj otec tam bol zamestnany ako horar a prežil som tam najkrajšie chvile a začiatky mojej polovnickej ery tak ma nebudeš ty čumitel do tevizora presviedčat o opaku a tie tvoje teorie si možeš strčit vieš kde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44845 od papoI
obávam sa, že takéto poznámky na tomto médiu sa nikomu nezídu. zišli by sa, keby boli na papieri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #44846 od lubenko
tu na tomto prispevku je vidiet že si mlada z hniezda odchovane z liahne šlachtitelskej stanice VLK pod kridlami p. Lukača

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.063 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 133 návštevníkov a žiadni členovia on-line