Streľba do psov a mačiek

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61421 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Ja sa nebudem hadat. Obliekam sa. Pes pripraveny, gulovnica tiez. Najblizsia dedina 3km. Ked stretnem macku alebo psa poslem ti fotku ich preukazu totoznosti :P Ziadne slova... Ciny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61423 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
ok, ja podam tr. oznamenie :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61426 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
iba ak na svoju matku ze ta vyblula ty k...t hlupy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61429 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
prejav nizkeho iq..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61431 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
:D DAJ A CO IM POVIES. Jeden z polovnikov isiel na vychadzku so psom? Ked ta to potesi netrafil som lisku :) nahraj nejake to foto aby sme vedeli aky expert nam robi srandu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61432 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
mam screenshot fora+toto forum ulozene a kedze mi odfotis svoj OP, budem mat aj tvoje meno.. a na fore si sam pisal, co chces urobit.. :)
<br/>
<br/>typicky priklad slabomyselnosti - polovnik nieco robi/pise, ale nerozmysla nad nasledkami..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61433 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Streľba do psov a mačiek
Si napísal, že zhodíš 20 posedov, ty si obrovský chlap a odvážny až no. Podáš ty prd a nie trestné oznámenie, len sa tu zhadzuješ. Pravdepodobne sa bojíš lesa a dokonca aj lesných zvieratiek. Ja som dnes aspoň niečo pre zver urobil a čo ty, okrem podávania trestných oznámení?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61434 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
&quot;pravdepodobne, mozno, asi, keby&quot; - neriesim..
<br/>
<br/>dalsi pokus?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61435 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Ja som ti chcel poslat len fotku OP tulavej macky. Takeho uboheho a arogantneho cloveka som davno nestretol. :D kludne sed dalej pred pocitacom, skus vyriesit problem ktory nevyriesis kym zijes. Ci mas 12 alebo 95 :D Co by som sa hadal s tebou... Osobne stretnutie by som bral. Pri kave by sme mohli hodit rec o teme!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61436 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Akela, aj my mame nakrmene. Starame sa o zvierata. Krmim aj lisky. Akela mimo temy, 7x57 gulu na 40m dokazu odchylit gulu haluze priemeru pol cm?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61437 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Streľba do psov a mačiek
Ja neviem, asi to závisí od viac vecí, ale ak bola haluz teraz zamrznutá, tak určite. Lievika na kávu nepozývaj, chystá sa na Teba horda právnikov, tí Ťa ošklbú ako v americkom filme. Ja mám na líšky 243 WIN, ale nechodím, je fakt zima, tak len 2x do týždňa vozím krmivo a soľ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61438 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Dakujem za odpoved. lievik co je zac. Mas nejake info ako sa vola, kde zije, aku ma pracu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61439 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Streľba do psov a mačiek
Momentálne je v ilegalite a práve zvalil svoj 20ty posed.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61440 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Takto zbierat drevo do krbu :D U nas este klasicky kradnu agace... Ale doba sa meni, je dajaky novy visu hepatilievis. Slovne napada polovnikov, posedy, spenat a brokolicu. Vsetko co je zelene. Imunitu maju tulave macky a psiska. Protilatka je znama, ale v dnesnej dobe zakazana :/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61441 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
:O pardon. Virus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61442 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
rakovina s menom liveleak ved ty si zena :{
<br/>
<br/>chalpi kto je admin fora?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61443 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
P. Takács Frigyes?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61453 od Lesanek
Odpoveď od Lesanek na tému Streľba do psov a mačiek
Neviem, či ste takí ochranári ako píšete, ale potom by ste mali pamätať i na zver. Pokiaľ ide o poľovný zákon, aj starý nepovoľoval poľovníkovi strieľať psy a mačky tak ako si to vykladate. Aj bačovi psa nebolo možné odstreliľ, hoci bol na voľno, ale bol ovladateľný. Ak chytal zver, bača mu dal na predné nohy kladu, aby tu zver nedohonil, a propo, poľovník mohol odstreliť len &quot; neovladateľného psa&quot; teda takého, ktorý na povel majiteľa nereagoval a pokačoval v štvaní zveri. Nemohol strieľať psy služobné, slepecké, poľovné a psy ovladateľné, t.j. ktoré počuvli povel svojho majiteľa a prestali sledovať zver.
<br/>Tu ale nie je priestor na vysvetľovanie všetkých predpisov, jedno mi je jasné, že aj zo služobných 35 rokov v rezorte dobré poznám všetkých ochranárov na Slovensku a som niekedy prekvapený ich odbornými postojmi, výkladmi zákonov, oblbovaním spoločnosti, ako keby nepochádzali z lesníckych rodín, ako keby nemali lesnícke vzdelanie, ako keby negovali 30 - 40 prácu svojích otcov, 60 - 100 ročnú a viac ročnú prácu dedov či pradedov. Ale uvedomujem si, že som na Slovensku, tu je každý odborník na všetko, všetkému rozumie a všade bol ako truhlík. A toto je chýba Slovákov, takto nedoriešíme nikdy nič. Pozrite sa na Tatry dnes, čo nedokončil vietor, zožral chrobák - to ako keby sme chorého človeka nachali na prírodu aj keď poznáme metódy ako ho liečiť, alebo aspoň stlmiť jeho útrpenie, ale čo už, ak niečo rozumné povieš, hneď Ti je vynádane, hneď sa objaví tisíce mudrejších ľudí, ktorí možno pri stretnutí zoči- voči mne ani by nevedeli ceknúť na moje odborné vysvetlenia, konkrétne prípady a príklady. Dovolí si Vám tvrdiť, že aj zástupcovia ministerstva mali čo robiť s mojími pripomienkami, žiaľ teraz už takých konkurentov nemáju, postarali sa o to politici i samotný minister - kto vedel, preč sním, aby bola voľná cesta pre poľovnícké či lesnícke možno aj gorily. TO JE ONO!!! Len tak ďalej!!! Na vojne platilo najpr po...., potom povýšiť, náš minister najprv Vás vymenuje, dá Vám rezrotné vyznamenanie za zaslužnú prácu a potom Vás bez milosti na akísi návrh údržbara a ulice odvolá. Takto to funguje všade. Je mi ľuto každého Slováka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61454 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
....aha a tymto konstatovanim cca od polovice prispevku si co chcel vlatne povedat ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61455 od Lesanek
Odpoveď od Lesanek na tému Streľba do psov a mačiek
Iba to, že už niet odborníkov na svojícj miestach, ktorí by dokazali verejnejšie oponovať nezmyslom vo výhlaškách a zákonoch, niet odborníkov, ktorí by sa nebali povedať svoj názor aj ministrovi, že už niet odborníkov, ktorí by zastavili nezmyselné kroky ministrestiev pri tvorbu nezmyselných zákonov, že už nikto sa smelo nepostaví na obranu poľovníkov tým, aby v médiach povedal pravdu, napr. aj p. Šuba, na čo sa háda s ochranármi v komentároch. Stačí ak SPZ alebo aj SPK spoločne urobia tlačovku s odborným výkladom o činnosti poľovníkov napr. na úseku ochrany zveri a prírody. Nech skomentujú to svojvoľné vedomé vypušťanie psov cez noc do prírody, to nehovorím o tých psoch čo utečú, hovorím a cieľavedomom výpušťaní psov ( u nás cca 10 - 15 ks noc čo noc ) a blízko je plno ochranárov. Viem, že na poľovníka za to, že strelil takéhoto psa, ktorý po niekoľkých upozorneniach stále bol vypušťaný, štval zver ( zdržiavala sa tam srna s dvoma mlaďatami) bolo podané tresné oznámenie. Ale chovateľovi psa poradili policajti, aby to radšej stiahol, lebo ide o krivé obvinenie, tak to rýchlo urobil, aby sa tak nedalo možnosti poľovníkom urobiť zadosť účinenia. Obyvatelia obci avizovali aj lov zveri - pytliačenie za pomoci psa. Videli ako z auta bol vypustený vlčiak medzi srnčiu zver, po strhnutí zveri si u dali do kufra a išli domov - mali na vianoce. Tak aj toto som chcel povedať, a ešte veľa ozaj zdokumentovaných prípadov a ktorých vedia i na SPZ ale treba aj pracovať, prispievam iba vtedy ak už musím na niečo reagovať, lebo skutočný život je o niečom inom, ako vysiala JOJ-ka, či iné média.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.163 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 438 návštevníkov a žiadni členovia on-line