Streľba do psov a mačiek

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61456 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
Ja len tolko: "myslené dobre...aplikované zle".
<br/>Mozem ta iba velmi pekne poprosit aby si ako znalec vo svojom fachu niekolko desatrocí odpracovaných v štátnom rezorte aplikoval TOTO napísané v stravitelnej ale i odborne podanej forme na papier a kedze som asi pochopil ze si na zaslúženom dochodku? sa tomu povenoval ...takze moja otázka znie - kto to zrealizuje?.
<br/>Konstatácií typu &quot;bolo by dobre...malo by sa ...trebalo by...musí sa to....je nasratých v kazdom fore. Ja nemam moznosti ako vniknúť do byrokracie lesných úradov az po ministrerstvo pretoze viem ze odpíšu v takom štýle ako ked zjem acylpirín - ani neuškodí ani nezaberie a ty si potom vyber....idem na svoju vlastnu past a taktiez si budem vykladat zakon posvojom - budem strielat vsetko co do reviru &quot;nepatrí&quot; a jediné čo budem studovat budú moznosti ako sa právnymi kluckami v prípade neriesitelných situácií z nich dostat to je reakcia na tento zákon v mojom ponatí

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61457 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
normalny clovek nedokaze ZABIT..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61458 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
...plyn

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61462 od eso
Odpoveď od eso na tému Streľba do psov a mačiek
No skúsme viesť debatu tvojim smerom. Poď, ukáž sa ty, daj návrhy, podnety, objektívne dôvody, tvoje osobné skúsenosti s ochranou zveri a my budeme reagovať.
<br/>
<br/>Ukáž sa aký si odborník ty! Len si prečítaj tvoje príspevky a odpovede na naše podnety, aby si nepísal formou...možno...asi...pravdepodobne...to neberieme, tak ako ty od nás...
<br/>
<br/>Už sa tešíme na tvoje, dúfam, aspoň dve tri vety...možno aj rozvité súvetia...:x8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61463 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Prasa, krava, byk, ovce...na maso zabit je ok? Keby sme sli dneska spolu von, mas popici zazitok :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61475 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Streľba do psov a mačiek
Janči ty si večný optimista :) teda keď očakávaš nejakú rozumnú debatu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61477 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
rieseni som tu uz pisal na strany.. staci si to tu len popozerat na forach

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61479 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
na tomto celom fore si nedokazal napisat jedno suvisle suvetie a argumetnovat na jedinu jednoduchu zadanu otazku ty chory retardovany k...t co si mysli ze bravcove a hovadize sa vyraba v tovarni 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61480 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
a zmizni vonku pratat hovna po psoch .....hovado tupe zdegenerovane nechcene

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61481 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
nevymyslaj a precitaj si forum, napisal som toho dost..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61482 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
uz si podal za cely svoj jalovy zivot aspon jedno trestne oznamenie na motorkarov co behaju po lesoch....tazko bo si tam nikdy nebol, lepsie ti onanovat na fore za PC v teple ne? :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61483 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
citat spätne nemusim ...aj ti to zopakujem konfrontacne zoci voci ty mentalny kripel...len si cvrkas do textilu lebo by si sa davno stretol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61484 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
ok, chces stretko? daj maila, poslem adresu, telefon :) ale dojdes ty, ja nemam auto ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61486 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
z akej riti si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61487 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
na tvoju falosnu adresu a tel. c. ti nasram lebo tam posli datum narodenia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61488 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
chces aby som napisal viac.. hovorim ti precitaj si forum - NIE
<br/>chces adresu, ponukam ti ju - NIE
<br/>
<br/>ty si vazne cudak :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61489 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
zbabelec poondatý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61490 od eso
Odpoveď od eso na tému Streľba do psov a mačiek
No dal som si tú robotu s tvojimi príspevkami. Tým ...napísal som toho dosť... si myslel toto???: Nejak v tom prínostné informácie nemôžem nájsť...či dá sa???
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>tak a mate to..
<br/>
<br/>-je zakázané strieľať mačky;
<br/>-je zakázané strieľať na psa, ktorý má obojok alebo prsný postroj výraznej farby odlišnej od farby jeho srsti;
<br/>-majiteľ zastreleného psa môže od poľovníka žiadať odškodné;
<br/>-majiteľ psa musí zasa nahradiť zabitú poľovnú zver.
<br/>
<br/>ak sa dopocujem dakedy po 1.4., ze nejaky opity polovnik toto porusil, zacnem nicit vsetko, co suvisi s polovnictvom a to tak, ze to uz mozete teraz hned ist nahlasit na policiu
<br/>
<br/>
<br/>viete preco?
<br/>
<br/>vy si za to svojou hlupostou mozete sami..
<br/>a podla mna si to poseriete este viac budu prisnejsie zakony, hehe.. je len otazkou kedy..
<br/>
<br/>
<br/>pseudoochranari neexistuju.. cudny pojem..
<br/>
<br/>ked je macka hladna, nemoze si ist ulovit na pole ziadnu zver?
<br/>
<br/>psy nehonia zver, neexistuje aby RATLIK ustval na SLOVENSKU nejaku srnu.. no dobre, hoci aj rotvajler..
<br/>
<br/>preco? no lebo verejnost sa ozyva.. pocujeme o STOVKACH zastrelenych psov polovnikmi..
<br/>
<br/>este NIKDY som nepocul/nevidel o pripade, ze by pes ustval zver..
<br/>
<br/>kolesart: ty si iny psychac.. je evidentne jasne, ze mas nasilinicke sklony a nezvladas svoju povahu.. necudujem sa, ze kedysi boli psychotesty..
<br/>
<br/>
<br/>durell: mas moj recht a istym sposobom uznanie, ale istym sposobom pouzivas zastarali druh nazoru..
<br/>
<br/>to nie je o tom, ze ludia z mesta, psickari a podobne..
<br/>ved psa ma kopec ludi, co chodia do lesov pozorovat zver, fotit ju a v tych lesoch aj prespavaju.. uznavam.. pipky, ktore maju civavky a podobne len preto aby mali - to je ine..
<br/>
<br/>vies, dokazovat to, ci bol pes nieci je ako dokazovat, ci robil v lese skodu.. to mas tak..
<br/>ano, kazdy kto zastreli srnu je pytliak.. ale o prirode, ktora vie regulovat najlepsie som tu uz vela krat pisal.
<br/>
<br/>som rad, ze tento zakon je a stojim si za tym, ze za schvalenie si mozu sami polovnici svojim neuvazenym chovanim - rychlo vidi psa, rychlo strelit, rychlo rychlo, nerozmyslat nad nasledkami..
<br/>
<br/>osobne si myslim, ze strielat sa psi budu a vidim v tom akusi almuznu - tak sa aspon precistia hlupejsie rady polovnikov od tych normalnych (budu sankcionovani, sudeni, medializovani, atd).. len to bude nejaky cas trvat.
<br/>
<br/>kolesart: s tebou sa nebavim, ty mas psychopaticke sklony..
<br/>
<br/>ano, zver potrebuje KLUD - preto nechodievaj do lesov s autom a uvedom si, ze ked vystrelis z pusky, pocut to na kilometre..
<br/>
<br/>kolesart: nezvladas stavy, ovladaj sa.. je zle, ze jedinci ako ty maju zbran, si vybusnej povahy, reagujes prudko, agresivne..
<br/>
<br/>musis sa naucit jednu zakladnu pravdu: ja nie som debil.. to si ty ja nechodim po lese s puskou a nedokazujem si tym neviemco
<br/>ok, strel psa, za kazdeho zhodim 20 posedov.. polovnici ta budu mat rady..
<br/>
<br/>nestrelis psa, nezhodim posedy.. je to jednoduche a na tebe.
<br/>
<br/>je to na vas.. nie na mne.
<br/>
<br/>durell:
<br/>stale plati to, co som pisal.. mas u mna istym sposobom recht a myslis to dobre.. keby boli vsetci ako ty, sam vam idem tie posedy stavat a to tak, ze rovno 2-3 poschodove
<br/>
<br/>hm, priroda.. clovek ju narusil a teraz sa snazi ju chranit - strielanim, prikromovanim (kde plati to, ze slaby jedinec musi zomriet ak nenajde potravu a dal tak sancu napr vlkom, atd)
<br/>
<br/>jeden hlavny fakt je ten, ze bezny zatulany pes nepoluje na zver a nehoni ju.. ak ano, ukaz mi video/clanok z 2009-2010.. ak ich najdes viac ako clankov o tom, ako polovnik zastrelil ineho polovnika, ci psa, ci sa nasli ostatky srncej zvery v potoku, ako polovnici poluju pod vplyvom, mas 2x recht..
<br/>
<br/>farebny obojok je dobra vec. pes nedavi srnca myslim si, ze tento nazor mate preto, lebo vase psy su naucene stvat zver.. ale bezny pes to proste nerobi..
<br/>
<br/>
<br/>astronom:
<br/>k doktorovi nechodim, byvam chory raz za 10 rokov, ak ma chyti chripka, trva priemerne 1-3 dni.. cudny pokus o obhajobu ci ako to nazvat..
<br/>tu vobec nejde o ochranu, ale chtic strelit si.. ,
<br/>
<br/>
<br/>s motorkarmi mas pravdu.. ale s nimi je tazke. oni si myslia, ze nic zle nerobia..
<br/>
<br/>rovnako ako vy..
<br/>
<br/>akela: len tolko.. pes neduri zver.. ci zabije viac srn rocne ako polovnici? Hmmm
<br/>
<br/>Na povolenie strieľať psy v poľovnom revíre doplatila aj štvorročná sučka nemeckého ovčiaka Lilica. V októbri minulého roka ju zastrelil poľovník v obci Osádka, neďaleko domu jej majiteľa.
<br/>
<br/>Lilica účinkovala v dokumente Návrat rysov fotografa a filmára Tomáša Hulíka. Mala byť hlavnou hrdinkou aj ďalších dvoch dokumentov a večerníčkov. Bola špeciálne vycvičená, vychovávala mláďatá rysa pred návratom do prírody.
<br/>
<br/>„Ani som nečakal, že parlament, v ktorom vyčíňa extrémna silná poľovnícka loby, ju nakoniec aj schváli,“ hovorí Hulík. Po zverejnení tragického prípadu sa na internete ozvalo množstvo ľudí, ktorí majú podobné skúsenosti.
<br/>
<br/>Majiteľ Lilice Miloš Majda je strážcom v Národnom parku Malá Fatra. „Je to malá výhra, začiatok boja.“
<br/>
<br/>Majda podal na poľovníka trestné oznámenie. V čase incidentu bol neďaleko, kričal, aby nestrieľali.
<br/>
<br/>„Pripravuje sa už žaloba. Pri vyšetrovaní sa ukázalo, že Lilica nebola zastrelená, ale po postrelení ju ubil na smrť pažbou pušky,“ hovorí Majda.
<br/>
<br/>Čítajte viac: www.sme.sk/c/6251093/poslanci-sprisnili-...h.html#ixzz1luDpopql
<br/>
<br/>kolesart: dost od veci.. mimo temu.. ak by si bol schopny vyhladat ma a ublizit mi, je jasne, ze psychicky labilny si ty.. ved normalka, podal by som na teba tr. oznamenie, pojdes sediet.. to ti asi nedochadza
<br/>
<br/>dementnych psickarov viac ako slusnych polovnikov
<br/>
<br/>ano, psickari chodia na prechadzky pod vplyvom, strielaju vsetko, co sa hybe, maju agresivne sklony.. to co je za logika, liec sa, psychopate.
<br/>
<br/>jovic, suhlas.. mas respekt..
<br/>
<br/>polovnicky preukaz nemali dostat ludia ako papo, kolesart.. oni sa na vsetkom len bavia, argument ziadne, nizke iq, prudke reakcia, slabo vyvinute logicke myslenie, neschopnost sebarefleksie, tendencia klamat, zavadzat, atd, atd..
<br/>
<br/>dementi zeleni? co zle robia? chrania zver.. robia TISICE prednasok, pisu knihy, informuju verejnost, presadzuju zakony, fotodokumentuju, scitavaju, chodia do terenu..
<br/>
<br/>polovnici? neviem o takychto aktivitach z rad polovnikov..
<br/>
<br/>
<br/>to nie je o BA psickaroch... ide o to, ze kopec psov bolo zastrelenych ked bol majitel psa dakde za krikom, ci psi bolo strelene rovno pred majitelom
<br/>
<br/>doplnim: &quot;vodi nas za nos znamana&quot;
<br/>
<br/>-TUZBA strelit za kazdu cenu (preto tie kecy, ze psy duria zver, co je nerealne/nemozne)
<br/>-prikrmovanie aby zver nezahynula - aby si mohli strelit
<br/>-prikrmovanie pri posedoch
<br/>-ziadna ochrana.. len tuzba strelit si..
<br/>
<br/>a proste polovnici by boli schopny aj ZABIT CLOVEKA, len aby tvrdili - nie, nie je to tak..
<br/>
<br/>ale ved preco nereagujes na to, co pisem, ale pises uplne odveci? ved argumentuj normalne..
<br/>
<br/>
<br/>boze....... zver si vytvori imunitu proti vsetkemu, casom..... ked chcete ochranovat zver, tak nicte a zastavujte vystavbu VSETKEHO na slovensku a ludi vyzente niekde do betonoveho komplexu, daleko od stebla travy..
<br/>
<br/>ono to tak nefunguje, ze v zime jablcka zvieratkam nosit.. takto rozmyslaju 4 rocne deti v skolke.
<br/>
<br/>heeej, 4 rocne deti rozmyslaju.. preto maju tendenciu bezhlavo sa vyrutit na cestu, ludom pod nohy, hejze.......
<br/>
<br/>kecy do prazdna.. protiargumenty 0..
<br/>
<br/>
<br/>spekulacie a kecy typu &quot;udajne&quot; je tiez nulovy argument..
<br/>co sa tyka besnoty - clovek strach besnoty umelo prenasa na zvierata..
<br/>
<br/>dalsi pokus prosim..
<br/>
<br/>ok, ja podam tr. oznamenie
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>mam screenshot fora+toto forum ulozene a kedze mi odfotis svoj OP, budem mat aj tvoje meno.. a na fore si sam pisal, co chces urobit..
<br/>
<br/>typicky priklad slabomyselnosti - polovnik nieco robi/pise, ale nerozmysla nad nasledkami..
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>pravdepodobne, mozno, asi, keby&quot; - neriesim..
<br/>
<br/>dalsi pokus?
<br/>
<br/>
<br/>normalny clovek nedokaze ZABIT..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61491 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
nie eso, nemyslel som tento topic, ale ine topicy na tomto fore..
<br/>
<br/>zlyhava logicke myslenie? zase?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61493 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
posero

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.195 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 383 návštevníkov a jeden člen on-line