Streľba do psov a mačiek

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61529 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
kolesart - ty a podobni ste - magori
<br/>miso a podobni - su rozumni ludia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61530 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
ako vzdy zase zcesty a ziadne argumenty k prechadzajucim prispevkom....si myslis ze ked sa voprach 2 - 3 ludom z fora do ich ctenej polovnickej riti ze sa zmeni nazor na teba? neskoro...a az budes spolufinancovat utulok pre psov ako ja potom urazaj inak si u mna turobkokot so sklonom k mentalnemu sebaposkodzovaiu a urazat ta je mi ctou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61531 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
liveleak vies co, vyhral si nebavi ma to uz, nema to s tebou cenu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61532 od miso
Odpoveď od miso na tému Streľba do psov a mačiek
Tibi, ved sa uz nato vykasli, cudujem sa ti, ze sa tu rozculujes. Kazda zo zucastnenych stran ma na vec rozdielny nazor, riesenie som skusil nacrtnut nizsie, reci na fore nam situaciu vyriesit nepomozu, treba sa realizovat v reviri na konkretnych jedincoch, ktori budu zakon porusovat. Viem presne co ta na reakciach liveleaka vytaca, dokazem to pochopit, ale zamysli sa, ci to ma nejaky vyznam. A taktiez liveleak- budem rad ked skusis vybehnut do reviru s polovnikmi a pozries sa na situaciu z druhej strany, uz som zazil par odporcov polovnictva, ktorych prave spoznanie polovnikoch, ich natury a reality v reviri pomohlo otvorit oci:) nie vsetko je totiz tak ako podavaju media ci ochranarske zdruzenia..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61533 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Chlapi. Co sa tu budeme rozculovat nad lievikom. Kokot teme rozumie a taky zakon akceptujeme... ;) NEMA TO CENU HADAT SA S mudrim xpertom co macky a psov pozna z ucebnice zo zs. Lesu a lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61537 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
budem stručný... viktor, prestaň rozptyľovať somarinkami. už to prestalo byť zábavné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61544 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Streľba do psov a mačiek
Toto fórum by malo mať admina, nechápem na čo ešte čaká...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #61584 od pungahaua
Odpoveď od pungahaua na tému Streľba do psov a mačiek
Liveleak, čo povieš na tieto strelby do psov a mačiek:
<br/>1985 - pes nemecký ovčiak , strelil ho poľovník do hlavy guľou, prežil, druhá strela hrubými brokmi pre istotu do hrude, skonal. Dôvod, pes priviazaný v starom kameňolome o peň drôtom, zlomená chrbtica, pri ňom leží dvojmetrová železná rúra, pes zakrytý plechom, na plechu kamene. Pes neskutočne srdcervúco zavýja. Pes patril strážnikovi lomu, lom zavreli, pes sa stal &quot;zbytočným&quot;.
<br/>1993 - dvaja psi &quot;pouličná zmes&quot;, zastrelil poľovník brokovnicou zblízka. Dvod, psi bežali po koľajoch, blíži sa vlak zozadu, napriek tomu že boli na priecestí a napriek predpisom rušňovodič nespomalí a trúbi až keď prešiel priecestím a zrazil psov. Psi s rozbitými hlavami (jednému chýbala polovica lebky, vidno mozog, nohy vlakom odrezané, psi žijú. Poľovník ide domov pre pušku, vrátim sa a dávam rany z milosti.
<br/>2001 - Pouličný pes, poľovník ho odviezol mimo mesto a zastrelil. Dôvod, mestskí policajti si naňho zastrielali z pištole (na ulici!!!) a vystrelili mu oko, pes v horúčke dožíval.
<br/>2005 - &quot;sídlisková&quot; mačka, zastrelil poľovník brokovnicou, mačka vo vreci. Dôvod, sídliskové decká vypichli mačke obidva oči. Poľovník chytí mačku, dá do vreca a odváža za mesto kde dostane ranu z milosti.
<br/>2010 - Dvaja urastení nemeckí ovčiaci v poľovnom revíri. Počujem zúrivý brechot, stále z jedného miesta. Ide tam, na ťažko prístupnom mieste vidím dvoch psov priviazaných hrubými drôtmi ku stromom nakrátko. Neodvážim sa ich dotknút a odviazať, zastrelím ich. Jeden mal už vylomený zub na drôte a samá krv pri pokuse sa vyslobodiť. Vraj už tri dni bolo počuť ich brechot z lesa.
<br/>Dotyčných tyranov nebolo možné udať, nebolo svedkov. Tak posúď sám krvilačnosť poľovníka a humánnosť druhých.
<br/>(som poľovník + ochranár + stráž prírody)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.173 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 478 návštevníkov a žiadni členovia on-line