Streľba do psov a mačiek

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61331 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
Na povolenie strieľať psy v poľovnom revíre doplatila aj štvorročná sučka nemeckého ovčiaka Lilica. V októbri minulého roka ju zastrelil poľovník v obci Osádka, neďaleko domu jej majiteľa.
<br/>
<br/>Lilica účinkovala v dokumente Návrat rysov fotografa a filmára Tomáša Hulíka. Mala byť hlavnou hrdinkou aj ďalších dvoch dokumentov a večerníčkov. Bola špeciálne vycvičená, vychovávala mláďatá rysa pred návratom do prírody.
<br/>
<br/>„Ani som nečakal, že parlament, v ktorom vyčíňa extrémna silná poľovnícka loby, ju nakoniec aj schváli,“ hovorí Hulík. Po zverejnení tragického prípadu sa na internete ozvalo množstvo ľudí, ktorí majú podobné skúsenosti.
<br/>
<br/>Majiteľ Lilice Miloš Majda je strážcom v Národnom parku Malá Fatra. „Je to malá výhra, začiatok boja.“
<br/>
<br/>Majda podal na poľovníka trestné oznámenie. V čase incidentu bol neďaleko, kričal, aby nestrieľali.
<br/>
<br/>„Pripravuje sa už žaloba. Pri vyšetrovaní sa ukázalo, že Lilica nebola zastrelená, ale po postrelení ju ubil na smrť pažbou pušky,“ hovorí Majda.
<br/>
<br/>Čítajte viac: www.sme.sk/c/6251093/poslanci-sprisnili-...h.html#ixzz1luDpopql

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61332 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
ked ti to nevie niekto iny povedat tak ti to napisem ty bezcharakterne arogantne hovado ja....
<br/>
<br/>bud odpovies na svoj zdegenerovany nazor z dnesneho dna o 11.O1hod. na ktory som sa ta pytal aby si ho vysvetlil vsetym na fore ...alebo zmizni do lesa chytat motorkarov tak aby si bol v mediach...v opacnom pripade si skutocne dam namahu aby som ta hocakym sposobom vyhladal a bez ohladu na tuto temu si to neverbalnym sposobom vybavil pretoze si nebezpecny pre spolocnost ......skutocne by ta mali strelizovat pretoze take individua ako ty ak sa dostanu hoc len do komunalnej politiky a plodia taktiez vychovavaju po svojom deti vytvaraju choru zdegenerovanu jednostranne choro uvazujucu spolocnost ktora vedie k samozaniku...clovece ved ty si normalne psychicky chory clovek...ale ktory blazon si to sam prizna...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61333 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
kolesart: dost od veci.. mimo temu.. ak by si bol schopny vyhladat ma a ublizit mi, je jasne, ze psychicky labilny si ty.. :) ved normalka, podal by som na teba tr. oznamenie, pojdes sediet.. to ti asi nedochadza

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61334 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
ahoj jozef;) , ani si netušil, že zlo prírode bude páchať parlament... prihlásili sa k svojim voličom neuveriteľným spôsobom. vedia, že dementných psíčkarov je viac ako slušných poľovníkov. takže si len zabezpečujú príjmy, nič iné. očakávam, že poslanci smeru to v krátkej budúcnosti zas znovelizujú. už bude po voľbách, na gorilu sa zabudne, tak sa vráti všetko do starých koľají. vieš však, čo je najhoršie? že my už nemáme moc síl zdrhnúť z tohoto nevestinca...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61335 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
že sa na toho viktora nevybodneš. zas ho na hajzli vystrašila mátoha a teraz hľadá pomoc medzi ľudmi. horšie je že tu panuje bodel ako v parlamente, nemá kto príspevky dementov zatrhnúť. vraj je to verejné forum, že si tu môže vypisovať každý.... a hlavne čo chce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61337 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
dementnych psickarov viac ako slusnych polovnikov :D:D
<br/>
<br/>ano, psickari chodia na prechadzky pod vplyvom, strielaju vsetko, co sa hybe, maju agresivne sklony.. to co je za logika, liec sa, psychopate.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61338 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Streľba do psov a mačiek
Ak chceš kritizovať pomery v našom poľovníctve, tak buď objektívny.
<br/>Ak si myslíš, že pes nedurí zver. tak asi nechodíš do terénu. Ak máš informácie len z pozerania komerčnej televízie, tak tam sa pravdu nedozvieš.
<br/>Ver mi, že viem o čom to je. V minulosti som chvíľu robil hovorcu jednej mimovládnej ochranárskej organizácie. Veľmi rýchlo ma to prestalo baviť, lebo Tí redaktori dokázali všetko domotať a prekrútiť. Takisto som veľa času strávil s poľovníkmi a aj na poľovačkách.
<br/>Z mnohými si rád podám ruku aj dnes, keď ich stretnem. Ak chceš pochopiť zmýšľanie poľovníkov musíš medzi nich chodiť. Pozeranie televízie nestačí na to aby si pochopil princípy poľovníctva. Ale tak isto som v živote držal veľa postrielaných a otrávených orlov a keby som dostal páchateľa do rúk asi by som sa dopustil aj ja trestného činu.
<br/>Píšem Ti to len preto, lebo problém nie je v podstate poľovníctva a lovu. Problém je v tom, že niektorí vykonávatelia poľovného práva nikdy nemal dostať poľovný lístok a zbraň do rúk. A hlavne v tom, že u nás je vymožiteľnosť práva na úrovni Afganistanu.
<br/>Nepíš blbosti, lebo zbytočne dráždiš aj tých poľovníkov, ktorí si tiež želajú zmenu pomerov u nás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61339 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
papo...ked sa ti bude niekto ohanat trest. oznamenim to znamena ze si cvrkol do textilu :] boli na mna podane uz 3x... podla nepotentnych reakcii by to mohla byt aj nejaka frigidna feministka s pralesom mezi nohami osuchanych mecestrakoch a mastnymi vlasmi co miluje tak zvieratka ze to zachadza do zoofilie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61340 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
:]:]:]:]:]:]:]:]:] máš u mňa pivo, daj maila, pošlem ti ho...
<br/>
<br/>v tomto prípade ti argumentácia nepomôže, ale možno sa ti uľaví... mysli!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61341 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Streľba do psov a mačiek
Milí priatelia poľovníci, tak sa nám to vyvíja celkom pekne podľa mojich očakávaní.
<br/>Poľovnícke public relation je v úplnej riti a to z viacerých dôvodov. V prvom rade si za to môžeme sami. Bolo to dosť dávno čo ma na tomto fóre napádali kolegovia za to že som propagoval lov lukom. Vtedy som im napísal že by si mali vážiť každého kto sa hlási k poåovníctvu bez ohľadu na to akou zbraňou chce loviť a že dôležité je len aký to je naozaj človek. Teória väčšiny, ktorou sa vtedy niektorí oháňali je veľmi nebezpečná , lebo väčšina ľudí NEPOÅUJE ! Problémy so zelenými v západných krajinách sa s postupom času dali očakávať i u nás....no a máme to. Poľovníci ako všetci ostaní „ovčania“ žijúci na tomto území si zaslúžia iba jedno - strihať a dojiť. V parlamente máme nami zvolených zástupcov a „naše“ lobby, ktoré si „pre nás“ vylobovalo komoru. Nuž tak ju máme -lebo si ju zaslúžime.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61342 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
jovic, suhlas.. mas respekt..
<br/>
<br/>polovnicky preukaz nemali dostat ludia ako papo, kolesart.. oni sa na vsetkom len bavia, argument ziadne, nizke iq, prudke reakcia, slabo vyvinute logicke myslenie, neschopnost sebarefleksie, tendencia klamat, zavadzat, atd, atd..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61343 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Streľba do psov a mačiek
liveleak,papovi ty nesahaš ani po otlak na pete tak byt tebou ,tak ho ani neberiem do tej nevymachanej papule a divim se administratorovi tohto fora že ta tui ešte trpi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61344 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
v prvom rade je treba mať poriadok v štandartnom poľovníctve. to akosi nechce riešiť nik. premysli, či naše problémy spôsobujú nejakí zelení... alebo dementi v zelenom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61346 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
dementi zeleni? co zle robia? chrania zver.. robia TISICE prednasok, pisu knihy, informuju verejnost, presadzuju zakony, fotodokumentuju, scitavaju, chodia do terenu..
<br/>
<br/>polovnici? neviem o takychto aktivitach z rad polovnikov..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61348 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Streľba do psov a mačiek
Papo Ty máš problém so zelenou farbou?8o:D:)
<br/>Ale vážne. Toto vykecávanie na internete nemá zmysel. Prd sa tým vyrieši. Slepému to oči neotvorí.
<br/>Mňa len prekvapilo, ako dokázali niektorí ochranári - vtáčkari podporovať zákaz tlmenia mačiek.
<br/>Však ten zákon ublíži najviac tým vtákom.
<br/>Ospravedlňujem sa, že som vstúpil poľovníkom do ich diskusie. Polepším sa a nabudúce pôjdem radšej do chotára. Pozorovať ako si bratislavskí psíčkari užívajú vymoženosti novej legislatívy.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61349 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
to nie je o BA psickaroch... ide o to, ze kopec psov bolo zastrelenych ked bol majitel psa dakde za krikom, ci psi bolo strelene rovno pred majitelom..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61350 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
viktor, nepleť, si od veci... liveleak... to je čo? únik na živo? a čože ti uniká, chúďa moje? tak sa ty pekne postaraj o seba a nemiešaj sa dospelým do rozhovoru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61351 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
:D no pekne ty do mňa....:]
<br/> táto novela je len a len o strachu z ľudí, aby sa to nedostalo do gorilích zhromaždení. o ničom inom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61352 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Streľba do psov a mačiek
Aj keď so mnou nebudeš súhlasiť tak tvrdím že za naše problémy si môžeme len mi....ak zastupujú &quot;demneti&quot; tak mi sami sme demnti lebo sme im to umožnili....a umožňujeme stále....a vždy nás budú zastupovať ľuida akých si zaslúžime....je to len naše zrkadlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61353 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Streľba do psov a mačiek
Zdar Jovic, ráď Ťa tu vidím....aj keď by bolo lepšie pokecať o niečom veselšom.....
<br/>Čo sa mačiek týka....múdro....naozaj múdro to odsúhlasili :D.....po záhrade mi chodia tri cudzie.....najmä v zime keď kŕmim vtáčky....minulý rok som dokonca v parku bol svedkom toho ako domáca mačka ulovila mladého zajačika...to ma dosť prekvapilo lebo by som to od mačky naozaj nečakal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 351 návštevníkov a žiadni členovia on-line