Streľba do psov a mačiek

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61267 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
www.sme.sk/c/6251093/poslanci-stopli-str...ovnych-reviroch.html
<br/>
<br/>najlepsia je samozrejme diskusia pod clankom....som hrdy fakt nato ze som slovakom
<br/>
<br/>zdegenerovany tupy narod....plyn

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61269 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Streľba do psov a mačiek
&quot;Diskusia vzhľadom na to ,kto diskutuje !!! nie je zaujímavá ,ale len mlátenie prázdnej slamy ! 8-L
<br/>
<br/> Alarmujúci je len &quot;výpis z hlasovania&quot; !!! :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61276 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
tak a mate to..
<br/>
<br/>-je zakázané strieľať mačky;
<br/>-je zakázané strieľať na psa, ktorý má obojok alebo prsný postroj výraznej farby odlišnej od farby jeho srsti;
<br/>-majiteľ zastreleného psa môže od poľovníka žiadať odškodné;
<br/>-majiteľ psa musí zasa nahradiť zabitú poľovnú zver.
<br/>
<br/>ak sa dopocujem dakedy po 1.4., ze nejaky opity polovnik toto porusil, zacnem nicit vsetko, co suvisi s polovnictvom a to tak, ze to uz mozete teraz hned ist nahlasit na policiu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61277 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
a viete preco?
<br/>
<br/>vy si za to svojou hlupostou mozete sami..
<br/>a podla mna si to poseriete este viac ;) budu prisnejsie zakony, hehe.. je len otazkou kedy..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61278 od durell
Odpoveď od durell na tému Streľba do psov a mačiek
Nemôcť streliť pytlačiaceho psa je ako šoférovať so zviazanými nohami a rukami.
<br/>
<br/>Chlapi, veď každý obojok sa dá rozrezať.
<br/>
<br/>8-):-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61280 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Streľba do psov a mačiek
a díky takovým jak ty to dopadlo jak dopadlo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61281 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Streľba do psov a mačiek
Posledný postreh LEONA je úplne presný!!! Toto nemohlo ani inak dopadnúť! Tiež žiaľ očakávam, že sa budú rezať obojky- ale to bude krok zas len a len kontraproduktívny- zas len a len sranie si do tých svojich už aj tak dosť zasratých gatí... A čo sa tým dosiahne? Boj z opačnej strany bude pokračovať! A výsledok? Otázka času kedy sa psy zakážu úplne- tak ako sú momentálne zakázané mačky! Nuž, komu niet rady, tomu niet ani pomoci! Pochopte, tento boj s verejnosťou je márny- ten sa nedá vyhrať! Ale ako motív na odvrátenie pozornosti od bordelu, ktorý máme vo vlastnej kuchyni a dokonca pri vlastnom kormidle, je to jeden z fajn nápadov, to sa uznať musí! Dá sa očakávať, že zaujme stanovisko aj najslávnejší lovec mačiek na Slovensku, som zvedavá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61284 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
LIVELEAK do tohto dna som bol tolerantny voci takym vykyvom ludi s lahkym stupnom debility ako si ty ....aj ked sa sem seres na polovnicke forum nikdy som sa nesral na forum nejakych nedonosenych pseudoochancov a dal som pokoj pretoze som nemal silu dookola vysvetlovat predmet mylenia oboch taborov a dufal ze inteligentne sa najde kompromis. lNo vzdy utocite doslova s radostou len vy. Od dnes budem strielat kazdeho psa v okoli (nema co behat po lese bez dozoru a bodka).... mam toho dost (cest zbytocnym obtiam) ... nasilie a bitka bol a bude vzdy najlepsi vychovny prostriedok na poodebilov tvojho rangu lebo si o to koleduju vedia vykrikovat jak zakomplexovany kripli z nicku na fore - bude stastny ze existuje dnesny internet. Keby boh dal a vedel som kto si a videl ta niekde v lese po...bej si svoju vlastnu matku ...ubijem ta tvojim vlastnym milacikom po hlave a ptom by si svojim vlastnym pyskom hrabal jamu pre najblizsie strhnutu gravidnu srnu ty latentny nedonoseny zmrd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61288 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
pseudoochranari neexistuju.. cudny pojem..
<br/>
<br/>ked je macka hladna, nemoze si ist ulovit na pole ziadnu zver?
<br/>
<br/>psy nehonia zver, neexistuje aby RATLIK ustval na SLOVENSKU nejaku srnu.. no dobre, hoci aj rotvajler..
<br/>
<br/>preco? no lebo verejnost sa ozyva.. pocujeme o STOVKACH zastrelenych psov polovnikmi..
<br/>
<br/>este NIKDY som nepocul/nevidel o pripade, ze by pes ustval zver..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61289 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
kolesart: ty si iny psychac.. je evidentne jasne, ze mas nasilinicke sklony a nezvladas svoju povahu.. :) necudujem sa, ze kedysi boli psychotesty..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61290 od durell
Odpoveď od durell na tému Streľba do psov a mačiek
Takže drahý LEON,
<br/>
<br/>Poľujem 18 rokov,
<br/>Počet ulovených
<br/>- psov mám 0,
<br/>- mačiek 1 - pred zdochnutím uprostred poľa ( bol to akt milosti )
<br/>
<br/>Počet psov privedených majiteľom z revíru 3 orieškovia ( už na pohľad neškodný - nedobehli bi ani slimáka )
<br/>Dva krásne chovné jedince ( schválne nešpecifikujem ) s tetovaním v uchu odovzdané do útulku.
<br/>
<br/>Prevádzkovateľ útulku ma s nimi poslal do riti - až keď som mu povedal, že majú tetovanie a majiteľ je dohľadatelný, a môže ho plompknúť o nejake prachy tak ich prijal.
<br/>
<br/>Oznam na obecné úrady s kontaktom - majiteľ psov v hodnote 6000 € to vybavil lacným šampanskym za 3€.
<br/>
<br/>Streliť psa na špagáte je pre mňa neprijateľné z morálneho hľadiska Xkrát som ľudí poslal k veterinárovi, ale každému bolo ľuto prachov za injekciu.
<br/>No psa pobehujúceho po revíri bez dozoru za zverou &quot;odbachnem&quot; bez mihnutia oka.
<br/>
<br/>Psíčkari sú z veľkej časti asocialny jedinci, ktorí nedokážu nadviazať vzťah s ostatnými ľudmi a preto si najdu psa a povýšia ho na človeka. Jediný ich koreň je panelový byt, a neodškriepiteľný nárok na okolitú prírodu, kde si ich čokel môže robiť čo chce a keď sa mu zapáči aj loviť.
<br/>
<br/>Celá úprava je zcestná, dodazovanie že pes je nieči je náročné a vymôcť škodu na súde od majiteľa bude aj tak nemožné. Súdy sú zapratané. Polícia neschopná vyriešiť bežnú kriminalitu ( autá, byty, farmárske krádeže......), sa isto nebude zaoberať dokazovaním, že ten pes patrí niekomu a strhol daný kus. Nedokážu vyriešiť ani bezprecedentný čin pytliactva, človeka prichyteného pri spracovávaní upytliačených kusov.
<br/>
<br/>Jednoducho celá táto úprava je chyméra, ktorá sa do praxe nedá previesť, lebo zakladá také dôkazné bremená,že sa s tým polícia ani nebude chcieť zaoberať a najkratšou cestou sa toho strasie.
<br/>
<br/>Ak by som to laicky poňal.
<br/>
<br/>Tak majiteľ psa, ktorý strhne srnu je pytliak, lebo nepovoleným spôsobom lovu a bez patričných oprávnení zasiahol do výkonu práva poľovníctva. Majiteľ takého psa by mal byť obvinený a stíhaný za prečin pytliactva. Následne aj odsúdený na nepodmienečný trest.
<br/>
<br/>nateraz asi toľko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61291 od durell
Odpoveď od durell na tému Streľba do psov a mačiek
Lebo počuješ len to čo chceš počuť a nevidíš si ani na špičku nosa.
<br/>
<br/>Ak by si bol taký mylovník prírody bo by si tam častešie a niečo by si aj zažil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61292 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
uz si si uvedomil svoj scestny pristup ? ty provokater....co teraz trepes hovadiny ...si daj namahu aspon na tomto fore v galerii a prejdi hoc nahodne fotky polovnikov co nafotili strhnutu zver tulavimi psami toto v Novom čase Markize alebo inom hnoji nenajdes...teraz co tu kategorizujes psov podla vahy a velkosti...alebo chod na horar.sk a pozri videa jak psy z obce zenu tlupu srncej. Si myslis ze ked srna rodi mlade a beha okolo nej posukany ratlik ta ? Keby si bol zena a mal by si rodit ta si vyberes cigansku osadu alebo FNsP? Zver potrebuje KLUD. Hovado venci psa ktory duri zver spokojne dojde po zdravotnej vychadzke domov si vyhoni kobru red TV a nema ani sajnu ake stresy narobil jeho milovany stvornohy posuk pred hodinou v lese
<br/>
<br/>jasne ze som ani ine necakal jak tvoju &quot;inteligentu&quot; reakciu na moj prispevok ....odrazu sa ides ohanat nepochopitelnym nasilim a psychotestami

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61293 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
durell: mas moj recht a istym sposobom uznanie, ale istym sposobom pouzivas zastarali druh nazoru..
<br/>
<br/>to nie je o tom, ze ludia z mesta, psickari a podobne..
<br/>ved psa ma kopec ludi, co chodia do lesov pozorovat zver, fotit ju a v tych lesoch aj prespavaju.. uznavam.. pipky, ktore maju civavky a podobne len preto aby mali - to je ine..
<br/>
<br/>vies, dokazovat to, ci bol pes nieci je ako dokazovat, ci robil v lese skodu.. to mas tak..
<br/>ano, kazdy kto zastreli srnu je pytliak.. ale o prirode, ktora vie regulovat najlepsie som tu uz vela krat pisal.
<br/>
<br/>som rad, ze tento zakon je a stojim si za tym, ze za schvalenie si mozu sami polovnici svojim neuvazenym chovanim - rychlo vidi psa, rychlo strelit, rychlo rychlo, nerozmyslat nad nasledkami..
<br/>
<br/>osobne si myslim, ze strielat sa psi budu a vidim v tom akusi almuznu - tak sa aspon precistia hlupejsie rady polovnikov od tych normalnych (budu sankcionovani, sudeni, medializovani, atd).. len to bude nejaky cas trvat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61294 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
kolesart: s tebou sa nebavim, ty mas psychopaticke sklony.. :)
<br/>
<br/>ano, zver potrebuje KLUD - preto nechodievaj do lesov s autom a uvedom si, ze ked vystrelis z pusky, pocut to na kilometre.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61295 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
Liveleak ja neviem jak ti to naznacit ty jebnuty k...ot skryvajuci sa za PC citaj pripevky odznova pozorne a priznam si teraz osobne ze rezignujem...a budes citat moje prispevky ty zakomplexovany nechceny smejd 8-L, bo si netrafil na spravne forum

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61296 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
kolesart: nezvladas stavy, ovladaj sa.. je zle, ze jedinci ako ty maju zbran, si vybusnej povahy, reagujes prudko, agresivne..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61297 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Streľba do psov a mačiek
no slava ty debil....ano zbrane su na to aby zabijali....jedine co ma tesi je ze som dosiahol aspon to ze si sa spamatal z toho svojho sarkazmu ty zakomplexovana podrypovacna nula...z kej riti na slovensku pochadzas ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61298 od liveleak
Odpoveď od liveleak na tému Streľba do psov a mačiek
musis sa naucit jednu zakladnu pravdu: ja nie som debil.. to si ty :) ja nechodim po lese s puskou a nedokazujem si tym neviemco ;)
<br/>ok, strel psa, za kazdeho zhodim 20 posedov.. polovnici ta budu mat rady..
<br/>
<br/>nestrelis psa, nezhodim posedy.. je to jednoduche a na tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61299 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Streľba do psov a mačiek
ja som za zhod 20 posedov za kazdeho psa ............ dufam ze ta aspon pri jednom posede chytia .......... potom bude sranda :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.168 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 271 návštevníkov a žiadni členovia on-line