Poľovnícke zvyky a tradície

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11782 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Prepáč, ale mňa si v počmáraných maskáčoch nikdy na akéjkoľvek poľovníckej akcií nevidel a ani neuvidíš. Volám sa Miroslav Učeň, a niekto tento vyplod tvojej bujnéj fantázie nemôže potvrdiť. Snáď len jediný človek, ktorý je ochotný klamať len aby mi zase škodil a ktorý ti asi bude veľmi podobný, v pokrivenom charaktere, je môj bývalý, samozvaný hospodár z môjho miesta bydliska. Kôli takýmto ľuďom ako sa prezentuješ i ty tvojím tvrdením, že i ja nosím maskáče, kulhá celé naše poľovníctvo. Lebo vieš takýmto ľuďom ako si ty , nie je nič sväté. Kľudne budú klamať a ani sa pri tom nehambia, samého seba. Stratili svoju česť, ba čo viac sú odstrašujúcim príkladom pre svoje okoli.
<br/>Napíš svoje meno, ak máš nejakú hrdosť a zostalo ti štipku charakteru. Ak nie vzdaj sa poľovníctva. Nemôžeš byť prínosom pre svoje okolie. Si jeden s tých s ktorými nechcem by ť členom v žiadnom PZ ani zadarmo.
<br/>Nie si ty ten, čo mu zobrali lásku k hore a k prírode, vylúčením z PZ?????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11786 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Dobre pán Miroslav ja som Tiež Miroslav priezv. neni podľa mňa potrebné uvádzať. Som členom PZ od roku 1988 a stále som v tom istom PZ členom narozdiel od Teba. Tak by som tu nerozoberal kto je ako zakrivený. Ako som čítal tak ty niesi v PZ ako si uvádzal 12 rokov tak čo potom ty chceš niečo vypisovať. Nepoznám toho Tebou uvádzaného pána poľovného hospodára. A k tomu, že mám dobré informácie z miesta Tvojho poľovníckeho pôsobenia ? Mohol by si napísať čo sa Ti to podarilo vymastiť cez tohoročnú jeleniu ruju, komu a prečo si telefonoval, čoho si sa domáhal cez telefón ? Myslím, že ľudia s kt. som hovoril neklamali, nemali dôvod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11788 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Nazdar Mirek, nakukni na pokec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11789 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Jáger - pán Miroslav alebo pre istotu Ti to mám povedať do telefónu, zavolať na to telef č. 0905/869 890 ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11791 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Neviemci az tak zalezi na tom co ma clovek oblecene, ci pocmarane maskace alebo zeleny kabat. Ja osobne velmi zelenu nemusim tak sa snazim vacsinu veci ladit tak do zelenohneda. Ale oblecenie so mna este nerobi dobreho alebo zleho polovnika, alebo ano? Osobne poznam tiezpolovnikov v zelenom ale, ze by som ich povazoval za moj vzor, to radsej viac nevstupim do lesa. aj niekto kto nosi pocmarane maskace sa moze prikladne starat o zver, alebo sa mylim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11792 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Konečne aj jeden normálny názor. Môžeš čakať, že budeš obvinený z nedodržiavania tradícií a že si teda hanbou poľovníctva. Tiež poznám veľa poľovníkov, ktorí chodia oblečení podľa tradícií, ale puška im do ruky nepatrí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11793 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Sibo uplne s tebou suhlasim saty nerobia cloveka ! No ked pominies tradicie a zvyky uz len z estetickeho hladiska nie je prijemnejsi pohlad na cloveka zladeneho v polovnickych farbach ( odtiene zelenej a hnedej ) ako na maskacove komando ? Ja proti maskacom ako takym nemam vobec nic ked si v cisto zelenej farbe ale ked je to vo farbe kamuflaze tak to nevyzera bohvie ako . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11794 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Pošli mi radšej tvoj telefón, ušetrím ti kredit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11795 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Poľovnícke zvyky a tradície
tym co som pisal som nehovoril o tom ako to je po estetickej stranke. Urcite je to estetickejsie ked je niekto zladeny do zelena alebo hneda ako ked vyzera ako z americkeho filmu. Mne islo hlavne o to ze na tom nezalezi ked ide o vztah k prirode a polovnictvu.
<br/>
<br/>Akela je to dost mozne, ze ma s toho obvinia, ale dodrzovanie tradicii nie je jedina podmienka, ktora robi z cloveka polovnika. Takych ludi, ktori hodnotia cloveka - polovnika podla farby a vzoru oblecenia neberiem az tak vazne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11796 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Číslo som poslal pre ušetrenie kreditu. Ináč mám paušál.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11801 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Tiež si myslím, že šaty poľovníka nerobia. Aj človek oblečený povedzme v maskáčoch môže byť pre zver a poľovníctvo prospešnejší ako pánko vyobliekaný podľa najnovšej poľovníckej módy. Na druhej strane sa práve aj oblečením hlásime k určitej &quot;sorte&quot; ľudí, ktorí sú členmi nejakého väčšieho uceleného celku. Nenahnevá ma keď sa niekto oblečie do pracovného či maskáčov na brigádu, doplnenie či opravu kŕmidla a na výkon iných bežných vecí. Ale aspoň na tých spoločných poľovačkách by mala byť dodržaná nejaká tá &quot;etika&quot; obliekania, veď predsa je to určitá spoločenská udalosť. Mnohokrát sú na poľovačku pozvaní hostia aj zo zahraničia a lepší dojem a krajšie zážitky v nich určite zostanú po dobre zorganizovanej poľovačke s lesnicami, výradom a poľovníkmi, ktorí nevyzerajú ako keby sa práve vracali z frontu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11802 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Miso presne si to trafil ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11803 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Poľovnícke zvyky a tradície
v tomto s tebou musim suhlasit, je pravde ze ani na maturitnu skusku nepojdes v monterkach. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11804 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícke zvyky a tradície
presne tak..;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11806 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Ja by som bok www.polovnictvo.com/userimages/thumbs/1149195428.467198.600.jpg[/]tejto PAD-ky skrášlil nejakými výjavmi z poľovníckeho života, nech má alegorický výrad pekné pozadie :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11813 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Kde beries tu drzost navrhovat niekomu aby sa vzdal polovnictva. Zdrzal som sa doteraz komentara ale uz sa na to nemozem pozerat co tu vypisujes. Ty ukrivdeny chudak, keby tu ludia co ta poznaju napisali vsetko co o tebe vedia tak sa prepadnes pod zem tak si o to nekoleduj. Ked som pred casom pisal ze si ctim tradicie a nikdy soim nic neupytlacila tak si sa mi vysmieval ze porusujem zakon lebo nosim niekedy siltovku. Asi si jediny bezchybny co poznam. Teda co to o sebe vyhlasuje, lebo ja bez chyby nie som a viem si to priznat. Co tu robis zo seba obetneho baranka samozvaneho hospodara a poslednu nadej slovenskeho polovnictva? Ty sa uz tam kde ta poznaju v hore nemozes ani ukazat lebo ta zastrelia ako skodnu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11814 od johny
Odpoveď od johny na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Zabite ma, ja niekedy v lete nosim siltovku a v zime nosim pletenu ciapku na usi .... som hanba polovnictva a mal by som vratit polovny listok. Prepacte mi ze vam vsetkym robim hanbu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11824 od jager
Odpoveď od jager na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Vedel som, že to opäť nezvládneš.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11827 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Kde vlastne poluje ten Jager,ked ho tak drbete.Okr.PU alebo PB. Ja ho nepoznam,lebo z tych okr. som sa odstahoval pred 6timi r. Nechajte tak a neondite sa.:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11828 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Poľovnícke zvyky a tradície
Johny ty toho jagera musis dobre poznat.On poluje v okr. PB alebo PU,?
<br/>Ja som tam zacinal.Teraz som v SA.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.170 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 273 návštevníkov a žiadni členovia on-line