Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54097 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
hlavne si vsimni tie kladky,lebo podla mna je tam menitelny ten natah tak ako som pisal nizsie stym XTR #2-#3
<br/>to,ze je to najlepsi lovecky luk na trhu,musis brat s VELKOU rezervou,
<br/>keby si si pocital aj fora,kde nieje len o TurboHawku,tak by si zistil,ze to vsade pisu na svoje luky taku chvalu
<br/>porovnavat Omen a TurboHawk ;/ to su uplne odlisne ligy,konstrukcne inde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54099 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
Nebolo to fórum len o Turbohawku.. bolo to vlákno ktoré založili pre záujemcov a držiteľov tohto luku v rámci jedného veľkého fóra o lukoch, lukostreľbe, súťažiach, love, oblečení atď........ proste o všetkom čo sa lukostreľby čo i len trochu dotýka.. takže sa tam stretávajú názory viacerých borcov.. a porovnával ich z hľadiska streľby.. že s čím sa jemu osobne lepšie strieľa.. stačí si to fórum prejsť a uvidíš sám že tam nie je nik kto by mal opačný názor.. určite každý chváli to svoje.. ale asi na tom niečo bude pravdy.. nie sú tam názory len vlastníkov ale aj tých ktorý ho skúšali a ktorý si ho chcú kúpiť.. a na ten náťah sa zajtra určite opýtam dík..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54114 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
iste je to dobrý luk.čím sa kríza prehlbuje,tak budú najlepšie najlacnejšie modeli.len trochu dávaj pozor aby si nezistil že do tých fooor píšu aj zamestnanci fyrmy hoyt.choď teda čítať na tých foorach o lukoch z tých najvyšších kategorii od hoyt.Alebo pozeraj suťaže(nielen na slovensku).Koľko tých turbohawkov bude na bedni.8-LA luky vo farbe su drahšie kvôli výrobnému procesu.(ELOXACIA)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54121 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
Nazdar,už neviem kde som videl AM32a k nemu dve tabulky s kladkami XTR a Z3 a pod Z3 boli polovicne natahy.Niesom si isty lebo to bolo uz dost davno,AM ma kladky pevne,len sila sa da prestavit o 10lbs.Kedze Turbohawk ma tie iste kladky tak to bude asi to iste.No nechcel somm tu robit reklamnu kampan tak som naschval nepisal konkretneho predajcu ale skus kontaktovat p.Celjusku mailom a uvidis ze ceny su naozaj najmensie na slovensku.
<br/>Cena Alphamax32 podla mojich zisteni-Jasa Archery 720euro, Pannon Ijasz-874euro(Turbohawk640euro),p.čeljuska680euro ostatne ceny si videl sam ,takže?
<br/>Je možne že keby som mal možnosť vyskušať obydve naraz tak zmenim nazor ale mne sa paci viac AM takže by som asi lutoval keby som kupil TH a potom by som videl AM nazivo a vravel by som si ze je asi lepsi(toto by ta pri 3D mohlo stat vela)
<br/>Vies ja to užani neriesim lebo to je len trapenie a toho už bolo dost:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54122 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
pozri pod AM a tam su kladky aj XTR,aj Z3 www.hoyt.com/compound_bows/:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54124 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
dobrý určite je.. inak by ho nevlastnilo toľko amíkov.. je to predsa Hoyt :D no dnes som si ho pozrel.. vyzerá skvele.. aj ked ma prekvapila jeho veľkosť.. zdal sa mi byť nejaký malý.. na tých videách na youtube ho potom vždy držal asi nejaký škriatok... :D Dalej ma prekvapilo že to bol luk o náťahu 27 čo som nepredpokladal že by mi bol sadol pri mojej výške 184 cm.. to ma skutočne prekvapilo.. Náťah sa dá nastavovať.. a myslím aj napriek tomu čo hovoril predavač že náťah 27 mi sadol by som zobral radšej 28 pretože tetivu pri natiahnutí a ukotvení som nemal tak úplne na špičke nosa.. teda 28-smička by bola určite lepšia.. telo je masívne a na prvý pohľad vyzerá že je ohromne ťažký.. no v ruke je ako pierko.. proste vyzerá skutočne výborne.. škoda že som si ho nemohol vyskúšať.. strašne som totiž zvedavý ako sa z neho strieľa.. Pýtal som sa aj na tu doživotnú záruku o čom sme sa tu bavili že ak sa kúpi luk v kamennom obchode platí nan doživotná záruka.. no ked som to v tom obchode povedal tak sa predavačovi pekne otvorili oči... no tak u nás na SR to očividne neplatí... čo je škoda.. to bola jedna z vecí ktorá ma utvrdzovala v tom kúpiť si luk u nás na SR.. Zajtra mi má poslať ceny tohto luku v camo a bone collector farbe a tiež som sa pýtal na Bear Attack a Hoyt alphamax32 tak zajtra budem vedieť viac..
<br/>
<br/>elvis: kde sa dá taká súťaž pozrieť?? len na DVD?? ak ano tak všetky DVD čo mám k dispozícií už majú nejaký ten rôčik takže turbohawk sa na nich vyskytovať určite nebude.. a to s tým že je to najlepší lovecký luk netreba brať chalani až tak vážne.. vidím že vas to trochu &quot;pozdvihlo&quot; alebo ako by som to mal povedať.. bol to názor jednotlivcov.. proste pár chlapov ktorý ho používajú výhradne na to...ja elvis viem veľmi dobre že aký ludia píšu na tie stránky.. viem že tam píšu aj zamestnanci a pod.. a kto to nerobí?? :D takto sa to robí všade.. a nechceš mi dúfam povedať že luky najvyšších kategórií nepotrebujú žiadnu propagáciu?? tie sa snád predávajú sami?? určite nie.. aj tie niekto musí vynachváliť.. Na tom fore sa o turbohawku vyjadrovali len dobre.. hovorili že ho použivajú prevažne na 3D a lov že na to je proste ako stvorený.. nik nelutuje jeho kúpu.. za tie prachy čo stojí je to vraj skutočne perfektný stroj...a hlavne že medzi ním a AM32 nie je v strelbe žiadny rozdiel.. nevidím potom dôvod prečo by si mal niekto kto nato nemá kupovať AM32 .. A kedže sú v streľbe rovnkaý prečo by nemal šancu niekto s turbohawkom vyhrať preteky?? Sám si písal že AM je super stroj.. a lukostrelba nie je len v luku to sám dobre vieš.. 75 % je v človeku a jeho hlave zvyšok v nástroji a príslušenstve..
<br/>
<br/>Ak existujú nejaké stránky kde sa dajú zhliadnúť súťaže bud taký dobrý a pripni ich sem.. moc rád si nejakú pozriem.. alebo prípadne odporuč nejaké DVD.. budem moc rád.. Zatiaľ dík.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54126 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Martin a toto čo si teraz napísal naposledy,tak sa toho drž a nebudeš banovať.Ja to viem podla seba.Pred 12timi rokmi som tiež ušetril presne 229DM (1DM=20ks)a potom som si dva roky obhrýzal nehty a jedoval sa.Takže 150-200 euro nech zobere čert,ale ja chcem byť spoko8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54127 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
ako uz bolo spominane,za tie peniaze je TurboHawk to najlepsie co zozenies
<br/>co sa tyka toho natahu,len ci tam bol skutocne nastaveny 27&quot;,lebo na stranke pisu,ze maju na sklade luk s nastavitelnym natahom 27-31&quot; a pokial viem,taketo rozmedzie kladiek na TurboHawku nieje .. (#2 26&quot;-27,5&quot; a #3 28&quot;-30&quot;)
<br/>
<br/>martin75 Z3 kladky su pre natahy pod 26&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54128 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
týchsutaží bude viacej a poviem ti že aj keby si mal aktuálne dívídí,tak na popredných miestach ten turbohawk nenájdeš.(kuwa chlapy nechajte si poradit:[)A tá záruka....Proste firma ti ručí že ked budeš jej výrobok používať celý život tak ako máš,tak ti to vydrží.www.archery3d.cz www.archery3d.sk P.S nešetri na sebe:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54129 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Z3 kladky su pre natahy pod 26&quot;8o8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54130 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
jasne už som si všimol.. hej aj XTR aj Z3.. je to tak ako hovoríš.. S tými cenami v okolí to je úúplná pravda.. čo ma dosť prekvapuje.. dobré ceny sú ešte v polsku tam si nepozeral?? pozri www.sklepluczniczy.pl/ .. U nás sa to proste hrooozne predražuje.. u p.Čeljusku je skutočne dobrá cena a je to u nás doma čo je super... Vieš aj mne stále vrta v hlave ten alphamax.. ale potom som uvažoval že som videl maxxis za tú istú cenu a neviem či to nie je zas lepšia mašina ako alphamax... táto otázka ma múči celé noci aj dni.. čo ak bude ten druhý lepší? čo ak kúpim zasa zle.. aj ja mám už dosť trápenia a mám toho pokrk.. teraz som proste len opatrný a bojím sa zato vysoliť viac penazí bo mám strach že sa zas čosi dos..e.. Sám som sem písal určite si si to všimol.. keby že viem že je to ozaj lepší stroj že sa viac oplatí.. keby ich môžem porovnať.. neváham a aj ja radšej zoberem ten lepší aj keby bol drahší.. myslím AM32 namiesto Turbohawku.. Ale to je proste tak.. u nás ich nemáš kde a ani ako porovnať.. to je natom to najhoršie..
<br/>
<br/>elvis: ešte raz .. ak vieš o nejakých stránkach kde by som si mohol pozrieť nejakú zahraničnú súťaž prípadne foto alebo vieš o nejakom dobrom DVD poprosím ťa o link alebo názov.. vopred dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54131 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
pri AM32 to mas tak napisane v HOYTe,tak neviem co sa ti nezda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54132 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no ten chalan povedal že teraz je nastavený na maxime.. ukazoval mi kde sa to mení.. niekde na kladke.. A hovoríš že nie je také rozmedzie??? uff teraz som dopletený bo na tejto stránke
<br/>
<br/>www.bogensportwelt.de/HOYT-Turbohawk-Mod...nting-Target-XTR-1-2
<br/>
<br/>kukni pri políčku Auszug.. tam by to malo byť.. ja som tam videl.. no možno sa aj tu mýlia ja skutočne neviem.. ale myslím že viem čo myslíš.. proste rozmedzie nastaviteľného náťahu a v rámci tohto rozmedzia sa celých 27 nedá nastaviť.. asi tak že?? ak je to tak tak je je potom pekná sranda... :) čo tam teda vlastne majú?? asi budem musieť hovoriť so šéfom.. on bude vedieť asi najlepšie.. teraz ma napadlo.. ako by som si potom vyberal dlžku náťahu alebo teda jeho rozmedzie ak by som si to chcel objednať??? :D 28 až 30 alebo 26 - 27,5.. sakra8o:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54133 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
hovorime o kolesach Z3?neviem kde ste to pozerali ale ja a kopec ludi čo poznam a maju kolaZ3 tak ani jeden nema ani 27 inchov a nie to ešte 26.No vidím že ste tady samý odborníci a už máte z toho hokej.AM 32 nema kolesa Z3 ale XTR cam1/2 z natahom 23,5-30:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54134 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
nie da sa nastavit aj na cele,zle si pochopil,ja len ze oni na svojej stranke maju napisane,ze maju luk na sklade 27-31 a ja som si myslel,ze ste z toho luku aj strielali,lebo take rozmedzie nieje
<br/>poial tych 27 bol maximum,tak je v poriadku
<br/>ak chces teda 28&quot; tak rozmedzie 28-30,ako i napisal
<br/>tu to mas aby si sa orientoval
<br/>
<br/>www.hoyt.com/assets/tune_charts/TurboHawk.pdf

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54135 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
jasne dík za stránky.. zas si ma predbehol.. kým ja niečo napíšem tak sa to tu celé zmení.. hahahaha.. ja som vám všetkým moc vdačný za všetky vaše rady.. ja si poradiť určite nechám len proste nechcem vyhodiť zbytočne viac penez.. takže moc špekulujem.. a ked takto špekulujem vždy to potom dod...bem... hahaha to je natom najhoršie... mám množstvo príkladov zo svojho života... takže nemal by som toľko špekulovať a proste niečo už konečne kúpiť.. ale čo..keby mi aspon vystreliť z toho luku dali... hned by som si bol istejší.. no ale bolo mi povedané že sa skúša predtým ako ho berú domov.. takže najprv prachy na stôl až potom próba.. pekne pekne.. no čo už.. čo je divné.. ani nevieš čo kupuješ.. a potom najhoršie je že si ani nemá človek z čoho vybrať.. všetko sa musí objednať a ked to príde musíš zato zaplatiť.. ale ako máš vedieť že ti to sadne to neviem.. asi z obrázkov z netu.. no ale to som sa už rozbehol.. haha treba ma zastaviť.. dobre vrátim sa k veci.. no ešte jednu vec... chápem Vás predajcovia na SR nie je možné držať všetky luky ja to viem.. len si tak pošomrievam.. :D:] dúfam že sa nehneváte.. ja to chápem..
<br/>
<br/>no elvis ja si poradiť určite nehám.. ale vieš čo chcem?? fotku víťaza nejakej súťaže ktorý bude mať v ruke AM 32:D:P nie nie žartujem... a šetriť nebudem.. hotovo :);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54136 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
nie nestrielali:{ dík za pdf. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54137 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
neviem ake kolesa mas na mysli,ale ja hovorim o kladkach Z3
<br/>a tie dava HOYT do AM32 s natahom v rozmedzi 23,5-25,5 a pre luky natohom od26&quot; dava XTR kladky
<br/>staci ked zajdes domovsku stranku HOYTu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54138 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
A bowhunter davaj bacha aby ta niekto nedobehol...184 cm a radí ti 27 inchov náťah?Buď nema iný alebo tento potrebuje urýchlene predať.Ja mám 175cm a mám natah28&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54139 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
tak si na ten luk klikni a tam uvidíš realitu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.176 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 158 návštevníkov a žiadni členovia on-line