Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54179 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
to hadam ani nemyslíš vážne8oJa som vždy hovoril a aj moj dedo ,že najväčším nepriaťelom slováka je slovák.A Drenalin je super luk,mäkučký a dosť stabilny.Dva roky som ho strielal a veľmi uspešne:P.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54180 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
neboj sa nakupovať vonku.je to v poriadku.A k tým cenám nebolo to mnáhodou z lukostreleckeho obchodu čo majú klub Elan čierna voda?:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54181 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no pravdepodobne ano.. www.luk.sk... je to ono?? a ten drenalin nie je to už starý model??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54182 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no tie prvé miesta máme rovnaké :D ale neviem či by som ten reezen nehodil k drenalinu.. ale neviem nevyznám sa len podla parametrov asi tak ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54184 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
samozrejme že sú to oni.Niektorý podnikavci robia obchod na báze"veď sa niekto lapíí:]"Ja a nie len je už dlhé roky na slovensku tieto veci nenakupujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54185 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
mna sa im tiež podarilo zozačiatku dobehnuť.Ale len raz.Teraz dávam zarobiť Poliakom,Madarom a sem tam aj Čechom. U mna jeto tak300-450e ročne,a ked kupujem luk tak ešte o 700e viac,Ale luk kupujem tak každy dryhý rok.A predstav si že takto ako ja sa správa minimálne 100 lukostrelcov na slovensku.Inak ja som mal take skúsenosti......no posral by si sa.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54186 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no skús niečo napísať.. alebo pošli maila na adresu čo som sem hodil.. dnes zas píšem do toho nemecka bo som im písal v piatok a nik sa mi zatiaľ neozval.. v polsku kupuješ u toho skleplucznizy??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54187 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
a odkiaľ vlastne si?? písal si že ak si z blízka že poradíš.. no nenapísal si odkial si ty :D ja som zo Zvolena ako som hovoril

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54188 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
tiez nakupujem zo zahranicia,slovaci vyuzivaju to,ze je tu toho malo a obav ludi nakupovat zo zahranicia
<br/>co sa tyka toho luku,ked nechces vela investovat,ale chces poriadny luk,tak ja na tvojom mieste by som uvazoval o Bowtech General 2009
<br/>podla mna je to vyborny luk pre zaciatocnika za dobru cenu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54189 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
nie Gneral,ale Admiral :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54190 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
a kde ho predávajú v akej cene.. na tých stránkach nie je .. ten admiral som si tam všimol vyzerá dobre.. ale počul som že im praskajú ramená... teda bowtechu.. a sám geronimo písal že majú výrobnú chybu.. čo je na tom pravdy?? kolko stojí ten general?? takto investovať môžem 700 euro maximálne.. a do tejto ceny sa musím zmestiť.. chcel som si kúpiť aj novú základku.. nejakú loveckú pretože mám len tú najštandardnejšiu športovú a ide ma rozhodiť ked mi pri náťahu odtial padne šíp.. nie vždy ale niekedy..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54191 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
aha.. tak už je to jasne :D no ten je fajn tiež sa mi páči a cena je naozaj dobrá.. no premýšlal som aj o tom Bear attack ale nič o hladne neho nemôžem nájsť žiadne fotky žiadne články proste nič.. takže to padá.. ten admiral sa mi naozaj páči..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54192 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
no ak mas take informacie o ramenach v bowtechu,ale stym som sa este nestretol,tak do tych 700 eur sa ti vojde aj HOYT Maxxis,ktory si povodne chcel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54193 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
dobre páni je rozhodnuté.. objednám si z nemecka.. bud maxxis alebo alphamax..(skôr asi maxxis31 640 euro to je pecka) chcem sa opýtať len jedno máte niekto skúsenosti s týmito obchodmi??
<br/>
<br/>www.wildlife-marketing.de/shop/index.php
<br/>
<br/>www.bogensportwelt.de/
<br/>
<br/>alebo poznáte niekoho kto to od nich kupoval?? chcel by som len vedieť či neboli nejaké problémy.. to je všetko... dnes som im napísal mail že mám záujem a pýtal som sa na pár technických detailov.. ak niečo o nich viete budem rád.. nechcem sa zas popáliť.. moc krát dík..
<br/>
<br/>Martin75: nepremýšlal si o mojej ponuke?? balík do 10 kg stojí 22 euro..do tejto kategorie by sa zmestili oba naše luky a dali by sme to na polovičku.. myslím že maxxis je lepšia voľba ako alphamax.. ale aj ten tam majú.. pozri si to a popremýšlaj.. myslím že s reklamáciou problém nebude keby sa náhodou niečo stalo a vidíš väčšina chalanov nekupuje u nás.. keby si mi napísal na mail povedal by som niečo čo tu nechcem veľmi vyťahovať.. tak ak máš záujem tak napíš.. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54195 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
No teraz by som nechcel byt na tvojom mieste:] Toto som prezival aj ja strasne dlho a je to fakt na nervy. Preto uz neriesim ani nove modely 2010 lebo by to bolo zase odznova a po dlhom case aj pokojne spim.
<br/>Neviem preco by som mal objednavat nieco z nemecka ked 80km od mojho domu mam p.Celjusku. No na ten lukostrelecky tovar co si pozeral (ELAN)sa vy......:]je to neuveritelne ,co si myslia ze su jediny? ich stranku som pozeral asi pred rokom a viac som ju ani nehladal. Nebudem predsa podporovat zdieračov:]
<br/>Lukostrelba sk(Celjuska)-Alphamax32-680euro , SureLock QC2 200-108euro , QAD hunter rest 51euro tak kam by som chodil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54196 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no ja len tak.. no ked si pevne rozhodnutý že chceš alphamax tak super.. ja by som radšej bral maxxis.. to je všetko a ten tam stojí len 639 euro a dokonca aj vo verzii bonecollector.. proste to je nádhera.. nie je čo riešiť.. tak teda hodne šťastia dúfam že tam pochodíš lepšie ako ja..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54197 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Lovecka lukostrelba
No vies nechcem uz zo seba robit debila ked som ho tolko otravoval tak zoberiem od neho a viem ze keby nieco tak predsa len 80km nieje az tak vela.Sadnem do auta a som tam za pol hodku :]
<br/>Zajtra sa s nim mam stretnut tak dam vediet ako som dopadol.Mozno ked sas mi to nebude zdat o.k.tak do toho pojdem s Tebou no uvidime ale AM32 je 100%:] ak kupis Maxxis tak bude na slovensku dalsi lukostrelec ktory bude moct posudit dalsi novy model luku a to je tiez +

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54198 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no tak dnes som písal do toho nemecka a hned mi aj odpovedali.. sú skutočne pohotový
<br/>
<br/>Hallo,
<br/>natürlich versenden wir in die Slowakei und wir haben dort viele Kunden.
<br/>Die von Ihnen genannten Bögen haben wir alle in Camo vorrätig und der Versand dauert nur wenige Tage.
<br/>Wir sind Hoyt Pro Shop und in ein einem Garantiefall können wir die Angelegenheit schnell klären.
<br/>
<br/>Der Versand kostet Eur. 25,--
<br/>
<br/>tak sami vidíte... to je super nie??? sakra už aby prišla výplata...
<br/>:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54199 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
V &quot;LOVU ZDAR&quot; je clanok o love lukom vo Francuzku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #54201 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
a v ktorej sekcii, ako sa motam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.133 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 259 návštevníkov a žiadni členovia on-line